top of page

19 EKİM HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLARA ETKİSİ


BU HAFTA EN AZINDAN VENÜS YÜZÜMÜZE GÜLÜYOR

HAFTA SONU GÜNEŞ AKREP BURCUNA GEÇİYOR

MERKÜR RETRO

MARS RETRO

MERKÜR URANÜS KARŞIT

MARS JÜPİTER KARE


Bu hafta geçtiğimiz haftanın yorucu etkileri bir nebze olsa da hafifliyor. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor ve derin duygu ve düşüncelerin, stratejik kararların, zihni odakladığımız konuların öne çıktığı bir ay var önümüzde. Kendimizi ifade ederken ketum ve korunaklı davranacağız. Sezgilerimizi önemsemeliyiz, gözümüzden bir şey kaçmayacak ancak farkındalığımızı hemen dile getirmek için söze dökmeyeceğiz veya bir durumu enlemesine boylamasına incelemeden eyleme geçmek istemeyeceğiz.


MERKÜR RETRO HAREKETİNE BAŞLADI Ev aletleri, araçlar, bilgisayar ve cep telefonları alım satım yapmak, sözleşmeler imzalamak, yolculuk planları başlatmak için çok elverişli bir süreçte olmayacağız. 5 Kasım’a kadar sürecek bu gerileme hareketinde duygular ve düşünceler daha derin olacak. Krizlerimizi daha derinden hissedeceğiz. Kaygı endişe korku ve acı duyma potansiyelimiz artacak. Daha şüpheci paranoyak davranma ihtimalimiz var. Sakladıklarımız içimizde tuttuklarımız her zaman bu dönemlerde bizler için daha önem kazanır susmak gerekir konuşmamayı tercih ederiz. Bazen de söylemediklerimiz söylediklerimizden önemlidir aslında ve bizi en çok yaralayan şeylerdir.


HAFTANIN AY GEÇİŞLERİNE BAKARSAK ;


Haftaya neşeli iyimser ve keşifçi Ay Yay burcunda başlıyoruz. Ay ayrıca Hilal fazında olacak. Yeniayın ardından ilişkilerle ilgili aldığımız kararların filizlerini verdiğini göreceğiz. Pazartesi ve Salı günleri, Sosyal aktiviteler, basın yayın sosyal medya matbaa işleri akademik konular uzun yolculuklar yabancılarla farklı kültürlerle ilgili konularla ilgilenebiliriz.

PAZARTESİ günlük işlerde ve iş hayatında ve ilişkilerde aşırılığı deneyimleyebiliriz, hızla ve birden büyüme beklediğimiz konular aklımızda olabilir. Bir aciliyet taşırız ve içimizde bir an evvel başarıyı yakalama kazanma veya ün tanınma elde etme arzusu olabilir. Ayrıca yeme içme, bedensel aktiviteler, para konuları, yatırım yapmayı ve genişlemeyi önemsediğimiz işler harekete geçebilir en azından aklımızda bu hevesi taşırız. Şimdi Merkür R iken yeni bir işe başlamamak en iyisi elbette.

Gökyüzünde haftanın ilk günlerinde gelişme para kazanma ve yatırım konuları ile ilgilenebileceğimizi gösteren bir çok gezegen konumu var. İlişkileri kullanarak sosyal hayatımızı öne çıkararak hedeflerimize ulaşmaya çabalayabiliriz.


PAZARTSİ VE SALI günleri özellikle sözlerimize ,verdiğimiz sözlere yapacağımız yazılı ve sözlü anlaşmalara konuşmalara dikkat etmeliyiz. Merkür Uranüs karşıtlığı yer aldığı için bu iki gün hem işler olması gerektiğinden hızlı ilerleyecektir hem de bir acele etme faktörü yer alacaktır. Bu nedenle somut ve elle tutulur hale dönüştürebilmek için konuşmalar üstün körü ve detayları ele almadan sürdürülmemelidir. Bu hafta başı daha fazla para kazanmak, güç kazanmak, ilişkilerde güçlenmek, yaratıcı fikirleri paraya dönüştürmek, hızlı gelişmek istediğimiz yaşam alanları ,sosyal çevremizden gelen fikirler ve yaratıcı projeler aklımızda olacak ve üzerinde düşüneceğiz.


ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE günü Ay ciddi sorumlu kariyer odaklı istikrarlı Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aylık Satürn Jüpiter ve Plüton kavuşumlarını da yaparak Cuma günü akşam saatlerine kadar bu burçta kalacak. Duygular ve düşünceler ciddileşiyor. Görev odaklı olacağımız, yersiz bizi geride tutan duygulara kapılmak istemediğimiz birkaç gün yaşayacağız. Mantık duygulardan önce gelecek ve gözlerimiz kaparım vazifemi yaparım diyeceğiz. Ay Oğlak zamanları şahsen iç sıkıcı ve daraltıcı oluyor en azından ben Ay Oğlak’ta Plüton Satürn ile kavuşum yapınca hiçbir şeyin keyfi olmuyor.


CUMA günü akşamı ve HAFTASONU boyunca Ay Kova burcunda kalacak ve İlk dördün fazına geçecek. Nispeten hafta ortasında hissettiğimizden daha rahat enerjiler altında olacağız. Sosyal arkadaşlarla konuşarak sohbet ederek yaratıcı fikirlerle konuşarak eğlenerek dostluk ederek geçirebiliriz. İlk dördün fazı ev aile konularında bizi görevlere odaklayabilir, yapılması gereken acil işler çıkabilir, diğer taraftan kök salmak temel atmak istediğimiz fikir veya somut hedeflerde ilerleme kaydetmek imkanı var. Yapı kurmak istediğimiz, ciddi adımlar atmak istediğimiz işlerde ilerleyecek sağlam planlarla yola çıkma şansımız var.

BURÇLARA GÖRE GÖKYÜZÜ ETKİLERİ

KOÇ: Bu hafta sizler için iş ve çalışma koşullarının ele alınması çalışmak planlamak kariyer hedeflerinizi düşünmek ve gelecek planlarınızı derlemek toparlamak için oldukça verimli bir hafta olarak geçecektir. İlişkilerde hem detaycı ve kılı kırk yaran bir tutum benimseyeceksiniz. Ticari ve yatırımla ilgili konuları çok stratejik düşünerek halletmek işinize yarayacak. Agresif ve hızlı gelişen işler ve ilişkiler ağı sizi hafta başında yorabilir. Öfkenizi kontrol etmeyi hafta başında ihmal etmemelisiniz. Para konularında gerçekçi ve sağlam bir bakışla ilerlemelisiniz alım satım yapmak için pek uygun bir zamanda değiliz zira Merkür Retrosu sizin mali kaynakları sembolize eden alanınızda geçiş yapacağı için 5 Kasım’a kadar her türlü finansal işlerde temkinli davranmakta fayda olacaktır. Hafta boyunca Venüs’ün kuracağı olumlu açılar sayesinde iş ve çalışma konularında destek göreceksiniz. Bu hafta aşk alanında çok büyük bir gelişme beklemiyoruz. Ama geçtiğimiz hafta yer alan Terazi yeniayı kalbi boş olan Koçlara yeni bir ilişki fırsatı getirmiş olabilir veya ilişkilerinde artık bu haftadan itibaren daha çok medeni dengeli ve orta yolu bulmak isteyen bir tavırla ilerlemek istediklerine karar vermiş olabilirler. Yine de kim ne derse desin burcunuzun yönetici gezegeni Mars’ın Kasım 16 ya kadar geri harekette bulunacak olması nedeniyle kendinizi ancak o tarihten sonra her bakımdan derleyip toparlayacak enerjiye kavuşacaksınız.

