top of page

AĞUSTOS AYI BURÇLARA NELER GETİRECEK

Güncelleme tarihi: 29 Tem 2021

AĞUSTOS 2022 BURÇLARA GÖRE NELER YANSITIYOR.


KOÇ: Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Mars Başak burcunda geçiş yapacak ve sizlerin iş çalışma günlük hayat ve sağlık konularına daha fazla odaklanmanızı sağlayacak. Verimli bir çalışma enerjisi yakalayacaksınız. Detaycı mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla işlerinizi halletmek isteyeceksiniz. Bu arada elbette bedene daha fazla önem vermek gereken bakımı ve özeni göstermek mümkün. Mide sindirim ve boşaltım sisteminizi korumak önem kazanıyor. Aşk ve romantizmi sembolize eden Venüs te 16 Ağustos’a kadar Mars ile aynı alanda yer alacağından sanat estetik yaratıcılık gerektiren işlerde size başarı vaat ediyor. İş ve çalışma arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kurmak adına ilişkileri yumuşatacaktır. 16 sından sonra Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınıza geçerek ilişkilere ve sosyal yaşama vurgu yapmaya başlayacak. İlişkilerde güç kazanacağınız ve denge kurmaya çalışacağınız bir dönem olacak. Merkür 12 Ağustos’a kadar Aslan’da ve sizi eğlenceli düşüncelerle dikkat çekici ve fikirlerde yaratıcı kılıyor. Sözleriniz dikkat çekici olacak. flört ederken veya partnerinizle konuşmak önem kazanıyor. Kendinizi öne çıkaracak fikirler aklınızda olacak ve dinamik bir biçimde bunları hayata geçirebileceksiniz. 12 Ağustos’tan sonra; iş aramak başvuru yapmak, zihinsel faaliyetler üzerine yoğunlaşmak yazmak anlatmak ve konuşmak için ay sonuna kadar harika destek göreceksiniz. Evcil hayvanlar ve sağlıkla ilgilenmek ev işleri ve yaratıcı günlük hayat çözümleri ile bu ay bayağı aktif verimli bir çalışma ve iş halletme potansiyeliniz olacak.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos’ta Aslan’da bir yeniay gerçekleşiyor ve sizlerin aşk romantizm ve yaratıcılık alanınızda gerçekleşiyor. Bu yeniay size flört ve aşk alanında destek olacak, yaratıcılık gerektiren işlerde size ilham katacak. Eğlenmek mutlu olmak sevmek ve sevilmek için şansınız var. Çocuksu tarafınızı ortaya koymak veya çocuklarınızla mutlu zaman geçirmek için size enerji verecek. Hobiler ve yaratıcılık gerektiren işlerde mükemmel bir enerjiyle size dinamizm katacaktır.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizlerin arkadaşlıklar alanınızda gerçekleşiyor. bu dönemde arkadaşlarınızla daha fazla sosyalleşebilir, bir grup bir ekip faaliyeti içerisinde yer alabilir bir gruba Entegre olmak için ilke ve prensiplerinizi objektif bir şekilde belirleyebilir ve sınırlarınızı çizebilirsiniz.Arkadaşlarınızla yapacağınız bir gelecek Projesi hakkında başarılı bir plan yapabilirsiniz.


