top of page

ASTRO-GEOMANCY ONLINE EĞİTİMİ

Geomancy tarihin en eski kehanet/fal yöntemlerinden biridir. İdris Peygamber’e kehanet yeteneği ve Geomancy tekniği melek Cebrail tarafından verildiği rivayet edilirken, çağlar boyu Mezopotamya bölgesinde, daha sonra Avrupa’da değişik şekillerde ve amaçlarla kullanılmış bir faldır.

Ancak Geomancy’i astroloji ile birleştiren antik çağ ustalarından alıntılarla sizlere bu tekniği modernize ederek sunuyorum. Astrolojide var olan Horary/Soru astrolojisi tekniği ile danışanın sorusuna cevap vermek adına 16 Geomancy şeklini kartlara dönüştürdüm. Bu şekilleri , Astrolojideki 12 Ev sistemine yerleştirerek yorum yapabileceğiniz bir ders olacak. Dersi almak için astroloji bilgisine gerek yok , gerekli astroloji bilgisini ben anlatıyor olacağım.

Online olacak bu eğitimde iki ayrı gün , toplam 6 saatlik bir ders süresinde işlenecek. Her hangi bir program yüklemenize gerek yok. Ben katılımcılara mail yoluyla derse giriş linkini yolluyorum sizler tıklayıp sınıf ortamına dahil oluyorsunuz. Derslerin kayıtlarını da her ders sonrası size daha sonra izlemeniz için yolluyorum. Derslerin sonunda kartları kargo yapıyorum. Ders notları ve hareketli ev sistemi ve kartlar ayrıca online ders içerisinde de yollanıyor.

Kayıt olmak için bana info@nazbayatli.com adresine mail yazarak katılımınızı talep edebilirsiniz.

Naz Bayatlı

Astrolog, Eğitmen, Danışman Astrolog, Geomancer.

bottom of page