BOĞA: Bu hafta sizler için oldukça dolu dolu ve verimli geçecek bir hafta olacak. Her şeyden evvel burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu hafta Jüpiter Plüton ve Satürn ile olumlu açılar yapacak, para kazanmak istediğiniz işlerde destek bulacaksınız. İş ve kariyerle ilgili sağlam somutlaştıran kararlar alabilirsiniz. Sosyal medya basın yayın baskılı malzemeleri işler kitaplar yayınlar akademik işler uluslararası konular devletle ilgili veya resmi işleriniz varsa olumlu ilerleyecektir. Yaratıcılık içeren düşünceler kazanç getirebilir. İlişkilerde de başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Tek dikkat etmeniz gereken ilişkiler alanınızda yer alan Merkür geri hareketidir. Geçmişte kalan aşklar flörtler geri gelebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak bu dönemde çok verimli veya kalıcı olmayabilir. İkili ilişkilerde şüphe kaygı veya kıskançlık içeren düşünceler ve konuşmalar gerilim yaratabilir. Sır saklamak söylenmemesi gerekenler içinizde sakladığınız korku veya krizler bu dönemde sizleri ruhen yoracaktır. Yine de 23 Ekim’de Güneşinde bu alana geçmesi ile birlikte daha fazla güç kazanacağınızı söyleyebilirim. İş ortaklıkları ve kariyer hedefleri için pozitif bir görünüm olacak. Siz yine de imzalamanız gereken önemli bir anlaşma belge vb varsa bunu yapmayı 16 Kasımdan sonra bırakınız ki işleriniz rast gitsin.

İKİZLER : Bu hafta sizler için ev aile yerleşim taşınma ev alım satım kiralama tadilat tamirat işleri etrafında gelişecek durumlara açık bir hafta. Hem evden çalışanlarınız, hem iş planların ve projeleri ile uğraşanlarınız , ticari atılımlar içinde olanlarınız için bu hafta son rötuşları atacağınız işlere odaklanacaksınız. Mali konularda sizi yoran ve geciktiren konular bu hafta daha kolay ele alınacaktır. Diğer yandan burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 5 Kasım’a kadar geri harekette bulunacağı için bu dönemde çalışma koşullarınız yorucu olabilir. İş alanında konuşmalar, görüşmeler, iş mülakatları ve görüşmeleri sizler için engebeli ilerleyebilir. İş alanındaki kişilerle kurduğunuz iletişim ve günlük hayatınızda yer alan insanlar veya hizmetliler ile kurduğunuz iletişim sizi yorabilir, evcil hayvanlarınızın sağlığına da dikkat etmelisiniz. Bol bol sizi krizi sokacak temayı ele alıp çözüme kavuşturmaya uğraşacağınız bir dönem olacak. Bağırsak boşaltım sindirim sistemlerinize dikkat edin. Göz kulak burun boğaz alanında da kendinize özen gösterin. Bırakmak istediğiniz bırakamadığınız kötü alışkanlıklar varsa bu dönemde alacağınız kararları 5 kasımdan sonra harekete geçirebilirsiniz. 23 ünde Güneşin de bu alana geçmesi ile birlikte kendinize özgüven duyacağınız başarı yakalayacağınız konular olacak ve güç kazandığınızı hissedeceksiniz.