BOĞA: Bu ay burcunuzu yönetici gezegeni Venüs 16 ağustosa kadar Başak burcundaki geçişini sürdürecek. Aşk ilişkiler ve para gezegeni Venüs Aşk ilişkiler ve romantizm alanınızda geçiş yapacak. bu süreçte mutlu olmak eğlenmek flörtünüz ile partnerinizle iyi vakit geçirmek için size enerji verecek. Ayrıca yaratıcı çalışmalar yapmak hobilerinize odaklanmak isteyebilirsiniz. yeteneklerinizi oldukça verimli bir şekilde ortaya koymak için şansınız var. 16 ağustos'tan sonra Venüs Terazi burcuna geçecek ve iş ve çalışma konularını sembolize eden alanınıza yerleşecek. bu dönemde iş başvuruları yapmak işle ilgili atılımlar yapmak iş ve çalışma düzeninizdeki insanlarla sosyalleşmek ve işteki veya iş hayatındaki insanlar ile iletişimi uyumlu ve dengeli kılmak için size destek olacak. Enerjimizi nasıl yönlendirdiğimiz i sembolize eden varsa bu ay başak burcunda ve ayın 16'sı ne kadar Venüs ile beraber Aşk alanınızda yer alacağı için oldukça tutkulu bir görünüm ortaya koyuyor. enerjinizi kendinizi ortaya koymak istediğiniz konulara yöneltebilirsiniz. titiz mükemmeliyetçi ve detaycı bir bakış açısı Ile işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Merkür 12 ağustosa kadar Aslan burcunda geçiş yapıyor ev ve aile alanınızda yer alacak olan iletişim gezegeni ev ve aile ile Bu dönem içerisinde daha fazla meşgul olabileceğinize işaret ediyor. Ev ortamında gereken işleri tamamlamak varsa tadilat tamirat taşınma derlenme toplanma dekorasyon gibi konulara odaklanabilirsiniz. Daha sonra Merkür Başak burcuna geçecek, aşk ve romantizm alanınıza yerleşecek, Sevdiğiniz kişiyle çocuklarınızla daha fazla iletişim halinde olacaksınız. düşüncelerinizi paylaşmak yapmak istediklerinizi net ve detaylı bir şekilde anlatmak fırsatı bulacaksınız. Ayrıca yaratıcı düşüncelerle üretmek hobilerinizi odaklanmak fikirlerinizi somutlaştırmak için Merkür Size destek olacaktır.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sizlerin ev aile ve yerleşim alanında yer alıyor. Bu dönem içerisinde ev yaşamı ile ilgili kararları somutlaştırmak için adım atabilirsiniz. ev almak satmak taşınmak nerede yaşayacağınıza karar vermek için fikir üretebilirsiniz. ailenizle ve çocuklarınızla eğlenmek mutlu olmak için neler yapabileceğinizi düşünebilir evinizde rahat ve huzuru sağlamak için plan yapabilirsiniz. ev kurmak ve ailesiyle güzel vakit geçirmek isteyen sevgili boğalar içinde bu yeniay sizlere enerji verecek.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan kova burcundaki Dolunay sizlerin iş ve kariyer alanınızda yer alıyor. kariyer planlarınızı hayata geçirmek için size güç katacak olan bu dolunayda fikirlerinizi paylaşmak topluluklar önüne çıkmak değer ve ilkelerimizi ortaya koymak için motive olacaksınız. iş değiştirmek veya iş hayatımıza yenilikler katmak için istekli olabilirsiniz, ya da var olan işinize Yeni bir teknik bakış açısı veya modernite katmak için karar olabilirsiniz.


İKİZLER: Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 12 Ağustosa kadar Aslan burcundaki geçişini sürdürecek bu süreç içerisinde, Iletişim alanınızda yer alacağı için Kardeşler ve yakın çevre ile daha fazla haberleşme imkanı elde edebilirsiniz. zihinsel konuları odaklanabilir satış pazarlama Web siteleri eğitimler ve kurslar gibi konularda karar almak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle kısa Gezilere çıkabilir, Eğlenceli ve keşfeden tarafınızı ortaya koyabilirsiniz. Yazma konuşmak anlatmak ve fikir paylaşmak konusunda daha fazla istekli olacaksınız. Merkür 12 sinden sonra Başak burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin Ev ve aile alanında yer alacağı için ev konularını odaklanabilirsiniz ev almak satmak taşınmak neye de yaşayacağınıza karar vermek için fikir üretebilirsiniz ailenize ve çocuklarınıza eğlenmek mutlu olmak için neler yapabileceğinizi düşünebilir evinize rahat ve huzuru sağlamak için plan yapabilirsiniz. Bu ay enerji ve mücadele gezegeni Mars Başak burcundaki geçişine devam edeceği için yine ev ve aile alanında halletmeniz gereken işler olabilir. enerjinizi evinizi derlemek toplamak düzenlemek eksiklikleri tamamlamak için harcayabilirsiniz. yalnız Başak titiz detaycı ve mükemmeliyetçi olduğu için aile üyelerini bu süreçte eleştirmek söz konusu olabilir Bunu çok sivri bir dille yapmazsanız Aile içerisinde tartışmaları önlemiş olursunuz. Ilişkiler ve para gezegeni Venüs'te 16 ağustosa kadar başak burcunda kalacak demek ki bu ay oldukça yüksek bir enerji ev aile çocuklar alanına harcayacağınız görülmekte. Ayın 16 sinden sonra aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs aşk ve romantizmi sembolize eden alanınıza yerleşeceği için hayatınızda flört etmek ve Gönül İşleri daha ön plana çıkıyor. kendinizi mutlu etmek eğlenmek yaratıcı yanınızı harekete geçirecek işlerle uğraşma hobilere veya becerilerinizi geliştirecek konulara yönelmek için fırsatınız olacaktır. varsa çocuklarınızla ilgilenmek onların becerilerini geliştirmek konusunda Atılım yapabilirsiniz aynı şekilde çocuksu tarafınızı yaşamak güzelleşmek çekici olmak için yapacağınız bir şeyler Mutlaka var.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos'ta Aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu yeni ay zihinsel konuları sembolize eden alanınızda yer alacağı için yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz düşüncelerinizle dikkat çekeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. taşınmak yer değiştirmek cep telefonları veya bilgisayarlarla ilgili alım yapmak Kardeşler ve yakın çevre ile ilişkilerinizde sıcak ve samimi bir tutum benimsemek için şansınız var. Eğitsel konulara kurslara kitap veya Web siteleri gibi alanlara sosyal medya projelerine yönelebilir herhangi bir ürünün tanıtımı lansmanı reklamı gibi bir konuda çaba sarf edebilirsiniz.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan kova dolunayı sizlerin uzakları yabancıları yurtdışı konularını Basın Yayın sosyal medya hukuki ve resmi işler alanınızda yer alıyor. Bu dönemde resmi işlerinizi tamamlamak adına son adımları atabilirsiniz. hukuki bir konuda yapılması gerekenlerle ilgili bilgilenmek evrakları düzenlemek veya profesyonel görüş almak adına hukuktan destek alabilirsiniz. eğitim akademik konular sınavlar yabancı dil gibi bir alanda yapmak istedikleriniz varsa bunlarla ilgili final kararları alabilirsiniz. düşüncelerinizi ilke ve prensiplerini doğrultusunda konuşmak paylaşmak Bu dolunayın öne çıkan temasıdır. etik ve ahlaki davranmak isteyeceksiniz ve çevrenizdeki kişileri bu kriterlerle değerlendirmek önem kazanıyor.

