top of page

NAZ BAYATLI İLE ARKETİPLER EĞİTİMİ

KATILIMCILARA ARKETİP KARTLARINI HEDİYE EDECEĞİM.

 

BU EĞİTİMDE ASTEROİTLERİN DOĞASINI VE PSİKOLOJİK AÇILIMLARINI KONUŞACAĞIZ.KENDİ ASTEROİTLERİNİZİ DEĞERLENDİREBİLECEKSİNİZ.

 

EĞİTİMDE ÖNGÖRÜM DE YAPABİLECEĞİNİZ BAKIŞ AÇISINI AKTARACAĞIM.

 

AYRICA EĞLENCELİ KISMI ARKETİP KARTLARIYLA BİR SORU SORUP, CEVABINI ASTROLOJİK EVLERDEN KARTLARIN SEMBOLİZMİ İLE OKUYABİLECEKSİNİZ.

 

 

EĞİTİM SÜRESİ 4 GÜNDÜR.

 

ONLINE BİR EĞİTİMDİR.

ASTROLOJİ BİLMEK ŞART DEĞİLDİR ANCAK BİLMEK OLDUKÇA İŞE YARAR. EĞİTİM İÇİN KENDİ ASTEROİTLERİNİZİ DEĞERLENDİREBİLMENİZ İÇİN KATILIMCILARIN ASTEROTİLERİNİ ÇIKARACAĞIM.

kart-kapak.png

 ( 42 Adetten oluşan Arketip kart Seti , Ücretsiz Adrese kargo ve Katılım Sertifikası dahildir. ) 

 

ARKETİP KARTLARI VE KARGO KATILIMCILARA ÜCRETSİZDİR.

Arketipler astrolojide insanın doğasını, mizacını ve kültürünü oluşturan yapı taşlarıdır ve kolektif şemsiyede insanın karakteristik özelliklerini, ortak tutum ve davranış kalıplarını içerir. İnsanlık yüzyıllar boyunca yaşanan ve tekrar eden yaşam deneyimlerini ortak hafızada biriktirmiş, bu konulara verdiğimiz tepkilere ve takındığımız tutumlara kolektif bir karakteristik özellik atfetmiş ve bu psikolojik kalıpları arketipler sembolizmi ile kuşaklar boyunca nesilden nesile aktarmıştır.

Bunun sonucunda ise Arketipler bir bireyin kadın, erkek, eş, anne baba, ebeveynlik gibi rollerini nasıl yaşadığını, dış dünyaya nasıl bir karakteristik ile yansıttığını tanımlayan semboller haline gelmişlerdir. Arketipler, gezegenlerle birlikte sadece ilişkilerde, bilinçaltımızda veya kendimizi hayat deneyiminde nasıl koşullandırdığımızı ifade etmekle kalmaz, ruhsal yolculuğumuzda kendimizi geliştirmek ve derin psikolojimizi öğrenmek, duygusal tutumlarımızı görmek fark etmek anlamında bize tanımlar sunabilir.

 

Doğum haritanızdaki asteroitleri bu bakış açısıyla inceleyebileceğiniz bir eğitim olacak.

Bu eğitimde sizlere asteroitleri nasıl yorumlayabileceğinizi anlatacağım. Arketip Kartlarını asteroitlerden oluşturdum. 42 önemli Asteroit sembolü içeren bu kartları eğitime katılanlara hediye edeceğim.

 

 Ayrıca bu kartları öngörüm yapmak için nasıl kullanabilirsiniz aktaracağım. Hayatın bir alanında aradığımız cevabı bulmak için yorum yapabiliriz. Nasıl bir psikoloji ile davranıyoruz, dikkat etmemiz ve geliştirmemiz gereken tutum nedir,  eğlenceli açılımlarla bize kendimizi tanımlayan, belki farkındalık yaratabilecek bir yoruma dönüştürmek için kullanacağız. Diğer taraftan, farklı kart açılım teknikleri ile aklınızdaki bir soruya dayanarak, bu sorunun olası cevaplarını nasıl yorumlayacağınızı öğreneceksiniz.

bottom of page