top of page

BİR TERAZİ OLMANIN 10 TEMEL ÖZELLİĞİ

ZARİF VE SOSYAL KELEBEK KIZLAR, KİBAR VE JANTİ ERKEKLER


1. Teraziler zarif, kibar, medeni, adil, barış sever, uyum yaratma amacı taşıyan, sosyal yanları güçlü, artistik yeteneklere sahip, romantik, bir stili olan, yaratıcı ve estetik değerler taşıyan kişilerdir.


2. Herkesin mutlu olmasını isterler ve çevrelerindeki kişileri hoş tutmak için ellerinden geleni yaparlar. Kimsenin özel günlerini unutmaz sizi her zaman hediyelerle hatırlarlar, bunlar küçük te olsa üzerinde düşünülmüş şeyler olduğu için sizin için cidden özeldir.


3. Oldukça zevkli kişiler olurlar, renk uyumu ve stil, moda gibi konularda mutlaka bir fikirleri vardır ve size her zaman son moda şeyler hakkında neyin nerede satıldığına dair tavsiye verebilirler. Yeni açılan restoranları, yeni çıkan parfümleri, sezonun en moda trendlerini anlatabilirler.


4. Karar almaktan pek hoşlanmazlar, kararsızlıkları meşhurdur. Ona da bakayım, buna da danışayım, belki bir sonraki dükkanda daha iyisi vardır diye düşünerek eve bir şey alamadan dönebilirler. Sormadan, danışmadan , tavsiye almadan bir işe kalkışmak istemezler.

5. Hak ve adalete düşkündürler, bu anlamda haklarını asla yedirtmek istemezler. Evlilikte roller, sosyal hayatta eşitlik, işte medeni bir ortam ve düşünceli arkadaşlar önemlidir. Kabalık ve kavgadan hiç haz etmezler.


6. Bir Terazi için en berbat şey ilişkiyi bitirmek durumunda kalmaktır. Bitişlerden hiç hoşlanmazlar, yalnızlığı hiç sevmezler. Yapacakları herşeyi paylaşacak birine gereksinim duyarlar. Bu nedenle Teraziler çok uzun süre bekar kalmazlar.


7. Zevklerine, tembelliklerine ve lükslerine düşkündürler. Bir yere yürümektense, her zaman arabayla gitmeyi tercih ederler. Ayakkabıları aman tozlanmasın, topukları zedelenmesin! Ayrıca iyi puan almak istiyorsanız, araba kapısını açın, kapıdan önce onun geçmesine izin verin, parfümünüzü sürün, ona çiçek alın, ambiyansı güzel yerlere götürün, sosyeteye yakın olsun, pırlantasını takın v.s. Ona iyi davranın o sizi kötü günde bırakmayacaktır. Arkadaşlarını , kocalarını veya sevgililerini terk etmekten hoşlanmazlar.


8. Terazi Erkekleri kibarlıkları, ütülü pantolonları, zarif gülümsemeleri ve diplomatik tavırları ile bir toplulukta hemen seçilebilir. Blue Jean’i bile smokin giymiş gibi taşırlar. İlişkiler konusunda yeteneklidirler, karda yürüyüp iz bırakmazlar ve ilişkileri hakkında asla kötü sözler etmezler. Klas davranmaktan hoşlanırlar.


9. Giyimde kaliteli ve klasik bir tarz benimserler. Sade ,kısa bir siyah elbise ve bir çift inci küpeyle şık olabilen kişilerdir. Rafine , sade ve abartısız kişiler olurlar.


10. Harika birer ev sahibi olurlar. Partileri, organizasyonları nasıl canlandıracaklarını bilir ve kimin , kiminle iyi geçineceğini iyi bilirler. Can sıkıcı olamazlar çünkü insanların nelerden hoşlandıklarını ve zevklerini iyi anlarlar ve nabza göre şerbet vermekte üstlerine yoktur.

Mutlu Yıllar Sevgili Teraziler,


Naz Bayatlı16 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page