top of page

22-28 KASIM HAFTASI VE BURÇLAR GÜNEŞ VE MERKÜR YAY'DAKOÇ: Hafta başında Ay Yengeç burcunda yer alacak ve sizler için ev alanında daha fazla zaman geçireceğiniz veya ev işleri ile uğraşmak isteyeceğiniz bir iki gün olacak. Bu geçişte ayrıca Mars ve Merkür ile iyi açıda olacağı için maddi konular para yönetimi alacak verecek ticaret veya müşterilerden gelen paralarla olumlu açılım yaşayabilirsiniz. Güneş artık Yay burcuna geçiş yapıyor ve sizler için fikirleri, idealleri, eğitsel ve hukuki işleri odak noktanıza alacağınız bir ay başlatıyor. Yolculuklar yabancılarla iletişim sosyal medya veya baskılı işlerle ilgili pozitif adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Aslan burcunda yer alacak ve Merkür de burç değiştirerek Yay burcuna geçecek. Gökyüzünde artan ateş enerjisi sizlere yarayacak ve kendinizi daha dinamik hissedebileceksiniz. Aşk ve flört konuları bu iki gün ön plana çıkabilir. Yaratıcı çalışmalar sunumlar ve iletişim kuracağınız kişilerle işleri çabuk halletme ve olumlu sonuç alma şansınız olacak. Kalbi boş Koçlar bu iki gün heyecanlı hevesli romantik konuşmalar yapabilirler veya romantizm arzunuz artıyor olacak. Hafta sonunda Ay Başak burcunda olacak ve çok fazla iş halletmek durumunda kalabilirsiniz. Ev ve ofis işleri derlenme ve toparlanma gerektirecek. Ayrıca sağlığınıza ve beslenmenize özen göstermek isteyebilirsiniz. Venüs ve Mars arasında yer alacak destekleyici açı sayesinde ilişkiler canlanacak ve kendinizi hem çekici hem iş bitirici hissedeceksiniz. Çevrenizde aranılan ve sosyalleşmek istenilen biri olacağınız kesin. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu hafta sonundan itibaren Neptün ile kuracağı olumlu açı sayesinde, yumuşak meditatif şifa getiren enerjileri aktive ederek sizi iç dünyanıza döndürebilir ayrıca yaratıcı zekanızı harekete geçirecektir. Spiritüel çalışmalar için size destek verecektir.


BOĞA: Hafta başında Ay Yengeç burcunda yer alacak ve kardeşler yakın çevre yakın akrabalar ile iletişim konularını öne çıkaracak. Yakın çevre ile daha fazla duygusal destek ve ilgi içeren bir iletişim içinde olabilirsiniz. Trafikte veya yollarda daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca artık Güneş Yay burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca maddi işlerle uğraşacağınız bir dönem olacak önünüzde. Aile ile para paylaşımı ticari atılımlar vergi sigorta krediler ödemeler alacak verecek miras ve iş ortaklığı gibi konularda bütçenizi ele alacağınız ve bu alanda güç kazanmaya çalışabileceğiniz bir zamanda olacaksınız. Hafta ortasında daha çok ev ve aile ile uğraştığınız ve evle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz günlerde olacaksınız. Evdeki rahatınızı ve konforunuzu önemseyeceksiniz. Hafta sonunda eğlenmek mutlu olmak için hem isteğiniz hem de fırsatınız olacak. Romantik ilişkiler odak noktanızda olacak ve sevdiğiniz kişi ile birbirinizi anlamak rahatlatmak ve ilgi göstermek isteyeceksiniz. Ayrıca hobiler ve yaratıcı çalışmalar yapmak isteyenleriniz becerilerini ortaya koyabilir. Hafta sonunda yer alacak Venüs ve Mars arasındaki destekleyici açı sizi ilişkiler alanında oldukça destekliyor. Ayrıca iletişim haberleşme ürünler ve kampanyalar sosyal medya ve eğitsel işlerde fırsatlar karşınıza çıkabilir. Mars ve Neptün arasında yer alacak olumlu açı sayesinde sosyal çevreniz iş birlikleriniz iş ortaklıklarınız ve ekiplerle yapacağınız aktiviteleriniz oldukça hoş ve rahatlatıcı geçecektir.

