top of page

7 EYLÜL HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLARA ETKİLERİ

7 EYLÜL HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLARA ETKİLERİ


Merhaba herkese, ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 7 Eylül haftası gökyüzü nasıl yansıyacak anlatmak istiyorum.

Bu hafta oldukça hareketli bir gökyüzü var, öncelikle ilişkiler gezegeni Venüs Aslan burcuna geçiş yaptı ve ilişkilerde daha fazla aşk romantizm flörtleşme ön plana çıkacak, sahiplenme sadık olma, birini beğendiğini anlama ve beğenilme arzusu güçlü olacak. Daha fazla giyinip süslenme kendimize bakma isteğimiz olacak. Diğer yandan yaratıcılığımızı daha fazla ortaya koyabileceğiz. Kendimizi ifade etmek isteyeceğiz ve bunu renkli ve eğlenceli bir biçimde yapacağız. Gururumuzu da kollayacağız ve asil davranmak ve hak ettiğimizi almak konusunda hassas olacağız.

Bu haftanın bir diğer gökyüzü değişimi de iletişim gezegeni Merkür’ün sosyal Terazi burcuna geçmesi. Oldukça fazla sosyalleşme insanlarla bir arada olma, candan ve samimi bir iletişim kurma şansımız var. İlişkilerde ve anlaşmalarda orta yolu bulmak adil davranmak görev ve sorumlulukları yerine getirirken yapman gereken rolü üstlenmek gerekecek. Özellikle ilişkilerde düşünceleri paylaşmak ve bir arada muhabbet etmek dürtüsü artacaktır.

Yani görünen o ki oldukça aktif sosyal ve etkinlik dolu iletişimin görüşmelerin çok olduğu bir ay içerisinde olacağız.

Bu haftanın aslında en önemli gökyüzü değişimi Mars’ın 11 Eylül’de geri hareketine başlayacak olması. Kasım 15 e kadar sürecek bu gerileme sonbahara damgasını vuracak. Burçlara göre etkilerini dinleyebilirsiniz.

Ay bu hafta başında Pazartesi ve Salı yüceldiği Boğa burcunda, işlerimizi somutlaştırmak için kararlı olacağız. Maddi konular daha ön planda olacak. Yeme içme ve keyiflerimizi ön plana çıkaran bir etki. Çarşamba ve Perşembe Günü Ay İkizler burcunda olacak. İletişim haberleşme yolculuklar eğitim ve sınavlara odaklanacağız. Ay Cuma ve hafta sonunda yönettiği Yengeç burcunda olacak ev aile yerleşim yeme içme sevdiklerimizle ve ailemizle vakit geçirmek için olumlu olacak.


Mutlu bir hafta diliyorum hepinize.

Naz Bayatlı

KOÇ: Bu hafta ilişkilerin sizin için oldukça ön planda olacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İlişkiler gezegeni Venüs aşk ve romantizm alanınızda geçişine başlıyor. İlişkilere daha sıcak candan romantik eğlenceli bir etki yapacak. Bir yandan da yaratıcılık içeren her türlü işinizde veya çalışmanızda size destek olacak. Merkür iletişim gezegeni evlilik iş ortaklıkları alanınıza geçti ve bu sayede ilişkilerde iletişim konuşmak orta yolu bulmak nazik ve kibar olmak medeni kararlar almak için çok olumlu bir etki var. Hatta iş ortaklıkları ve sözleşmeler için de aktif planlar yapabilirsiniz. Ancak elbette burcunuzun yönetici gezegeni Mars’ın bu hafta geri harekete başlayacak olması daha planlı dikkatli ve dingin davranmanız gerekliliğini ortaya koymakta. Özellikle gelecek hedeflerinizde ve ilişkilerle ilgili kararlarınızda üstünden geçmeniz gereken eksiklikler, önceden beri var olan stresleri veya gözünüze batan noktaları çözme gerekliliği olacaktır. Pasif agresif öfkeli davranmak sabırsızlık ve telaştan uzak durmak çok önemlidir. Tahammülsüzlük ipleri geren ve kopartan bir tutum olacaktır. Enerjinizi doğru yönlendirmek, baş ve yüz bölgesine özen göstermek, bu Retro döneminde planlı ve programlı ilerlemek çok işinize yarayacaktır.