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler Bu ay gökyüzünde Aslan Başak ve Kova burçlarında yer alan gezegenlerin yoğunluğu nedeniyle odak noktanız maddi konular, iletişim ve birikimlerin doğru yönetilmesi konuları olacaktır. Merkür Aslan burcunda ayın 12'si ne kadar maddi kaynaklarınızı sembolize eden alan içerisinde yer alacak bu dönemde harcamalar artabilir para ile ilgili konularda kazançlarla ticari atılımlarla ödemelerle ve alışverişte daha fazla uğraşabilirsiniz. kazançlarınızı arttıracak beceri ve yeteneklerinizi geliştirmek için eğitimler olabilir eğitimlerden faydalanabilir veya zihinsel becerilerinizi ortaya koyabilecek bir çalışma yapmak isteyebilirsiniz. Ayın 12 sinden sonra Merkür Başak burcuna geçiş yapacak ve iletişimi haberleşmeyi ulaşımı Kardeşler ve yakın çevre ile iletişimi sembolize eden alanınıza yerleşecek. Ayrıca tüm ay boyunca çaba ve mücadele gezegeni Mars'ın da bu alanda geçişini sürdürüyor olması nedeniyle oldukça hareketli bir ay geçiriyor olacaksınız. Yakın çevrenizde bol bol iletişim kuracak, Kardeşler ve yakın akrabalarla bir arada vakit geçirebileceksiniz. seyahatler yolculuk planları ön planda olabilir veya taşınmak yer değiştirmek şehir değiştirmek gibi konulara odaklanabilirsiniz. yollarda trafikte veya yolculuklarda daha fazla enerji sarf edebileceğinizi söyleyebilirim. Ayrıca eğitimler kurslar zihinsel konular kitaplar Web siteleri satış pazarlama ve ticari konularda Titiz verimli ve detaylı çalışmalar yapabilirsiniz. ayın 16'sında kadar ilişkiler ve para gezegeni Venüs'ün de bu alan içerisinde yer alması sebebiyle yakın çevre ile kurduğunuz Bağlar oldukça önem kazanıyor. kendinizi iyi ifade etmek düşüncelerinizi estetik bir biçimde ortaya koymak Kardeşler ve yakın çevre ile uyum ve denge sağlamak için size fırsat sunuyor. cep telefonları bilgisayarlar ve araçlarla ilgili veya herhangi bir zihinsel projeye dair harcamalar yapabilirsiniz. Mayısın sonuna kadar bu alandaki geçişi sebebiyle Ayrıca yakın çevre ilişkilerinizde fazla titiz detaycı ve eleştirel olursanız iletişimde alınganlık lar veya tartışmaları ortaya çıkabilir.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sizlerin maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer alacak. bu dönemde para kazanmakla ilgili atılımlar yapabilir birikimlerinizi değerlendirmek için yatırım fikirleri ortaya koyabilir veya ticari anlamda size destek olacak kaynakları yaratmak üzere girişimde bulunabilirsiniz. bu dönemde Merkür de bu alanda yer alacağı için eğitimler kurslar yolculuklar veya yaratıcı çalışmalara para harcayabilirsiniz.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan kova burcundaki Dolunay sizlerin krediler borçlar aile ile para paylaşımı miras tazminat vergi Sigorta gibi işlerinizi sembolize eden alanda yer alıyor. Bu dönem içerisinde bütçenizi dengelemek gerekiyorsa akıllı bir bakış açısıyla para akışınızı ele almak veya iş ortaklıkları kurmak ya da işbirlikleri ile ilgili nihai kararları almak üzere karar alabilirsiniz.