YENGEÇ: Bu hafta sizler için iletişim haberleşme kısa yolculuklar kardeşler ve yakın akrabalar alanında yer alan Venüs’ün olumlu açılar kurması sebebiyle işle ilgili konularda, çalışma ve iş ortaklıkları alanında ve kariyer hedeflerinde olumlu geçecek. Daha kararlı ciddi ve sorumlu ve görev odaklı davranacaksınız. Aşk ve romantizm alanınızda geçiş yapan Merkür’ün geri harekette olması sizler için kendinizi ifade etmek konusunda ilişkilerde zorlanabileceğinize işaret ediyor. Çocuklarla daha fazla uğraşacağınız anlamına da gelebilir. Onların yaratıcı yeteneklerini becerilerini hobilerini içeren konulara odaklanabilirsiniz. Bu dönemde aşk hayatında yanlış anlaşılmalar, şüphe ve kıskançlıkla ilgili konuşmalar yer alabilir. Güneş hafta sonu bu alana geçeceği için kendinizi ifade etmek yaratıcılığınızı ortaya koymak konusunda size 1 ay boyunca destek olmaya başlayacak. Kendinizi becerileriniz konusunda daha özgüvenli ve başarılı hissetmeye başlayacaksınız. Eskiden planlayıp ta hayata geçiremediğiniz bir takım projeleriniz varsa bu dönemde bunların üzerinden geçmeye ve yeniden projelendirmeye başlayabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni Güneş ev ve aile alanınızda geçiş yapmaya başlayacak ve bir ay boyunca aile içindeki konulara sizi odaklayacak. Ev ve yerleşim konuları kiralama satın alma ve tadilat tamirat gibi işlerde daha fazla plan yapabilirsiniz. Merkür geçişi ile birlikte evde, ev- ofis alanınızda yenilikler yapmaya istek duyabilirsiniz. Evden çalışan veya iş hayatındaki Aslanlar için bu süreç kendilerini başarıya götürecek hedefleri stratejik bir planlama ile derinden düşünerek geçecektir. Maddi planlarınızı nerede zorluklar çektiğinizi önünüze engel koyan konuları daha net görebileceksiniz ve sizi yoran konuların gerçekleri sizi üzse de en azından ne yapılması gerektiğini netlikle görebileceksiniz. Aile içinde çözüme kavuşmamış maddi manevi miras kredi borç vb gibi konular tekrar gündeme gelebilir veya geçmişte yaşanan krizler tekrar su yüzüne çıkabilir. Yaşadığınız alanın eski ve size zorluk çıkaran yanlarına el atmak ve düzeltmek isteyebilirsiniz. Bu hafta para ve ilişkiler gezegeni Venüs para alanınızdan iş ve çalışma alanınıza olumlu açılar yapacağı için çalışma koşullarınız ve kazanç elde etmek için adım attığınız işlerde olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Hafta sonunda Ay ilişkiler alanınızda yer alacağı için flört evlilik sosyal yaşam ve evlilik alanında dostane ilişkiler kurmak adına size destek olacaktır.

BAŞAK: Bu hafta para ve ilişkiler gezegeni Venüs burcunuzda geçişine devam ederken, Oğlak burcunda yer alan Jüpiter Plüton ve Satürn ile sırasıyla olumlu açılar kuracak, bu bağlamda işlerinizi daha sorunsuz götürme şansınız var. Yaratıcılık gerektiren, aracılık yaptığınız, becerilerinizi ortaya koyduğunuz her iş bu hafta sizler için ciddiyetle eğildiğiniz işlerden olacaktır. Özel ilişkilerde daha mantıklı istikrarlı davranmanız da mümkün. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 5 Kasım’a kadar geri harekette kalacağı için iletişim haberleşme eğitimler ve yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Ev aletleri, araçlar, elektronik gereçler cep telefonu ve bilgisayarlarla ilgili işlerde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Web siteleri, reklam satış ve pazarlama konuları düzeltme ve düzenlemelerle hatta gecikmelerle sizi yorabilir. İletişim konusunda bu süreçte ekstra dikkatli olmalısınız. Daha fazla kaygı kuşku kriz yaşayabilirsiniz ve iletişimde olduğunuz insanların da bu anlamda size bu tip duygu ve düşüncelerle dolu olarak yaklaştığını deneyimleyebilirsiniz. 23 Ekim’de Güneşin bu alana geçişi ile birlikte durumların daha fazla kontrol edebildiğiniz ve daha güçlü olduğunuz bir enerji ile hareket edeceğinizi göreceksiniz. Hafta başında yer alan Merkür Uranüs arasındaki karşıtlık iletişimde kopartıcı olabilecek etkilere açık olduğu için konuşmalarda sakin ve mantıklı kalmaya çalışmak yararınıza olacaktır.