BOĞA: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni Venüs Aslan burcunda geçişine başladı ve sizi ay boyunca ev aile yerleşim tamirat tadilat konularına odaklayabilir. Ebeveynlerle veya aile üyeleri ile daha fazla bir arada olma ve birlikte bir şeyler yapma sosyalleşme gezme eğlenme yapabilirsiniz. Aslan yattığı yerden belli olur sözü gibi yaşadığınız alanı güzelleştirmek dekore etmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi Sahiplenmek ve kol kanat germek isteyeceksiniz. Ev almak satmak veya taşınmak için de bu dönemde girişimde bulunabilirsiniz. Evden çalışmak için adım atacak Boğalar için de kendilerine özel bir çalışma alanı yaratabilirler. Ev içinde daha çok misafir ağırlayabilir ve evde sosyalleşebilirsiniz. Merkür bu hafta Terazi burcuna geçiş yaptı iletişimi temsil eden bu gezegen sizlerin iş ve çalışma alanınızda yer alıyor olacak. Dolayısıyla iş alanında çok fazla konuşma yazışma ve plan olacaktır. Yeni iş projeleri iş açılımları çalışanlarla sosyalleşme ve görüşmeler oldukça yoğun yer alacak hayatınızda. Bir yandan da Merkür bu alanda yaratıcı iş fikirlerini sözleşmeleri anlaşmaları insan kaynaklarını halka ilişkileri ve eğitim haberleşme ve dijital dünyayı da temsil ettiği için tüm bu konularla ilgili işleriniz varsa yüksek verimlilikle işlere el atabileceksiniz. Evcil hayvanlarınıza özen göstermelisiniz. Bakımlarını yaptırmak gerekiyorsa yaptırmalısınız. Diğer yanan elbette kendi iyilik ve sağlığınıza da özen göstereceğiniz bir dönemdir. Zira Mars bu hafta sağlık alanınızın karşısında geri hareketine başlıyor. Bu nedenle, enerjinizi doğru kullanmalısınız çünkü çok aktif bir dönemde olduğunuz için fiziksel olarak yorgun hissetmemek adına kendinize bakmayı ihmal etmemelisiniz. İş yükünüz fazla olacak. Bilinç altınız stresli konuları yönetmek çabasıyla dolu olacağı için arada sabırsızlık telaş ve tahammülsüzlük ortaya çıkabilir. İş alanında yapılması gereken işleri planlı programlı ilerletmek çok işinize yarayacaktır.


İKİZLER: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni Merkür Terazi burcundaki geçişine başlıyor ve sizlere aşk romantizm ve yaratıcılık alanında destek olmaya başlayacak. İlişkilerde daha iletişimci flörtöz ve eğlenceli olacaksınız. Karşınızdaki kişiyi zekanızla söz ve sohbetinizle etkileme şansınız olacak. Kendinizi ifade etmek düşüncelerinizi paylaşmak ve samimiyeti oluşturmak için Merkür sizin yanınızda. Ayrıca sanatla estetikle yaratıcılıkla ilgili işleri veya hobileri olan İkizler için de bu geçiş oldukça faydalı olacaktır. İlişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcunda geçişine başladı ve sizlerin iletişim haberleşme kardeşler yakın çevre ve eğitim alanınıza geçişini sürdüreceği için bu dönemde yakın çevre ilişkileriniz hem çok artacak hem de çok canlanacak. İlişkiler yaratıcılık anlatım ifade zihinsel faaliyetler sizin için verimli geçecek. sonbahara damgasını vuracak önemli bir geçiş var, enerji ve mücadele gezegeni Mars bu hafta geri hareketine başlıyor. Sizler için gruplar dostluklar gelecek projeleri alanınızda yer alacak bu Retro hareketi döneminde arkadaşlarla ilişkilere biraz daha özen göstermeli ve öfkeli çıkışlardan uzak durmalısınız. Grupları toplulukları bir sosyal çevreyi içinde alan aktiviteler veya gelecek projeleriniz varsa bu alanda işler inişli çıkışlı ilerleyebilir. Gecikmeler veya belirsizlikler ortaya çıkabilir. Bu nedenle bu dönemi en hasarsız biçimde atlatmak adına sabırsız aceleci kararlardan kaçınmalı planlı ve programlı ilerleyerek dingin kalmaya gayret etmelisiniz.

