top of page

6-12 ARALIK HAFTASI VE BURÇLAR/ BU HAFTA SANKİ YÜKLERİMİZ ARTIYOR VE MERKÜR R GİBİ HİSSEDİLİYOR.


KOÇ: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca kariyerinize ve mesleki işlere daha fazla odaklanacaksınız. Ay Venüs ve Plüton ile açı içinde bulunacağı için üzerinizde yapılması gereken işlerin yükünü ve sorumluluk baskısını daha fazla hissedebilirsiniz. Ayrıca hafta başında evinizin, ailenizin ve ebeveynlerinizin bakımı ve sorumlulukları ile meşgul olabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Kova burcunda yer alacak ve Mars Jüpiter arasında yer alacak zorlayıcı açı sebebiyle aile ile maddi paylaşımlarda, iş ortaklıklarında, ticari konularda veya arkadaşlarla paylaştığınız projelerin maddi yönünde harcamaların kontrol edilip finansal işlerde mantıklı kararlar alınması gerekebilir. Aşırı harcama veya iyi niyetten hesaba katılmayan huşular başa iş açabilir. Ayrıca sizler için sosyalleşmeyi ve arkadaşlıkların öne çıktığı bir iki gün olacak. Daha fazla arkadaşla görüşebilir konuşabilir veya bir araya gelebilirsiniz. Grup etkinlikleri planlayabilir aynı görüş ve amaçlar içinde hareket ettiğiniz gruplarla projeler içinde olabilirsiniz. Eğitsel konular ve bilgi aktarımı önemli olacaktır ancak Salı ve Çarşamba günü Merkür ile Neptün arasında yer alacak zor açı nedeniyle bilgi paylaşımı iletişim ve yolculuklar alanında karmaşa yaşanabilir. Yanlış anlaşılmak veya yanlışlıkları düzeltmekle uğraşılabilir. Cuma ve Cumartesi Ay Balık burcunda geçiş yapacak ve sizler için mümkün olduğunca kafa dinleme ve içe çekilme zamanına işaret edebilir. Ruhunuzu dinlendirmek isteyeceğiniz ve zihninizi boşaltıp gevşemenin tadını çıkarabileceğiniz bir zamandır. Pazar günü Ay Koç’ta olacak ve sizi oldukça dinamik kılacak. Dinamik ve yaratıcı hissedeceksiniz. Yapmak istediğiniz bir faaliyet varsa bugüne ayarlayabilirsiniz.


BOĞA: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırken çok daha fazla etki yaratmak isteyebilirsiniz bu nedenle güçlü ifadeler kullanmanız söz konusu olabilir. Aynı zamanda işinizin veya günlük hayatın gerektirdiği işleri gayet profesyonel bir tavırda yapmak isteyeceksiniz ve böyle davranmayanlara karşı tolerans göstermek istemeyeceksiniz. Salı ve Çarşamba günleri Ay Kova burcunda ve kariyer alanınızda geçiş yapacak ve mesleki işlere odaklanacaksınız, iş alanında görüşmeler artacaktır. Ayrıca hafta ortasında ev konuları ön plana çıkıyor, aileniz ebeveynleriniz çocuklarınız ile ilgileneceksiniz ve halletmeniz gereken konulara daha fazla el atmanız gerekebilir. Merkür ve Neptün arasında yer alacak zorlayıcı açı sebebiyle harcamalar artabilir, ödemelerde veya para akışında dikkatli olmanız gerekecektir, kafa karışıklıkları yanılmalar getirebilir. Arkadaşlarla veya sosyal çevrelerde kurduğunuz iletişim de bu dönemde karmaşa içerebilir ve verilen sözler dikkatli verilmelidir. Cuma ve Cumartesi günleri oldukça sosyal olabileceğiniz veya topluluklarla daha interaktif zaman geçirebileceğiniz günler olacak duygusal ve sezgisel yanınız güçlü olacağı için yardım destek gibi konularda birbirinize el uzatabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte Mars ve Jüpiter arasında zorlayıcı açı yer alacağından iş ortaklılarınızla ilgili veya eş veya partnerinizin iş konuları konuşulurken abartıdan kaçmalıdır veya sizin iş birliği yaptığınız kişiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkilerde detaylara önem verilmeli. Hırslı ve rekabetçi bir tutum benimseyebilirsiniz. Beraberce yeni fırsatlara koşmak için beyin fırtınası yapabilirsiniz. Hem iş hem eğlence olmasını istediğiniz bir projeye başlamak söz konusu olabilir.


