© 2018 Tüm hakları saklıdır. Naz Bayatlı |  nazbayatli@ttmail.com

  • YouTube Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Twitter Social Icon

DANIŞAN GÖRÜŞLERİ

Enerji Astrolojisi Danışmanlığı Alan ve Doğum Haritalarının İşaret Ettiği İhtiyaçlar Doğrultusunda Benimle Birlikte Çakra Merkezlerine Yönelik Çalışmalara Başlayan Danışanlarımın Görüşleri:

Danışan Görüşü: AY MERKEZİ ÇALIŞMASI


39 yaşındayım. Astroloji ile yakından ilgilendiğim için ay burcumun oğlakta çalışmadığını biliyordum. Malesef şubat 2017 deki ay ve güneş tutulmaları kalldıramayacağımdan çok çok daha fazla yük ve üzüntü getirdi. Naz hanımı halihazırda tanıyordum. Kendi kuzenim ve çok yakın bir arkadaşım Naz hanımdan ay çalışması yani kalp çakrası ile ilgili enerji astrolojisi terapisi uyguladılar ve çok memun kaldılar. Son derece yoğun olmasına rağmen ben de bir randevu aldım. Çünkü son derece mutsuz, yaşam enerjisini yitirmiş, ordan oraya savrulan, sevgisiz kısaca umutsuz vakaydım. Günlerce yataktan kalkmdan uyuduğumu hatta uyanıken sürekli ağladığımı bilirim. Çalışmalr ilk başladığında ilk 3-4 gün pek bir fark hissetmiyorsunuz ki bu çok normal zaten ancak alışıyorsunuz. 1 hafta sonra kendimi insanlar içinde daha canlı ve mutlu hissetmeye başladım. Hatta 2 gün yapmayı ihmal ettiğimde sanki üstümde kara bulutlar varmış gibi yorgun hissettim. Dolayısıyla bu çalışmayı düzenli yapmak en önemlisi. Bugün 27. Günüm ve çoook daha iyiyim. Ailemle, kızımla , arkadaşlarımla iletişimim çok daha sevgi dolu, sıcak ve sağlıklı. En önemlisi kendimi gerçekten mutlu ve umut dolu hissediyorum. Duygularını belli etmeyen ve doğuştan depresif ay oğlak olarak kendimi 180 derece değişmiş ve yenilenmiş hissediyorum. Daha canlı uyanıyorum. Uykularım düzene girdi. Şimdi sırada mars çalışmamız var. Sevgili Naz hanım iyi ki varsınız , iyi ki sizi tanımışım… sizi bana allah gönderdi biliyorum.
Sevgilerimle
Ayşe Unlu

  • Danışan Görüşü 1: 12 Aralık 2015 tarihinde Naz Hanım’ın enerji çalışmasına katıldım… Fayda gördüğüm için sizleri de bilgilendirmek isterim… Bu çalışma 28 gün boyunca süren ilk başlarda her gün yapamam herhalde dediğim ama şu an 28 günüm dolmasına rağmen vücudumun isteği için hala bırakamadığım bir çalışma  evet vücudum ve ruhum bırakmak istemiyor artık benim için yemek içmek gibi ruhumu besleyen bir rahatlama tekniği oldu . Başlangıçta vay be günde ayırdığım 15 dk bana Nası bu kadar iyi gelecek diye düşünmedim değil ama etkilerini 2.hafta almaya başladığınız Zaman sadece 15 dk sen nelere kadirsin dedirtecek cinsten oldu . Öyle bir rahatlama telkin hissi veriyor ki çevreniz dahil herkes bunu sizde görebiliyor.. Çalışmaya başladığım 2. hafta işimle ilgili büyük bir sıkıntı yaşadım ve enerji çalışması yapmadan önce verebileceğim tepkileri ve kendimi nasıl hırpalayacağımı düşündüm ve bu kötü süreci bu denli kötü niyet ve düşüncelerden arınıp herkesle barış içerisinde olabilmenin inanılmaz boyutunu yaşadım ve gördüm .. Hepimiz kendimizi ve tepkilerimizi biliriz başkalarına verdiğimiz zararlardan öte en büyük zararı kendi ruhumuza veriyoruz asıl olan o ki ruhumda Sevgiyi ve barışı kabul edip karşılığında çevremdekilere de bunu yansıtmaya başladığım Zaman olay o noktada bitiyor seviliyor seviyor karşılık görüyorsunuz .. İşte bu sadece ay enerji çalışmasının bana vermiş olduğu dinginlik denge hissi daha güzel enerji dalgaları .. Tabiki bu da henüz yolun başı sırada Mars’ımın dengeye girmesi gerekiyor bu da ikinci etap olacak Merkür gerilemesi sonrası ona başlayacağım .. Kimseyle derdiniz kalmasın ruhunuzla barışın bunun içinde enerji çalışması bol bol tavsiye … Sevgilerimle .

