top of page

18-24 EKİM KOÇ DOLUNAYİ HAFTASİ İLİŞKİLERLE COK UGRASACAGİZ


Koç dolunayı 20 Ekim saat 17:54 de 27 derecede gerçekleşiyor. Çetin bir dolunay olacağa benziyor, neden derseniz Güneş ile Mars kavuşumda olacak ve her ikisi de Plüton ile kare açı yapacak.

Her dolunay bir farkındalık zamanıdır ve bu dolunay ardından başlayacak 15 günlük süreç içinde enerjimizi dengelemeye çabalayacağız. Koç-Terazi aksında gerçekleşen dolunaylar çoğunlukla ilişkilerle alakalıdır. Kişisel isteklerinizin ve gereksinimlerinizin farkında olursunuz ancak diğer yandan karşınızdakilerin isteklerini de fark etmek ve onlara tolerans gösterip uyum sağlamak konusunda ikilemler yaşayabilirsiniz. Siz bir konuda hızla ve güvenle atılım yapar ve ilerlerken diğeri düşünmek beklemek ve ona buna sormak tavsiye almak ister. Mars’ın da Güneş’le kavuşuyor olması gerçekten adil ve eşit bir bakış açısıyla işleri ele almanın gerekliliğine işaret ediyor. Dolunayın yönetici gezegeni Mars zararlı yerleşimde kabul edildiği Terazi burcunda ve dolunayda Ay’la karşıtlık yaptığı için karşımızdaki insanları daha fazla kaale almak düşünmek ve onlarla uyum yakalamak için çaba göstereceğiz. Mars Spika adını verdiğimiz şanslı bir sabit yıldızla kavuşumda dolayısıyla sosyal bir proje, iş ortaklıkları, evlilik konuları her hangi bir sözleşme ve anlaşma için bu dolunay bir karar verme süreci olacak. İster evet deyin ister hayır, bu kararı almak için bayağı uğraşmış olacağınıza eminim “hayır” diyecekseniz kararınızı açıklarken özenli olun elinizden geldiği kadar diplomatik davranın ve hak yememeye özen gösterin.

Dolunayda Plüton ve Mars etkileşimi kontrolcü yaklaşımların artacağına işaret ediyor. Güç kullanmak ve gövde gösterisi yapmak isteyen gücünü ispat etmek için ısrarcı davranabilecek ve manipülasyon yapma potansiyeli olan ruhlar için bu dolunay kurt adam etkisi yapabilir. Dolunay zamanı duygular daha yoğun hissedildiği ve volümü artığı için duygusal patlamalar ortaya çıkabilir, insanlar birbirini ilgi göstermedin özel bir şeyi unuttun bana samimi ve candan davranmadın dürüst olmadın ilişkimizi önemsemedin vb gibi temalarda suçlayabilir. Ego triplerine maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle kurban olma psikolojisi artış gösterecektir.

Otorite figürleri iş arkadaşları veya onay beklediğimiz merciler bize zorluklar çıkarabilir. Sakin kalıp , isteklerimizi net ve kendine güvenir bir biçimde ifade edip fazla drama için girmeden nezaketle uzaklaşmayı denemeliyiz.


18-24 EKİM DOLUNAY HAFTASI VE BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ


KOÇ: Haftaya başlarken Ay sizin burcunuzda yer alacak ve Çarşamba günü dolunay da burcunuzda gerçekleşiyor. Koç burcundaki bu ateşli dolunay sizleri ilişkilere, ortak çalışmalara, evlilik ve sosyal paylaşımlara odaklayacak. İlişkilerde alttan almak fedakarlık yapmak ve özveri göstermek için enerjinizi dengelemeniz gerekebilir. Sanat estetik güzellik yaratıcılık ve sosyal aktivite gerektiren işleri daha enerjik bir biçimde ele alabilirsiniz. İlişkilerde dengeli olmaya çalışarak diplomatik bir tutum benimseyerek anlaşmazlıkları çözme fırsatınız olacaktır. Plüton Mars arasındaki kare açı sebebiyle iş hayatınızda üzerinizde baskı kuran kişiler veya omuzlarınıza sorumluluk bindiren bir iş yükü olabilir. İnsanları memnun etmek ve tatlı görünmek için daha fazla çaba harcamanız olası, biraz hem ağlarım hem giderim bir durumdasınız. Yapılması gerekenleri yapmak ve bunu şık yapmak için özen göstereceksiniz. Bir yandan da siz de otoriter iş bitirici ve kendine güvenli görüneceksiniz. Gücünüzü ortaya koyacak ve başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapmak için hırslı olacaksınız. “Dediğim dedik çaldığım düdük” gibi bir tarzda davranmazsanız özgüven duygunuz bu hafta size başarı getirecektir. Bu hafta ayrıca Mars Jüpiter arasındaki açı sayesinde arkadaşlar gruplar ve topluluklarla ilgili sosyal birliktelikler veya gelecek projelerinde aktifsiniz ve çok şanslısınız. Atılım zamanındasınız aslında . Merkür’de düz hareketine başladığı için işlerinizi rahatlıkla ilerleteceğinizi göreceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri Ay Boğa burcunda maddi konularda sağlam ve iş alanında bereketli adımlar atmanız daha kolay olacak. Konforunuzu ve keyiflerinizi daha fazla düşüneceksiniz. Cuma günü Güneş 1 aylık yolculuğunda artık Akrep burcuna geçiyor ve sizleri maddi konularda desteklemeye başlıyor. Atılımlarınız artacaktır. Krediler borçlar ortak gelirler ve para yönetimi ön planda olacak. Hafta sonu iletişimi bol yazma çizme anlatma ve bilgi aktarımı yoğun olacak. Zihinsel işlerde çok enerjik olacaksınız. İşlerinizin bolluk bereket ile rast gitmesini dilerim.


BOĞA: Bu hafta Çarşamba günü gerçekleşecek Koç dolunayı sizler için iş ve çalışma düzeninizle ve günlük hayat işlerinizle ilgili kararlar alabileceğinize işaret ediyor. İş alanında bir konu sizler için denge kurma teması içeriyor. İş ilişkileri ve ortak çalışmalarda diplomasi yaparak ilerlemelisiniz. İş arkadaşları ile sosyal paylaşımlarda ve birlikte hareket edeceğiniz bir planda her tarafın fikrini alarak bir orta yol bulmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sağlığınıza ruh ve beden bütünlüğünüze de dikkat etmeniz gerekebilir. Bilinçaltınızda telaşlar ve aceleci davrandığınız beklentiler yer alabilir. Resmi işleriniz hukuki süreçleriniz sosyal medya ve eğitsel konularınız zihninizde size baskı oluşturabilecek yoğunlukta olabilir. Bu hafta Mars ve Jüpiter arasında yer alacak olumlu açı sayesinde işle ilgili atılımlarınız için oldukça fırsatlara açık bir görünüm sunuyor. Perşembe ve Cuma Ay burcunuzda seyahat edecek sizler için daha fazla keyif almaya yeme içmeye ve konforunuza yöneltecek. İlişkilerde somut ve gerçekçi davranabileceksiniz. Cuma günü Güneş ilişkiler alanınıza yerleşiyor ve bir ay boyunca ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları konusunu hayatınızda ön plana çıkaracak konulara odaklanacaksınız. Güven bulmak isteyeceksiniz ilişkinizde daha stratejik ve ketum davranmak eğiliminde olacaksınız. Maddi atılımlar ve iş ortaklıkları ya da iş birlikleri içine girmek adına hafta sonu yeni planlar ortaya çıkabilir.

Naz Bayatlı #boğaburcu


İKİZLER: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve bu dolunay sizlerin arkadaşlıkları sosyal çevrenizi ve topluluk faaliyetlerinizi sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Sosyal aktiviteler, grup projeleri ve hobilerinizi içeren konularla ilgili konularda finalize edeceğiniz kararlar ve planlar olabilir. Sosyal yaşamınızı canlandıracak etkiler altında olacaksınız. Bu dönemde hem sevdiğiniz kişiyle ilgilenmek ve vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz hem de arkadaşlarınız veya sosyal yaşamınıza da önem verip ikisi arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Çocuklarınızın kendini geliştirmesi için onlara destek olabilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sayesinde eğitsel ev zihinsel işlerde başarı yakalamak kolay olacak uzun yolculuklar veya size iyi gelecek kültürel aktivitelerle meşgul olabilirsiniz. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin iş ve çalışma alanınızda 1 ay boyunca kalacağı için çalışma ve sağlık koşullarınız ile ilgili konulara eğilebilir varsa krizleri stratejik kararlarla çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta sonunda Ay burcunuzda geçiş yapacağı için bol bol iletişim içinde olacağınız sosyal olup fikirlerinizi insanlarla paylaşıp bilgi alışverişinde bulunacağınız bir zaman olacak.

