top of page

25-31 EKİM HAFTASI BURÇLARA NASIL ETKİLER YANSITIYOR.


KOÇ: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. Telefonlar, mesajlar ve yazışmalar sizi bekler, eğitsel konular, kitaplar, araba ve bilgisayar işleri ile uğraş verebilirsiniz, kardeşlerle ve yakın çevre ile iletişim kurarak tamamlanacak işleri tamamlayınız. Salı günü Ay evcimen Yengeç burcuna geçiyor ve eviniz aileniz çocuklarınız ve özel hayatınızla daha fazla meşgul olacaksınız. Evde vakit geçirmek ve ev işleriyle uğraşmak çok olası. Bu hafta gökyüzünde Venüs oldukça ön planda olacak. Salı ve Çarşamba günleri Neptün ile kare açı yapacağı için ilişkilerde ne yaptığınızı iyi bilerek hareket etmeniz gerekir, uzaklarla, yabancılarla iletişimde, resmi işlerde, basın yayın baskılı işlerde ve akademik işlerde fazla heves ve hayale kapılıp yanılmamak için gözünüzü açık tutun. Kalbi boş olan Koçlar sosyal medya alanında birileri ile tanışabilir, hem işleri ilerletmemek akıllıca olacaktır. Sakin itidalli gitmekte fayda var. Perşembe saat 15:00 ten sonra, Cuma ve Cumartesi sizler için oldukça olumlu enerjiler taşıyor. Ay Aslan burcunda olacak ve aşk, romantizm ve yaratıcılık alanınızdan geçiş yapacak, çocuklarla olumlu iletişim kuracaksınız, eğlenmek, hobilerinize yönelmek hatta bu konulardan gelir elde edebilecek fırsatınız olabilir, ayrıca gökyüzünde şanslı bir Venüs Jüpiter açısı olduğu için arkadaşlarla, gruplarla söz sohbet etmek, kültürel faaliyetler, sosyal medya paylaşımları, tanıtım ve satış pazarlama konuları için oldukça verimli olacak. Cumartesi Güneş Satürn karesi var bu sebeple başarmak istediğiniz işlerde biraz daha kendinize güven duymak ve çabalamak gerekebilir biraz yorulabilirsiniz, ama ticari anlamda emek harcadığınız işlerde net ilerlemek mümkün. Biraz harcamalar artabilir. Pazar günü Mars Akrep’te olacak. Hem daha çekici ve karizmatik olmaya başlayacaksınız hem de mali anlamda daha bilinçli olacaksınız. Ay Başak’ta olacağı için titiz ve detaycı düşünebileceksiniz. Atılımlarınızı destekleyecek Jüpiter Merkür olumlu açısı da olacağı için kariyer fikirleri için elverişli etkiler yansıyor.


BOĞA: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. Maddi konularda biraz nereye ne harcadığınıza dikkat etmek gerekebilir, harcamalar artabilir. Bütçeyi toparlamak akıllıca olacaktır. Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizle yoğun bir iletişim halinde olabilirsiniz. Duygusal anlamda yakın olduğunuz kişilerle karşılıklı birbirinize destek vereceğiniz günler olacak. Ayrıca bu iki gün Venüs ve Neptün arasında yer alacak kare açı sebebiyle gruplarla, arkadaşlarla yapacağınız planlarda, ticari faaliyetlerde ve gelecek projeleriyle ilgili yapacağınız işlerde, grup ve ekip çalışmalarında alacağınız kararlarda veya bu konularda harcamak durumunda olduğunuz paralar varsa dikkatli gözü açık ve akılcı hareket etmekte fayda var. Perşembe günü saat 15:00 ten sonra Ay Aslan burcuna geçiyor ve Cumartesi günü dahil bu burçta kalacak ve sizlerin ev aile özel hayat ve yerleşim konularını sembolize eden alanda yer alacağı için daha fazla iç işlerine ve ev konularına odaklı olup evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bu iki gün ayrıca Venüs ve Jüpiter arasında olumlu bir açı yer alacağından, işle ilgili atılımların desteklendiği günlerdir. Anne ve aileye özellikle maddi manevi destek olabileceğiniz bir zamandasınız. Mali konulara daha fazla odaklı olacaksınız ve gelir getirecek yatırım yapacağınız veya ticari atılım gerektiren işlere odaklanabilirsiniz. Pazar günü ay aşk ve romantizm alanınızda yer alacağı için sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek çocuklarınıza hobilerinize ve yaratıcı işlere vakit ayırmak için sizi destekleyecek. Mars Akrep burcuna geçiyor ve 1,5 ay boyunca ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda kalacağı için ilişkilerde daha derin düşünüp daha ketum ve stratejik davranmak isteyeceğiniz görülmekte. Karşınızdaki kişilerde sizde şüphe uyandırarak veya niyetlerini düşüncelerini hemen belli etmeyerek sizi uğraştırabilirler.