YENGEÇ: Bu haftadan itibaren, ilişkiler gezegeni Venüs maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer almaya başladı. Bu dönemde gelir ve kazançlarınızı artıran düşünceler fikirler ve girişimler yapmanız için oldukça olumlu etkiler yansıtıyor sizlere. Kendinizi daha değerli bulmak ve kendinize daha fazla önem vermek gerekliliğini her zamankinden daha fazla hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize ve ailenize daha çok harcama yapmak alışveriş yapmak ta mümkün. İş yatırımları veya finansal yatırımlar için de pozitif etkiler yer alıyor. İletişim gezegeni Merkür artık Terazi burcunda ve ev aile ebeveynler ve yerleşim konularını içeren alanınızda yer alacağı geçişine başladı. Eve ve aileye daha fazla önem vereceğiniz aile içinde daha iletişimsel olacağınız yeni fikirler üretip çözüm arayacağınız ilişkileri dengeye oturtmak için şansınızın olduğu bir dönemdesiniz. Evdeki iletişimi huzurlu dengeli kılmak için elinizden geleni yapacaksınız. Bu arada evden çalışan Yengeçler içinde bol konuşmalı görüşmeli bir dönem. Arzu eden Yengeçler ev içinde gerekli tamirat ve tadilat işlerine yönelebilirler ve dekorasyonla ilgili isteklerini hayata geçirebilirler. Bu haftanın en önemli gökyüzü geçişi Mars retrosu olacak. Sonbahara damgasını vuracak bu gerileme sizlerin mesleki konuları sembolize eden alanınızda gerçekleşecek. Dolayısıyla, iş ve mesleki konularda enerjinizi doğru yönetmelisiniz daha planlı ve programlı gitmek iyi olacaktır. İş alanında yapılması gereken işleri organize etmek için gereğinden daha fazla çaba sarf etmek mümkün, gecikmelerle uğraşmak ya da üstlerle gerginlik yaşamak olası. Bu nedenle daha sabırlı tahammüllü ve telaştan uzak davranmak akıllıca olacaktır. Bu dönemde iş değiştirme veya işi bırakma isteği gelebilir yine de sabır edip gerekli adımları kasım 15 ten sonraya bırakmak iyi olur. Ebeveynlerin iyiliği sağlığı ile yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


ASLAN: Bu hafta ilişkiler ve para gezegeni Venüs burcunuzda geçiş yapmaya başladı ve bu ay burcunuza destek veriyor olacak. İlişkilerde iş ortaklıklarında güzellik ve estetik içeren konularda oldukça şanslısınız. Çevrenizde dikkat çekici olacaksınız ve sizi beğenenler artacaktır. Kendinize daha fazla özen göstermek güzelleşmek giyinmek kuşanmak ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Dikkat çekici olacağınız için bu dönemde kalbi boş olan Aslanlar gözlerine gönüllerine hoş gelen birileri ile tanışabilirler. İletişim gezegeni Merkür artık Terazi burcunda ve sizlerin iletişim eğitimler kardeşler ve yakın çevre alanınızda yer almakta. hem yaratıcı fikirlerinizi zihinsel projelerinizi hayata geçirme fırsatınız var hem de yakın çevre iletişiminde ve ilişkilerinde oldukça pozitif bir etki bu. Sözlü yazılı her işte size şans getirecek. Görüşmeler eğitimler kurslar ve sınavlar alanında daha rahat ilerleyebileceksiniz. İlişkilerde daha paylaşımcı denge kuran orta yolu bulan bir tutumla davranmanız mümkün. Taşınmak yer değiştirmek isteyenleriniz için bu iyi bir zamandır, kısa geziler ve yolculuklarla hayatınıza neşe katabilirsiniz. Araba değiştirmek yeni bir bilgisayar almak dükkanlar şubeler veya web siteleri ile ilgili işler satış pazarlama gibi konular bu dönemde aktif olacaktır. Bu haftanın bir diğer önemli gökyüzü hareketi Mars’ın geri hareketine başlayacak olması. Bu gerileme sizlerin uzakları akademik çalışmaları yabancılarla ilişkileri hukuki ve resmi işleri sembolize eden alanınızda yer alacak. Dolayısıyla sınavlar üniversite işleri akademik çalışmalar veya hukuki konular gecikmeli veya daha çaba sarf ederek ilerleyebilir. Bu dönemde yurt dışı veya yabancılarla ilgili işler sizi yorabilir. Bu süreçte sıfırdan bir dava açmak hiç mantıklı olmaz. Elden geldiğince anlaşmazlıkları sulh yoluyla halletmeye çalışmakta fayda var. Ya da hakkınızı arayacağınız veya kalıcı olmasını istediğiniz bir resmi iş varsa bu dönemde değil başvurunuzu vb. kasım 15 ten sonraya bırakmanızı tavsiye edebilirim.