Naz Bayatlı #ikizlerburcu


YENGEÇ:

Bu Çarşamba gerçekleşecek olan Koç burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizlerin kariyer alanınızda yer alacak. Mesleki konularda veya kariyer hedeflerinizle ilgili oldukça dinamik kararlar alabilir iş alanında atılımlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Aynı zamanda ev aile ve özel hayatınızın huzuru için iş hayatı ve ev yaşamı arasında bir dengeleme yapmak ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Eşinizin veya iş ortağınızın iş hayatı veya ruh ve beden sağlığı ile ilgili temalarda ona destek vermeniz gerekebilir. Mars ve Jüpiter arasında yer alan olumlu açı sayesinde ev bütçesine olumlu yansıyacak işle ilgili gelişmeler olabilir. İş birlikleri ve ticari konularda sizi fırsatlara götürecek teklifler somutlaşabilir. İş arayan veya evden çalışmak için plan yapan Yengeçler için oldukça olumlu etkiler bunlar. Perşembe ve Cuma günü Ay Boğa burcunda olacak ve sizi arkadaşlıklar alanında destekleyecek sosyal yaşam canlanabilir. Cuma günü ayrıca Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca aşk romantizm yaratıcı çalışmalar, hobiler ve çocuklar alanınızda geçiş yapacağı için bu konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Kendinizi oldukça yaratıcı hissedeceksiniz. İlgi alanlarınıza ve hobilerinize dair başarı elde edebileceğiniz açılımlar olabilir. Çocuklarınızın beceri ve yetenekleri ile gelişimlerini destekleyecek faaliyetlerde başarılı olduklarını görüp sevinebilirsiniz. Gönül işlerinde daha tutkulu ve özgüvenli olmanız mümkün. Diğer taraftan, gizemli, ketum ve sahiplenici davranarak çekiciliğinizi artırabilirsiniz. Hafta sonunda Ay bol iletişimi temsile den İkizlerde olacak ve bilinçaltınızı sembolize eden kapalı alandan geçeceği için evde kafanızı dinleyip sakin bir hafta sonu geçirmek akıllıca olabilir. Yoksa ufak tefek yapılacak bir çok iş arasında detaylara boğulabilirsiniz.

Naz Bayatlı #yengeçburcu


ASLAN: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda: uzakları, uzun yolculukları, akademik çalışmaları, medyayı, sosyal mecraları ve resmi , hukuki işleri sembolize eden alanınızda bir dolunay gerçekleşiyor . Yolculuklar yapmak, yabancılarla kontak kurmak, uluslararası ticaret işleri , web siteler veya sosyal medya mecralarında dinamik atılımlar yapmak için kararlar alabilirsiniz. Resmi veya hukuki işlerinizin sonuca vardığı bir dönemde olabilirsiniz. Mars Plüton arasında yer alacak kare açı sebebiyle iş ve çalışma konuları ile ilgili çözmeniz gereken birkaç problem olabilir. Çalışma ortamınızda, bilgi aktarmak ve bilgi paylaşmak, eğitsel işler ve yapılması gereken görevleri yerine getirirken bu hafta daha fazla çabalamak ve ilişkilerde orta yolu bularak hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Kardeşlerle , iletişim kurmanız gereken kişilerle, planlanan eğitimler , kurslar, araç ve gereçlerle ilgili yapılması gereken işler bu dönemde daha yoğun el atmanız gereken işlerden olabilir . Taşınmak ve yer değiştirmek , ürün tanıtmak reklam ve kampanyalar yapmak için olumlu bir zamandasınız. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca ev ve aile alanınızda geçişini sürdürecek bu sayede evde daha fazla sözü geçer bir konumda olabilir , varsa aile için sorunlara kontrollü stratejik ve soğukkanlı bir biçimde ele alabilirsiniz. Aileye ve eve odaklı bir ay geçireceksiniz. Evle ilgili yatırımlar yapabilir ailenizin sorunlarını krizlerini çözen bir rol üstlenebilirsiniz. Perşembe ve Cuma Ay Boğa burcunda olacak ve sizi anne babayla ilgilenmeye yönlendirebilir veya kariyerle ilgili somut adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Hafta sonunda Ay sosyal alanınızda parlayacağı için arkadaşlarla etkinlikler planlayabilirsiniz.