TERAZİ: 16 Ekim’de burcunuzda gerçekleşen yeniayın ardından ilişkilerde daha fazla orta yolu bulan medeni ve dengeli ilişkiler kurmak adına hareket ettiğiniz bir 15 güne giriş yaptınız. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu hafta Jüpiter Satürn Plüton ile olumlu açılar kuracağı için iş ve ev hayatında işlerinizi daha rahatlıkla götürebileceğinize işaret ediyor. Ailenizle ilgili sorumlulukları ev veya iş yeri ile ilgili somutlaştırmak istediğiniz planları kolaylıkla eyleme dökebileceksiniz. Ancak para kaynakları alanınızda yer alan Merkür geri hareketi sebebiyle maddi konularda beklediğiniz paralarda gecikmelere yol açabilir. Bu dönemde kazançları artıracak yatırımlar veya başlangıçlara girmemek akıllıca olabilir. Ya da kerdi borçlanma vergi ve sigorta ile ilgili konularda işlerinizi dikkatle ve hataya yer vermeyecek biçimde ele almanız iyi olur. Hafta sonu Güneş’in bu alana geçmesi ile birlikte öz değer duygunuzu artırmak kendinizi yetenekleriniz ve becerileriniz doğrultusunda güçlendirmek, başarı kazanmak istediğiniz konulara el atmak için istek duyabilirsiniz. Hatta geçmişte plan yapıp ta gerçekleştirmek için fırsat bulamadığınız yatırım kazanç veya aile bütçesi ile ilgili konulara tekrar geri dönüş yaparak stratejik kararlar alabilirsiniz. Kredi kartlarınıza, para transferlerinize ve ticari sözleşmelerinize özellikle dikkat etmelisiniz.

AKREP: Bu hafta burcunuzda yer alan Merkür geri harekette bulunacağı için ilişkilerde ve iletişimde yanlış anlaşılmalar ve gerginlikler yaşanabilir. Daha fazla kuşkucu, güvenmekte zorlanan ve kaygılı hissedebilirsiniz. İlişkilerde stratejik davranmak isteyeceksiniz böyle davranarak hedeflerinizde daha sağlam adımlarla ilerleyebileceğinizi göreceksiniz. Dış görünümünüzle ilgili değişimler yapmak isterseniz Merkür gerilemesi zamanında bunu gerçekleştirmemek daha iyi olacaktır, Retro hareketin bittiği 5 Kasım’dan sonra bunu yapmak sizin için daha iyi sonuçlar verebilir. Bu dönemde ayrıca yeni ilişkiler başlatmamalı, eskiden gelen ilişki problemleri iletişimde zorluklar varsa bunlarla ilgili daha ketum ve karşıdakini idare eden bir tavır benimseyebilirsiniz. İçinizde hissettiğiniz duygular zihninizi oldukça fazla meşgul edebilir ve sizi bu dönemde yorabilir. Gevşemek rahatlamak ruh ve beden bütünlüğünüzü sağlamak için daha sükutla davranmayı seçmelisiniz zira burcunuzun yönetici gezegeni Mars ta Koç burcunda geri harekette bulunuyor. Enerjinizi dağıtan sizi yoran konulara işaret eden bu durum altındayken ekstra sorun yaratacak konuları hayata geçirmek veya sürdürmek istemeyeceksiniz. Sağlığınıza göz burun kulak bağırsak ve boşaltımla ilgili konularda kendinizi korumalısınız. Hafta başında gerçekleşecek Uranüs Merkür karşıtlığı sebebiyle özellikle dile hakim olmak gerekir ki ilişkiler zarar görmesin. Venüs bu hafta toprak elementinden gezegenlere olumlu açılar gönderdiği için iletişim haberleşme kısa yolculuklar zihinsel temalar gruplarla planlanan faaliyetler ve gelecek projelerinize oldukça destek olan, arkadaşlıkları ve yakın çevre iletişimini destekleyen bir görünüm içermektedir.

