top of page

MART AYI TÜM BURÇLAR


BURÇLAR İÇİN MART AYI


KOÇ:

Sevgili Koçlar profesyonel hayat ve kariyer işlerinde bu ay istim üstündesiniz. Aklınıza koyduklarınızı hayata geçirebileceğiniz ve hem ilişkilerde hem de yaratıcı anlamda kendinizi rahatlıkla ortaya koyabileceğiniz ve aklınızdakileri manifest edebileceğiniz bir aydasınız. Eğer kendi gerçekliğinizi ve size iyi gelen tempoyu belirleyip buna uyarsanız daha rahat ilerlersiniz özellikle ruh ve beden bütünlüğünüze özellikle önem vermeniz gereken bir ayda olduğunuzu düşünürsek kişisel ihtiyaçlarınız, enerjinizi nasıl kullandığınız ve neye dahil olup neyin dışında kalmak istediğinizi net belirtirseniz karmaşa ve çatışma yaşamaktan kurtulursunuz. Dış dünyada her şey yolundaymış gibi ilerlerken bu aybaşında gerçekleşecek Balık burcundaki yeniay sebebiyle içe dönmek kendinizle baş başa kalmak ve spiritüel anlamda size iyi gelecek şeylerle uğraşmak isteyeceksiniz. Kendinizi zorlamak gereksiz. Enerjinizin akışına kulak vermek ve sezgilerinizi dinlemek akıllıca olacaktır. Jüpiter bu yeniaya destek verdiği için ruhunuza dinginlik verecek ne varsa bunları yapmak zihninizin arka bahçelerini toparlamak ve ayın 18 inden sonra daha emin ve kararlı ilerlemek için size ihtiyacınız olan gücü ve enerjiyi getirecektir. Kişisel gelişim konuları tek başına yaratmak istediğiniz projelere yönelip ilhama açık olacaksınız. Sezgileriniz artacak rüyalarınız güçlenecek ve tanımadığınız insanların bile yardım ve sevgisini hissedeceksiniz.

Ayın 18 inde gerçekleşecek dolunay Neptün ile karşıt olacak ve sağlığınızı beslenme düzeninizi özenle ele almalısınız, siz de bağımlılık yaratmış konulara eğilmek ve gerekiyorsa detoks yapmak akıllıca olabilir ve zihinsel olarak sizi yoran konuları stresleri yumuşatacak ve sizi evrenin önünüze getirdiklerini kabule geçirecek etkiler var. Akışa bırakın kendinizi çok yarını düşünmeden plancı yanınızı gevşeten ve canınızın istediğini yapmaya sizi yönelten etkiler var. Hizmet konuları yardımlaşma destek vermek gerekenler ve evcil hayvanlarla ilgili işler bu ayın ikinci yarısında sizi meşgul eden konulardan olabilir.

10 Mart’ta Merkür burç değiştiriyor ve Kova burcuna geçiş yapıyor, ardından Venüs ve mars ta Kova’ya geçecek ve sosyal alanınızda bu 3 dinamik gezegenin yer alması sizi oldukça canlı bir sosyal yaşamın içine sokacak. Arkadaşlarla, topluluklarla ve içinde aktif olduğunuz gruplarla çok aktif olacağınız bilgi ve fikir paylaşacağınız ve geleceğe dair planlar yapıp arkadaşlarla ilişkileri sıkı tutacağınız bir ay olacak. eğitsel bilimsel teknik ve dijital işler bu dönemde dikkatinizi yönelttiğiniz konulardan olacak. online görüşmeler internet işleri ve web siteleri gibi mecralarda yaratıcı çalışmalar yapıp daha fazla ulaşma imkanı elde edebilirsiniz. Kalbi boş Koçlar bu süreçte sosyal medya veya internet alanından veya arkadaşlıklar alanında karşılaştıkları arkadaşlıkla başlayan ama daha sonra flörte dönebilecek ilişkiler kurabilirler.BOĞA:

Sevgili Boğalar bu ay ufuklarınızı genişleteceğiniz ve günlük yaşamın sıkıcı rutinlerinden artık yavaş yavaş kurtulmak isteği ile hareket ederek kendinize yeni hevesler maceralar ve ilgi alanları bulmaya çalışacağınız bir döneme giriş yapmaktasınız. Ay başında 2 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek ve Jüpiter ile yakın bir kontak içinde olacağından sosyal yaşamınızı oldukça canlandıracak. Topluluklarla yeni plan ve projeler içinde olabilir, dostlarınızdan yardım ve destek görebilirsiniz. Yeni fikirlerle ileri atılabileceksiniz, kolektife yardım, spiritüel konular, yaratıcı olacağınız ve ilham alacağınız konularda aktif olabileceksiniz. Yeni insanlarla tanışmak yeni gruplara girmek ve bu esnada karşılıklı yardımlaşmak gelişmek ve büyümek için desteğiniz olacak. değişik çevrelere girip çıkacak ve belki bu alandan ilginizi çeken size iyi gelecek kişiler olacak hatta flört etmek imkanı da bulacaksınız.