ASLAN: Sevgili Aslanlar bu ay gökyüzünde Aslan Başak ve kova burçlarında gerçekleşecek olan gezegen geçişleri Yeniay ve dolunay etkileşimi sebebiyle oldukça yoğun bir ay geçireceğinize işaret ediyor. 8 Ağustos'ta burcunuzda gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sayesinde, yeni hayat hedeflerinizi, gelecek planlarınızı ve kendinizi ortaya koymak için planladığınız projeleri gerçekleştirmek üzere girişimlerde bulunabilirsiniz. Elbette bu dönemde ilişkiler oldukça ön plana çıkıyor. 22 Ağustos'ta kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınızda yer alacağından, bu dönemde ilişkilerinizi ele almak konusunda yeni başlangıçlar yapmak ve kararlar almak fırsatı bulacaksınız. Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sayesinde dikkat çekici ve karizmatik olacaksınız. Dış görünümünüzü değiştirmek fiziksel olarak kendinize Özen göstermek ve beğendiğiniz insanların dikkatini çekmek üzere oldukça şanslısınız. bu ay Ayrıca iş ve kariyer konularında iş ortaklıkları ve işbirlikleri yapmak fırsatınız olacak. ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen Aslanlar da olacaktır bu uzun süreli bir birlikteliğin başlangıcı veya bir birlikteliğin evlilikle sonuçlanması üzerine alınmış kararlar olabilir. Merkür 12 Ağustosa kadar burcunuzda yer alıyor ve sizi iletişim bilgi paylaşımı fikirler dünyasında oldukça aktif kalacak. yaratıcı yanınızı oldukça pozitif bir biçimde kullanma fırsatınız var. daha sonra Merkür Başak burcuna geçiş yapacak ve para kaynaklarınızı sembolize eden alana yerleşecek, para kazanmak için yaratıcı fikirleriniz öne çıkacak ve özellikle eğitsel ve ticari konularda verimli çalışma fırsatınız var. Enerji ve mücadele gezegeni Mars tüm ay boyunca Para evinizde yer alacağından Bu dönem içerisinde para kazanma konularına hırsla ve tutkuyla sarılabilirsiniz aynı zamanda işle ilgili konulara para harcamak da mümkün. 16 Ağustos'tan sonra Venüs Terazi burcuna geçeceği için kendi yönettiği bu burçta oldukça etkili olacak Ve siz bu dönemde Kardeşler yakın çevre ve komşularla daha aktif bir biçimde iletişim kurabilirsiniz ve sosyalleşebilirsiniz. Sanat estetik ve güzellik içeren temaları yönelebilir bu alandaki becerilerinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. estetik Duygunuzun ön planda olacağı bu dönem içerisinde zihinsel çalışmalar satış pazarlama kadınlarla ilgili işler halkla ilişkiler ve insan kaynakları gibi konular sizi meşgul edebilir. Kısa geziler yapabilir kültürünüzü arttıracak faaliyetlere katılabilirsiniz.