YAY: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni ile Venüs olumlu açı içerisinde olacağı için iş ve para konularında olumlu gelişmeler yaşayabileceğinizi söyleyebilirim. Kariyer hedefleri alanınızda yer alan Venüs ile para kaynakları alanınızda yer alan Jüpiter sayesinde işle yatırımlarla kazançlarla ilgili konularda pozitif gelişmeler yaşayacaksınız. Haftanın en önemli görünümlerinden biri Merkür geri hareketi, bu Retro sizlerin bilinçaltını arka planda kalan duyguları ve elde olmayan durumları sembolize eden alanda gerçekleşeceği için düşünceleri ve duyguları ele alırken normalden çok daha fazla kriz veya stres yaşayabilirsiniz. Kafaya taktıklarınız unutmadığınız duygular veya acılar tekrar zihinde su yüzüne çıkabilir. Bu dönemde ayrıca iş yeri veya iş yerindeki çalışanlarla ilgili dedikodular iş yeri stratejileri veya iş yerindeki iletişim ve davranışlarla ilgili sosyalleşme konuları ile ilgili sizin elinizde olmayan nedenlerle gelişen durumlar söz konusu olabilir. Saklanan sırlar veya sizin arkanızdan konuşulan sözler kulağınıza çalınabilir. Siz de bu dönemde elbette sağlığınıza boşaltım ve sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Ruh ve beden bütünlüğünüzü bozmadan size iyi gelecek dinlendirici sağlığınızı güçlendirici egzersizler enerji veya şifa çalışmaları veya spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk alanınızda yer alan Mars retrosu sebebiyle flört veya ilişkilerde gerginlikler öfke veya çatışmalar yaşanabilir ya da bunlar olmasa bile savaş meydanından geri çekilmeyi sembolize eden mars gerilemesi sembolizmiyle gözünüze batan uğraşmak istemediğiniz enerji harcamaktan imtina ettiğiniz durumları görmemezlikten gelmek ve bu tür insanlardan uzaklaşmak eğiliminde olabilirsiniz.

OĞLAK: Bu hafta burcunuzda yer alan Jüpiter Satürn ve Plüton ilişkiler ve para gezegeni Venüs’ten olumlu açılar alıyor olacak. Bu olumlu enerjilerle iş hayatında ve maddi konularda yer alan hedeflerinizde pozitif ilerleme kaydedebileceksiniz. Akademik konular eğitimler uzun yolculuklar basın yayın sosyal medya konuları devletle ilgili işler, hukuki konular veya resmi evraklar veya kurumlarla ilgili işleriniz varsa bu konularda rahat bir ilerleme sağlayacaksınız. İnsan ilişkilerinde ciddi sorumlu ve mantıklı davranabileceksiniz. Uzun yolculuklar planlayabilirsiniz veya değişik kültürler ve entelektüel konularla alakalı planlar projeler yapabilirsiniz. Bu hafta iletişim gezegeni Merkür Akrep burcundaki geri hareketine devam ediyor olacak 5 Kasım’a kadar sürecek bu Retro sizlerin arkadaşlıklar grup faaliyetleri ve gelecek planları alanınızda yer alacağı işin arkadaşlarla kurduğunuz iletişimde gerilimli stresli konuşmalar yer alabilir, ilişkilerde geçmişten gelen sıkıntı ve sorunların tekrar su yüzüne çıkması ve konuşulması mümkün. İçinde arkadaşların veya grupların olduğu planları onaylamadan önce iyice düşünmelisiniz, nihai kararı Retro bitiminden sonra almaya veya bu yönde eyleme geçmeyi şimdilik ertelemeyi düşünebilirsiniz. Bu Retro dönemini plan ve projelerdeki eksikleri tamamlamak için kullanabilirsiniz. Dedikodu arkadan konuşma ve nahoş sırların ortaya çıkabileceği bir dönem olması bakımından sözlere ve paylaştığınız bilgilere önem vermelisiniz. Arkadaşlıkların zedelenebileceği bir dönemdeyiz.