İKİZLER: Hafta başında Ay Yengeç burcunda yer alacak ve maddi konulara gelir ve giderlere paranızı korumak yatırım yapmak ve kazanç konularına sizi odaklayabilir. Güneş ve burcunuzun yönetici gezegeni Merkür artık Yay burcuna geçiyor ve evlilik ilişkiler ve iş ortaklıkları alanında size destek vermeye başlayacak. İlişkilerde güç kazanmak kendinizi ifade etmek ve ilişkilerde daha iyimser davranmak konusunda sizi motive edecek. Yeni ilişkiler başlatmak ve sosyal çevrenizi genişletmek için de şans verecek. Hafta ortasında yaratıcı zihniniz aktif oluyor ve yoğun bir iletişim yazışma ve konuşma trafiği içinde olabilirsiniz, ayrıca sınavlar geziler kurslar satış pazarlama web siteleri taşınma veya yer değiştirme konuları ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevreniz ile daha fazla kontakt kurma imkanı elde edebilirsiniz. Hafta sonunda, enerjiler ev ve aile alanına kayıyor ve daha fazla özel alanınızda ve ailenizle veya kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonunda Mars ve Venüs arasında destekleyici bir açı yer alacak, günlük işlerle yaşam düzeninizle beslenme ve bakımla ilgili konularda kendinize özen gösterebilir, emek sarf ettiğiniz konularda sonuçlardan memnun olacağınız açılımlar elde edebilirsiniz. Mars Neptün olumlu açısı ile işle ilgili hayalleri planlayabilir spiritüel veya yaratıcı konularda bu hafta yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.


YENGEÇ: Hafta başında Ay Burcunuzda seyahat edecek ve sizleri hem sağlık hem dış görünüm hem de dış dünyadaki işlere odaklayacak. Dolayısıyla aktif bir biçimde yeni haftaya başlıyorsunuz. Güneş ve Merkür bu hafta artık Yay burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin daha fazla çalışmanıza, günlük işlerle uğraşmanıza ve sağlık konularına odaklanmanıza yardımcı olacaktır. İş yükünüz artabilir ama iş konularında yeni hedeflere ve iş görüşmelerine açık olacaksınız. İş hayatında başarı elde etmek için fırsatınız olacak. Evcil hayvanlarınızla ilgilenebilir, sindirim ve beslenme gibi konularda kendinize özen gösterebilirsiniz. Hafta ortasında maddi konulara gelir ve giderlere paranızı korumak yatırım yapmak ve kazanç konularına odaklanabilirsiniz. Alışverişe çocuklara ve eğlence alanına daha fazla para harcayabilirsiniz. Gelir ve giderler ile ilgili bütçe planı yapabilir, yatırımla ilgili kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda kardeşler yakın çevre yakın akrabalar ile iletişim konularını öne çıkacak. Yakın çevre ile daha fazla duygusal destek ve ilgi içeren bir iletişim içinde olabilirsiniz. Trafikte veya yollarda daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Hafta sonunda Mars ve Venüs ile Mars ve Neptün arasında olumlu açılar oluşacağı için aşk ve romantizm bakımından sizi destekleyecek, çocuklar, yurt dışı konuları, yolculuklar ve yaratıcı faaliyetler, sizi mutlu edecek konulara eğilmek için güzel etkiler yansıtacak.


ASLAN: Bu hafta başında burcunuzun yönetici gezegeni Güneş Yay burcuna geçiyor ve yanında da Merkür Perşembe günü eşlik etmeye başlıyor. Bu dönemde aşk flört ve romantizm konularında şans elde etmek mutlu olmak ve kendinizi ifade etmek için sizi destekleyecek. Merak ettiklerinize keşfetmek istediklerinize yönelik girişimlerde bulunmak yaratıcı yanınızı kullanmak ve hobilerle uğraşıp arzu ederseniz bu alanlardan gelir elde etmek için girişim yapma imkanı elde edebilirsiniz. Çocuksu yanınızı açığa çıkarabilir veya varsa çocuklarınızın gelişim alanlarına yönelik hobilere başlamalarına ön ayak olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay burcunuza geçiyor ve sizleri hem sağlık ve güzellik hem dış görünüm hem de dış dünyadaki işlere odaklayacak. Dolayısıyla aktif bir biçimde hedeflerinize ve işlerinize odaklanabileceksiniz. Hafta sonunda alışveriş yapmak kendinizi mutlu etmek sağlık ve bakım konularına harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca zihinsel işler satış pazarlama ve kazanç getirecek işleriniz varsa bunlara yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Mars ve Venüs ile Mars ve Neptün arasında yer alacak olumlu açılar sebebiyle bu hafta sonuna doğru evden çalışmak evi derlemek toparlamak işlerinizi düzene koymak ve özel hayatınıza odaklanmak için size güzel enerjiler vaat ediyor.


