top of page

VENÜS AKREP BURCUNDA DRAMA BAŞLASIN !

Güncelleme tarihi: 12 Eyl 2021

VENÜS AKREP BURCUNDA 11 EYLÜL-7 EKİM

Venüs Akrep’teyken derinlere dalmanın zamanıdır, kendi içinizde derinliklerinize iner ve duygularınızı analiz etmeye başlarsınız, içten içe neye çok ihtiyaç duyduğunuzu fark etme, anlama ve o derinden gelen dürtüsel tutkuyu hissetme zamanıdır. Vazgeçmemek, peşinden gitmek ,elde etmek için stratejik oyunlar yapmak , stalking ve o heyecanı hissetmek için sınırları zorlamak vakti geldi.. En mülayim ruhları bile tutku ateşiyle biraz kıskançlıkla biraz nefretle biraz affetmemekle kavuracak ve o kalp acısına razı olacak zamandayız. Aşkın tadı böyle çıkar , azına razı olmamak Akrep’in işidir , ya hep ya hiç dibine kadar yaşa ne halin varsa gör, rimel gözyaşlarıyla yanaklarından akarken, tırnaklarını avucuna geçir ve söyle “ Bunu yanına bırakmayacağım” Drama başlasın!!

VENÜS 'ÜN ÖNEMLİ AÇILARI

16-17 EYLÜL VENÜS SATÜRN KARESİ: ilişkilerin engebeli geçeceği bir iki gün olacak. Araya soğukluk ve mesafe girebilir. Bu bakımdan bir taraf hırslı öfkeli kıskanç ve duygusal davranırken diğer taraf mantıklı ve duyguları göz önüne almadan davranabileceği için ilişkilerde gerilimler olabilir. para ve ticari konularda zorluk olabilecek etkiler var.

22-23 EYLÜL VENÜS URANÜS KARŞIT AÇIDA: İlişkilerde beklenmedik sürpriz kopuşlar ve krizler ortaya çıkabilir. Aynı şekilde beklenmedik maddi harcamalar olabilir. alışkanlıkların ve düzenin değişeceği konfor alanlarımızda kalamayacağımız bir iki gün olabilir.

28-29 EYLÜL VENÜS NEPTÜN ÜÇGENİ: Aşk, tutku dolu bir iki gün. hayallerimizi tutkularımızı ve sezgilerimizi dibine kadar yaşamak isteyeceğimiz günler olacak. Meditatif olmak spiritüel konularla metafizik ve şifa içeren konularla ilgilenmek için harika fırsat.

28-29 EYLÜL VENÜS JÜPİTER KARESİ: Aşırılıklara düşebileceğimiz abartılı yeme içme harcama dürtüsü içinde olabileceğimiz günler. Hırslı olmak ticari konularda atılım yapmak bir genişleme planı için çaba göstermek mümkün.

1- 2 EKİM VENÜS PLÜTON ÜÇGENİ: Güç kazanmak istediğimiz konularda maddi işlerde ve yatırımlarda sağlam bir adım atmak için bize enerji verecek bir etkidir. psikolojik konulara derinliklerini anlamak istediğimiz duygu ve tutumlara doğru açılımlar yaşayabiliriz.

TUTKULARINIZIN PEŞİNDEN GİDİN.


Naz Bayatlı

339 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page