Naz Bayatlı #aslanburcu


BAŞAK: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda, sizlerin kredileri, borçları, vergi ve sigorta işlerinizi sembolize eden alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Maddi konuları odak noktanıza yerleştirecek bu dolunayda finans al işleri dengeye oturtacak kararlar alabilirsiniz. İş ortaklıkları, iş birlikleri ve ticari konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Aileyle para paylaşımı yapabilir, bonus tazminat ve miras gibi işlerle uğraşabilirsiniz. Bu dolunayda Mars ile Plüton arasında yer alacak sert açı sebebiyle çocuklara, hobilere, yaratıcı çalışmalara daha fazla para harcamak gerekebilir. Yaratıcı yeteneklerinizden veya hobilerinizden para kazanmak için çaba harcayabilirsiniz. Öz değer duygunuzu kaybetmek istemeyeceksiniz bunu özellikle sevgilinizle veya flört ettiğiniz biri varsa, çizgiyi çekmek ve kurallarınızı vurgulamak için kullanabilirsiniz. Perşembe ve Cuma Ay Boğa burcunda olacak ve burcunuza destek verecek. Uzaklarla resmi işlerle yabancılarla , sosyal medya mecralarında veya eğitsel ve zihinsel konularla ilgili maddi konuları da içeren işleriniz varsa daha rahat ilerleyebilirsiniz. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin iletişimi, kardeşler ve yakın çevre bağlarını ifade eden alanda yer alacağı için, kuracağınız iletişimde kendine özgüven duyan ketum ama stratejik davranmak için sizi destekleyecek. Derin gizemli ve mistik konularla ilgilenebilir ya da güçlü bir konsantrasyonla zihinsel işlerinize odaklanabilirsiniz. Satış pazarlama web siteleri eğitsel konular ve kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür artık düz hareketine başladığı için artık sağlığınız daha güçlenecektir ve dış dünyada hedeflerinize gecikmeden ilerleyebilirsiniz. Varsa iletişim ve haberleşmede yaşanan gecikmeler artık son bulacaktır.

Naz Bayatlı #başakburcu


TERAZİ: Bu hafta Çarşamba günü, Koç burcunda sizler için ilişkiler alanında yer alacak güçlü bir dolunay gerçekleşiyor. Evlilik ikili ilişkiler ve iş ortaklıkları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde adil ve diplomatik davranmak ve denge kurmak için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Mars ve Plüton arasında yer alacak kare açı sebebiyle ev ve aile alanında yer alabilecek sürtüşmeleri sakin atlatmak için güç gösterisinden veya manipülatif tavırlardan uzak durmalısınız aynı şekilde siz eğer bu tip tavırlarla karşılaşıyorsanız sakin kalmalı ve tartışmaktan kaçınmalısınız. Her dolunay bir farkındalık zamanıdır ve bu dolunayda siz ilişkinizde hangi konularda özveri gösterip fedakarlık ettiğinizin farkına varabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Jüpiter arasında yer alan olumlu açı sayesinde aşk ve flört alanında fırsatlar olabilir veya çocuklarınızla ilgili pozitif yenilikler ve atılımlar yapabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalardan ve hobilerinizden yana sizi geliştirecek enerjiler size destek veriyor. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca maddi kaynaklarınızı sembolize eden alandan geçeceği için maddi konularda bütçe yapmak, kazançlarınızı artırmak, aileyle para paylaşımı ve ticari atılımlar öne çıkabilir. Yatırımlarınızı genişletmek ve paranızı stratejik bir biçimde değerlendirmek konusunda daha akılcı davranabilirsiniz. Hafta sonunda Ay ikizler burcunda olacak ve akademik çalışmalar eğitsel konular sosyal medya alanı tanıtım ve kampanyalar , uzun yolculuklar yapmak, yurt dışı işleri ve fikirlerinizi paylaşmak bilgi aktarmak konusunda size güzel bir imkan sunuyor.