İKİZLER: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca mali konuların odak noktanızda olması muhtemel, yapılması gereken ödemeler, vergi, sigorta, para paylaşımı, krediler borçlar veya ticari ödemeler yapmakla ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Bütçenizi sağlam ele almak ve dengeli harcama yapmak için karar alabilirsiniz. Kemer sıkma politikası uygulamak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında Ay Kova burcuna geçiş yapacak ve sizler için inanç ve fikirlerinizi paylaşmak, bol bol iletişim kurmak ve planlanan yolculuklar ve varsa akademik işler ön plana çıkacak. Eğitsel konular, sosyal medya, içinde faal olduğunuz grupla arasında, resmi işleriniz varsa ve hak hukuk eşitlik beklediğiniz temalarda uğraş verebilirsiniz. Merkür ve Neptün arasında yer alacak zorlayıcı açı sebebiyle, iş ortaklılarınızda, eş veya partnerin iş konuları üzerinde konuşurken, ortak karar alırken veya sizin iş birliği yaptığınız kişiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiler hassasiyet ve dikkatle ele alınmalıdır yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir veya kör noktalar olabileceğinden iletişimde karmaşa ortaya çıkabilir. Cuma ve Cumartesi Ay Balık burcunda geçiş yapacak iş alanına ve mesleki konulara daha fazla odaklı olacaksınız. İş alanında daha toleranslı olup, birbiriniz ile yardımlaşan ve sezgilerinizi kullanarak başarı elde edebileceğiniz bir enerji var, enerjileri akışta kalarak karşılamak en mantıklısı olacaktır. Hafta sonuna doğru Mars ve Jüpiter arasında yer alacak sert açı nedeniyle, günlük işlerinize daha fazla koşturmak gerekecek ve çalışma temponuzu artırmak zorunlu olacak, pek dinlenebileceğiniz bir hafta sonu olacağa benzemiyor.


YENGEÇ: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca evlilik iş ortaklıkları veya uzun süreli ilişkiler alanınızdan geçiş yapacak bu transit etkiler sayesinde ilişkilerdeki sorumluluklarınızı hakkı ile yerine getirip getirmediğiniz konusu ön plana çıkıyor. Ya da siz partnerinizin veya iş ortağınızın ilişkideki sorumluluklarını tam anlamıyla yerine getirmediği düşünerek bu konular çerçevesinde konuşma yapmak isteyebilirsiniz. Mesleki ve kariyer konularının da ilişkinizi nasıl etkilediğinden söz edilebilir. Hafta ortasında Ay Kova burcunda olacak ve maddi konuların, ödemelerin, borç ve krediler gibi mali konular gündeminizde olacaktır. Aynı zamanda yatırım ve birikimlerle ilgili kararlar alabilirsiniz. Merkür ve Neptün arasında yer alacak sert açı sebebiyle, mide sindirim bacak ve bel sağlığınıza özen göstermelisiniz,çalışma alanında kurduğunuz ilişkilerde ve iletişimde karmaşa ve yanlış anlaşılma ihtimali olabilir. İş yolculukları veya seyahat planlarınız varsa yine temkinli ve detaylı plan yapmak akıllıca olacaktır. Cuma Cumartesi günleri Ay Balık burcunda geçiş yapacak; yolculuklar yabancılarla veya şehir dışındaki kişilerle kurulacak bağlar, akademik işler ve sosyal medya işleriniz varsa bu konular ön plana çıkıyor. İnançlar, ahlaki ve etik olmakla ilgili meseleler hakkında görüşlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Hukuki ve resmi işleriniz varsa bu konuları ele alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Mars ve Jüpiter arasında yer alacak kare açı sebebiyle, yaratıcı yanınızı hobilerinizi ve becerilerinizi öne çıkarmak isteyebilirsiniz, hobilerinden gelir elde etmek isteyenleriniz için fırsat yakalamak söz konusu olabilir. Satış pazarlama veya yetenekleri sergilemekte daha hırslı ve rekabetçi olmak gerektiğini düşünebilirsiniz, çocuklara dair harcamalar yapmak ve onları mutlu etmek veya spekülatif alanda yatırımlarınızı değerlendirmek için istekli olabilirsiniz.