BAŞAK: Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 12 ağustosa kadar Aslan burcunda kalacak ve sizlerin ruh ve beden bütünlüğümüzü sembolize eden alanınızda geçişini sürdürecek. bu süreç içerisinde zihninizi boşaltmak dinlenmek bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek işlerle uğraşmak akıllıca olacaktır Belki bu dönemde bir tatil size oldukça iyi gelebilir. Aynı zamanda 8 Ağustos'ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ay da bu alan içerisinde yer alacağı için Kendi başınıza çalışarak geliştirmek İstediğiniz bir projeye odaklanabilirsiniz. içinize dönmek spiritüel konularla ilgilenmek veya merak ettiklerinizi keşfetmek istediklerinizi araştıran, sizi mutlu edecek zihinsel konuları odaklandığınız bir dönem olabilir. bu dönemde Elbette Dolunay enerjisi de yer alacağından işle ilgili konularda elde olmayan durumları Ele olmak çözüm getirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Merkür 12 Ağustos'tan sonra yöneticisi olduğu Başak burcuna geçerek sizlere destek vermeye başlayacak. bu dönemde oldukça zihinsel olacağınız gibi iletişim potansiyeliniz de yükselecek. daha fazla iletişim kuracağınız fikirlerinizi paylaşmak isteyeceğiniz ve esnek çözümlerle sorunları hal edebileceğiniz bir dönem başlıyor. Tüm ay boyunca savaş ve mücadele gezegeni Mars'ın da burcunuzda geçiş yapacak olması sebebiyle Normalden daha fazla enerji sarf etmeniz, insanlara dert anlatmanız ve aktif olarak yaşam hedeflerinizin peşinde koşmanız olası. Bu ay bir takım agresyon içeren durumlara el atmanız gerekebilir maddi konular kazançlar ticari atılımlar aile ile paylaşılan para krediler borçlar vergi Sigorta ve tazminat işleri dikkatli ele almanız gereken konulardan olacaktır. 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Dolunay iş ve çalışma alanınızda yer alacağından iş alanında ekipler ve grup faaliyetleri ile ilgili temaları ön plana çıkabilir. iş alanında eşit Adil hümanist bir çalışma prensibi yaratmak işyerinde ilke ve prensipleri belirlemek ve özgürlükleri düzenleyen Kural ve kaideleri ele alacak bir takım değişikliklere yönelmek mümkündür. Ilişkiler ve para gezegeni Venüs 16 ağustosa kadar Başak burcundaki geçişini sürdürecek ve sizler için hem ilişkiler hem bedeninizin sağlığı bakımı ve özeni önemli olacak verimli ve Pragmatik bir bakış açısıyla işlerinizi yoluna koymak ilişkilerde alçak gönüllü olmak hizmet eden bir tutum benimsemek söz konusu olabilir. 16 sından sonra Venüs yönetici olduğu Terazi burcuna geçiş yapacağı için maddi konularda oldukça pozitif etkileri hayatınıza yansıtacak para kazanmak para kaynaklarınızı arttırmak birikimleri değerlendirmek veya yeni ticari kazançlara sizi yöneltecek fikirlerle Ortaya çıkmak mümkün olacaktır.


TERAZİ: Sevgili Teraziler burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu ay 16 Ağustosa kadar Başak burcunda kalacak. Ruh ve beden bütünlüğünü sembolize eden alanda geçişini sürdürecek olan Venüs Bu dönem içerisinde dinlenmeniz zihninizi boşaltmanız belki de de tatil yapmanız için size fırsat sunuyor. 16 Ağustos'tan sonra Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yapacak ve burcunuzda ay sonuna kadar kalacak. hem ilişkiler hem sosyal hayat anlamında oldukça destekleyici bir geçiş olacak. kendinizi daha çekici karizmatik ve insanlarla uyumlu hissedebilirsiniz. ilişkilerde iş ortaklıklarında ve evlilikte başarı elde etmek için Venüs Size fırsat sunacak. güzelleşmek yeni bir stil denemek veya estetikle ilgili konulara yönelmek için bu tarihten sonra adım atabilirsiniz. Mars tüm ay boyunca Başak burcundaki geçişini sürdürecek ve bu ay özellikle sindirim beslenme ve Boşaltım sisteminize daha fazla özen göstermelisiniz. Sizi yoran zihinsel veya iş ve çalışma koşulları ile ilgili pratik çözümler bulmak ve günlük düzeninizi sizin yararınıza değiştirecek birtakım düzenlemeler yapmak bu ay akıllıca bir fikir olabilir.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sizlerin arkadaşlıklar Grup faaliyetleri ve gelecek projeleri alanınızda yer alıyor. Bu dönemde sosyal hayatın ön plana çıktığını göreceksiniz gruplar ve topluluklar içerisinde oldukça faal olabilirsiniz bir arkadaş ile gelecek projesine adım atabilirsiniz. yeni arkadaşlıklar kurabilir yeni çevrelere girebilirsiniz içinde Bulunduğunuz gruplardan bir florid bulma imkanınız da var.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan kova burcundaki Dolunay sizlerin Aşk romantizm yaratıcılık ve çocuklar alanınızda yer almakta. dolayısı ile bu ay sizler için flörtün Aşkın ve ilişkilerin ön planda olduğu bir döneme işaret ediyor. bir ilişki için Tamam mı devam mı kararı alabilirsiniz veya var o nedir ikiniz içerisinde kurduğunuz ile iletişimde temel ilke ve prensiplerinizi belirleyerek birbirinize uyum sağlamanın yollarını keşfedebilirsiniz. çocuklarınızın orunları ile İlgilenebilir onların becerilerini geliştirmek için fikir üretebilirsiniz. Siz de yaratıcı yanınızı hayata geçirecek veya hobileriniz den para kazanacak bir proje ile ilgili nihai kararlara alabilirsiniz.