  • Danışan Görüşü 2: 28 günlük ay çakrası çalışması-enerji astrolojisi: Kalp çakrası çalışmasına astrolojik haritamın Naz hanım tarafından yorumlanması üzerine karar verdim. Aynen kendisinin söylediği gibi çocukluktan itibaren gelen ailevi sıkıntılar, kronik mutsuzluk, tedirginlik, endişe gibi duygular hayatım boyunca benimle olmuştu. Birçok çalışma denemiş, bir bakıma fayda görmüştüm ancak içsel mutluluğu tam olarak bulamıyordum. Çevremle uyum sağlamakta zorlanıyordum. Kalbimi sevgiye açamıyordum. Çocukluktan gelen şefkat eksikliğine bağlı sert ve katı bir mizacım vardı. Çalışma süresince ilk günlerde rüyalarda artış oldu, huzursuzluğum ve hüznüm arttı. Ancak bu bir temizlenme süreciydi, sonrasında haftalar geçtikçe çok daha mutlu hissetmeye başladım. Ailevi konularla ilgili derin yüzleşmelerin yanı sıra, duygusal ilişkilerle de ilgili açılımlar olmaya başladı. Sevgi-alıp vermeye kendini açmak ve içsel huzuru hissetmek münkünmüş. İçsel duygular kadar dış dünyada da somut etkiler gerçekleşiyor. Astrolojik haritamın mucizeleri bitmeyecek gibi görünüyor, herkese mutluluk ve şifa diliyorum.

 

  • Danışan Görüşü 3: Naz Bayatlı’dan ilişkilerimde sürekli tekrar eden  “sürekli zarar göreceğim ilişkiler yaşama” sorunumla ilgili aldığım danışmanlıkta bana Ay konumum ve kurduğu açılar nedeniyle ilişkilerde zarara uğrama kapasitemin çok olduğunu ve bu durumu ele alış biçimimin ise durumu değiştirmekten veya önlemekten uzak olduğundan bahsetti. Bunun üzerine kalp çakrasını temsil eden Ay’ın üzerinde çalışmanın Ay’ımı topraklayacağını ve kendimi daha rahat ve huzurlu hatta güvenli hissedeceğimi anlattı. Naz Hanım’ın tavsiyelerine ve astrolojik olarak gösterdiği yola ek olarak yine onun tavsiyesiyle kalp çakram için enerji çalışmalarına başladım. Çalışmalarımın ilk günlerinde aynı anda hem çok rahatlama ve dinginleşme enerjisi yaşıyor hem de bir yandan sebebini anlayamadığım bir acı duygusunun ortaya çıktığını fark ediyordum. Fakat bu acı duygusu kesinlikle zarar veren ya da benim günlük modumu düşüren bir duygu değildi, sanki kalbimde birikmiş bir acı vardı ve bu ortaya çıkıyor ve vücudumu terk ediyordu. Enerji çalışmalarımın 14.gününde çok ilginç bir olay oldu. O güne kadar 30 yıllık hayatım boyunca bir kez bile kendimden büyük birinden hoşlanmayan ben hayatımda ilk defa kendimden 7 yaş büyük ve ruhani olarak oldukça olgun birinden hoşlanmaya başladım. İnsan yazarken bile inanamıyor, hayatım boyunca bir kez bile benden büyük biri ilgimi çekmemişken, ilk defa kendimden hem yaşça hem de ruhani anlamda olgun birinden hoşlanıyordum. Ve bu ilişkilerimin ve bütün ilişki deneyimlerinin akışını değiştiren adeta “ilişki kaderimi” baştan yaratan bir deneyim oldu…Okurken tesadüf gibi gelebilir ama değildi.. Enerji çalışmaları sayesinde değişen enerjim ve duygu durumum sayesinde kendime çektiğim insanların da değişmesiyle alakalıydı. Naz Hanım’a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Heyecan Simge