BAŞAK: Bu hafta başında Ay sosyal alanınızdan geçiyor. Arkadaşlar, ekip arkadaşlarını ve grupları ilgilendiren alandan geçiş yapacağı için iletişimi bol ve faal bir haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Güneş ve Merkür bu hafta Yay burcuna geçiş yapıyor ve sizi bir ay boyunca eve özel hayata aile ve ebeveynlerle ilgili konulara odaklayacak. Evinizin konforunda ve ailenin iyiliği sağlığı için çaba gösterebilirsiniz. Ev taşımak yer değiştirmek veya yerleşimle ilgili kararların alınabileceği bir zaman dilimi olabilir. Hafta ortasında Ay bilinçaltınızı ve arka bahçenizi sembolize eden alandan geçiş yapacağı için günlük işlerde ve sağlık konusunda kendinize fazlaca yüklenmeden idare edin. Eksik kalan tamamlanmamış işlere el atabilirsiniz ama kendinizi çok fazla yormak istemeyeceksinizdir. Hafta sonunda ise daha fazla dış dünyaya ait işlere odaklanmak ve ilişkilere yönelmek olası. Sağlık bakım güzellik estetik gibi konulara eğilebilirsiniz. Hafta sonunda yer alacak Mars ve Venüs ile Mars ve Neptün arasında yer alacak olumlu açılar sebebiyle, aşk ve romantizm, flört konularına odaklanacaksınız ve sevdiklerinizle yakın iletişim ve görüşme içinde olabilirsiniz. Eğlenmek mutlu olmak ve ilişkilerin keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz.


TERAZİ: Bu hafta başında Ay kariyer alanınızdan geçiyor olacak. İşinize ve mesleki konulara odaklanacaksınız. Aynı zamanda ev ve aile içi sorumluluklarınızı da düşüneceğiniz ve ebeveynlik görevlerinizi iyi yerine getirmek isteyeceğiniz bir zaman olacak. Sosyal hayata yönelik planlar da yapabilirsiniz. Güneş ve Merkür bu hafta Yay burcuna geçiyor ve sizlerin iletişim eğitim ve yolculuklar alanınıza geçiş yapıyor. İletişimi ve zihinsel faaliyeti bol bir ay olacak. Geziler yapabilir eğitimlere başlayabilir kardeşler ve yakın çevre dostlarınızla bol bol kontakt halinde olabilirsiniz. Hafta ortasında arkadaşlarla sosyal çevrenizle ve içinde bulunduğunuz gruplarla bir arada zaman geçirebilir ve gelecekle ilgili etkinlikler planlayabilirsiniz. Hafta sonunda daha fazla özel hayata odaklanacaksınız. Ev ve aile içinde olmak ve evle ilgili işlere el atmak isteyebilirsiniz. Daha fazla tembellik edip ruh ve bedeni dinlendirmek için zaman ayırabilirsiniz. Bu hafta sonunda Mars Venüs ve Mars Neptün arasında yer alacak olumlu açılar sebebiyle kendinize ve evinize dair sizi mutlu edecek konularla uğraşmak harcama yapmak evi derlemek toparlamak veya evde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz. Evden çalışanlarınız varsa işinize rahatlıkla odaklanıp kendi ritminizde ve temponuzda işlerinizi derlemek toparlamak ve halletmek için bu gökyüzünü değerlendirebilirsiniz.