İKİZLER: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış ve normalden daha fazla yorgun hissedebilirsiniz. Halletmeniz gereken işlerin yapılması için motivasyon toplamanız gerekebilir. Salı ve Çarşamba günleri maddi konulara odaklanacaksınız. Alışveriş, ödemeler, banka işleri vb finansal işleri yoluna koyma zamanıdır. Venüs ve Jüpiter arasında yorucu bir açı olacağından iş ve kariyer alanında ilişkilerde bir miktar zorlanma olabilir. İnsanlara ne istediğinizi anlatmakta veya derdinizin ne olduğunu aktarmakta zorlanabilirsiniz. Genel olarak ilişkilerde bu iki gün hayır dersem evet anla evet dersem belki demek kıvamında karmaşa içinde geçebilir. Perşembe günü saat 15:00 ten sonra Ay Aslan burcuna geçiyor ve enerjiler değişiyor Cuma ve Cumartesi’de Aslan’da kalacağı için sizler için daha yoğun bir iletişimle geçecek eğlenceli, bol söz sohbet ve kültürel anlamda dolu dolu olacak. Yakın çevrenizle, eğitsel konularla, kısa yolculuklarla ve yaratıcı yanınızı ortaya koyabileceğiniz zihinsel işlerde başarılı olacaksınız. Ayrıca gökyüzünde bu esnada Venüs ve Jüpiter arasında destekleyici bir açı yer alacağından yapmak istediklerinize ve varmak istediğiniz iş veya özel hayat planlarına çok daha kolay erişebileceksiniz. Ortak işler ve fikirler daha kolay somutlaştırılabilir olacak. Pazar günü Ay aile alanında evde kalıp keyif sürebilirsiniz biraz derle toparla ve temizlik işleri ile uğraşabilirsiniz. Mars Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1,5 ay boyunca sizlerin iş çalışma ve sağlık alanınızda geçiş yapacağı için yorucu bir çalışma temposu içinde olabilirsiniz iş aramak ve bulmak için çaba harcayabilirsiniz. Başvurular yapabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek için spor veya egzersize başlayabilir. Bağırsak, üreme, boşaltım ve sindirim sistemine özen gösterebilirsiniz. Detoks zamanıdır.


YENGEÇ: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı ve sizler için 12. Ev adını verdiğimiz kapalı bir alanda kalacağı için bir nebze dağılmış ve yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi hafta başında çok zorlamamakta fayda var. Salı ve Çarşamba günü Ay burcunuzdan geçiş yapacak daha dışa dönük, duygusal ve görev odaklı olacaksınız. Ev aile ve çocuklarla ilgili işlere odaklanmak mümkün. Baş bölgenize ve midenize de özen göstermeli. Bu günlerde gökyüzünde Venüs ve Neptün arasında kare açı yer alacağı için sağlığınıza ve çalışma düzeninize daha dikkat edip günlük işlerinizde daha planlı hareket etmelisiniz. Yurt dışı konuları yolculuklar resmi işler akademik çalışmalar iş yolculukları ve basın yayın baskılı işler ve sosyal medya konuları çerçevesinde beklentilerle gerçeklerin farklı olabileceğine işaret ediyor. Perşembe saat 15:00 ten itibaren Pazar gününe kadar Ay Aslan burcunda yer alacak ve sizlerin maddi konuları sembolize eden alanınızda kalacak. Bu süreçte Venüs ve Jüpiter arasında destekleyici bir açı olacağından maddi konularda ve iş çalışma alanında size destek olacak yardımlar alabilirsiniz. Alışveriş yapmak isteyebilirsiniz veya kendi işini yapanlarınız varsa gelir artırmak ve işlerle ilgili kazanç elde etmek için verimli zamanlar olacak. Pazar günü Ay Başak burcunda ve sizlerin yakın çevre kardeşler kısa geziler ve zihinsel işler alanınızda kalacağı için çevrenize yardım ve destek olmak hizmet etmek söz konusu olabilir. Arkadaşlar veya komşularla iletişim artabilir. Zihninizi toparlayıp yeni haftaya hazırlanmak için bugünü kendinize de ayırabilirsiniz. Mars Pazar günü 1,5 ay kalmak üzere Akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin aşk romantizm ve çocuklar alanınıza geçecek kendinizi daha tutkulu ama kıskanç hissedebilirsiniz. Çocukların stresleri ile daha fazla meşgul olmanız gerekecektir.


