top of page

NAZ BAYATLI İLE ARKETİPLER EĞİTİMİ

 

BU EĞİTİMDE ASTEROİTLERİN DOĞASINI VE PSİKOLOJİK AÇILIMLARINI KONUŞACAĞIZ. KENDİ ASTEROİTLERİNİZİ DEĞERLENDİREBİLECEKSİNİZ.

 

EĞİTİMDE ÖNGÖRÜM DE YAPABİLECEĞİNİZ BAKIŞ AÇISINI AKTARACAĞIM.

 

AYRICA EĞLENCELİ KISMI ARKETİP KARTLARIYLA BİR SORU SORUP, CEVABINI ASTROLOJİK EVLERDEN KARTLARIN SEMBOLİZMİ İLE OKUYABİLECEKSİNİZ.

 

 

Kart Eğitim alanlara ücretsizdir. Eğitim Online verilmektedir. Eğitim süresi 10 Haftadır. Bu eğitimde tek tek arketiplerin anlamı ve astrolojik kullanımı anlatılacak ve öngörüm teknikleri ile beraber nasıl kullanılacağı örneklendirilecektir.

 

 ( 43 Adetten oluşan Arketip kart Seti , Ücretsiz Adrese kargo ve Katılım Sertifikası dahildir. ) 

 

ARKETİP KARTLARI VE KARGO KATILIMCILARA ÜCRETSİZDİR.

Kartları ister tek başına satın alabilir, isterseniz eğitimle birlikte ücretsiz edinebilirsiniz.

Arketipler astrolojide insanın davranış biçimlerine, psikolojisine ve olaylara bakış açısına dair kültürünü oluşturan yapı taşlarıdır. Arketipler mitolojik hikayeleri oluşturan karakterlerdir ve insanın kolektif hafızasına ışık tutarlar. Antik dönemlerden itibaren anlatılan dilden dile kültürden kültüre geçen bu mitolojik hikayeler İnsanlığın taşıdığı ortak karakteristik ve mizaç özelliklerini yansıtır

Astrolojide gösterge olarak kullandığımız gezegenlerden, asteroitlerden, yıldızlardan her biri birer arketiptir aslında ve kökenini bu mitolojik hikayelerdeki tanrı ve tanrıçalardan alır. Astrolojik semboller ve içerdiği tanımlar, bu arketipler aracılığı ile anlam bulur ve doğum haritamızda bizim duygu, düşünce, yetenek ve yaşam potansiyelimizi ifade ederler.

Sizler için hazırladığım bu kartlar işte bu Arketiplerden oluşmakta. Astrolojide sıklıkla kullandığımız ve insan psişesini mükemmel yansıtan bu Asteroit tanrı ve tanrıçalar yorum yaparken kullanabileceğiniz eşsiz öngörüm araçlarıdır. İster doğum haritanızda kendi asteroitlerinizi anlamak için değerlendirin, ister bir soru belirleyip onu anlamak tanımlamak için kart seçin veya kart açılımları yaparak kullanın size anlamlı birer iç görü vereceklerdir.

Bu kartlar, hayatın bir alanında, içinde bulunduğumuz bir durumu ve ruh halini eş zamanlılık ilkesine dayanarak bize yol gösterebilecek bir amaçla farkındalık yaratabilecek bir yoruma dönüştürmek için kullanılabilir.

Bu Arketipleri hem Ay/Güneş Dönüşü haritalarında, hem de İlerletilmiş harita teknikleri ile birlikte kullanarak yorumunuzu zenginleştirebilirsiniz. Diğer taraftan, Arketip Kartları Kehanet kartları olarak ta kullanılır . İster bir soru sorarak açılım yapabilir, ya da tarot benzeri kehanet yöntemleri ile çalışıyorsanız tarot kartlarına ek olarak  Arketip kartlarının anlamlarını ve hikayesini açıklayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Bir set 43 kart, asteroit tanrı tanrıça arketipleri ve mitolojik hikayeleri ile oluşturulmuştur.

Her bir kartın üzerinde arketipin tasviri ve arkasında öngörüm cümleleri vardır. Kitapçıkta her bir kart için anahtar kelimeler yer alır, ayrıca kartın ne anlama geldiği, öğütler ve Amaç kısmında ne yapılmalı konusunda özel açıklama ve mesajlar içerir.

bottom of page