top of page

KOVA BURCU 2021 AJANDASI
Sevgili Yükselen Kova’lar ,


Sizlere 2021 yılının aşk, iş para, sağlık, evlilik, projeler, arkadaşlıklar gibi önemli temalarıyla ilgili öne çıkan verimli/verimsiz zamanları yazdım.


KARİYER & İŞ İÇİN ÖNEMLİ ZAMANLAR

· 27 NİSAN 2021

· 10 TEMMUZ 2021

· 4 KASIM 2021


· BU TARİHLERDE İŞ VE KARİYER ALANINDA DEĞİŞİMLER BAŞLANGIÇLAR YER ALABİLİR VE YENİ BİR PLANA GEÇİŞ VEYA DEĞİŞİM YARATAN KARARLAR ALINABİLİR. İŞ VE KARİYERLE İLGİLİ AÇILIMLAR YAPILABİLİR.AŞK EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE YENİ BAŞLANGIÇLAR

· 28 OCAK 2021

· 1O HAZİRAN 2021 GÜNEŞ TUTULMASI

· 8 AĞUSTOS 2021

· 19 ARALIK 2021


· AŞKTA EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE KARAR ANLARI VE BÜYÜK DÖNÜŞÜMLERİ ANLATAN ZAMANLARDIR. BU TARİHLERDE AŞK HAYATINIZDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPMANIZ İMKANI VAR. İLİŞKİLERDE TAZE BAŞLANGIÇLAR DA YER ALABİLİR. VAR OLAN İLİŞKİLERDE YENİ BİR ADIMLA YENİ KARARLARLA DEĞİŞİMLER HAYATA GEÇEBİLİR.· PARA VE YATIRIMLARLA İLGİLİ AÇILIMLAR

· 27 ŞUBAT - 13 MART 2021 ARASI

· 7- 20 EYLÜL ARASI


· BU TARİHLERDE MADDİ KONULARLA İLGİLİ AÇILIMLAR OLACAĞI ZAMANLARDIR. YATIRIM VEYA KAZANÇLARIN ARTIRILMASI İLE İLGİLİ ÖNE ÇIKAN ZAMANLARDIR.


· SAĞLIK VE BAKIM KONULARI

· 11 ŞUBAT 2021

· 24 TEMMUZ -22 AĞUSTOS 2021 ARASI


· BU TARİHLER SAĞLIĞINIZA BEDENİNİZE ÖZEN GÖSTERMEK İÇİN ADIM ATIP KARARLAR ALABİLECEĞİNİZ ZAMANLARDIR. ŞUBAT AYINDA YER ALACAK MERKÜR RETROSU SEBEBİYLE RİSK ALACAĞINIZ DEĞİŞİMLERDEN BU SÜREÇTE KAÇINMALISINIZ.


· ARKADAŞLIKLAR SOSYAL YAŞAM VE PROJELER

· 26 MAYIS 2021 AY TUTULMASI

· 4 ARALIK 2021 GÜNEŞ TUTULMASI


· BU TARİHLER SOSYAL FAALİYETLERİN ARKADAŞLIKLARIN VE TOPLULUKLARLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZ ETKİNLİKLERİN ÖNE ÇIKABİLECEĞİ GELECEKLE İLGİLİ UMUT TAŞIDIĞINIZIN PROJOLERİN ÖNE ÇIKTIĞI ZAMANLARDIR.EĞİTİM VE ZİHİNSEL PROJELER

· 28 MART -12 NİSAN 2021 ARASI

· 6 EKİM- 20 EKİM ARASI

· BU TARİHLERDE EĞİTİMLER, KURSLAR, İLETİŞİM SOSYAL MEDYA VE ZİHİNSEL PROJELER ALANINDA BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ.MERKÜR RETRO ZAMANLARI

31 OCAK-21 ŞUBAT ARASI KOVA BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME SİZLERİN BURCUNDA GERÇEKLEŞECEĞİ İÇİN MAJÖR ESTETİK VE FİZİKSEL GÖRÜNÜMLE İLGİLİ DEĞİŞİMLER YAPILMAMASI AKILLICA OLUR. SONRADAN BEĞENMEME VEYA VAZGEÇME GİBİ SONUÇLAR ORTAYA ÇIKABİLİR. İLİŞKİLERDE İLETİŞİM KONULARINDA VEYA BİLGİ PAYLAŞIRKEN TEMKİNLİ OLMALI TUTAMAYACAĞIMIZ SÖZLERE GİRMEMELİ.


31 MAYIS-22 HAZİRAN ARASI İKİZLER BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME SİZLERİN AŞK HAYATINIZI SEMBOLİZE EDEN ALANDA GERÇEKLEŞECEK. BU DÖNEMDE İLİŞKİLER HIZLI BAŞLAYIP HIZLI BİTEBİLİR. İLİŞKİDE İLETİŞİM ÇOK ÖNEM KAZANIYOR. YENİ İLİŞKİLERE BAŞLARKEN BOL SOHBETLİ ANCAK BİRAZ YÜZEYSEL KALABİLEN İLİŞKİLER ORTAYA ÇIKABİLİR. YARATICILIK VE HOBİLERLE İLGİLİ İŞLERİ EL BECERİLERİNİ VB UYGULAMAYA KOYARKEN ZORLANMA VE GECİKMELER OLABİLİR.


28 EYLÜL- 18 EKİM ARASI TERAZİ BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME HAREKETİ SİZLERİN HUKUK AKADEMİK KONULAR UZUN YOLCULUKLAR BASIN YAYIN SOSYAL MEDYA FİKİRLER VE KÜLTÜREL KONULARI SEMBOLİZE EDEN ALANINIZDA GERÇEKLEŞECEK. RESMİ İŞLER EVRAKLAR BAŞVURULAR VE ONAY BEKLENEN KONULARDA GECİKME BEKLEME OLABİLİR. KENDİNİZİ İFADE EDERKEN OBJEKTİF RASYONEL VE BİRLEŞTİREN BİR TUTUM BENİMSEMELİSİNİZ.


BU YIL SİZLER İÇİN OLDUKÇA ÖNEMLİ VE DEĞERLİ BAŞLANGIÇLARIN YER ALACAĞI BİR YILDASINIZ. SATÜRN 3 YIL BOYUNCA BURCUNUZDA İLERLEYECEK. SİZLERE HAYATTA CİDDİ HEDEFLER KOYMAK ADINA YENİLİKLER GETİRECEK. SORUMLULUK ALANLARINIZ GENİŞLEYECEK. İLİŞKİLERDE CİDDİ KÖKLÜ ADIMLAR ATABİLECEKSİNİZ. JÜPİTER ŞANS VE FIRSATLAR YILDIZI DA YIL BOYUNCA SİZE DESTEK VERİYOR OLACAK. HAYATINIZDA YENİ HEDEFLER KARİYER ADIMLARI GÖRÜNÜMÜNÜZLE İLGİLİ DEĞİŞİMLER VE İLİŞKİLER ALANINDA FIRSAT DOLU BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ. BİLGİ EDİNMEK ANLATMAK KENDİNİZİ İFADE ETMEK BİR ALANDA UZMAN VEYA PROFESYONEL OLMAK İÇİN BU YIL OLDUKÇA FAZLA ŞANSINIZ OLACAK. DAHA GERÇEKÇİ OBKJEKTİF ZİHİNSEL VE YENİLİKÇİ ÖZGÜR VE ORİJİNAL BİR TARZDA HAYATA BAKIŞINIZI YENİLEYEBİLİRSİNİZ.


Mutlu Bir Yıl dilerim.

Naz Bayatlı
241 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page