top of page

2019 İKİZLER GENEL ETKİLER

İKİZLER


BU YIL ŞANSLAR NEREDEN:

Sevgili İkizler bu yıl şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter yıl boyunca, 2019 Aralık başına kadar size evlilik, iş ortaklıkları, hukuki konular ve uzun süreli birlikteliklere adım atmak bakımından şans getirecek. Bu yıl ilişkilerinizi sağlamlaştırmak, evliliğe adım atmak, evlenmek, ortaklıklar kurmak veya hayatınızda var olan özel kişilerle ilişkilerinizi daha iyimser, neşeli, fırsatlara açık ve gelişim getirecek biçimde yine yeniden yenileyebilirsiniz. Birlikte eğlenmek gezmek yeni deneyimlerle hayatınıza renk katmak isteyeceksiniz. Yıl içerisinde Jüpiter 3 kez Neptün ile kare açısı içinde olacak. Bu açı kalıbı Ocak-Haziran ve Eylül aylarında yer alacak. İş ve kariyer alanınızda yer alan Neptün ile Jüpiter’in yapacağı kare, kariyer hedeflerinizde sizi aşırı hedefler koymaya yöneltebilir, fazla iyimserlikten kendinizi fazla yormaktan yana sıkıntıya düşebilirsiniz. Çok fazla beklentiyle bir işe ortaklığa veya iş atılımına başlamak özellikle bu verdiğim 3 ay dönemlerde dikkatli olmanız gereken zamanlardır. Bu kare aynı zamanda anne veya ebeveynlerle ev ahalisi ile kurulacak ilişkilerde de sizi bir yandan fazla detayla uğraşmak durumunda bırakabilir ve siz bu duruma karşı direnç geliştirebilirsiniz. Anneye veya aileye yapılacak fedakarlıklar sizi artık yormaya başlayabilir ya da hayır demeniz gereken yerde hayır diyemediğiniz için kendinizi yormaya devam edebilirsiniz.

Evlenmek hayatındaki partnerle daha ciddi uzun süreli beraberliklere adım atmak konusunda da daha objektif ve rasyonel olmaya çabalayacaksınız, istemediklerinizi dile getirip daha gerçekçi olmanız şart, bir ortak nokta bulup ilişkinizi neden kalbinize yakın tuttuğunuzu içselleştirip yola devam edeceksiniz. Ufak tefek kusurlara iyimserlikle yaklaşma eğiliminiz olacaktır, Jüpiter size bu bakımdan destek olmaktadır.


BU YIL ZORLUKLAR , ÇABA ve KAZANIM ALANLARINIZ NELER:

Bu yıl maddi kaynaklarınızı iyi yönetmek için çaba harcamak durumunda kalabilirsiniz. Ayağınızı yorganına göre uzatmak bu yılın mottosu olabilir. Gelirleri artırmak aklınızda olacaktır. Var olan Kredileri ödemek veya iş geliştirmek için yeni kredi almak, yeni bir ortak edinmek ve ticarete atılmak, iş için aileye veya eşe finansal destek için para harcamak , siz borç veya kredi almak isteyebilirsiniz. Aileyle maddi paylaşım temaları ortaya çıkacaktır. Miras veya aile mülkünü malını kıymetlerini satmak veya paylaşmak durumu söz konusu olabilir. Tutulmalar bu yıl Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşecek ve bu tutulmalar Ocak – Temmuz ve Aralık 2019 aylarına yer alacak. Tutulmaların maddi kaynakları sembolize eden alanda gerçekleşecek olması bu yılın sizin için kazanç ve gelirleri artırma yılı olduğuna işaret ediyor. Para kazanmayı daha fazla önemseyeceğiniz bir yıldasınız.

Mart ayında Uranüs tekrar bilinçaltınızı sembolize eden alana gelecek ve burada 8 yıl boyunca geçişini sürdürecek. Korkulardan fobilerden arınmak bedeninize ve ruh sağlığınıza daha fazla önem vermek için bilinçleneceksiniz.


AŞKTA ŞANSLI ZAMANLAR:

Bu yıl 8 Ocak- 4 Şubat ile 2 Kasım- 27 Kasım arası tarihlerde ilişki alanında oldukça şanslısınız. Evlilik kararı almak ve bir ilişkiyi daha ciddi bir adımla geleceğe taşımak için fırsatınız olacaktır. 10 Haziran-4 Temmuz arasında oldukça çekici ve etkileyici olacaksınız. Dikkatleri üzerinize toplayarak kendinizi güzel hissedeceksiniz. Fiziksel görünümünüz ile ilgili değişimler estetik dokunuşlar yapmak için ideal bir zamandır. 15 Eylül- 9 Ekim tarihleri arasında aşk ve romantizm alanında sizin için şanslı bir dönem olacaktır. Bu dönemde kalbi boş olan İkizler gönüllerine uygun birisi ile tanışabilirler. Flört etmek eğlenmek gezmek nişanlanmak sözlenmek düğün dernek için uygun zamanlardır.


