top of page

BİR YAY OLMANIN 10 TEMEL ÖZELLİĞİ

BİR YAY OLMANIN 10 TEMEL ÖZELLİĞİ


HAYAT YOLCULUĞUNDA BİLGELİKLE YAŞAMAK İÇİN YOLA ÇIKMIŞ YAYLAR

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN


· -JÜPİTER’İN ÇOCUKLARI YAYLAR GEZMEYİ EĞLENMEYİ KEŞFETMEYİ ÖĞRENMEYİ SEVEN MERAKLI NEŞELİ DÜNYA VATANDAŞI KİŞİLERDİR.


HAYATIN ANLAMINI , NEREDEN GELİP NEREYE GİTTİĞİMİZİ SORGULARLAR. SİZİN DE YAŞAMA BAKIŞ AÇINIZI ÖĞRENMEK İSTERLER, HAYATA DAİR FELSEFİ BİR BAKIŞ OLMAYANI ANLAYAMAZLAR.


· -İNANÇLARI GÜÇLÜDÜR, YA DA İNANDIKLARA ŞEY NEYSE ONA KARŞI GÜÇLÜ DUYGULAR VE DÜŞÜNCELER BESLERLER. ONLAR HEP HAKLIDIR ASLINDA SİZİN KAFANIZ KARIŞIKTIR VE SİZİ DOĞRU YOLA ÇEKMEK İÇİN SAATLERCE KONUŞABİLİRLER.


·- KOVBOY RUHLU VE TREKKİNG BOTLU KARE GÖMLEKLİ ÇİNGENE RUHLU ROCKERLAR VAR KARŞINIZDA. KIR KAHVESİNDE DE RAHATTIR CAZ BARDA DA.


· -YAY KADINLARI DA ERKEKLERİ DE AÇIK SÖZLÜDÜR. AŞKTA DİREKT BİR YAKLAŞIMI VARDIR. AŞK VARSA VARDIR YOKSA YOKTUR. ÇOK DUYGULU ŞİİRLER BEKLEMEYİN AMA SİZE AŞKIN EDEBİYATINI İYİ YAPAR. BELKİ ÇOK KISKANAN SAHİPLENEN PARALANAN AŞIKLARDAN DEĞİLLERDİR AMA SİZİ SARAR SARMALAR SEVGİSİNİ BELLİ EDECEK MİLYON ŞEY YAPABİLİR.


· -YAYLARIN PATAVATSIZLIKLARI MEŞHURDUR. AĞZINDAN ÇIKANI BAZEN KULAĞI DUYMAZ EN OLMAYACAK ŞEYİ PAT DİYE SÖYLER SONRA NE YAPTIĞINI ANLAR VE KAHKAHAYI PATLATIR. SAMİMİ BİR ÖZÜR VE YANDAN GÜLÜMSEME İLE SİZE KENDİNİ AFFETTİRİR. İSTEDİKLERİ ZAMAN ÇOK ŞEYTAN TÜYLÜ OLABİLİRLER.


· --ENTELEKTÜEL SAPYOSEKSÜEL TRENDLERE MERAKLI RENKLİ KİŞİLİKLERDİR. KARŞISINDAKİ KİŞİNİN ÖNCE AKLINI SEVER. HAYAT DENEYİMLERİNİ PAYLAŞMAK HAYATTAN KONUŞMAK VE SOHBETTEN ZEVK ALMAK İSTERLER. ANLAMSIZ KONUŞAN VEYA KONUŞACAK BİR ŞEY BULAMADIĞI KİŞİYLE UZUN SÜRE YANYANA KALAMAZ. KAÇAR GİDER VE DÖNMEZ.


·- BİLGİ BİLGELİK VE RUHSAL GELİŞİM KONULARINA ÇOK İLGİ DUYDUKLARI İÇİN BU KONULARDA İYİ BİRER ÖĞRENCİ ÖĞRETMEN YAZAR ANLATIR KİŞİLER OLURLAR. SİNEMA TELEVİZYON GAZETECİLİK AKADEMİSYENLİK YABANCI ÜLKELERLE UZAKLARLA İLGİLİ İŞLER HUKUK VE ÖĞRETMENLİK SPİRİTÜEL HER KONU İLGİLERİNİ ÇEKER.


· -POLİTİKA FELSEFE YABANCI KÜLTÜRLER İNANÇLAR HALKLAR FARKLI YAŞAM STİLLERİ GİBİ KONULAR İLGİLERİNİ ÇEKER BU KONULARDA SAATLERCE SOHBET EDEBİLİRSİNİZ.·- YENİ DENEYİMLER YAŞAMAYA VE KEŞFETMEYE HEP AÇIKTIRLAR. HAYATA NATİONAL GEOGRAPHİC MANTIĞI İLE BAKARLAR. YENİ YERLER GÖRMEK AYAK DEĞMEMİŞ KIYILARA ÇIKMAK SIRT ÇANTANI KAP GEL SEYAHATLERE GİTMEK MACERA RUHU VE INDİANA JONES YANLARI İLE SÜPER KEŞİFÇİLERDİR.


NAZ BAYATLI
297 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page