top of page

YENGEÇLER : 15 ARALIK-15 OCAK GÖKYÜZÜ BURCUNUZA NELER SÖYLÜYOR.

Güncelleme tarihi: 12 Ara 2018

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeçler ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 15 Aralık 15 Ocak tarihleri arasında gökyüzünün burcunuza nasıl yansıdığından bahsedeceğim.


21 Aralık tarihinde gökyüzünde oldukça şanslı bir kavuşum var şans etme saatler Yıldızı Jüpiter ile iletişim haberleşme Ticaret gezegeni Merkür kavuşum yapacak ve sizin iş ve çalışma alanınızda yer alacak. Bu dört beş gün etkisi sürecek Olan süreç içerisinde iş konularında yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz yeni iş görüşmeleri yapmak iş mülakatlarına gitmek yeni bir işe geçmek veya var olan işiniz içerisinde yeni atılımlara ve projelere sözleşmelere imza atmak mümkün olacaktır.


22 Aralık tarihinde Güneş artık Oğlak burcuna geçiyor ve Kuzey yarım kürede resmen kış başlayacak. Güneşin Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte sizin ilişkiler evlilik iş ortaklıkları alanınıza yerleşmiş olacak. Bu 1 aylık dönemde çok daha fazla ilişkileri evlilik konularını veya iş ortaklıklarına odaklanabilirsiniz Oğlak burcunun temsil ettiği ciddiyet sorumluluk istikrar ayaklarını Yere sağlam basmak ve tedbirli olmak sizin için ilişkiler alanında bir öncelik taşıyacaktır. Güneş Oğlak burcunda geçer geçmez ardından Yengeç burcunda bir dolunay yer alacak. İlişkiler sağlık ve iş ortaklıkları alanınızda yer alacak bu dolunay ile duygusal bağlarınızda güven bulmak, daha fazla sevgi ve şefkat hissetmek isteyeceksiniz. Evlilik veya uzun süreli ilişkilerde duyguları ön plana çıkaracak bu dolunay sizi oldukça hassas ve kırılgan kılabilir bu nedenle aşırı duygusal rasyonel olmayan kararlar almak mümkün .

5 Ocak'ta Oğlak burcuna geçecek olan Merkür Satürn Plüton Merkür ve Güneş gibi önemli gezegenlerin Oğlak burcunda yer almasıyla ve 6 Ocak'ta meydana gelecek olan 15 derece Oğlak ta ki güneş tutulmasıyla birlikte hayatınızda evlilik ikili ilişkiler iş ortaklıkları ve kariyer hedefleri aynı çerçevede önem kazanacaktır ve 1 yıl boyunca bu yeni yılda yaptığınız başlangıçlar ve önemli adımlar sizin için fırsatları ve değişimlere yol açacaktır sevgili Yengeçler . Bu dönem içerisinde bir ilişki kararında net olmak bir ilişkiyi daha ciddiye taşımak veya ilişki sizin için bir gelecek vaat etmiyorsa bunu sonlandırmak veya daha sağlam kalıcı adımlar atarak geleceğe adım atmak için kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde evlilik kararı alacak birçok Yengeç te olacaktır, fakat aldığınız tüm kararlarda rasyonel objektif mantıklı ve sizin için gerçekliği olacak bir karar almak için çaba sarf edeceğiniz ortadadır.


Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs'ün Aralık sonuna kadar aşk evinizde yer alması bu dönemde ilişkileri gerçekten sizin için daha tutkulu ve canlı kılacaktır . Mars’ın Balık da yer alması size uzun yolculuklar seyahatler yabancılarla iletişim etkileşim fırsatı sunmaktadır. Mars ile Venüs arasındaki su elementinden bu olumlu açı size kalbi boş olan Yengeçlere yurtdışından uzaklardan online yazışmalardan ve kurulacak özel bağlardan yana şanslar getireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda akademik konular master doktora gibi işler akademik sınavlar aralık ayı içerisinde yengeçler için şanslı alanlardandır.


1 Ocak tarihinde Mars'ın Koç burcuna geçmesi ile ve Satürn'ün Güneş ile kavuşum yapması ile birlikte daha fazla gelecek hedeflerinize iş ve kariyer konularında anneliği ve kariyerdeki ilişkileri daha fazla odaklanacağınız görülmektedir.


8 Ocak tarihinde ilişkiler ve para gezegeni Venüs'ün Yay burcuna geçmesi ile ve iş alanınıza yerleşmesi ile birlikte iş ortamındaki kişilerle çok daha yakın sıcak iyimser ilişkiler kurabilirsiniz yine kalbi boş olan yengeçler iş alanından bir flört başlatmak imkanı yakalayabilirler işle ilgili seyahatler yabancılar ve uzaklarla ilgili ticari Bağları kurmak yengeçler için fırsatlar getirecektir fakat yine bu dönemde gökyüzünde yer alacak Jüpiter Neptün karesi nedeniyle ki bu etki 17 ocağa kadar sürecektir uluslararası ilişkilerde Yabancılarla kurulan bağlardı akademik konularda hukuki İşler de gerçekliğinizi kaybetmeden sağlam adımlar atarak fazla ideallere kapılmadan hayallere kapılma dan hareket etmek sonradan yaşanabilecek Hayal kırıklıklarına karşı önlem almak bakımından oldukça faydalıdır.


Yeni yılda tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle,

Naz Bayatlı

283 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page