AKREP: Bu hafta başında Ay uzaklarla bağlar uzun yolculuklar hukuki ve resmi işler akademik ve zihinsel çalışmalar alanınızda yer alacak. Fikirlerinizi paylaşmak ideallerinizi düşünmek ve hayatınızda yeni bir bakış açısı yakalamak için size destek olacak. Sosyal medya ve iletişim basın yayın ve baskılı malzemeler alanında işleriniz varsa halledebilirsiniz. Bu hafta ayrıca Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca maddi konuları sembolize eden alanınızda kalacağı için kazançlar gelir ve giderler yatırım ve kaynakları artırmak temaları sizler için ön planda olacak. Hafta ortasında kariyer konularında ve iş alanınızda yapacak çok işiniz olabilir. Prestij kazanmak ve öne çıkmak için yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonunda oldukça sosyal ve faal olacağınız görülmekte, arkadaşlarla ve sosyal çevrenizle bir arada güzel vakit geçirebilirsiniz. Gruplar ekipler ve içinde bulunduğunuz topluluklarla aktiviteler ve gelecek planları yapmanız olasıdır. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu hafta Venüs ve Neptün ile olumlu açılar içinde yer alacağından, sizi hem iletişim hem zihinsel konularda çok destekleyecek hem de flört aşk ve yaratıcılık alanında olumlu etkileyecek. İdeallerinizi ve hayallerinizi düşünüp gerçekleştirmek için somut adımlar atabileceğiniz bir hafta olacaktır.


YAY: Sevgili Yaylar bu hafta başında Güneş ve Merkür artık burcunuza geçiş yapıyor ve sizleri bir ay boyunca desteklemeye başlayacak. Hem dış görünümünüzle etkileyip, canlı dinamik olabilir, hem de gelecekte başarmak istediklerinizle ilgili size güç kazandıracak hedefler belirleyebilirsiniz. Kendinizi daha fazla ifade etmek isteyecek ve yeniliklere doğru ilerleyeceksiniz. Yeni hevesler ve meraklar geliştirmek de mümkün. İlişkilerde de idealinizde olan ne varsa hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Hafta başında maddi konular krediler borçlar ticari atılımlar ve gelirlerle ilgili daha fazla konuyu düşünmek ve halletmek gerekebilir. Hafta ortasında akademik çalışmalar uzun yolculuklar sosyal medya basın yayın ve baskılı malzemeler hukuki ve resmi işlerle ilgili bir temanız varsa halledebilirsiniz. Yurt dışı veya şehir dışı yolculuklar planlayabilir veya yazışmalarınız varsa ele alabilirsiniz. İnanç felsefe ve kültürlere yönelik merak ettiklerinizi araştırabilirsiniz. Hafta sonunda kariyer ve mesleki konularla ilgili somut kararlar alabilecek ve eylem planı yapabilecek etkiler var. İş hayatında veya çalışma ortamınızda sizi geride tutan veya düzenden memnun olmadığınız konuları masaya yatırabilir, emeklerinizin karşılığını tam anlamıyla almak için neler yapabilirsiniz düşünebilirsiniz. Bu hafta sonu özellikle iç sesinizi dinlemek ve sezgilerinizi önemsemek önemli olabilir.


OĞLAK: Bu hafta başında ilişkiler alanınız canlanıyor. Yakın ilişkilerde sevgi bakım ilgi ve şefkat bekleyeceksiniz. Güven bulduğunuz ilişkilere ve kişilere daha önem vermek ve ilgi göstermek isteyebilirsiniz. Partnerle aranızda yer alan güven olgusunu anılarınızı ve aidiyet duygusunu bir daha hatırlamak size iyi gelebilir. Bu hafta Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca sizin bilinçaltınızı ve ruh ve beden bütünlüğünüzü sembolize eden alanda seyahat edecek. Kendi özel alanınıza daha fazla odaklanmak kendinizle baş başa kalmak ve ruhunuzun sesini dinlemek isteyebilirsiniz. Bir yandan da zihinsel çalışmalar yapmak manevi yanınızı geliştirecek konulara eğilmek ve ruhunuza iyi gelecek ne varsa kendinize zaman ayırıp bunlara yönelmek isteyebilirsiniz. Bu enerjilerle bir nebze sosyal hayattan kaçmak isteyebilirsiniz. Özellikle Aralık’ta gerçekleşecek Venüs Retro burcunuzda yer alacağı için şimdiden sosyal yaşamda size yük gibi gelecek görevleri, birliktelikleri veya sosyal yükümlülükleri strese girmeden yapabileceğiniz bir biçimde düzenlemek akıllıca olacaktır. Hafta ortasında maddi konular ön plana çıkıyor ödemeler ve kazançlara daha fazla odaklı olabilir alışveriş banka yatırım yapmak veya ticari işlerle ilgilenebilirsiniz. Hafta sonunda ise oldukça aktif ve sosyal birkaç gün geçireceksiniz. Arkadaşlarla sosyal çevrenizle ekip ve grup faaliyetleri ile sosyal yaşamınız canlanacak. Eğlenceli ve bol sohbetli bir hafta sonu sizi bekliyor.