BAŞAK: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni Merkür para kaynakları ve kazançlar alanınıza geçiş yapıyor. Maddi konularda daha fazla düşündüğünüz plan proje ürettiğiniz ticari fikirleriniz varsa bunu hayata geçirip bu konuda görüşmeler yaptığınız bir dönemde olacaksınız. Gelirleri artırmak için oldukça zihninizi meşgul edebilirsiniz. Web siteleri, eğitimler, yolculuklar, araç ve gereçlerin alım ve satımı, araba ve bilgisayarlarla ilgili alım satım yapabilirsiniz. İş veya çalışma ortaklıkları kurmak için de görüşmeler yapabilirsiniz. İlişkiler gezegeni Venüs bu haftadan itibaren Aslan burcunda yer alacak. Sizlerin bilinçaltını sembolize eden alanınıza geçiş yapacağı için iç dünyanıza yönelmek içinizi ferahlatan ve sizi kendi özel alanınızda huzura götüren konulara eğilmek isteyebilirsiniz. Kendi alanında konsantre olmuş bir biçimde yaratıcı çalışmalar yapan Başaklar için de bu iyi bir dönem. Diğer yandan, ilişkiler alanında biraz daha geri planda kalmak isteyebilirsiniz . Özel hayatınızı saklamak veya gözlerden uzak bir ilişki yaşamak isteyebilirsiniz. Bu arada elbette iş yerinden biri ile ilişkiye başlamak ya da bir flört yaşamak ta mümkün. Diğer yandan, dedikodudan ve sırlarla ilgili işlerden yana dikkatli olmakta da fayda var. İş alanınızda, kadınları, kolektife hizmeti, sosyal konuları, halka ilişkileri ve sanatı barındıran işleriniz varsa bu dönemdeki Venüs size şans getirebilir. Sadece Venüs bu alandayken kalıcı ve uzun süreli bir ilişki başlatmak için uygun değildir. Bu haftanın bir diğer önemli gökyüzü geçişi mars geri hareketi olacak. Finansal alanınızda yer alacak bu geçiş sizleri krediler borçlar ve ödemeler konusunda bir çaba içerisine sokabilir. Gelir gider planınızı bu dönemde iyi yapmalısınız harcamalar daha kontrolsüz ilerlemeye başlayabilir. İş sözleşmeleri veya iş ortaklıkları için görüşmeler yapsanız da imza atmak için Kasım 15 ten sonrasını beklemek akıllıca olacaktır.


TERAZİ: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişine başladı. Dostlukları , grupları, toplulukları ve sosyal çevrenizi sembolize eden alanda yer alacağı için bu süreçte oldukça sosyal olacağınız günlerdesiniz. Arkadaşlıklar keyifli geçecektir, sosyal alanınızdan yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Arkadaşlarla gelecek projeleri yapmak üzere planlar içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca burcunuzda Merkür geçişi başladığı için de oldukça dış dünyada aktif olacağınız hareketli bir dönemdesiniz. Çok konuşacak anlatacak dinleyeceksiniz. Fikirlerinizi paylaşmak sesinizi duyurmak isteyeceksiniz. İlişkiler, sözleşmeler, iş görüşmeleri, tanışmalar oldukça yoğun olarak hayatınızda yer alacak konulardır. Eğitimler, zihinsel projeler, ticaret, satış ve pazarlama işleriniz varsa işleriniz rast gidebilir. Bu haftanın önemli bir diğer gökyüzü açısı Mars’ın geri harekete başlayacak olması. Sonbahara damgasını vuracak bu gerileme sizlerin uzun süreli ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda yer alacak dolayısıyla ilişkilerde attığınız adımlara dikkat etmeli telaşlı sabırsız aceleyle kararlar almamalısınız net ve objektif bir biçimde planlarınızı gözden geçirmelisiniz. İş ortaklıkları veya ilişkileri bu süreçte başlatmak istiyorsanız enerjinizi ona göre planlamalı, riskleri veya negatif olabilecek durumları stratejik bir biçimde gözden geçirmeyi ihmal etmemelisiniz. Evlilikte veya uzun süreli birlikte olduğunuz bir partneriniz varsa geçmişten gelen çözülmemiş stresleri ve problemleri tekrar ele almak için konular su yüzüne çıkabilir.