Naz Bayatlı #teraziburcu


AKREP: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda, sizlerin iş, çalışma ve sağlık alanınızda bir dolunay gerçekleşiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars ile kavuşumda yer alacak bu dolunayda enerjinizi işe vereceğiniz açıkça görülmekte. Hızlı, telaşlı ve yoğun geçecek bir 15 güne giriş yapmaktasınız. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeye karar verebilirsiniz. Özellikle baş ve yüz bölgesine ve mideye dikkat etmelidir. Spor, egzersizler yapmak veya diyet gibi bedeninize iyi gelecek bir plana başlayabilirsiniz. İş alanında çalışma düzeninizi oluşturmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bir işe tamam mı devam mı demek ile ilgili karar alabilirsiniz. Siz bir görev veya çalışma konusunda acele etmek ve hızlı ilerlemek isterken elde olmayan dışsal faktörler sebebiyle ortak bir karara uymak, ilişkilerde denge kurarak her iki tarafı da memnun etmek ve başkalarını beklemek için uyum sağlama çabası sarf edebilirsiniz. Mars bu hafta bir çok açı yapıyor, Plüton ile karesi sebebiyle zihinsel ve eğitsel işler kardeşlerle ilişkiler kısa yolculuklar araç ve bilgisayarlar konusunda sizi meşgul edecek ve yoracak işler olabilir. Diğer yandan , burcunuzun yönetici gezegeni Mars Jüpiter ile olumlu açı yaptığından evinizi yaşam alanınızı ve ev içi ilişkilerinizi kendi arzularınıza göre ele almak ve düzenlenmek şansı elde edeceksiniz. Özellikle evden çalışan Akrepler için bereketli olacak. Perşembe ve Cuma günü Ay Boğada ve ilişkiler alanınızda kalacak partnerinizle keyifli saatler geçirebilir iş ortaklarınızla maddi konuları somut ve sağlam bir biçimde ele alabilirsiniz. Cuma günü Güneş 1 ay kalmak üzere burcunuza yerleşiyor ve sizi dış dünyada başarılı hırslı rekabetçi hedeflerine kolay ulaşır bir forma sokacak. Özgüveniniz artacak ve kendinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz.

Naz Bayatlı #akrepburcu


YAY: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda, sizlerin aşk ve romantizm alanında ateşli ve güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Aşk ilişkisi veya gönül bağları bu dönemde bir testten geçebilir. İlişki kararları almak durumunda kalacaksınız ancak aslında büyük bir kararsızlık ta hissedip stres olabilirsiniz. Dolunayın yönetici gezegeni Mars düşük olduğu Terazi burcunda yer aldığı için öfkenizi kontrol etmek ve dilinizi yumuşatmak zorunda hissedebilirsiniz. Acele telaşlı ve aciliyet duygusu ile cevap almak istediğiniz sorulara sabırlı davranıp önce sen diyerek karşınızdakine uyum sağlamaya çalışmalısınız. Flörtünüzle hayattan keyif almak ile arkadaşlıklar ve sosyal yaşam arasında denge kurmayı her ikinizde denemelisiniz. Yaratıcı çalışmalar ve hobilerle ilgili güzel açılımlar yapabilecek enerjiniz olacak. Diğer taraftan, Mars Jüpiter olumlu açısı ile zihinsel işler, grup aktiviteleri, eğitimler kurslar kısa geziler ve kardeşlerle ilgili konularda size kolaylıkla işlerinizi halletme enerjisi var. Mars’ın Plüton ile karesi sebebiyle bu hafta sosyal yaşam ve gelecek planlarınız ile ilgili harcamalarınız artabilir. Perşembe ve Cuma Ay Boğa burcunda ve iş alanınızda sizi daha somut mantıklı güvenli adımlar atmaya yönlendiriyor. Yeme içme ve keyiflere daha fazla önem verebilirsiniz. Cuma günü ayrıca Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizi bilinçaltı rüyalar spiritüel konular ve ruh ve beden bütünlüğü ile ilgili temalara odaklayacak. Sizi zorlayan ve geride tutan temaların farkında olmak, ruhunuzu streslerden arındırmak ve kafanızı dinlemek için istekli olacaksınız.

Naz Bayatlı #yayburcu


OĞLAK: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve sizlerin ev aile ve yerleşim alanınızda yer alacak. Evinizde daha fazla yapacak işiniz olduğunu göreceksiniz. Ev ve aile ile daha fazla ilgilenmek gerekebilir. Ev içinde aileyle kurduğunuz iletişimde sizi kızdıran veya strese sokan bir tutum ile karşılaşmanız olası , bu duruma karşı öfkelenmeden objektif bir biçimde durumu değerlendirip sakin tepkiler vermek akıllıca olacaktır. Ev almak, taşınmak veya kiralamak gibi yerleşimle veya aileyle ilgili kararların alınabileceği bir 15 günlük süreç başlıyor. Evden çalışan Oğlaklar varsa bu dönemde ev içinde çok daha fazla aktif olmak mümkün. İş kurmak üzere veya işine odaklanmak için sıkı çalışmayı göze alabileceğiniz günlerdesiniz. Mars bu hafta başında şanslı Jüpiter ile olumlu açı yapacağından kariyer ve maddi alanda sizi destekleyen fırsatlara açık olacaksınız. Dolunayda Mars Plüton karesi yer aldığı için baş yüz ve genel olarak iskelet ve kas ile ilgili bedeninize daha fazla özen göstermelisiniz. İşle ilgili konularda kurduğunuz iletişim yoğun olacağı için yorgunluk ve stres hissetmeniz beklenebilir. Perşembe ve Cuma günü Ay Boğa burcunda ve burcunuza olumlu destek veriyor. Aşk ve romantizm için olumlu günler olacak aynı zamanda yaratıcı işler ve hobiler alanında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve sizlerin sosyal yaşam alanınıza geçiş yaparak 1 ay boyunca burada kalacak, arkadaşlarla ve sosyal çevrenizle çok daha bir arada olup gelecek projelerinize odaklanacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Naz Bayatlı #oğlakburcu


