top of page

2020 de ŞANS SİZİ BULSUN

Güncelleme tarihi: 3 Şub 2020

Zor enerjilerle dolu bir yıla başladık , bu yıl her zamankinden daha fazla bolluk bereket, zenginlik, şans enerjimizi artırmaya ihtiyacımız olacak, bu nedenle ben elimden geldiği kadar şanslı enerjileri kendime çekmeye kararlıyım ve niyet ediyorum. Bu nedenle size kullandığım ve çok faydasını gördüğüm şanslı sayı ve pusula yönünüzü bularak bu yönlere şanslı objeler koyarak sizin de yarar görmenizi istiyorum. Aşağıdaki basitleştirdiğim metni okuyunuz.


ŞANSLI PUSULA YÖNLERİNİZİ BULMAK İÇİN ŞU İŞLEMİ YAPINIZ.


ÖNCELİKLE DOĞUM YILINIZIN SON İKİ HARFİNİ TOPLAYIN


ÖRNEĞİN: 1985 İÇİN 8+5= 13 SONRA TEK HANELİ SAYIYA İNMEK GEREKİR BUNU DA TOPLAYIN 3+1 = 4

ÖRNEĞİN : 1981 İÇİN 8+1 = 9 TEK HANELİ BİR SAYI OLDUĞU İÇİN BAŞKA İŞLEME GEREK YOK

BU SAYIYI BULDUKTAN SONRAKİ ADIMLAR:


KADINLAR İÇİN:

2000 YILINDAN ÖNCE DOĞMUŞSANIZ BULDUĞUNUZ DOĞUM YILI SAYISINA 5 EKLEYİN VE ÇIKAN SAYI SİZİN ŞANSLI SAYINIZ OLACAK VE BU SAYIYA UYGUN PUSULA YÖNLERİNE ŞANSLI OBJELERİNİZİ KOYACAKSINIZ.


ÖRNEĞİN: DOĞUM YILI SAYINIZ 4 ÇIKTI DİYELİM DOĞUM YILI SAYINIZ BUNA 5 EKLEYEREK 4+5= 9 RAKAMINA ULAŞIYORSUNUZ VE BU SAYIYLA İLGİLİ PUSULA YÖNLERİ KULLANIYORSUNUZ.


2000 YILINDAN SONRA DOĞDUYSANIZ BULDUĞUNUZ DOĞUM YILI SAYISINA 6 EKLEYİN VE ÇIKAN SAYI SİZİN ŞANSLI SAYINIZ OLACAK VE BU SAYIYA UYGUN KÖŞELERE ŞANSLI OBJELERİNİZİ KOYACAKSINIZ.


ÖRNEĞİN: DOĞUM YILI SAYINIZ 4 ÇIKTI DİYELİM DOĞUM YILI SAYINIZ BUNA 5 EKLEYEREK 4+6= 10 ÇIKTI DİYELİM TEKRAR TEK HANELİ SAYIYA İNDİRGEMEK İÇİN 1+0= 1 YAPIYORSUNUZ VE 1 RAKAMINA ULAŞIYORSUNUZ VE BU SAYIYLA İLGİLİ PUSULA YÖNLERİ KULLANIYORSUNUZ.


ERKEKLER İÇİN :

2000 YILINDAN ÖNCE DOĞMUŞSANIZ BULDUĞUNUZ DOĞUM YILI SAYISINI 10 SAYISINDAN ÇIKARINIZ. ÇIKAN SAYI SİZİN ŞANSLI SAYINIZ OLACAK VE BU SAYIYA UYGUN YÖNDE KÖŞELERE ŞANSLI OBJELERİNİZİ KOYACAKSINIZ.


ÖRNEĞİN: DOĞUM YILI SAYINIZ 4 ÇIKTI DİYELİM 10-4= 6 SAYISI SİZİN ŞANSLI SAYINIZ VE BU SAYININ PUSULA YÖNLERİNE ŞANSLI OBJELERİ KOYUNUZ.

2000 YILINDAN SONRA DOĞMUŞSANIZ BULDUĞUNUZ DOĞUM SAYISINI 9 DAN ÇIKARINIZ. ÇIKAN SAYI SİZİN ŞANSLI SAYINIZ OLACAK VE BU SAYIYA UYGUN PUSULA KÖŞELERİNE ŞANSLI OBJELERİNİZİ KOYABİLİRSİNİZ.


ÖRNEĞİN: DOĞUM YILI SAYINIZ 4 ÇIKTI DİYELİM 9-4 =5 SAYISI SİZİN ŞANSLI SAYINIZ VE BU SAYININ PUSULA YÖNLERİNE ŞANSLI OBJELERİ KOYUNUZ.


ŞANSLI SAYINIZA GÖRE ŞANSI DESTEKLEYEN VE HAREKETE GEÇİREN PUSULA YÖNLERİ:


ŞANSLI SAYI PARA VE BAŞARI /SAĞLIK VE CANLILIK /AŞK VE EVLİLİK / GELİŞME


1 GÜNEY DOĞU DOĞU GÜNEY KUZEY

2 KUZEY DOĞU BATI KUZEY BATI GÜNEYBATI

3 GÜNEY KUZEY GÜNEYDOĞU DOĞU

4 KUZEY GÜNEY DOĞU GÜNEYDOĞU

5 KADIN GÜNEYBATI KUZEYBATI BATI KUZEYDOĞU

5 ERKEK KUZEYDOĞU BATI KUZEYBATI GÜNEYBATI

6 BATI KUZEY DOĞU GÜNEYBATI KUZEYBATI

7 KUZEYBATI GÜNEYBATI KUZEYDOĞU BATI

8 GÜNEYBATI KUZEYBATI BATI KUZEYDOĞU

9 DOĞU GÜNEYDOĞU KUZEY GÜNEY


ŞANSLI YÖNLERİNİZE KOYABİLECEĞİNİZ ŞANS ARTIRAN OBJELER:


EN KOLAY VE BASİT BULABİLECEĞİNİZ NESNELER OLMASI SEBEBİYLE BUNLARI KULLANABİLİRSİNİZ. ELBETTE OLDUKÇA ÇOK SAYIDA BAŞKA OBJELER TAKILAR TILSIMLAR VB DE PİYASADA VAR ANCAK BUNLAR BAŞLANGIÇ İÇİN YETERLİDİR.

BALIK OBJELERİ, 4 YAPRAKLI YONCA, YUNUS VE KRİSTAL TAŞLARI VE RESİMLERİ VEYA BUNLARIN SERAMİKTEN YAPILMIŞ OBJELERİNİ YAZDIĞIM GÜZEL YÖNLERE YERLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

ÖRNEĞİN :

1 BALIK: YENİ BAŞLANGIÇLAR İÇİN

3 BALIK: BÜYÜME GELİŞME İÇİN

6 BALIK: ZİHİNSEL İŞLERDE ŞANS

8 BALIK : BOLLUK BEREKET ZENGİNLİK

9 BALIK: UZUN YAŞAM SAĞLIK VE ENERJİ

GENEL OLARAK GÜNEY DOĞU YÖNÜ ZENGİNLİKLE ALAKALIDIR

KUZEY KARİYER BAŞARISI

DOĞU SAĞLIK

GÜNEY ÜN TANINMA

GÜNEY BATI AŞK VE MUTLULUK


HEPİNİZE ŞANS BOLLUK BEREKET GELSİN,

NAZ BAYATLI2.035 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page