AKREP: Bu hafta burcunuzun yönetici gezegeni Mars iş ve çalışma alanınızda geri hareketine başlayacak. Ele aldığınız işlerinizde gecikmeler aksamalar ve yeniden planlama yapmak gerekebilir. Enerjinizi bu süreçte doğru kullanmak, verimli bir biçimde iş planı yapmak ve konsantrasyonunuzu işinize kanalize etmek akıllıca olacaktır. Bir yandan da sağlık konularına özen göstermek gerekebilir. Özellikle baş yüz kaslar ve sindirim sistemi korunmalı beslenme düzeniniz daha size yarar getirecek bir rejime uygun yapılabilir. Egzersiz yapın ama kendinizi aşırı zorlamayın ve yormayın. Ateşli ve kesici aletlere azami dikkat edin. İlişkiler ve para gezegeni Venüs bu hafta Aslan burcundaki geçişine başladı ve sizlerin iş ve kariyer alanınızda yer alıyor olacak. Kariyer konularında size yarayacak bir geçiş olacak. İş görüşmeleri mülakatlar kariyer atılımları için size iyi gelecek 3 haftalık güzel bir zaman dilimi bu. insanların gözü üzerinizde olacak pırıl pırıl parlamak yaratıcılığınızı ortaya koymak kariyer adımlarınızda da öne geçmek için bu süreyi değerlendirebilirsiniz. Merkür artık terazi burcunda ve Sizlerin bilinçaltınızı sembolize eden alanda yer almakta. u dönemde düşüncelerinizi daha fazla kendinize saklamak isteyebilirsiniz dedikodudan arkadan konuşanlardan gizli saklı İş yapmaktan sakınmak gerekir. kendi alanında çalışan ve üzerinde çalıştığı işe konsantre olmak isteyen akrepler için bu Merkür geçişi oldukça yararlıdır. aynı zamanda kolektife hizmet temaları içeren çalışmalarınızda Merkür sizin yanınızda duracak. içinde halkla ilişkiler sanat estetik güzellik hukuk ve iletişim olan işlerde sizde destek verecek. arzu ederseniz bu dönemde meditatif çalışmalar yapabilir düşüncelerinize ve ruhunuza konsantre olarak ruh ve beden bütünlüğünüzü bu Mars retrosu geçişinde dengelemek adına çalışmalar yapabilirsiniz.

YAY:

Bu hafta ilişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişine başladı 3 hafta sürecek olan bu Transit sizlerin uzun yolculuklar yabancılar uluslararası ilişkiler akademik çalışmalar hukuki ve resmi işler alanınızda gerçekleşiyor Venüs'ün burcunuza yaptığı olumlu acısı sebebiyle bu konularda girişimleriniz varsa oldukça size destek veren bir geçişten bahsediyoruz. Bu dönemde Basın Yayın kitaplar baskılı işler Web siteleri yazılı ve sözlü ifade gerektiren her türlü işiniz de Venüs sizin yanınızda bulunacak. Bu dönemde uzun yolculukları çıkabilirsiniz sınavlar ve eğitimlerle ilgili olabilirsiniz hukuki işlerinizde girişimleriniz başarılı olacaktır. Bir diğer önemli gökyüzü hareketi Merkür'ün artık Terazi burcuna geçmişi olması ve arkadaşlıkları Grup aktivitelerini topluluklarla yapacağınız işleri sembolize eden alandaki geçişi ile birlikte bu dönemde çok aktif sosyal olacaksınız arkadaşlıklar keyif verecek yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz sosyal çevrenizden destek ve yardım görebilirsiniz arkadaşlarınızla bir iş projesi içerisinde iseniz bunu rahatlıkla planlayabilir idealize ettiğiniz biçimde Hayata geçirebilirsiniz. Bu sonbaharın en zor gökyüzü hareketi Mars retrosu olacak Mars retrosu sizler için aşk ve romantizm alanında gerçekleşecek Dolayısıyla Kasım 15'e kadar geçecek Yaklaşık 3 ay boyunca aşk ve flört alanında daha sabırlı tahammülü ve dingin olmaya çalışmalısınız Eğer halihazırda bir ilişkiniz varsa geçmişten gelen stresli gerilimli durumlar tekrar su yüzüne çıkabilir bu defa bu temaları ele alırken daha planlı programlı sakin öfkenizi kontrol altında tutarak davranmaya çalışmalısınız. Risk içeren yatırımlardan Spekülatif girişimlerden sakınmak akıllıca olacaktır. Aracılık veya komisyon içeren işlerde daha dikkatli davranmalıdır. Hobi çalışmaları spor sanat etkinlikleri çocuklarla ilgili temalar bu dönemde enerjinizi doğru yönlendirmeniz gereken alanlardır. Düşünmeden tartmadan konuşmamalı veya yeni bir aktiviteye başlamamalısınız.

