top of page

VENÜS BAŞAK BURCUNDA (5-29 EYLÜL)


Sevdiklerine kendini adayan bir ilişkiyi ince ince örmeye gönüllü verdiklerinde cömert üzerinize detay detay titreyecek insanlardır. Yavaş yavaş kalbinizdeki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışırlar. İlişkileri ciddiye alırlar ve her karşılarına çıkana razı olmazlar. Rafine ve fırfırsız tavırları ile çekici olurlar. Güven duyarsınız ve yanlarında kendinizi rahat hissedersiniz. Bazen flörtçü yere bakan yürek yakan bir tavır içinde olsalar bile aşırılık sezmezsiniz.

Çok heyecanlı deli dolu tipler değillerdir. Çekingen olabilirler ve siz adım atana kadar beklemeyi severler ret edileceklerini düşündükleri bir ilişkiye dalmayı düşünmezler. Sizi iyice tanımak için anlamak dinlemek ve her ayrıntınızı öğrenmek isterler, bu nedenle insanlar hakkında güçlü bir analiz yetenekleri vardır. Sizi sevip sahiplendiklerinde her konuda bir bilgi hattı gibi davranmaya başlarlar. Sizi korumak için tavsiyelerde bulunur, sizin yapamadığınız planları sizin için en pratik yoldan hallederler.

Sizler için yaptıklarını gözünüze sokmazlar, fark etmenizi beklerler, hallettikleri küçük küçük gibi görünen şeyler aslında size zaman kazandıran maddi olarak mantıklı sağlıklı işlevsel ve pratiktir. Alçakgönüllü yardımsever kalpleri ile birçok derde deva olur ve size ağlayacak mızmızlanacak bir omuz verirler. Zodyağın bu hemşire/hastabakıcı ruhlu kişileri ( Buna Balıklar da dahildir) koşulsuz sevgi prensibini yeryüzünde deneyimlemek için yaşarlar. Sevdiklerine görev ve sorumluluk duygusu duyarak kopmaz bağlarla bağlanırlar.

Kızdırırsanız hata bulan eleştirel ve tartışmacı taraflarını harekete geçirirsiniz. Nezaketle haddinizi bildireceklerdir.

Sade hijyenik doğal klasik ve pratik olan hayata bakış açıları ile yaşamın ufak detaylarını mükemmel hale getirerek hayatı kolaylaştırırlar. Karınca gibi çalışkan kelebek kadar zarif ve her iş ellerinden gelir becerileri ile iyi ki hayatımızdalar.

Küçük ama üzerinde düşünülmüş hediyeler vermeyi eksik etmezler. Özel günlerinizde ve anlarınızda sizi candan düşündüğünü ve size değer verdiğini bileceğiniz Venüs Başaklara sizin için yaptıklarının onda birini verin ve bilin ki yanınızda hep kalacak sağlam dostlar edineceksiniz.

Bu Venüs Başak transitinde güzelliğin sadelikten bakımdan abartıya kaçmadan yapılanlardan ve zariflikten geleceğini göreceksiniz. Sağlığınıza bakın hayatınızın karmaşık alanlarını hem duygusal hem fiziksel olarak derleyin toparlayın az ve öz olan şeylere itibar edin. Aklı başında kararlarla ilişkilerinizi yönetin. 3 hafta boyunca mükemmelliğin detaylarda gizli olduğunu düşünerek hareket edin.

Naz Bayatlı
153 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page