KOVA: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve bu dolunay sizlerin iletişimi eğitimleri kardeşler ve yakın çevre ile kurduğunuz bağları sembolize eden alanda yer alacak. Çevrenizle daha yoğun bir iletişim içinde olacağınız günlerdesiniz. Eğitsel konular, web siteleri, zihinsel projeler, taşınma, bilgisayar, cep telefonu ve araçlarla ilgili işlerde çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. Kardeşler yakın akrabalar komşular ve yakın çevrenizde sık sık görüştüğünüz insanlarla aranızda bir denge kurmak ve düşüncelerinizi net ve objektif bir tarzda paylaşmak ve aktarmak için uğraş verebilirsiniz. İletişimde öfkeli ve telaşlı değil tam tersine toleranslı sakin ve ortak noktaları vurgulayacak bir iletişim tarzı benimsemeniz akıllıca olacaktır. Acele etmek ve sabırsızlık göstermek işlerinizi karmaşaya sokabilir. Mars ve Plüton arasında yer alan kare açı sebebiyle anlayışsız insanlarla karşılaşmak ta olası. Mars ve Jüpiter arasında yer alacak olumlu açı sayesinde sosyal medya akademik işler satış pazarlama tanıtım ve kampanyalar yurt dışı konuları yabancılarla ilişkiler ve resmi işlerinizi çok daha kolaylıkla halletme imkanı bulacaksınız. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin kariyer alanınızda yer alacağı için mesleki konularda toplum önünde ve prestij kazanacağınız işlerde size başarılı olma gücü verecek daha hırslı stratejik ve başarı odaklı olacaksınız. Ailenize ve ebeveynlerinize yönelik sorumluluklarınızı yerine getirmek için daha enerjik hissedeceksiniz.

Naz Bayatlı #kovaburcuBALIK : Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizlerin maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer alacağı için 15 günlük bir süre içinde para konularına ve bütçenizi dengelemeye odaklanabilirsiniz. İş kurmak iş ortaklıkları yapmak gelir artırıcı fikirler üretmek ve harcamalarınızı kontrol etmek için kararlar alabilirsiniz. Dolunayın yönetici gezegeni Mars bu dönemde Terazi burcunda yer almakta ve aileyle para paylaşımı ve krediler borçlar alanınızda durduğu için para paylaşımı yapmak ve bütçenizi kontrol altına almak isterken yapmanız gereken maddi fedakarlıklar olabilir. Mars Plüton karesi ile gerçekleşecek bu dolunay gelecek planlarınız olabileceğine bunu arkadaşlarla veya grup etkinlikleri ile yapmayı düşündüğünüzü gösteriyor çaba ve enerji harcamak size zor gelse de kendinizi yapmak için motive edebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü eğitsel ve zihinsel işlere odaklanabilir kardeşler ve yakın çevre ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. İlişkilerde daha somut ve mantıklı davranacağınız birkaç gün olacak. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin uzak yolculukları akademik çalışmaları resmi işleri web sitelerini sosyal medya ve tanıtım işlerini sembolize eden alanda kalacağı için bu süreçte daha zihinsel ve kişisel gelişime önem veren bir bakış açısıyla işlerinize odaklanabilirsiniz. Hayat ideallerinizi önemseyecek ve kültürel entelektüel konulara daha fazla ilgi duyacaksınız. Sosyal medya alanında parlamak ve kendinizi daha güçlü bir biçimde ortaya koymak için istekli olabilirsiniz. Yurt dışı şehir dışı ile ilgili çeşitli planlarınız olabilir.


Naz Bayatlı #balıkburcu
997 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page