KOVA: Bu hafta iş ve kariyer alanınızda yer alan Merkür gerileme hareketi hala devam ediyor. İş ve kariyer planlarınızı ele alırken daha dikkatli ve stratejik davranmanız akıllıca olacaktır. İş mülakatları yapılabilir veya geçmişte başvurduğunuz işlerden haber çıkabilir. Yine de yeni bir başlangıç için konuşsanız bile eyleme geçmek için gerilemenin bitmesini beklemek iyi olacak. Anne baba ilişkileri bu dönemde önem kazanıyor onların iyiliği sağlığı ev ve yerleşim konuları iş koşullarınız ve çalışma düzeniniz ile ilgili konularda sorunları çözmek için adım atabilirsiniz. Bu hafta Venüs ile Jüpiter Satürn ve Plüton arasında olumlu açılar yer alıyor. Aile arasında yer alan para veya yatırımlar gelirler ve harcamalarla ilgili konularda birbirinize destek olmak ve pozitif bir bakış açısıyla hareket etmek mümkün. Bilinç altı çalışmaları terapiler metafizik ve psikolojik konularda ruh ve beden bütünlüğünüzü sağlama almak için çalışmalar yapabilirsiniz. Kendi başınıza kalmak ve size zihinsel olarak iyi gelecek bir çalışma proje meditasyon veya özel alanınızda bir çalışma yapmak için fırsatınız olacaktır. Yıl sonundan itibaren bu yapacağınız çalışmalar veya ruh yenilenmesi ile yepyeni hedeflere doğru ilerleyeceğiniz günlere yaklaşmaktasınız.

BALIK: Bu hafta ilişkiler arkadaşlıklar gruplarla gelecek planları iş ve çalışma ortaklıkları ile ilgili konularda daha rahat enerjilerle ve olumlu adımlarla ilerleme şansınız olacak. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizdeki kişilerden yardım ve destek görebileceksiniz. Sosyal aktiviteleriniz size şans ve fırsatlar yaratacak alan olacaktır. Venüs ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızdan burcunuzun yönetici gezegeni Satürn’e olumlu açı yapıyor olacak. İş ve kariyer hedeflerinize yansıyacak bu görünüm aynı zamanda iş ortaklıkları veya çalışma ortaklıklarına da iyi gelecektir. Akademik konuları resmi işleri basın yayın sosyal medya çalışmalarını sembolize eden alanda yer alan Merkür gerilemesi sebebiyle zihinsel konularla daha fazla meşgul olabilirsiniz. Web siteleri, reklam tanıtım lansman veya promosyonlar, baskılı veya matbaa işleri zor ilerleyebilir. Yeni bir vizyonla kültürle ve felsefeyle hayata bakmak isteyeceğiniz ve size anlamlı değerli gelen paylaşım öğreti veya eğitimlere eğilerek gelişme yoluna gitmek isteyebilirsiniz. Mahkeme uzun yolculuklar akademik başvurular resmi işler veya uzaklarla alakalı başlangıçlarınız ve planlarınız olacaksa bunları 5 Kasım sonrasına bırakmak yararlı olur. Venüs’ün evlilik ve uzun süreli beraberlikler alanınızdan geçiyor olması eşinizle ve partnerinizle uyumu yakalamak birbirinizi anlamak ve desteklemek için olumlu bir transittir.


Mutlu bir hafta dilerim,

Naz Bayatlı

art by yoko tanji


706 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page