OĞLAK: Bu hafta ilişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişine başladı sizlerin para kaynakları aile ile para paylaşımı ticari yatırımlar krediler ve borçlar alanınızda yer alacak bu geçişi esnasında maddi konularda daha şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. bu dönemde gelirlerimizi arttıran girişimler yapabilirsiniz iş ortaklıkları veya çalışma ortaklıkları kurabilirsiniz başvurmak istediğiniz kredi varsa burada işleriniz rast gidecektir veya borçlarınızı ödemek için kaynaklarınızı rahatlatacak para girişleri olabilir. Diğer yandan Bu dönem içerisinde psikolojinizi destekleyen bilinçaltınızı koruyan terapi veya Rehabilitasyon çalışmalarına katılabilirsiniz. Maddi olarak eşinizden veya ailenizden destek beklemek arzusundaysanız bu beklentiniz bu dönemde karşılanabilir. İletişim ve eğitim gezegeni Merkür bu hafta Terazi burcuna geçiş yaptı ve 3 hafta boyunca bu burçta kalacak sizlerin iş ve meslek alanınızda geçişini sürdürecek olan Merkür sizi iş alanında oldukça aktif ve başarılı kılacaktır. Kariyerinizle ilgili hedeflerinize ulaşmak üzere çok daha fazla görüşme konuşma yapabilirsiniz sunumlar gerçekleştirebilirsiniz insanların gözü önünde olacaksınız ve sözünüz Dinleniyor olacak Ayrıca bu dönemde iş değiştirmek isteyen oğlaklar için de görüşmeler yapmak mülakatlara katılmak CV yollamak için uygun bir zaman. sonbahar döneminin en önemli gökyüzü hareketi enerji ve mücadele gezegeni Mars'ın geri harekete başlıyor olması. 11 Eylül tarihinde retro hareketi başlayacak olan Mars sizlerin ev ve aile alanında bu geçişi sürdürecek. ev ortamında çok daha fazla çaba sarf edeceğiniz ve belki birtakım stresleri veya gerginlikleri yönetmek durumunda kalabileceğiniz bir Transit bu. Özellikle aile üyeleri ile Ebeveynler ile daha sakin ve dingin bir iletişim kalıbı benimsemek akıllıca olacaktır. ev içerisinde huzursuzluğun olmaması için iletişimi azami özen göstermeli gereksiz çıkışlardan asabi davranışlardan kaçınılmalıdır. evde yapılması gereken tadilat tamirat işleri olabilir. Eksik gedik tamamlamak için de uygun bir dönemdir. evden çalışan oğlaklar için bu dönem oldukça yorucu ve aktif geçebilir birden fazla işe koşturmak odaklanmak zamanınızı ve enerjinizi iyi yönetmek söz konusu olacaktır.

