top of page

ASLAN BURCU 2021 AJANDASI


Sevgili Yükselen Aslan’lar ,


Sizlere 2021 yılının aşk, iş para, sağlık, evlilik, projeler, arkadaşlıklar gibi önemli temalarıyla ilgili öne çıkan verimli/verimsiz zamanları yazdım.


KARİYER & İŞ İÇİN ÖNEMLİ ZAMANLAR


· 13 OCAK 2021

· 11 MAYIS 2021

· 24 HAZİRAN 2021

· 19 KASIM 2021 AY TUTULMASI


· BU TARİHLERDE İŞ VE KARİYER ALANINDA DEĞİŞİMLER BAŞLANGIÇLAR YER ALABİLİR VE YENİ BİR PLANA GEÇİŞ VEYA DEĞİŞİM YARATAN KARARLAR ALINABİLİR. İŞ VE KARİYERLE İLGİLİ AÇILIMLAR YAPILABİLİR.
· AŞK EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE YENİ BAŞLANGIÇLAR


· 28 OCAK 2021

· 4 ARALIK 2021 GÜNEŞ TUTULMASI YENİ İLİŞKİ PLANLARI.

· ŞUBAT AYI İLİŞKİLER BAKIMINDAN OLDUKÇA HAREKETLİ OLACAK. HEM BAŞLANGIÇLAR YER ALABİLİR HEM DE BAŞLANGIÇLARDA GECİKMELER PLANSIZ BEKLENEMDİK DURUMLAR SÖZ KONUSU OLABİLİR. KARARSIZLIKLAR BELİRSİZLİKLER YER ALABİLİR.


· BU TARİHLERDE AŞK HAYATINIZDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPMANIZ İMKANI VAR. İLİŞKİLERDE TAZE BAŞLANGIÇLAR DA YER ALABİLİR.


AŞKTA EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE KARAR ANLARI VE BÜYÜK DÖNÜŞÜMLER

· 27 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS ARASI

· 8 EKİM- 6 KASIM ARASI İLİŞKİLER İÇİN OLUMLU.


PARA VE YATIRIMLARLA İLGİLİ AÇILIMLAR


· 13 MART 2021

· 27 ŞUBAT 2021

· 7 EYLÜL-20 EYLÜL ARASI

BU TARİHLERDE MADDİ KONULARLA İLGİLİ AÇILIMLAR OLACAĞI ZAMANLARDIR. YATIRIM VEYA KAZANÇLARIN ARTIRILMASI İLE İLGİLİ ÖNE ÇIKAN ZAMANLARDIR.


SAĞLIK VE BAKIM KONULARI


· 13 OCAK 2021

· 24 HAZİRAN 2021

· ÖZELLİKLE 24 NİSAN-12 HAZİRAN ARASI RUH VE BEDEN SAĞLIĞINA ÖNEM VERMELİ. ELDE OLMAYAN DURUMLARDAN ÖTÜRÜ ÇOK YORULUYOR OLABİLİRSİNİZ.

· BU TARİHLER SAĞLIĞINIZA BEDENİNİZE ÖZEN GÖSTERMEK İÇİN ADIM ATIP KARARLAR ALABİLECEĞİNİZ ZAMANLARDIR.


ARKADAŞLIKLAR SOSYAL YAŞAM VE PROJELER


· 10 HAZİRAN GÜNEŞ TUTULMASI

· 19 ARALIK 2021

· BU TARİHLER SOSYAL FAALİYETLERİN ARKADAŞLIKLARIN VE TOPLULUKLARLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZ ETKİNLİKLERİN ÖNE ÇIKABİLECEĞİ GELECEKLE İLGİLİ UMUT TAŞIDIĞINIZIN PROJOLERİN ÖNE ÇIKTIĞI ZAMANLARDIR.


EĞİTİM VE ZİHİNSEL PROJELER


· 28 MART 2021

· 6 EKİM 2021

· 20 EKİM 2021

· BU TARİHLERDE EĞİTİMLER, KURSLAR, İLETİŞİM VE ZİHİNSEL PROJELER ALANINDA BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ.


MERKÜR RETRO ZAMANLARI


· 31 OCAK-21 ŞUBAT ARASI İLİŞKİLER ALANINDA DİKKATLİ OLMALIDIR İLİŞKİ DEĞİŞİMLERİ İLE İLGİLİ , İLETİŞİM KAZALARI İLE ALAKALI DURUMLAR SÖZ KONUSU OLABİLİR. ESKİ AŞKLAR GERİ GELEBİLİR.

· 31 MAYIS-22 HAZİRAN ARASI ARKADAŞLIKLAR ALANINDA İLİŞKİLERE DİKKAT ETMELİDİR. GELECEK PROJELERİNDE PLANSIZ ADIMLAR ATILMAMALI. ESKİ ARKADAŞLARLA BİR ARAYA GELİNEBİLİR.

· 28 EYLÜL- 18 EKİM ARASI İLETİŞİM HABERLEŞME KARDEŞLER VE YAKIN ÇEVRE İLE İLETİŞİM ZORLUKLAR İÇEREBİLİR. ALET EDAVAT ARAÇLARLA İLGİLİ SORUNLAR ÇIKABİLİR. ELEKTRONİK ALETLERE ÖZEN GÖSTERİLMELİDİR.


BU YIL İLİŞKİLER EVLİLİK VE İŞ ORTAKLIKLARI ALANINDA SİZE YENİ AÇILIMLAR ŞANSLAR GELİYOR. VAR OLAN İLİŞKİLERDE DAHA SORUMLU CİDDİ VE YAPICI OLMA FIRSATINIZ VAR. GERÇEKÇİ VE OBJEKTİF BİR BAKIŞLA İLİŞKİLERİNİZİ DEĞERLENDİRECEKSİNİZ. KARİYER ADIMLARINIZI GÜÇLÜ OLACAK. EV VE AİLE İLE İLGİLİ SORUMLULUKLAR ARTIŞ GÖSTEREBİLİR.Mutlu Bir Yıl dilerim.

NAZ BAYATLI


119 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page