top of page

KOZMİK ENERJİ VİTES DEĞİŞTİRİYOR.

MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇTİ 4 NİSAN 2021

İletişim haberleşme ve ulaşım gezegeni Merkür 3 haftalık Koç burcundaki geçişine başladı ve 19 Nisan’a kadar bu burçta kalacak.

Bu kozmik vites değişikliğini hepimiz hissediyor olacağız. Merkür’ün Balık burcundaki duygusal, sezgisel ve merhametli tarafı hepimizi biraz “Aman ne yapalım, boş ver, ne olacaksa olsun “ akışına bıraktırmıştı ve “Olsun ya ! Battı balık yan gider” kafasındaydık. Şimdi sabırlar tükeniyor ve sinirler sınanıyor olacak. Hadi sadede gel telaşı, lafı çok uzatma acelesi hepimizi saracak. Zamanımızı boşa harcayan, bizi bekleten konulara karşı sabır göstermekte zorlanacağız. İşleri zamanında bitirmek için hız yapabilirsiniz ama detayları tek tek düşünmek istemeyeceksiniz. Hırs ve rekabet isteği artacak. Hepimiz daha dürüst ve direkt olarak kendimizi ifade edeceğiz.

10-11 Nisan Merkür-Satürn ile açıda ve aklımız tıkır tıkır çalışıyor olacak. İşlerimizi ciddiyetle ele alabilir, ticari işleri somutlaştırabiliriz.

16-17 Nisan Merkür Mars ve Plüton ile açıda sözler ağızdan fırlayabilir, tartışma havası var. Çok hızlı bir iletişim olacak, yazma konuşma eğitim anlatma trafiği yüksek olacaktır. Yaptırım uygulamak tutturmak ve baskın çıkmak için sözleri kullanacaklardır. Yine bu tarihlerde Merkür Jüpiter ile sekstil açıda olacak. Eğitim , haberleşme, ticaret, alışveriş, web siteleri, sosyal medya ve satış pazarlama işleri için oldukça etkili bir kombinasyon.

Bu arada 7 Nisan’a kadar Venüs-Mars açısı var ilişkileri dengede tutmak için oldukça destekleyici bir açı.

Naz Bayatlı48 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page