AKREP: Sevgili Akrepler bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Mars tüm ay boyunca başak burcunda geçişini sürdürecek. Mars arkadaşlıklar Grup faaliyetleri ve ekip çalışmaları alanınızda yer alacağından Bu dönem içerisinde sosyal yaşamınız ve sosyal hayatta Birlikte olduğunuz kişilerle uyumunuz önem kazanıyor. Bu alan içerisinde Ayrıca ayın 12 sinden sonra iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür'ün de yer alacak olması nedeniyle arkadaşlarla topluluklarla ve gruplarla iletişiminiz büyük oranda artacaktır. venüs'te 16 Ağustosa kadar burada yer alacak Bu da demek oluyor ki sosyal yaşam ve gruplar ile yapılacak etkinlikler faaliyetler hayatınızda ön plana çıkıyor. 16 Ağustos'ta ilişkiler gezegeni Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin ruh ve beden bütünlüğünü sembolize eden alana yerleşiyor. ay sonuna kadar burada kalacak olan Venüs sayesinde ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek işlerle uğraşabilir bedeninizi dinlendirmek için tatil yapabilir veya kendi alanınızda yaratıcı bir proje üzerinde çalışmak üzere Sakin sessiz kendi ritmini de çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde ilişkilerin sizi yoran strese sokan taraflarını İşyerindeki insanlarla kurduğunuz paylaşımları ve iletişimi dengeye oturtmak uyum sağlamak ve ilişkileri yumuşatmak için de bir fırsatınız olacaktır. sağlığınıza Özen göstermek şeker alımını azaltmak böbrek ve mesane bölgesine önem vermek gerekir.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos tarihinde Aslan burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor bu yeni ay sizlerin iş vekariyer alanımızda gerçekleşecek Dolayısıyla iş ve kariyer konularında hedeflerinizi hayata geçirecek girişimleri yapma fırsatınız olacak. isteyenler için iş değiştirmek iş başvuruları yapmak ya da işle ilgili yeni bir projeye başlamak için harika bir fırsat.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos tarihinde kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve bu Dolunay sizlerin Ev aile ve yerleşim alanınızda gerçekleşecek, ev almak satmak kiralamak taşınmak gibi konuları düşünüyor olabilirsiniz. ailenize daha fazla vakit geçirmek işe ayırdığınız zaman ile evi ayırdığınız zaman arasında bir denge oluşturmak sizler için önemli olabilir. Ayrıca ebeveynlerinizin ve ailenizin iyiliği konforu ve sağlığı ile ilgili konularla da uğraşıyor olabilirsiniz.


YAY: Sevgili Yaylar bu ay gökyüzündeki birçok gezegenin Başak burcunda geçiş yapıyor olmasından dolayı iş ve kariyer konularınızı oldukça ön planda olacağını söyleyebiliriz. işle ilgili çalışmalar yapmak iş aramak yeni iş başvuruları yapmak veya işinizde size ön plana çıkaracak olan hedeflere doğru odaklanmak söz konusu. Venüs bu alanda 16 ağustosa kadar ve merkür'de 12 ağustosa kadar kalıcı enerji ve mücadele gezegeni marsinda tüm ay boyunca bu evde geçiş yapacağı düşünülürse tüm enerjinizin iş hayatına yöneleceği ve kariyerin Sizin için ön planda olacağını söyleyebiliriz. Mars'ın buradaki geçişi sizin otorite figürleri ile aranızda birtakım stres veya sürtüşmeleri sebebiyet verebileceğini gösteriyor. veya işteki hırslı tutkulu tutumunuz birilerini rahatsız edebilir. Ayrıca ebeveynlerin izin iyiliği sağlığı bakımı ve konforu ile ilgili daha fazla bu ay çaba sarf edeceğinizi söyleyebiliriz. Venüs 16 ağustos'tan itibaren yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta kalacak. Venüs'ün bu burca geçişiyle birlikte arkadaşlıklar ekip çalışmaları ve sosyal faaliyetler alanınızda yer alacak olması sebebiyle ay sonuna kadar sosyal hayatınız canlanacak arkadaşlarla bir arada güzel vakit geçirme imkanı yakalayacaksınız. kalbi boş olan yaylar için gruplardan ekip çalışmalarından veya arkadaşlık alanından bir flört yakalamak Mümkün olabilir.

