top of page

ASTRO GEOMANCY

astrogeomancy-logo.png

Geomancy tarihin en eski kehanet/fal yöntemlerinden biridir. İdris Peygamber’e kehanet yeteneği ve Geomancy tekniği melek Cebrail tarafından verildiği rivayet edilirken, çağlar boyu Mezopotamya bölgesinde, daha sonra Avrupa’da değişik şekillerde ve amaçlarla kullanılmış bir faldır.

Ancak Geomancy’i astroloji ile birleştiren antik çağ ustalarından alıntılarla sizlere bu tekniği modernize ederek sunuyorum. Astrolojide var olan Horary/Soru astrolojisi tekniği ile danışanın sorusuna cevap vermek adına 16 Geomancy şeklini kartlara dönüştürdüm. Bu şekilleri , Astrolojideki 12 Ev sistemine yerleştirerek astrolojik olarak yorum yapabilecek bir hale getirdim. 

Astro Geomancy Tekniğiyle iki hizmetim bulunmaktadır , öğrenmek isteyenler için online 2 gün de toplam 6 saatlik bir ders programı yada danışmanlık almak isteyenler için ortalama 45 dk online danışmanlık hizmeti. Aşağıda her iki hizmet için ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.   astrogeomancytr.com

ASTRO GEOMANCY EĞİTİMİ KAYIT

Geomancy kökleri binlerce yıl öncesine dayanan antik bir kehanet veya fal yöntemidir.

Zaman içerisinde astroloji ile bağ kurarak, tarot benzeri ancak Geomancy şekillerini sizin oluşturduğunuz bir kehanet yöntemi olarak gelişmiştir.

Türkiye’de bir ilk olacak şekilde, bu kehanet biçimini Soru Astrolojisi formatına uydurarak “AstroGeomancy” adını verdiğim daha gelişmiş bir soru cevaplama yöntemi haline getirdim.

Bu eğitimde sizlere, Horary/Soru Astrolojisivgibi sorularınıza Evet/Hayır cevabı bulacağınız bu tekniği, şekillerin anlamını, yorumlama biçimlerini ve daha birçok astrolojik bilgiyi aktaracağım.

Katılımcılara bir set AstroGeomancy kartları ve yorumlama kitapçığı ücretsiz hediye edilecektir.

Bu eğitime katılmak için astroloji bilgisi şart değildir. Eğitim sertifikası verilecektir.

Bu Eğitim 2 ayrı günde, toplam 6 saat olacaktır.

Eğitim Tarihleri: 

   KATILIMCI PAYLAŞIMLARI   

ASTRO GEOMANCY DANIŞMANLIĞI

Astro-Geomancy  tek soru danışmanlığıdır. Sorunuzu Evet/Hayır cevabı alınabilecek biçimde sormalısınız?

Örnek : Barışacakmıyım ? , Sınavım da başarılı olacak mıyım , Kariyerim nasıl olacak, İş görüşmem başarılı olacak mı ? ,  Bu ilişki benim için hayırlı olacak mı ?,  İlişkimizin geleceği var mı? ,  Maddi durumum nasıl ? , Ticarette başarılı olacakmıyım ? vb. )

Danışmanlık Online yapılmaktadır. Görüşme yaklaşık 45  dk sürmektedir.

       

  • Danışmanlık günü danışana online görüşme linki gönderiyorum ve danışan sadece gelen linke tıklayarak görüşme seansına dahil olmaktadır.  

  • Ekstra bir program, yada uygulama yüklemenize gerek yoktur, direk linke tıklayarak görüşmeye bağlanırsınız.

  • Görüşmeyi isteyen danışanım için kayıt edip  ses kaydını kendisine gönderiyorum.

Ayrıntı bilgi ve kayıt için info@nazbayatli.com adresine mail atabilirsiniz.

bottom of page