top of page

BOĞALAR : 15 ARALIK-15 OCAK GÖKYÜZÜ BURCUNUZA NELER SÖYLÜYOR.

Güncelleme tarihi: 12 Ara 2018

Merhaba sevgili Boğalar ve yükselen Boğalar Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 15 Aralık 15 Ocak tarih aralığında gökyüzünün burcunuza nasıl yansıdığından bahsetmek istiyorum.


Sevgili Boğalar burcunuzu yönetici gezegeni Venüs 8 ocağa kadar Akrep burcunda kalmaya devam edecek Venüs bu burçta sizin ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda kalıyor olacak Venüs'ün bu yerleşimi ile birlikte ilişkilerinizi çok daha fazla odaklanabilir ilişkinizde var olan sorunlara stresli durumlara çözüm bulabilir iş ortaklıklarında maddi konuları el alabilir daha fazla para kazanmak için hırsla öne atılabilirsiniz , eğer iş ortaklığında halihazırda süren bir takım problemler varsa bu konuları da ele almak mümkündür çözümler 8 Ocak'ta Venüs'ün yay burcuna geçmesi ile birlikte para alanınıza yerleşecek olmasıyla çok daha rahat çözüme kavuşacaktır . Bu 1 aylık dönemde daha fazla mesleki alanda, ticaret ve yatırım konularına odaklanacağınız aşikar, ayrıca ilişkinizde karşılıklı partnerinizle birbirinizi nasıl sahiplendiğimiz ilişkinize daha fazla sevgi ve romantizm katmak için neler yapabileceğinizi konuşmak isteyebilirsiniz.


Mars 1 Ocağa kadar arkadaşlıklar ve grup aktiviteleri ağızda kalacak bu dönemde çok daha fazla aktif olacaksınız Arkadaşlarınızla birlikte bir çok aktivite katılabilirsiniz Mars bu dönemde Neptün ile de kavuşumda olacağı için arkadaşlarınıza daha fazla yardım etmek destek olmak sorunlarında yardımcı olmak durumunda kalabilirsiniz Kendinizden daha fazla onları düşüneceksiniz.


22 Aralık'ta güneş Oğlak burcuna geçiyor ve Kuzey yarım kürede Artık kış mevsimi başlamış olacak güneşin Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte sizin uzun yolculuklar Yabancılarla kurduğunuz bağlar akademik çalışmalar Basın Yayın sosyal medya konuları hukuki ve resmi işler alanınızda yer alacağı için 1 ay boyunca Siz de Kendinizi bu konulara daha fazla odaklı ya Bileceksiniz. Güneş Oğlağa geçince akabinde Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve dolunay sizin iletişim haberleşme kısa yolculuklar zihinsel projeler internet işleri yakın çevre kardeş ve akrabalarla iletişim alanınızda yer alacağı için bu konularla ilgili duygusal temalar ve kararlar hayatınıza yansıyabilir. Yakın çevre ilişkilerinde daha yakın ve güven dolu bağlar kurmak size iyi gelecektir. Araçlar bilgisayarlar ve işinizi kolaylaştıran aletler ile ilgili değişimler yapabilirsiniz. Bu süreç hepimizi 6 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşecek 15 derece oğlak burcundaki Güneş tutulmasına taşıyacak konuları önümüze getirecektir olacak güneş tutulması Sizi hem düşünsel anlamda hem de kariyer konularında ne gibi yenilikler ve değişimler yapabileceğinize odaklayacaktır. ister Web siteleri dergiler magazinler baskılı ve yayınlanabilecek malzemeler, Mesleğiniz de sizi güçlendirebilecek eğitimler ve akademik çalışmalar online görüşmeler Ve Yabancılarla kuracağınız ya da uzaklarda yaşayan kişilerle kuracağınız bağlar size yeni hedefler ve fırsatlar sunacaktır .

24 Aralık tarihinde Merkür ile Neptün'ün arasında yer alacak kare açısına hepimizin dikkat etmesi gerekiyor. Bu açı kalıbı sanki Merkür'ün retroymuş etkisi gibi yaşantımıza yansıyabilir. Gerçekçi olmayan umutlar ve beklentilerle sözler vermemeliyiz veya karşımızdaki kişilerin vaatlerine kulak verirken gerçekçi olmayan noktalar varsa bunları açıklığa kavuşturmak için çaba sarf etmeliyiz.


1 Ocak'ta Mars burç değiştiriyor ve Koç burcuna geçiyor. Bu burca geçince sizin 12.ev adını verdiğimiz bilinçaltınızı sağlığınızı ve elde olmayan durumları sembolize eden alanınızı Mars etkisi altında bırakacak. Bu da demek oluyor ki kendinizi çok fazla yormamalısınız. zihninizin veya bedeninizin dinlendirilmesi gerekecektir bu dönemde çok fazla çalışma koşturma zihinsel olarak yorulma gibi konular öne çıkabilir. Kendinizi daha tahammülsüz ve yalnız kalmak ister bir halde bulabilirsiniz, bu duygunuzu bastırmadan yapılması gereken ne varsa hem zihninizi hem bedeninizi rahatlatacak bunları yapmayı ihmal etmemelisiniz.


7 Ocak tarihinde yine gökyüzünde Şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter ile iletişim haberleşme ve yolculuklar ticaret gezegeni Merkür zorlayıcı bir kare açı yapacak bu konumda maddi konuları ele alırken dikkatli olmalı ve detaylara özen göstermelisiniz bir gelecek hedefi veya planı için para harcamak söz konusuysa dikkatli olmalısınız. Grup aktiviteleri ve arkadaşlarla yapacağınız bir projeye belki gereğinden daha fazla para veya zaman harcamak durumu ortaya çıkabilir, bütçenizi sarsmayacak maddi kararlar almanız yararınıza olacaktır . Bu açı kalıbı 17 Ocağa kadar süreceği için bu 10 günlük dönemde bütçenizi koruma altına almalısınız.

Gökyüzüne dair yeni yazılarda görüşmek dileğiyle

Naz Bayatlı

212 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page