YENİAY ASLAN BURCUNDA:8 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sizlerin uzakları yabancıları Basın Yayın sosyal medya konularını Hak hukuk adalet ile ilgili işlerinizi resmi kurumlarla yapılacak işlerinizi ve Akademi çalışmalarınızı sembolize eden alanda yer alacağından Tüm bu konularla ilgili adımlarınızı atabilir işlerinizi halletmek için girişimde bulunabilirsiniz. uzun yolculuklar yapmakve yeni kültürleri keşfetmek arzusu duyabilirsiniz.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan kova burcundaki Dolunay sizlerin iletişim haberleşme ulaşım bilgi paylaşımı Kardeşler ve yakın çevre ile kurduğunuz bağların niteliğini gösteren alanda gerçekleşiyor. Bu dönemde yakın çevreniz ile kurduğunuz iletişimde ilkeleriniz ve prensipleriniz doğrultusunda ilişkinin sınırlarını çizmek yeni kurallar ve prensipler çerçevesinde hareket etmek söz konusu olabilir, yakın ilişkilerde hakkınızı aramak adil çözümler bulmak ve özgürlüğünüzün kısıtlanmamasını isteyeceksiniz.


OĞLAK: Sevgili Oğlaklar bu ay gökyüzünde yoğun bir biçimde Aslan Başak ve Kova burçlarını da yer alacak olan gökyüzü etkilerinden dolayı bu dönemde yolculuklar yurtdışı konuları hukuki ve resmi işler resmi kurumlara yapılacak olan başvurular akademik konular basın yayın matbaa işleri sosyal medya ve mecralarında aktif olmak, para ve maddi kaynakların yönetilmesi gibi konulara odaklı olacaksınız. özellikle zihinsel gezegen Merkür 12 Ağustosa kadar Venüs'te 16 Ağustosa kadar başak burcunda yer alacağından Hatta enerji ve mücadele gezegeni Mars ın tüm ay boyunca başak burcunda yapacağı geçiş nedeniyle zihinsel konular fikirlerinizi paylaşmak kültürel ve felsefi konular yolculuklar Yabancılarla iletişim yurtdışı konuları kitaplar kampanyalar satış pazarlama Web siteleri ve lansmanlar sizin için fırsat ve şans getirecektir. 16 ağustos'tan sonra Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yapacak ve kariyer alanınıza yerleşecek, Dolayısıyla iş konularında başarı kazanmak kendinizi ön plana çıkarmak topluluklar önünde sunumlar yapmak veya dikkat çekmek için fırsatınız olacak. işte başarı kazanmak için bu geçiş ay sonuna kadar size destek verecek.

YENİAY ASLAN BURCUNDA: 8 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay döneminde krediler borçlar ticari atılımlar iş ortaklıkları ve para yönetimi konusunda yeni fikirlerle öne çıkabilir kaynaklarınızı arttıracak yatırım planlarına yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Bütçenizi dengelemek ve aile veya eşle para paylaşımınızı daha dikkatli yapmak üzere kararlar alabilirsiniz.

DOLUNAY KOVA BURCUNDA: 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan kova burcundaki Dolunay sizlerin maddi kaynakları sembolize eden alanınızda gerçekleşeceğini de bu dönemde kazançları birikimleri ticari atılımları iş ortaklıklarını veya işbirliği ile kazancınızı geliştirecek yollara dair yeni fikirler üretebilir emeklerinizi kazanca dönüştürecek konularda nihai sonuca varabilirsiniz.