ASLAN: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca evde veya iş yerinizde yapılması gereken işlerin artış göstereceğini söyleyebiliriz. Yapılması gereken işlerin mecburiyetleri yük gibi gelse de halletmek zorunda olduğunuzu hissedeceksiniz. Sağlık alanında da diş cilt iskelet mide ve sindirim konularında kendinize özen göstermek isteyebilirsiniz. Hafta ortasında Ay Kova burcunda geçiş yapacak ve ilişkiler alanınızı aydınlatıyor olacak, hem özel ilişkilerde daha çok fikir paylaştığınız ve sohbet ettiğiniz birkaç gün olacaktır, hem de sosyal hayatınız canlanacaktır. Ayrıca, Merkür ve Neptün arasında yer alacak sert açı sebebiyle, yaratıcı konularda, hobilere, yatırım alanlarınıza ve çocuklarınıza dair harcamalarınız artabilir, daha dikkatli temkinli ve ne istediğini bilen bir tutumla yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Fazla istekli ama plansız atılacak adımlar zarar getirebilir. Bu dediğim hem ticaret hem ilişkiler için geçerli olabilir. Cuma ve Cumartesi günleri Ay Balık burcunda yer alacak ve sizlerin maddi alanınızda geçiş yapacağı için ödemeler yatırımlar ve birikimlerin değerlendirilmesi önem kazanıyor. Özellikle gökyüzünde Mars ve Jüpiter arasında kare açı yer alması sebebiyle bu hafta sonuna doğru ister aileniz ister eşiniz veya iş ortağınız ile nereye ne kadar ne amaçla yatırım veya harcama yapmak istediğiniz ile ilgili ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. Risk almadan atılım ve yatırım yapmak çok önem kazanıyor. Birikimleri aile ile iyi değerlendirmek ve eve dair harcamalar yapmak için para ayırmak konusu ortaya çıkabilir.