18 Mart’ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay ayın ikinci yarısında becerilerinizi ve yaratıcı potansiyelinizi manifest ettireceğiniz ve somut adımlar atacağınıza işaret ediyor. Hobilerinizden elde ettiğiniz yetenekler ve el becerileriniz ile ortaya çıkabilirsiniz. Aşk hayatınızda sizi daha fedakar kılan ve sevdiğiniz kişiye harcadığınız emeğin karşılığını almanın mümkün olacağını söyleyebilirim. Kalbi boş olan Boğalar bu dönemde gerçekten ya platonik ya da tutku boyutu yüksek bir gönül meselesi yaşayabilirler.

Ayın başında Merkür Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin kariyer alanına geçiş yapacakları için iş hayatınız oldukça öne çıkıyor. Yenilikçi Fikirlerle eğitsel konularla ve geleceğe taşımak istediğiniz mesleki gelişmelerle sizi öne çıkaracak prestij kazanmak üzere harekete geçirecek. İlkeler prensipler saygınlık aynı fikirde olduğunuz kişilerin desteği ve başarı kazanmak sizin için önemli olacak. Bazı Boğalar bu dönemde farklı işlere de yönelmek isteyebilirler, bazı Boğalar ise networklere girebilirler, dijital işlerde yaratıcı olacaksınız ve teknik donanımınızı artırmak isteyeceksiniz ve sıra dışı projelerle öne çıkabileceksiniz.İKİZLER

Sevgili İkizler bu ay başında kariyer alanınızda 2 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve Jüpiter gibi şans ve fırsatlarla alakalı bir gezegenle yakın olması sizleri sizi atılım yapmak istediğiniz kariyer hedeflerine ulaştıracaktır, en azından şanslı hissettiğiniz bir aya giriş yapacaksınız. Mesleki konularda kendinizi geliştirmek, becerilerinizi kullanacağınız yeni bir projeye başlamak, eğitimler, yolculuklar, spiritüel veya bilinçaltı ile ilgili konular ve bunun yanında finansla ilgili işlerinizi ele alacağınız bir döneme giriş yapmaktasınız. İş değiştirmek yeni bir işe başlamak iş kurmak veya iş görüşmeleri yapmak için gökyüzü sizleri destekliyor. Yardım almak ve destek görmek istediğiniz konularda evren size fırsatları gönderecektir.

Ayın 2. Yarısında 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay yer alacak ve bu dolunay bir nebze daha yorucu olabilir, çünkü dolunaya Neptün karşıtlık yapıyor somut kararlar almak için biraz daha fazla çaba göstermek zorunda hissedebilirsiniz. Ev aile yerleşiminizi ve ebeveynler ile ilişkileri sembolize eden alanda gerçekleşecek olması sebebiyle bu dönemde odak noktanızda ev ve aile yaşamınız ev düzeniniz ebeveynlerle ve aileyle ilgili el atılması gereken konular olabilir. Özel hayatınızı derlemek toparlamak isteyebilirsiniz. İş ve aile arasında bölünmek, her iki alana da eşit ilgi göstermek zorunda hissedebilirsiniz bunu yapamadığınız noktalarda bir iyileştirme yapmak gerekebilir. Temizlik sadeleşme ve arınma yapmak istediğiniz bir çok konu olabilir.