KOVA: Sevgili Kovalar bu ay sizler için oldukça önemli bir ay çünkü burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ve ilişkiler alanınızda gerçekleşecek olan Yeni Ay sayesinde Ikili ilişkiler konusunda tüm ay boyunca oldukça yoğun olacağınızı söyleyebilirim. 8 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınızda yer alıyor Dolayısıyla Bu dönem içerisinde hayatınızda Uzun soluklu bir ilişki başlatmak üzere karar alabilirsiniz ya da var olur ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımak üzere adım atabilirsiniz. iş ortaklıkları ve işbirlikleri yapmak üzere de bu yeni ay sizlere enerji verecektir. 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan Kova burcundaki Dolunay sizlerin hayat hedefleriniz ile ilgili şu ana kadar yapmış olduğunuz işlerin sonuçlarını ve nihai kararlarını önünüze getirecek bir dönemdir. Yeni projeler ve hedefler hayatınızda aktif oluyor. Daha fazla başarı ve Prestij kazanmak ve dış görünümünüz ile insanları etkilemek için gerekli değişiklikleri yapmak isteyeceksiniz. enerji ve mücadele gezegeni Mars bu ay Başak burcunda geçişini sürdürüyor krediler borçlar aile ile para paylaşımı vergi sigorta ve ticari yatırımlar alanınızda yer alacak olan bu transit etkisi ile para konularında daha enerjik atılımcı ve hırslı davranabilirsiniz. Bütçenizi doğru yapmak harcamalarınızı dengelemek aile bütçesine destek vermek veya ticari olarak almak istediğiniz paralara ya da yapmak istediğiniz yatırımlara yönelik çaba sarf etmeniz mümkün. Merkür 12 Ağustosa kadar Venüs'te 16 Ağustosa kadar yine başak burcunda yer alacağından ayın ortasına kadar Demek ki ticari konular harcamalar yatırımlar kredilerin ve borçların alınması veya ödenmesi konuları Yüksek ihtimalle Odak noktanız da olacaktır. 16 Ağustos'tan sonra ilişkiler ve para gezegeni Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu geçişle birlikte sizin uzun yolculuklar akademik çalışmalar Yabancılarla ilişkiler Basın Yayın sosyal medya lansman kampanya ve tanıtımlar Hukuki ve resmi işler alanınıza yerleşiyor. Tüm bu konularda size yeni fırsatlar getirebilecek ve başarı kazandırabilecek bir etki olacak. Yabancılarla iletişim içerisinde olabilirsiniz fikirleriniz ve ideal yeriniz ile öne çıkabilirsiniz bilgi paylaşımı sınavlar eğitimler ve akademik konularda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. özel hukuki ve resmi işlerde uyumu yakalamak başarı elde etmek için bu Transit Size destek olacaktır.


BALIK: Balıklar bu ay gökyüzünde Aslan Başak ve kova burçlarını da yer alacak olan gezegen geçişleri ve gökyüzü etkileşimleri nedeniyle özellikle ilişkiler alanınız ve iş ve çalışma koşullarınız ön plana çıkıyor. Venüs'ün ve Merkür'ün ayın ortasına kadar başak burcunda kalacak olması ayrıca tüm ay boyunca enerji ve mücadele gezegeni Mars'ın Başak burcundaki geçişi sebebiyle ilişkiler uzun süreli birliktelikler evlilik ve iş ortaklıkları teması sizler için Odak noktası olacak. sevdiklerinize daha fazla Bakım vermek Özen göstermek fedakarlık etmek teması ön plana çıkıyor. Ancak kendinizi Belki gerektiğinden fazla görebileceğiniz etkiler de yok değil. Ancak bu dönem işbirlikleri veya iş ortaklıkları yaparak yeni çalışma hedefleri edinmek için de oldukça güzel bir zaman. kalbi boş olan balıklar bu dönemde uzun süreli bir ilişkinin başlangıcını görebilirler. kendinizi karşı tarafın iyiliğini ve sağlığına odaklayacağınızı söyleyebilirim. 16 ağustos'tan sonra ilişkiler ve para gezegeni Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve sizin krediler borçları aile ile para paylaşımı alanınıza yerleşecek Bu dönem içerisinde ailenin bütçesini daha dengeli birikim yapacak size kaynak yaratacak yatırımlarla destekleyecek bir konuma getirmek üzere planlar yapabilirsiniz kredi almak veya borçlarını ödemek isteyen balıklar içinde Venüs bu dönemde Size destek veriyor olacak. yine işbirlikleri ve ortaklıklar dan gelecek para işinize yarayabilir. 8 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Aslan burcundaki Yeniay sizlerin iş ve çalışma alanında gerçekleşeceği neden Bu dönem içerisinde iş başvuruları yapmak iş değiştirmek veya iş yerinde sizin başarınız da yardımcı olacak bir sunum yapmak için olumlu enerjiler yer almakta. 22 Ağustos'ta gerçekleşecek olan kova burcundaki Dolunay hem sağlığınıza hem iş ortamındaki insanlarla kurduğunuz ilişkilere dikkat etmeniz gerekliliğine işaret ediyor. İş hayatınızda veya günlük hayatınızda bir arada olduğunuz insanlarla iletişimde ve ilişkilerde başarı kazanmak için ilke ve prensiplerinizi belirlemeli bireysel özgürlük alanlarınızı netleştirmeli ve sınırlarınızı çizmeyi denemelisiniz.


NAZ BAYATLI438 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page