KOVA: Bu hafta ilişkiler ve para gezegeni Venüs Sizin evlilik uzun ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınıza geçiş yapıyor ilişkilerde Oldukça şanslı bir döneme giriş yapmaktasınız. eşiniz ve kurduğunuz İletişim daha neşeli Candan birbirinize önem vererek ilerleyecektir . iş ortaklıkları kurmak isteyen kovalar için de bu dönem bu tip görüşmeleri yapmak için idealdir. uzun ve kalıcı bir ilişkiye başlamak ve adım atmak isteyen sevgili kovalarda Venüs geçişinden faydalanabilirler. iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür burç değiştirerek Bu haftadan itibaren Terazi burcunda yer alıyor. Sizlerin uzun yolculuklar akademik çalışmalar sınavlar Yabancılarla ilişkiler akademik konular hukuki ve resmi işler Basın Yayın baskılı malzemeler alanınızdan geçiş yapacak olan Merkür burcunuza oldukça pozitif bir destek vermektedir. Tüm bu konularda işleriniz rast gidecektir. Eğitim konularında ve sınavlarda Yüksek Öğrenim alanında olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. uluslararası ticaret Yabancılarla ilişkiler akademik konular ilgi alanınızdaya bu işlerinizi gayet hızlı ve objektif bir şekilde somutlaştırır bilirsiniz. Yabancı Diller kurslar sınavlar kitaplar matbaa işleri Web siteleri hukuki sözleşmeler anlaşmalar gibi temalarda Merkür sizin yanınızda olacaktır. sonbaharın en önemli gökyüzü hareketi Mars'ın retro harekete başlaması olacak. bu geçiş sizlerin iletişim haberleşme kısa yolculuklar kardeşlerle ve yakın çevre ilişkileri alanınızda yer alacak. Dolayısıyla Kasım 15'e kadar geçecek olan süreçte özellikle yakın çevre ve kardeşlerle kurduğunuz ilişkilerde daha temkinli ve dingin davranmaya çalışmalısınız. kurduğunuz iletişim de sabırsızlık tahammülsüzlük agresyon içeren bir tutum benim severseniz ilişkileriniz hasar alabilir. Ayrıca araba bilgisayar iletişim ile alakalı aletlerin izin bakımını yaptırmalı ve dikkatli kullanmalısınız trafikte ve yolculuklarda dikkatsizlik etmemelisiniz. zihinsel projeler gecikmeler ile veya engellerle karşılaşır bilir bu nedenle planlı programlı ilerlemeli zaman çizelgelerini bitirme tarihlerine uyumak için zamanınızı iyi kullanmalısınız .

BALIK: bu hafta ilişkiler ve para gezegeni Venüs sizlerin iş ve çalışma alanında geçişine başladı 3 hafta boyunca sizlere iş hayatı çalışma düzeni ve günlük hayatınızı düzene koymak bakımından destek veriyor olacak. iş konusunda iş değiştirmek isteyen iş görüşmeleri yapmak isteyen sevgili balıklar için Venüs'ün bu alandaki geçişinden faydalanabilirsiniz. mesleki konularda sizi destekleyecek sosyal çevreler. olabilir arkadaşlıklar olabilir veya iş arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Venüs ve ayrıca sağlığınıza Özen göstermek bakımından da size faydalı olacaktır kalp omurga sağlığı Böbrekler Diyet ve beslenme ile ilgili konularda pozitif adımlar atabilir kendinizi koruma altına alabilirsiniz. iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür bu hafta Terazi burcuna geçiş yaptı ve 3 hafta boyunca sizin maddi kaynaklarınızı aile ile para paylaşımınızı kredi borç vergi miras sigorta işlerinizi sembolize eden alanda yer alacak. bu süreç içerisinde paranızı daha iyi kullanmak yönetmek yatırım yapmak iş ortaklıkları kurmak veya ticari girişimlerde bulunmak için size fırsat tanıyacaktır. Bu dönemde krediler için başvurabilirsiniz borçlarınızı ödemek için ailenizden veya eşinizden yardım görebilirsiniz. veya bir yatırım yapmak istiyorsanız bu alanda işinde uzman kişilerden destekleyici tavsiyeler ve fikirler alarak bu önerileri olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca işin içerisinde bilinçaltı terapileri metafizik konular temalar içeren alanda eğitimler alabilirsiniz eğitimler verebilirsiniz Bu alandan ruh ve beden bütünlüğü için terapiler olarak destek bulabilirsiniz.

MUTLU BİR HAFTA DİLERİM,

NAZ BAYATLI

577 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page