ASLAN: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. Gelecek ile ilgili planlarınızda eksik gedik bir konu kalmışsa bunları tamamlayabilir, sosyal aktivite olarak veya iş için yapmak istediklerinizi çevrenizden destek alarak ilerleyebilir veya belki başka bir güne erteleyebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri Ay Yengeç burcunda olacak ve sizler için kapalı bir alanda yer alacağı için ruh beden ve zihin üçlüsünü dinlendirmek ve zorlamamak akıllıca olur. Kendi alanınızda yaratıcı işlere odaklanabilirsiniz. Sağlık ve çalışma düzeni ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Sindirim ve beslenme ile ilgili kendinize daha fazla dikkat etmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü saat 15:00 ten itibaren Ay burcunuza geçiyor ve gözle görülür bir biçimde enerjinizin değiştiğini göreceksiniz. Hem insanlarla daha fazla iletişim içinde olacaksınız, hem de yapmak istediklerinizi tamamlamak için enerjiniz olacak. Bakım ve estetikle ilgili konulara da eğilebilirsiniz. Bu günlerde ayrıca Venüs ve Jüpiter arasında destekleyici bir açı yer alacağı için aşk ve ilişkiler alanında size güzel etkiler sunuyor, yaratıcı işlerde veya hobilerinizde mutlu olacağınız sonuçlar alabilirsiniz. Pazar günü Mars Akrep burcuna geçiş yapacak ve 1,5 ay boyunca ev aile ve yerleşim alanınızda kalacak, bu sebeple ev alanına daha fazla konsantre olup evle ilgili işleri halletmeye yönelebilirsiniz tamirat tadilat veya yer değiştirme veya ailenin streslerine yardım etmek gibi görevler üstlenebilirsiniz. Bu dönemde daha kolay evdekilere öfkelenebileceğiniz için sakin olmaya çalışmakta fayda var.


BAŞAK: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. Ay haftanın ilk günü kariyer evinizden geçiş yapacağı için öncelikli olan eldeki işleri bitirmek olmalıdır, önemli işlere bugünlük el atmamak iyi olabilir. Salı ve Çarşamba günleri daha sosyal ve enerjik hissedeceksiniz ve insanlarla kolay bağ kuracağınızı göreceksiniz. Bitirilmesi gereken işlere daha rahat sarılacaksınız ve ekiplerle, arkadaş grupları ve sosyal çevreniz ile daha sıkı bir iletişim içinde olacaksınız, duygusal destek isteyenlere bunu verebileceksiniz. Ancak bu günlerde Venüs ve Neptün arasında zorlayıcı bir açı yer alacağı için ev ve aile konularında ebeveynlerle ilgili temalarda biraz çaba harcamak gerekebilir. Hayallerle beklentilerin çok tutmadığı birkaç gün olacağı için tutamayacağınız sözleri vermemek gerekir. Perşembe günü saat !5:00 ten sonra Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin kapalı alanında yer alacağı için ruh beden ve zihin üçlüsünü dinlendirmek ve zorlamamak akıllıca olur. Kendi alanınızda yaratıcı işlere odaklanabilirsiniz. Sağlık ve çalışma düzeni ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Sindirim ve beslenme ile ilgili kendinize daha fazla dikkat etmek isteyebilirsiniz. Bu günlerde ayrıca Venüs ve Jüpiter alanında verimli bir açı yer alacağından evden çalışmak, ev düzeniyle ilgili derlenmek toparlanmak ve sağlığınızı koruyacak konulara yönelmek çok mümkün. Pazar günü Mars Akrep burcuna geçiyor ve 1,5 ay boyunca sizlerin iletişim alanında kalacak. Çok fazla zihinsel olacağınız ve yapılması gereken projelere sözlü yazılı işlere araç ev aletlere kardeşlere ve yakın çevre ilişkilerinde odaklanıp çaba sarf edeceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Sertlikten ve yollarda dikkatsizlikten kaçınınız. Konsantrasyon gerektiren işlerde artış olacaktır.