KOVA: Bu hafta başında iş ve çalışma alanınızdan geçecek olan Ay sayesinde günlük işlerinize odaklanacak enerjiyi bulabileceksiniz. Bir yandan da sağlığınıza özen göstermek, beslenme sindirim ve günlük temponuzu düzenlemek bakımından size destek olacak. Bu hafta Güneş ve Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca sizleri sosyal yaşam alanında destekliyor olacak. Bu süreçte daha fazla arkadaşla görüşüp ekip veya grup faaliyetlerinde yer alabilirsiniz. Gelecek projelerinize odaklanıp merak ettiğiniz ve keşfetmek istediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Hafta ortasında evlilik iş ortaklıkları ve uzun süreli birliktelikler alanınızdan geçecek olan ay sayesinde ilişkiler alanınız canlanacak. Partnerinizle eğlenmek kendinizi ifade etmek gönlünüzdekini anlatmak ve yaratıcı planlar yapmak için bu enerjileri kullanabilirsiniz. Hafta sonunda maddi konularla ilgili krizleri çözmek aileyle bütçenizi planlamak veya yatırım yapmak istediğiniz alanları düşünmek söz konusu olabilir. Bilinçaltınızda sizi mutsuz eden konulara el atıp bu konularda değişim başlatmak ve psikolojik sağlığınızı güçlendirmek için kararlar alabilirsiniz. Mars’ın Venüs ve Neptün ile yapacağı olumlu açılar sayesinde işinizle veya hedeflerinizle ilgili neler yapmak istediğinizi düşünüp yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatında sizi geride tutan veya mutsuz eden dıştan görünmeyen ama içten hissettiğiniz stresleri düşünüp bir farkındalık yakalayabilirsiniz.
: Bu hafta başında Ay sizlerin aşk romantizm ve yaratıcılık alanınızda geçişte olacak. Sizi mutlu edecek konulara eğilmek eğlenmek veya hobilerinize yönelmek için planlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birbirinize ilgi ve şefkat göstermek için bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Güneş ve Merkür bu hafta Yay burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca kariyer hedefleri alanınızda sizleri destekleyecek. Mesleki anlamda yapmak istediğiniz girişimler için size güç kazandıracaktır. Bir yandan da aile ve ebeveynlere ilgilenmek annelik babalık sorumluluklarınızla ilgilenmek için enerjiniz olacak. Hafta ortasında çalışma günlük hayata dair rutin işleriniz ve sağlıklı yaşam alanında yer alacak Ay sayesinde verimli bir biçimde günlük işlerinize el atmak ve çalışma temponuzu artırmak imkanı bulacaksınız. Hafta sonunda ilişkiler evlilik ve ortaklık konuları odak noktanızda olabilir, eşinizle veya partnerinizle birbirinize ilgi göstermek birbirinizin sağlığı ile ilgilenmek ve karşılıklı beklentilere cevap verme imkanı bulabilir sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Eleştirel ve kaygılı davranmaktan uzak durmalıdır. Bu hafta sonunda Mars ve Neptün arasındaki olumlu açı sayesinde ideallerinize hayallerinize ve yapmak istediğiniz yaşam yeniliklerine yönelik düşünebilir plan yapabilir ve bir farkındalık yakalayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz ve arkadaşlarla grup aktiviteleri ile eğlenceli vakit geçireceğiniz günlerde olacaksınız.


NAZ BAYATLI


539 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page