top of page

OĞLAK BURCUNDA YENİAY 2 Ocak 2022

Güncelleme tarihi: 26 Ara 2021
CİDDİYE ALDIĞIMIZ BAŞLANGIÇLAR ZAMANI
KOÇ:


Sevgili Koçlar 2 Ocak'ta gerçekleşecek olan 12 derece Oğlak burcundaki Yeniay sayesinde kariyer konularında niyetlerinizi gerçekleştirmek için sebatla çalışma enerjisine sahip olabilirsiniz mesleki hedefleriniz de başarı kazanmak için gerçekçi bir biçimde neler yapacağınızı fark edebilirsiniz yeniayı yönetici gezegeni Satürn toplulukları arkadaşlıkları sosyal çevrenizi ve ekip çalışmalarını sembolize eden alanda yer aldığı için Bu dönem içerisinde grup faaliyetleriniz ve gelecek projeleriniz arkadaşlarla yaptığınız işler oldukça ön planda olabilir aynı zamanda iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür'ün de bu dönemde Oğlak burcunda yer alması sebebiyle iş konularında daha aktif düşünebilir konuşmalar görüşmeler yapabilir veya kendinizi daha ciddi ve bilinçli bir şekilde ifade edebilirsiniz. Venüs ile Plüton'un Oğlak burcunda yaptığı kavuştuğu ve Venüs'ün retro harekette yer alması sebebiyle işlerinizi daha pratik bir bakış açısıyla ele almalı ve gereksiz hırslara kapılmaksızın planlı bir şekilde ilerlemeye önem vermelisiniz insanların üzerinde İyi bir etki bırakmak yeteneklerinizin ve verimliliğin izin insanlar tarafından fark edilmesi iş hayatında kurduğunuz ilişkilerde Sorumluluklarınızı hakkı ile üstlendiğiniz i cevizli göstererek prestijinizi artırmak ve korumak isteyebilirsiniz korumak isteyebilirsiniz. Bu dönemde İş hayatınızda veya mesleki konulardan edindiğiniz arkadaşlıklar önünüze çıkabilir, ya da geçmişte yarım bıraktığınız bir iş veya geçmiş projeler tamamlanmak üzere tekrar gündeme gelebilir.
BOĞA:


Sevgili Boğalar 2 Ocak'ta gerçekleşecek 12 derece Oğlak burcundaki Yeniay sürecinde burcunuzun yönetici gezegeni Venüs'ün de Oğlak burcunda yer alması ve gerileme hareketi yapıyor olması sebebiyle ilişkiler bu dönemde sizler için oldukça önem kazanıyor. Bu süreçte arkadaşlıklarınızı ve ilişkilerinizi tekrar gözden geçiriyor, değerlendiriyor ve yeni bir bakış açısı ile ele almak zorunluluğu hissediyor olabilirsiniz. Hayata bakış açınızı düşüncelerinizi ve görüşlerinizi ifade etme ve aktarma biçiminizi daha sağlam sorumlu ve ciddi bir bakış açısıyla yenilemek için bu yeni ay size enerji verecektir. Venüs ve Plüton kavuşumu üzerinizde baskı kuran bir takım düşünceler veya planlar olabileceğine işaret ediyor, insanlarla aranızda var olan ilişki kalıplarının sınırlarını çizmek ve gerekiyorsa araya mesafe koymak için bu yeni ayda adım atabilirsiniz. Gelecek planlarınız içerisinde uzun yolculuklar yapmak akademik çalışmaları yönelmek ve hukuk işleri halletmek topluluklar önündeki imajınızı güçlendirmek sizlere ilham verecek ve yeteneklerinizi geliştirecek yeni bir eğitsel çalışmaya başlamak için önünüzde fırsat var. Burcunuzda yer alan Uranüs gezegenine bu yeniayın iyi açılar yapması sebebiyle yapmak istediğiniz köklü değişimleri ele alabileceğiniz hem fiziksel olarak hem zihinsel olarak kendinizi farklı bir bilinçle ve görünümle ele alabileceğiniz harika bir yeni aya adım atmaktasınız.
İKİZLER:


Sevgili İkizler 2 Ocak'ta gerçekleşecek 12 derece Oğlak burcundaki Yeniay sizlerin ciddi ilişkilerinizi ve ortak işlerinizi kurduğunuz özel bağları kağıt üzerindeki anlaşmaları yatırımları ve para yönetimini sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Bu süreçte üstlendiğiniz sorumluluklara verdiğiniz sözlere ve yerine getirilmesi gereken mecburiyetlere yönelik olarak zamanınızı enerjinizi paranızı ve kaynaklarınızı nasıl yönettiğinize dair adımlarınızda dikkatli olmalısınız. Bu Yeniay da sizler tek başınıza değil hayatımızdaki özel kişiyle ailenizle veya size gerçekten yakın olan kişilerle bir arada çalışmanın gücünü fark edeceksiniz ve onların desteğini ve yardımını almanız önemli olacaktır. Yeniayın yönetici gezegeni Satürn sizlerin 9.ev adını verdiğimiz alanında yer alıyor. Bu alan sizlerin aldığınız bir eğitimin veya kişisel gelişim amacının formal kalıplarını kavramayı ve edindiğiniz bilgi ve deneyimin hatta tecrübeden konuşmanın ne kadar önemli olduğunu sizlere hatırlatacak bir dönemdesiniz. Bu yeni ayda başkalarıyla yaptığınız işbirliklerinin ve onların desteğini almanın, düştüğünüzde sizi kaldıracak birine güven duymanın, ihtiyacınız olduğunda mali olarak dertlerinizi paylaşacak birilerinin olmasının ya da ortak girişimleriniz de ciddi sorumlu ve aklı başında davranan birilerinin yanınızda olması sizler için önem kazanıyor. Ayrıca bu yeni burcunuzu yönetici gezegeni Merkür kova burcuna geçiş yapacak ve Satürn ile beraber yan yana ilerleyeceği için ekip çalışmaları Grup faaliyetleri sosyal medya mecraları resmi ve hukuki işler ve fikirlerinizi bilimsel bir şekilde teknik konulara da özen göstererek ifade etmek sizlere avantaj sağlayacaktır.YENGEÇ:


Sevgili Yengeçler 2 Ocak'ta 12 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek yılın bu ilk yeni ayında ilişkiler alanınız canlanıyor. Hem evlilik hayatınızda hem kurduğunuz yakın işbirliklerinde ve yakın çevreniz içerisinde kurduğunuz ilişkilerde uyum denge ve birlik sağlamak bu yen ayda sizler için ön plana çıkıyor. Yeniayın yönetici gezegeni Satürn'ün sizlerin para paylaşımınızı bütçe yönetimini yatırımlarımızı ticari atılımları sembolize eden alanda yer alması sebebiyle ilişkilerde maddi anlamda karşılıklı güvende hissetmek, sağlam bir para akışı ve akılcı bir planla para yönetimi yapmak oldukça önem kazanıyor. Her şeyden evvel bu dönemde kendinizi ilişkilerde ve para konularında güvende hissetmek isteyeceksiniz. İlişkiler alanında yer alan Venüs ile Plüton arasındaki kavuşum ve Venüs'ün gerileme hareketi içerisinde olması yakın ilişkiler bakımından her iki tarafın da yüklendiğini sorumluluklarını yerine getirmesi bakımından sizi hassas kılacaktır. Bu sorumlulukların nasıl ele alındığı nasıl planlandığı ve gelecekte de sürdürülebilir olması bakımından size ne kadar güven verdiği konusu konuşulabilir. Bu yeni ay sürecinde geçmişte yarım kalan Tamamlanmamış konuşulmuş ama tam anlamıyla somutlaşmış iş ve kariyer projeleriniz bu dönemde tekrar ortaya çıkabilir ve bu konuda Beyin Fırtınası yapabilirsiniz. Aynı şekilde geçmişte yarım bıraktığınız ya da vazgeçtiğiniz bir ilişki varsa bu kişiyle tekrar bir araya gelebilir ya da en azından ondan haber olarak, sohbet ederek geçmiş anıları hatırlayabilirsiniz. Birlikte nerede hata yaptığınızı ilişkinin nerede eksik kaldığını görmek bakımından bu yeni ay size farkındalık kazandıracaktır. İş sözleşmeleri anlaşmaları iş ortaklıkları ve işbirlikleri yapmak için bu dönemde önünüze fırsatlar gelebilir Ancak elbette bunları somutlaştırmak için Venüs'ün geri hareketini bitirmesini beklemek avantajınız olacaktır.ASLAN:


Sevgili Aslanlar 2 Ocak'ta 12 derece oğlak burcunda gerçekleşecek yılın bu ilk yeniayı sizlerin günlük hayat iş ve çalışma koşulları ve sağlık konularını sembolize eder alanınızda yer alıyor. Bu dönemde iş hayatınızı oldukça ön plana almış olabilirsiniz, iş konusunda yeni bir başlangıç yapmak bir projeye atılmak ya da ticari bir girişimde bulunmak için gökyüzü sizi destekliyor. Ancak elbette bu dönemde gökyüzünde Venüs ve Plüton arasındaki kavuşum ve Venüs'ün gerileme hareketi içerisinde olması sebebiyle işle ilgili planlarınızı mükemmelleştirmek için yapılması gerekenleri yapmak konusunda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz ancak yapacağınız somut başlangıçlar ve başarı kazanacağınız atılımlar için 5 Şubat'tan sonrasını beklemek avantajınıza olacaktır. Yönetici gezegeni Satürn sizleri yakın ilişkiler evlilik işi ortaklıkları alanınızda duruyor Dolayısıyla başkalarının hayatımızdaki işlevi fonksiyonu ve sizin için ne ifade ettiği bu dönemde ciddiyetle düşündüğünüz bir konu olabilir Dolayısıyla bu anahtar kişiler ile ilişkilerinizi geliştirmek ciddi dikkatli ve güven içeren bir tonda bu ilişkileri ele almak akıllıca olacaktır. Yapacağınız işleri yalnız başınıza yapamayacağınızı fark edebilirsiniz ve hem İş hayatınızda hem özel hayatınızda yanınızda size güven verecek akıllı sorumluluk alabilecek ve Sorunlarla karşılaşıldığında yanınızda sağlam durabilecek birilerinin olması sizleri oldukça pozitif etkileyecektir. Bu dönemde sağlık konularında oldukça ciddi alabileceğinizi düşünüyorum kişisel bakım dişler cilt mide ve beslenme konularında kendinize daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.BAŞAK:


Sevgili Başaklar 2 Ocak'ta 12 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yılın bu ilk yeni ayı sizler için aşk alanında güzel başlangıçlara işaret ediyor. Bu dönemde Aşk hayatınız Gönül işleriniz yaratıcılığınız, yeteneklerinizi geliştirecek hobiler ya da çocuklarınızla ilgilenmek konusunda yenilikler hayatınıza girecektir. Yeniayın yönetici gezegeni Satürn sizlerin iş ve çalışma alanında yer aldığı için özellikle bu dönemde yaratıcı tarafınızı özgüvenle ifade edebilecek, pratik ve somut bakış açısıyla adım atacağınız, bireysel yeteneklerinizi öne çıkaracak bir projeye yönelebileceğiniz bir Yeniay enerjisi altındasınız. İlişkiler öne çıkıyor dedik Çünkü aşk alanınızda Venüs ve Plüton kavuşumu yer alıyor Dolayısıyla aşık olmak romantik bir ilişki içerisinde olmak hayatınıza size güven verecek birinin girmesi ve ilişkinin uzun vadeli olması gibi konulara Özlem duyabilirsiniz ya da var olan ilişkileri içerisinde karşılıklı güven sorumluluk bir ilişkiyi iki tarafında ne kadar ciddiye aldığı konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. Özel hayatınızda ve günlük yaşamınızda sizi daha fazla eğlendirecek mutlu edecek konulara yönelmek isteyeceksiniz bu istekle birlikte bu yeni ay enerjisi ile ciddiye alacağız verimli pratik somut sonuçlar elde edeceğiniz bir ilgi alanına yönelmeniz oldukça mümkün. Bazı Başaklar için bu dönemde geçmiş ilişkilerden haberler alınabilir eski ilişkilerin sizler için neler ifade ettiği ile ilgili düşünceler aklınızda olabilir Nerede hata yaptığınızı veya karşılıklı eksik bıraktığınız konuları tekrar konuşabilir böylelikle Gelecekte ne yapmanız veya ne yapmanız gerektiği ile ilgili bir farkındalık yakalayabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bu yeni ay ile birlikte ile birlikte kova burcuna geçiş yapıyor Dolayısıyla sağlık konuları ön plana çıkıyor özellikle kalp ve damar ile ilgili konular varis Ayak bilekleri gibi alanlar özel ve bakım isteyebilir. Ekiplerle ve gruplar ile yapılacak çalışmalar ve aradaki iletişimin net ve objektif kurulması sizin için önem kazanıyor.
TERAZİ:


Sevgili Teraziler 2 Ocak'ta 12 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yılın bu ilk yeni ay sizler için ev aile ve yerleşim alanında yer alacak. Aile üyelerini Annenize babanıza onların iyiliğine sağlığına daha fazla ilgi göstermek eve ve aileye ait sorumluluklara daha ciddiyetle yaklaşmak niyetinde olabilirsiniz. Aile içerisindeki iletişimi daha güçlendirmek gerekebilir bu yeni ay esnasında burcunuzun yönetici gezegeni Venüs ile Plüton arasındaki kavuşum ve Venüs'ün gerileme hareketinde bulunması sebebiyle aile içi ilişkilerde konuşulması gereken birtakım ciddi konular yer alabilir. Ailenizde kurduğunuz ilişkilerde soğuma uzaklaşma mesafe koyma gibi duygular hissediyorsanız bu konuda insiyatif alıp net bir şekilde kendinizi ifade etmelisiniz. Dolayısı ile aile içerisindeki ilişkilerde sorumlulukları yerine hakkı ile getirmek önem kazanıyor. Ayrıca evdeki konfor ve huzuru sağlamak tamiratlar tadilatlar yer değiştirmek taşınmak evdeki eşyaları yenilemek gibi konular aklınızda olabilir. Evden çalışmak iş kurmak isteyen sevgili Teraziler için bu yeni ayda taze kararlar alınabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için 5 Şubat'tan sonrasını beklemek avantajınıza olacaktır. Ayrıca ev ve kariyer arasındaki sorumlulukları dengelemek için çaba sarf edebilir ve akılcı bir gelecek planıyla kariyer hedeflerinizi geleceğe taşıyabilirsiniz. Ancak bunu yaparken ailenin desteğini almak sizler için önemli olacaktır.
AKREP:


Sevgili Akrepler 2 Ocak'ta 12 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek olan bu yılın ilk yeni ayında iletişim konuları benzer projeler eğitsel işler kısa yolculuklar kardeşler ve yakın çevre ilişkileri sizler için ön plana çıkıyor. Bu dönemde geçmişte planladığınız fakat tam anlamıyla Start veremediğiniz işlere tekrar el atabilir eksiklikleri tamamlayabilir ve bir gelecek projesi olarak ajandanıza koyabilirsiniz. Bu yeniay esnasında ilişkiler gezegeni Venüs Plüton ile kavuşumda ve Venüs gerileme hareketinde bulunduğundan yakın çevre ilişkilerinizde sorumluluklar verilen sözler ve verimlilik bakımından gözünüze çarpan sizi rahatsız eden konular varsa bu konularla ilgili ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. İşleri ele alırken zaman emek ve nakit dengesini iyi planlamanın gerçekçi bir bakış açısı ile planlama yapmanız oldukça önem kazanmakta. Bu yeni ay ile birlikte yaratıcı ve zihinsel projelerin zihninizde şekillendiği yetenekleri geliştirecek eğitim veya kursların sizler için planlandığı Bir sürece işaret edebilir ancak ne yaparsanız yapın görüyorum ki ciddiyetle profesyonel bir bakış açısıyla ve prestijinizi korumak isteyerek yapacağınız görülmekte. Yakın çevrenizde kurduğunuz iletişim de sizin için önemli olan değerleri ortaya koyacağınız gerekiyorsa sınırlarınızı tekrar belirleyeceğiniz bir yeni ay sürecine giriyorsunuz.YAY:


Sevgili Yaylar 2 Ocak'ta 12 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek olan yılın bu ilk yeniayı sizler için para kaynaklarımızı ve kazançlarınızı sembolize eden alanda yer alıyor. Bu yeni ay ile birlikte sizin için değer yaratacak sizi büyütecek geliştirecek konulara eğilmek isteyeceksiniz aynı zamanda mesleki anlamda tezi güçlendirecek yeni gelir kaynaklarına ulaşmak için var olan yeteneklerinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. İş hayatında ve kariyer hedefleriniz de daha ciddi profesyonel ve Prestij kazanacak bir tutumla ilerleyeceğinizi görüyorum. Yeniay yönetici gezegeni Satürn sizleri iletişim yeteneklerinizi sembolize eden alanda yer aldığı için bu dönemde oldukça fazla insanla kontak kurup iletişim kurabileceğiniz bir zamandasınız insanları etkileyebileceğiniz Profesyonelliğin izle göz dolduracağınızı söyleyebilirim. Bu dönemde daha verimli çalışarak başkalarının onayını kazanmak takdirini elde etmek sizler için önemli olacaktır. Kendinizi yaratıcı bir biçimde ortaya koyarken daha olgun fikirlerle, rasyonel ve objektif, uzmanlığımızı yansıtan bir biçimde konuşmaya Özen göstermelisiniz. Siz kendinizi ne kadar ciddiye alırsanız başkalarının da aynı paralellikte sizi ciddiye alacağının farkına varmak mümkün, kendinize verdiğiniz değeri özgüvenli bir biçimde dış dünyaya yansıtmayı ihmal etmeyiniz.
OĞLAKSevgili Oğlaklar 2 Ocak'ta burcunuzda gerçekleşecek olan yılın bu ilk yeni ayında gelecek planlarınızı, ilişkiler alanında taşıdığınız niyetleri, kariyerdeki hedeflerinizi ve özel ilişkilerinize bakış açınızı ön plana çıkaracak bir yeni ay enerjisi altındasınız. İlişkilere kozmik Bir reset yapma imkanınız olacak, Bunu yaparken karakteristik özelliklerinizi vurgulama ihmal etmemelisiniz. Bu dönemde dış dünyadaki hedeflerinizde emin adımlarla ilerlerken ilişkilerde gerekiyorsa hayır demek istediğiniz konular varsa çizmek istediğiniz sınırları net bir şekilde belirlemeyi ihmal etmeyin. Yeniay esnasında ilişkiler gezegeni Venüs ile Plüton kavuşumu açısı içerisinde yer aldığından ilişkilere bakış açınız dönüşüyor olabilir. Kendinizi önemsemek, bu dönemde sizi mutlu edecek konuların ne olduğuna dair içinizi araştırmak ve sizi tatmin edecek bir kariyer veya ilişki hedefini odaklanmak isteyeceksiniz. Bu niyetler çerçevesinde değiştirmek istediğiniz ne varsa bu konuda planlar yapabilir ve somut adımlar atabilirsiniz. Bu yeni ay sizlere emek vakit ve nakit dengesini iyi kurmak gerektiğini hatırlatacaktır. Zamanınızı gereksiz yere çalan emeğinizin karşılığını alamadığınız her türlü ilişki veya mesleki kalıbı hayatınızda yeniden yapılandırmak için size bu yeni ay enerji verecektir.
KOVA:


Sevgili Kovalar 2 Ocak'ta gerçekleşecek olan Oğlak burcundaki Yeniay sizleri Ruh ve Bedensel olarak şifalandıracak ve rahatlatacak şeylere doğru yönelmek isteğinizi artırabilir. Hayatınızda daha fazla huzur hissetmek vesveselerden ve stresten arınmak istediğiniz alanlarda size biraz geriye çekilip düşünmek ve yeni bir strateji ile atılım yapma şansı verecektir. Sırtınızda yÜk gibi hissettiğiniz artık taşımak da zorlandığını sorumluluklar varsa bu konuda daha mantıklı ve objektif bir bakış açısıyla düşünmek gerekiyorsa bu unsurlara karşı hayır diyerek gerekli sınırları çizmek sizler için daha kolay olacaktır. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki veya iş meselesi varsa bu dönemde kapanışı yapabilirsiniz, kontrolünüz dışında gelişen bir takım gelişmeler varsa bunu kabul edip “B” planına geçmek mantıklı olacaktır. Bir konuda beklemeniz gerekiyorsa sabretmeyi denemelisiniz, kör noktalarınızı olabilir ve tam anlamıyla gerçekliğini göremediğiniz bir durum veya koşul varsa hayatınızda acele etmeden sakin kalarak kendi akışında kolunu gerçekleşmesine izin vermelisiniz. Tek başınıza kalmak tek başınıza çalışmak ya da kendinize ayıracağınız özel bir alan içerisinde rahatsız edilmeden zihninizi toparlamak veya işlerinizi ele almak istiyorsanız bu konuda kendinize toleranslı davranmalı ve gereken alanı yaratmalısınız.BALIK:


Sevgili Balıklar 2 Ocak'ta gerçekleşecek olan Oğlak burcundaki bu yılın ilk yeni ayında ciddiye aldığınız bir takım gelecek projeleri içerisinde olabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız bu dönemde ön plana çıkıyor, arkadaşlarla veya bir grupla yapmak istediğiniz bir gelecek projesi varsa bununla ilgili akılcı mantıklı ve somut bir plan yapmak için bu yeni ay sizlere güç verecektir. Bu dönemde arkadaşlarınızın önemi konusunda daha net bir farkındalık elde edebilirsiniz, eğer sizi yoran sizin amacınız daha saptıran vaktinizi ve vaktinizi boşa harcamanıza sebep olan bir takım konular varsa bunları çevrenizde uzaklaştırmak için bu yeniay size hayır diyebilme potansiyeli getirecektir, Tutamayacağınız sözlere evet dememeli eğer elinizi bir taşın altına koyacaksanız sorumlulukları hakkı ile yerine getirebileceğinizden emin olmalısınız. Ya da bir grup, ekip içerisinde bu konuda sorumluluk alamayacak ve ciddi davranamayacağını düşündüğünüz birileri varsa baştan bu konuları net bir şekilde açıklığa kavuşturma yolunu seçerseniz arkadaşlıklarınız yıpranmayacaktır. Dolayısı ile arkadaşlıklarınızın gözünüzdeki değerini değiştirebilecek ve onları yeni bir bakış açısıyla değerlendirdiğiniz veya sorguladığınız bir Yeniay sürecine girmektesiniz.NAZ BAYATLI243 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page