BAŞAK: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca aşk hayatınıza çocuklarınıza veya yatırım konularına yönelik konuları ciddiyetle düşünebilirsiniz. İlişkilerde sorumluluklarınızı ne kadar yerine getirebiliyorsunuz veya partner bunu ne kadar yerine getirebiliyor bu konularda konuşmalar yapabilirsiniz. Bir ilişki teması veya mecburiyeti üzerinizde baskı hissettiriyor olabilir. Yatırım araçlarını iyi değerlendirmeden dikkatsiz adımlar atmayınız. Hobiler veya becerilerinizden para kazanmak için güçlü bir plan yapmak gerekli gelebilir. Hafta ortasında Ay Kova burcunda geçiş yapacak ve iş ve çalışma alanınız canlanıyor. Ekip çalışmaları, iş alanında kurduğunuz iletişim ve bilgi paylaşımı önem kazanıyor, net ve objektif olmak ve somut verilerle konuşmak işinize yarayacaktır. Salı ve Çarşamba günü Merkür ve Neptün arasında zorlayıcı bir açı yer alacak evde aile içinde eşle ve ebeveynlerle iletişimde dikkatli olmakta fayda var yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Ayrıca internet, telefon, ev aletleri ve elektronik aletlerde teklemeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda Ay Balık burcunda yer alacak ve evlilik ve iş ortaklıkları alanınıza geçiş yapacak. Yakın ilişkilerde daha duygulu toleranslı şefkatli ve yardımsever bir ruh halinde olabilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasında yer alacak sert açı sebebiyle, çok yoğun bir konuşma trafiği yer alabilir. Yolculuklarınız varsa veya trafikte dikkatli hareket ediniz. Yapılacak işlerin ve iletişimin koşuşturmanın çok artacağı bir hafta sonuna giriş yapacaksınız. Yakın çevrenizde , kardeşler veya yakın akrabalarla ilgili krizleri çözmek size düşebilir.TERAZİ: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca ev aile çocuklar ve ebeveynlerle ilgili konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Evdeki sorumluluklarınızı yerine getirmek ve yapılması gereken işlere odaklanmak gerekebilir ancak bunları ele alırken size hafta başında bu biraz yük gibi hissedilebilir. Ev almak satmak taşınmak gibi konularda aklınızda olabilir. Hafta ortasında Ay Kova burcuna geçiş yapıyor ve aşk romantizm ve yaratıcı işler alanınızda geçiş yapacağı için daha keyifli bir iki güne giriş yaptığınızı söyleyebilirim. Sevdiğiniz kişi ile daha güzel bir iletişim içinde olabilir keyiflere yönelik faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yaratıcı yanınızı harekete geçirecek enerjiler altında olacaksınız ve çocuklarınızla da daha fazla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günü Merkür ve Neptün arasında yer alacak sert açı sebebiyle, iletişim yolculuk haberleşme eğitsel işler ve satış pazarlama konularında karmaşık bilgiler ve yanlış anlaşılma söz konusu olabileceği için dikkatli ilerlemek akıllıca olabilir. Hafta sonunda Ay Balık burcunda geçiş yapacak ve sizler için günlük işlere ve çalışma temasına odaklanacağınız günlerde olacaksınız. Ev işlerinize temizlik düzenleme ve sağlık ve bakım konularına odaklanabilirsiniz. Yakın çevrenize iş arkadaşlarınıza evcil hayvanlarınıza ilgi ev özen göstermek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aynı zamanda Mars ve Jüpiter arasında zorlayıcı bir açı gerçekleşiyor, keyiflere hobilere eğlenceye ve çocuklara dair harcamalarda artış olabileceği görülüyor. Diğer yandan, yaratıcı çalışmalardan, hobilerinizden veya yatırımlarınızdan kaynak elde etmek kazanç artırmak ve kendinizi geliştirmek için daha fazla istekli ve hırslı olabileceksiniz.


AKREP: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca iletişim eğitsel konular kısa yolculuklar zihinsel konular web siteleri satış pazarlama konuları ön plana çıkıyor ve sizler için daha fazla ciddiyet ve sorumlulukla ele alınmak durumunda. İşinizde profesyonelce davranmak veya kendinizi çevrenizle kurduğunuz bağlarda daha ciddi ifade etmek isteyeceksiniz. Kardeşler akrabalar ve arkadaşlarınız ile sorumluluklar üzerine konuşmalar yapabilirsiniz. Hafta ortasında Ay Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin ev aile yerleşim alanınıza geçiş yapacak. Evinizde güzel ve huzurlu vakit geçirmek isteyebilir aile içindeki işlerinize odaklanabilirsiniz. Aile ile fikirlerinizi paylaşmak planlarınızdan bahsetmek veya söz sohbet etmek eğlenmek veya evde misafir ağırlamak söz konusu olabilir. Merkür ve Neptün arasında yer alacak sert açı sebebiyle Salı ve Çarşamba günleri, alışveriş yaparken veya girişim ve yatırım yapmak istediğiniz alanlarla ilgili kararlarınızı alırken daha farkındalıklı karar almakta fayda var yanılma yanılsama söz konusu olabilir. Çocuklara , eğlenceye ve hobilere daha fazla harcama yapmak gerekebilir. Kısacası Harcamaların artacağını söyleyebilirim. Hafta sonunda Ay Balık burcunda yer alacak ve sizler için oldukça keyifli geçecek, sevdiğiniz ile duygusal paylaşımlar yapabilir, keyiflerinize yönelebilirsiniz. Yaratıcı yanınız ve sezgileriniz ön planda olacaktır. Pazar günü oldukça dinamik hissedip çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. Baş bölgenize dikkat etmelisiniz. Burcunuzun yöneticisi Mars ile Jüpiter arasında yer alacak kare açı sebebiyle aşırılıklardan kaçınmalısınız. Aile veya sevdiklerinizle fikir tartışmalarından uzak durmalı ve inat etmek yerine esnek davranmayı denemelisiniz.