MERKÜR RETRO DÖNEMLERİ:


5 MART-28 MART : MERKÜR BALIKTA RETRO : Bu Retro dönemi sizin için iş ve kariyer alanında gerçekleşecektir. Bu nedenle bu dönemde iş alanında iletişim veya zihinsel işler zor ilerleyebilir. Bilgisayarlar ve cep telefonları ile ilgili sıkıntılar çıkabilir. Yeni bir işe başlamak için çok uygun bir zaman değildir. iş arayabilirsiniz ancak başlamak için 28 Mart sonrasını beklemek çok daha akıllıca olacaktır.

7 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS : MERKÜR ASLAN VE YENGEÇTE RETRO: Bu geri hareket sizin için iletişim haberleşme eğitimler sınavlar ve geziler alanınızda yer alacağı için bu tarih aralığında gerçekten ama gerçekten dikkatli ilerlemekte fayda var. Yolculuk planlarını dikkatle yapın araçlar ve bilgisayarlar sıkıntı çıkarabilir , yedeklemenizi yapın şarjınızı vb kaybetmeyin. kardeşler veya yakın çevre ilişkilerinde stersli durumlar olabilir, trafikte vb sağınıza solunuza dikkat edin. Retro daha sonra para kaynakları alanınıza geçeceği için ödemelerde veya para transferlerinde sıkıntı yaşamamak için banka bilgilerine kredi kartı ödemelerine özen göstermeli. Gecikmelerden veya gözden kaçan detaylardan ötürü sonradan sıkıntı yaşanmasın diye ödemeleri sıkı sıkı takip etmeli.

31 EKİM- 20 KASIM : MERKÜR AKREPTE RETRO: iş ve çalışma alanınızda yer alacak bu Retro dönemi nedeniyle çalışma ortamında iletişim konuları çetrefilli geçebilir. İş alanınızı bu dönemde daha dikkatle ve hassasiyetle ele almalısınız. Sağlığınıza da bu dönemde bir o kadar önem vermeli bağırsak boşaltım sistemine dikkat etmeli. Üreme organları ve boşaltım organları hassas olabilir. Midenizi yoracak ağır yiyecek ve içeceklerden uzak durmalı tuz ve yağ alımına kadar kendinizi kontrol edebilirsiniz.


FİNANSAL FIRSATLAR:

Bu yıl zaten tutulmalar maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer aldığı için gelir ve kaynakları ele almak için şanslı bir yıldasınız ancak 4 Temmuz- 29 Temmuz aralığı da maddi bakımdan öne çıkan bir dönem olabilir , bazen daha fazla kazanmak için yatırım yapmak gerekir, belki harcamalarınızı da bu dönemde artıracak bir tema olabilir ne olursa olsun Merkür de bu dönemde Retro olduğu için çok fazla alım veya harcama yapmamaya özen göstermeli. Ekim 10 -31 aralığı daha fazla iş ve çalışma hayatınızdan maddi gelir elde edebileceksiniz. 28 Mart-21 Nisan tarihleri de kariyer, iş ve çalışma koşulları bakımından size kendinizi daha fazla öne çıkararak sunumlarla tanıtımlarla emeğinizle prestij kazanmak için olumlu etkiler olacak.


SAĞLIK:

Sevgili İkizler 31 Ekim- 20 Kasım tarihleri arası çok çalışmaktan yorgun düşebilirsiniz. Kendinizi kollamalı çok fazla yormamalısınız. Karaciğerinizi koruyacak detoks yapacak bir beslenme içinde olmalısınız. Boşaltım ve üreme sistemleri alanında sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ekim-Kasım 2019 aylarında estetik gibi veya kalıcı etkisi olabilecek müdahaleler yaptırmak çok iyi olmayabilir. 10 Haziran- 4 Temmuz veya 15 Eylül 9 Ekim arası Venüs size destek verirken bu konularda girişimde bulunabilirsiniz.


YENİ YILDA HER ŞEYİN GÖNLÜNÜZCE OLMASI DİLEĞİYLE

NAZ BAYATLI

356 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page