TERAZİ: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. Özellikle bugün yolculuklar akademik çalışmalar resmi ve hukuki işler basın yayın sosyal medya ve matbaa ozalit vb gibi işleriniz varsa eldeki işleri tamamlamak isteyebilirsiniz denenmemişi denemeye kalkmayınız. Salı ve Çarşamba günleri gökyüzünde Venüs ve Neptün arasında zorlayıcı bir açı olacak iletişim alanında kardeşler ve yakın çevre arkadaşlar ve öğretim hayatında yanlış anlaşılmalar olabilir ve bilgi aktarımında zorlanmalar olabilir. Yolculuklarda araç ve gereçlerin kullanımında sıkıntı çıkabilir. Ay bu günlerde kariyer alanınızda yer alacağı için iş hayatınıza odaklanacaksınız. Aile ve anne ile ilgili sorumluluklar da ön planda olabilir. Perşembe günü saat 15:00 ten sonra Ay Aslan burcuna geçiş yapıyor ve sizler için oldukça enerjik ve sosyal olacağınız birkaç gün olacak. Arkadaşlarla gruplarla ve yakın çevrenizle daha fazla iletişim içinde olacaksınız ve eğlenceli geçecektir. Gelecek plan ve projelerinize rahatlıkla odaklanabilirsiniz, gökyüzünde Venüs ve Jüpiter arasında yer alacak destekleyici açı sayesinde hem zihinsel olarak yaratıcı fikirlerle dolusunuz hem de iletişim kurmak size fırsatlar getirecek. Flörtçü bir ruh halinde olacak ve zihinsel konularda başarı elde edeceksiniz. Pazar günü Mars Akrep’e geçiyor 1,5 ay boyunca maddi alanınızda kalacak ve bütçenizi iyi ele almak gerekecek.


AKREP: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. Kredi borç vergi ve sigorta işlerinizi veya ticari girişimleri ele almak zorunda kalabilirsiniz. Mali işlerdeki eksiklikleri tamamlamaya çalışabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri gökyüzünde Venüs ve Neptün arasında yer alacak zor açı sebebiyle harcamalarınızı ve bütçenizi dengelemek için uğraşabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalara hobilere çocuklara veya yatırımlara dair konularda yapacağınız harcamaları dikkatli ve kontrollü yapmak gerekebilir. Akademik işler basın yayın tanıtım ve lansman sosyal medya ve baskılı işlerle uğraşabilirsiniz. Perşembe günü saat 15:00 ten itibaren Ay Aslan burcuna geçiyor ve kariyer alanınıza yerleşecek Pazar gününe kadar burada yer alacağı için toplum önünde veya kariyer konularında daha görünür olacaksınız ve prestijli işler yapmak isteyebilirsiniz. Anne ve ebeveynlerle ilgilenmek onlara destek olmak gerekebilir. Hafta sonuna doğru gökyüzünde yer alacak olumlu Venüs ve Jüpiter aşısı sayesinde ev ve aile alanında sizi destekleyen enerjiler olacak. Evden çalışan veya kendi işini yapanlarınız için fırsatlara açık günlerdesiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars Akrebe geçiyor ve 1,5 ay boyunca burcunuzda seyahat edeceği için kendinizi daha aktif dinamik rekabetçi hissedeceksiniz ve gelecek planlarınıza konsantre olabileceksiniz. Dıştan gelecek etkilere karşı daha hassas ve duyarlı olacağınız bu dönemde hem ilişkilerde hem gelecek projelerinde stratejik plan yaparak ilerlemek akıllıca olacaktır.


YAY: Haftaya Ay İkizler burcunda başlıyoruz ve Ay tüm gün boşlukta kalacağı için kendinizi siz de bir nebze dağılmış hissedebilirsiniz. İlişkiler alanınızda yer alacak Ay sebebiyle ilişkilerde iletişim konusu biraz netameli olabilir eski konular su yüzüne ç