YAY: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca maddi konuların daha fazla ön plana çıkacağı görülmekte. Bütçe yapmak harcamaları dengelemek ve yapılması gereken ödemelerle ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Paranızı doğru kullanmak birikimleri değerlendirmek ve geleceğe dair kalıcı yatırımlar yapmak adına neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri Merkür ve Neptün arasında yer alacak sert açı sebebiyle, evle ilgili konularda, aile içi iletişimde veya ebeveynlerle kurduğunuz iletişimde temkinli ve dikkatli ilerlemekte fayda var yanlış anlaşılmak veya karmaşık bilgi akışı nedeniyle karmaşa yaşamak olasıdır. Evdeki internet elektrik ve elektronik aletler üzerinde Merkür Retro etkisi yapabilecek bir transittir. Hafta ortasında Ay Kova burcunda geçiş yapacak ve sizlerin eğitimleri, iletişimi, zihinsel konuları ifade eden alanınızda yer alacağı için oldukça fazla konuşma görüşme ve yazışma yapabilirsiniz ve özellikle Perşembe günü görüşmeler yeni fırsatlar getirebilir. Hafta sonuna doğru Cuma ve Cumartesi Ay Balık burcuna geçiyor ve ev aile alanınızda geçiş yapacağı için evinizde dinlenmek ve keyif yapmak isteyebilirsiniz. Ruh daha akışta ve huzurda hissetmek isteyecektir. Pazar günü çok daha fazla aktif ve enerjik olacağınız için hareketli işleri bugüne bırakmakta fayda var. Mars ve Jüpiter arasında zorlayıcı bir açı olacağı için özellikle hafta sonunda, konuşmak istemiyorsanız yapmayın, gitmek istemiyorsanız gitmeyin, iç sesinizi dinleyin ve kendinizi boş yere zorlamayın geri tepecektir.


OĞLAK: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca kendinize daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Hem fiziksel hem ruhsal anlamda mutlu ve bütün hissetmek için biraz görev ve sorumluluklardan uzaklaşmak size iyi gelebilir diyeceğim ama biliyorum bu açıyla yapılması gerekenleri yapmak mecburiyetinde hissedeceğiniz için ciddiyetle çalışmaya devam edeceksiniz. İlişkilerde daha sert ve katı bir tutum benimseyebilirsiniz. Hafta ortasında Ay Kova burcuna geçiş yapacak ve maddi konuların ön plana çıkacağı görülmekte. Harcamalar ödemeler birikim ve yatırımlarla ilgili akıllı kararlar almak ve işleri yoluna koymak söz konusu olacaktır özellikle Perşembe mali işler için iyi bir gün olacaktır. Merkür ve Neptün arasında Salı ve Çarşamba günleri yer alacak sert açı sebebiyle, iletişim konularında ve eğitsel işlerde bir nebze karmaşa yer alabilir çünkü bu açı Merkür R gibi etki yapabilir. Temkinli ilerlemekte fayda olacaktır. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcuna geçiş yapacak ve sizler yakın çevreniz arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile duygusal anlamda akışta ve rahat bir iletişim kurmak isteyeceksiniz. Yardımlaşma destek ve tolerans göstermek için birbirinize el uzatabilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasında yer alacak kare açı sebebiyle, para konusunda aşırılıklar yer alabilir harcamalar artabilir veya ödeme kalemlerinde artış olduğunu görebilirsiniz. Arkadaşlarla grup aktivitelerinde veya sosyal faaliyetlerde yer almak için oldukça elverişli bir zaman ancak zamanı iyi planlamak ve veremeyeceğiniz sözler altına girmemek akıllıca olacaktır.