Aybaşında Merkür Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapacak bu transitler sizlere yeni hayat hedefleri ve yeni bakış açıları getirecek. Akademik eğitsel konular bilgi paylaşımı sosyal medya veya web siteleri ve internet ile ilgili her iş size bu ay fırsatlar getirecektir. Kişisel gelişiminize önem verdiğiniz ve ilkeleri prensipleri belirleyip bu ilkelere uygun davranmak isteyeceksiniz ve bu kurallara uyan birileri ile daha yakın olmak isteyeceksiniz. Hukuki ve resmi konular uzun yolculuklar yabancılarla iletişim veya uluslar arası ticaret veya işle ilgili konularınız varsa ayın ilk haftasından sonra gökyüzü size destek veriyor.YENGEÇ

Sevgili Yengeçler bu ay zihinsel olarak aktif yeni düşünceleri aklınızda şekillendirmeye başladığınız, kısa yolculuklar yaptığınız, hatta günlük işler için trafikte çok kaldığınız, eğitsel ticari satış pazarlama işleri veya yurt dışı konuları ile daha fazla ilgilendiğiniz günlerde olacaksınız. 2 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve bu başlangıç zamanı sizlerin yaşam amaçları anlam arama ve yeni düşüncelere açık alanınızda yer alacağı için kendinizi yeni bir görüş düşünüş ve yaşam biçimine doğru yöneltmek istediğinizi söylenebilir. Bunun içinde yurt dışında yaşamak çalışmak, uzun yolculuklar yapmak, yabancılarla kontak kurmak, ticari bağlar kurmak veya akademik işlerle alakalı araştırmalar yapmak olabilir. Yeni bir bakış açısıyla kültürle felsefeyle işlerinizi çok daha kolaylıkla ele alabileceksiniz. Jüpiter’in de bu yeniaya eşlik ediyor olması sizi şanslı fırsatları yakalamaya hazır kılıyor. İyimser olacağınız ve pozitif bir düşünceyle işlere adım atacağınız günlerdesiniz. Hukuki ve resmi işleriniz yolunda gidecektir. Devlet mercileri ile işleriniz varsa rahatlıkla halletmek en azından başvurularınızda pürüzsüz ilerleme şansınız olacaktır.

Ayın 18 inde Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizlerin iletişim alanında yer alacak. Kardeşler yakın akrabalar ve yakın çevrenizde yer alan kişilerle daha sıkı bir iletişim içinde bulunmak gerekebilir. Sevdiklerinizin endişe ve kaygılarını gidermek için konuşmalar yapabilirsiniz. Eğitsel işler sınavlar araç ve gereçler yakınların sağlık durumu ile ilgilenebilir, aynı şekilde siz de yazışmalar görüşmeler halledilmesi gereken gecikmiş işleri halletmek için enerjinizi toparlayabilirsiniz. Zihinsel anlamda yapılacak her iş için bu dolunay biraz daha dikkatli ve sıkı çalışmak gerekliliğini gösteriyor.

Aybaşında Merkür Venüs ve Mars Kova burcuna geçiyor ve sizlerin mali işler alanınıza yerleşecek sırayla Satürn ile de kavuşumda olacak bu önemli gezegenler size eksik gedik tüm mali işleri tamamlamak için enerji verecek. Para paylaşımı ile krediler borçlar vergi sigorta miras tazminat bonus gibi konulara daha yoğun eğilebilirsiniz. Maddi olarak daha güvende hissetmek veya mali olarak daha dengeli olmak mümkün olacak. iş ortaklıkları ve iş birlikleri yapmak adına size güzel enerjiler verecek.


ASLAN

Sevgili Aslanlar ilişkiler alanında yoğun ve ön plana çıkacak bir aya giriş yaptığınızı söyleyebilirim. Aybaşında artarda Merkür Venüs ve Mars Kova burcuna geçiş yapıyor ve ilişkiler alanınıza yerleşiyor. Partnerinizle daha dostane neşeli ve zihinsel bir iletişim kuracağınıza işaret ediyor. İlişkilerin başlayacağı flört enerjisinin sizi sardığı bir ay olacak Mart. Bu arada kariyer anlamında da sözleşmeler iş birlikleri ve anlaşmalar söz konusu olabilir. İnternet ve sosyal medya mecraları dijital tasarım içeren ve teknik konularla ilgili işler bu dönemde size ilerleme fırsatı getirebilir. 2 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay yer alacak ve sizlerin para paylaşımınızı kredileri borçları vergi ve sigorta tazminat ve nafaka gibi işleri sembolize eden alanda gerçekleşeceğinden ötürü bu ay bütçenizi gelir ve giderleri yapılması gereken ödemeleri ve size ödenmesi gereken paraları ele alabilirsiniz. Ailenizle ortak yatırım yapma fikirleri görüşülebilir. Ticarete atılmak isteyen Aslanlar için Jüpiter’in de bu alanda olması ve yeniaya eşlik etmesi bence olumlu bir gösterge ve size şans ve fırsatlar getirebilecek bir destek. Ailenizle eşinizle veya iş dünyasındaki iş birliklerinizin ma