KOVA: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca fiziksel dünyanın yorucu koşuşturmalarından uzaklaşmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz ancak yine de yapılması gereken işlere el atmaktan da geri durmayacaksınız. Planlı ilerlemek ve iş yükünü iyi yönetmek gerekecek bir iki gün var önünüzde. Salı ve Çarşamba günleri Merkür ve Neptün arasında yer alacak sert açı sebebiyle, harcamalarda artış olabilir. Gelecek ile ilgili arkadaşlarla veya ekiplerle bir takım planlar içindeyseniz bu fikirleri veya düşünceleri iyi değerlendirmelisiniz. Yanılma ve yanılsama çok olabilir ayrıca tutamayacağınız sözler de vermemelisiniz. Hafta ortasında Ay burcunuzdan geçiş yapacağı için kendinizi oldukça dinamik hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz ve fiziksel işlere yüksek enerji ile odaklanabileceğiniz günlerde olacaksınız. Dış görünümünüze daha fazla özen gösterebilirsiniz. Özellikle Perşembe günü daha fazla iştahlı olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay Balık burcunda olacak ve maddi konulara daha fazla odaklanacaksınız. Aile ile para paylaşımı yapmak veya sevdiklerinizi memnun etmek için harcama yapabilirsiniz. Cömert ve içinizden gelerek davranacağınız günlerde olacaksınız. Mars ve Jüpiter arasında yer alacak kare açı sebebiyle, iş ve kariyer konularına önem vereceksiniz. Daha fazla kazanmak öne çıkmak veya atılım yapmak için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Yeni fırsatlar yaratmak ve başarılı olmak adına hırslı ve rekabetçi davranmak gerektiğini düşünebilirsiniz.


BALIK: Haftaya Ay Oğlak burcunda başlıyoruz ve Venüs Plüton kavuşumu olan bir haftaya giriş yapmaktayız, iki gün boyunca sosyal yaşamınızı ve arkadaşlıklarınızı sembolize eden alandan geçiş yapacağı için arkadaşlara ve gelecek planlarınıza odaklanabilirsiniz. Üzerinizde yapılması gereken işlerin sorumluluğunu daha fazla hissedebilirsiniz ancak görev ve sorumluluk duygusu ile çevrenizdeki sevdiklerinize yardım eli uzatmaktan da geri durmayacaksınız. Kariyer konularında arkadaşlarla veya içinde bulunduğunuz gruplarla iş fikirlerinizi konuşmak isteyebilirsiniz veya var olan fikirlerinizi bir proje formunda harekete geçirmek için plan yapabilirsiniz. Arkadaşlıklar önem kazanıyor. Merkür ve Neptün arasında yer alacak kare açı sebebiyle özellikle Salı ve Çarşamba günleri, hem iş hayatında ve mesleki konularda hem aileniz ve ebeveynlerinizle kuracağınız iletişimde dikkatli ilerlemekte fayda var kendinizi net ifade etmeyi ihmal etmemelisiniz. Yanlış anlaşılma ve yanılsama olasılığı vardır Merkür R gibi etkileri olabilir. Hafta ortasında, Ay Kova burcunda geçiş yapacak ve sizler için arka bahçenizi derlemek ve toparlamakla ilgili olacak. Yapamadığınız bitirmediğiniz veya yarım kalan işlerinize odaklanabilirsiniz ancak ne yaparsanız yapın kendi ritminizde ve temponuzda yapmak isteyeceksiniz. Cuma ve Cumartesi günleri ay burcunuzdan geçiş yapacağı için daha duygusal ve şefkatli hissedeceksiniz ve bu ruh haliniz ilişkilere de yansıyacaktır. Yolculuklar ve geziler ön plana çıkıyor keşfetmek ve görmek istediğiniz yerlerle ilgili istekleriniz artabilir. Pazar günü eyleme geçebileceğiniz ev aile ve özel paylaşımlarla canlanacağınız bir gün olacak.


Naz Bayatlı
426 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page