top of page

ASLAN’DA YENİAY Burçlara göre haftalık ve aylık yorumlar16 AĞUSTOS 2023 - SAAT: 12:38 - 23 DERECEDE


İLİŞKİLERE ESKİ KÖYE YENİ ADET GETİRECEK BAŞLANGIÇLAR ZAMANIAslan burcunda gerçekleşen bu Yeniay döneminde kalbimizi yeni olasılıklara açtığımız bir süreç başlıyor. Aşkı, kalp enerjisini, gönlümüzü romantizme açmayı, yaratıcılığı, çocuk ruhumuzu yaşamayı sembolize eden Aslan’daki bu yeniayda tüm bunları hayatımıza katabiliriz. Eğlenmek ve içimizdeki çocuğu açığa çıkarmak hepimize iyi gelecek, kalbinizi mutluluğa açıp onu iyileştirebilirsiniz, bunu yapabilmek için sıkıntılara, kırgınlıklara, monotonluklara dair kapana kısıldığınız temalara taze ve yeni bir nefes getirmek için tam zamanıdır. Kendine güven duymayı önemsemek gerekiyor.


HELE VENÜS’ÜN ASLAN BURCUNDA YER ALDIĞI VE YENİAYLA KAVUŞUM YAPTIĞI DÖNEMDE ilişkilerin oldukça ön plana çıkacağını rahatça söyleyebiliriz. Yeniaya Uranüs de kare açı yapıyor.Sevgi prensiplerimizi ve ilişkilere bakış açımızı değiştirebilecek günlerdeyiz. Özgüven duygumuzu güçlendirmeli ama gereksiz kibir ve gururdan uzak durmalıyız. Kendimize saygı duymayı önemseyerek hareket etmeliyiz. Aslan kalp enerjisidir, ama bir yandan da Venüs ile kavuşumu sebebiyle birbirimize teşekkür etmek, iyiliklere minnet etmek ve hayatın hediyelerine şükran duymak bence önemlidir.


İlişkilerde onur gurur sadakat dürüstlük bağlılık ve bir birimize gösterdiğimiz ilgi ve alaka bakımından eksiklikler görebiliriz veya daha çok bu değerlerin ilişimiz içinde yer almasını arzı edip, karşımızdakini bu gözlerle değerlendirme ihtiyacı duyabiliriz. Eski aşk ve ilişkiler kriterlerimiz birden değişmeye yenilenmeye başlayabilir. Açıkçası hepimiz kalbimizi araştırıp, yaşadıklarımızı sorgulayıp yeni bir ilişkilerde olmazsa olmaz listesi hazırlayabiliriz.

Bu dönemde elbette ilham perilerini kendinize çekebilirsiniz, yaratıcılığınızı ortaya koymak istediğiniz tüm işlerde renkli, pırıltılı, dikkat çekici bir şeyler hazırlamak kolaylaşır. Sanat işleri, etkinlikler, reklam ve ürün tanıtımları yapmak ve dikkatleri üzerinize çekmek istediğiniz her konuda spot ışıklarından faydalanabilirsiniz. Burada tek sıkıntı VENÜS’ün RETRO olmasıdır. Bu sebeple, yaratıcılık ve tasarım gerektiren işlerde, işler yavaş ilerleyebilir ve kararlar sıklıkla değişebilir. İletişimin detaylı ve açık olması gerekir. Karşımızdakine ne istediğimizi net ve titiz bir biçimde ifade etmeliyiz. İyi yanı, yaratıcılık anlamında aklımız daha farklı , yeni şeyler deneme modunda çalışacak ve vizyoner bir bakışla ilerleyeceğiz.


Mars Uranüs ile olumlu açıda olacağı için harekete geçmek eyleme başlamak ve planlı davranmak kolay olacak. Zihinsel enerjinin oldukça artış göstereceği bu dönemde düşündüklerimizi gerçekleştirmek zor olmayacak. Eleştiri ve şikayet dozunu aşağı çekersek ilişkileri de bozmamış oluruz.


BU YENİAY 12. AY MENZİLİNDE YER ALIYOR.


12. AY MENZİLİ EL SERFE; Değiştiren anlamındadır. Özellikle hava durumu değişimlerinde görülür. KİŞİSEL GELİŞİM konularında iyidir. Ayrıca kendimizi başka bir gözle değerlendirebilir ve yaptıklarımızın sorumluluğunu alabiliriz. Kıskançlık ve tahakkümden uzak durmalıdır. Aşık kavgaları bu nedenle baş gösterebilir. Tarım ekim dikim için iyidir. Arsa ve ev işleri bu dönemde öne çıkar ama karmaşa da vardır.
BURÇLARA GÖRE YENİAY ETKİLERİKOÇ: Bu yeniay sizlerin aşk ve romantizm alanınızda gerçekleşiyor ve Zodyak burçları içerisinde yeniayı aşk enerjisiyle dolduracak çok güzel etkiler altındasınız. Kalbinizdeki aşık olma arzusunu ve tutkuyu açığa çıkaran bu yeniayda dileklerinizi gerçekleştirmek için güzel bir fırsatınız var. Yeni bir aşka yelken açmak, flört etmek ve eğlenmek için istekli olacaksınız. Var olan ilişkilere de enerji katacak size mutluluk getirecek ve yaşam enerjisini iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Çocuk tarafınızı yaşayın eğlenin gezin yaratıcılığınızı serbest bırakın. Bu yeniayda aşk ve romantizm alanınızda Venüs Retro harekette bulunuyor ve yeniayla kavuşum halinde , eski aşkların, flörtlerin gündeminizde olabileceğini söyleyebiliriz. İlişkileriniz hakkında her anlamda kriterlerinizi gözden geçirdiğiniz ve yeni değerlendirme ölçütleri belirleyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi de elbette ilişkilerinizdeki tutumunuz bakımından değerlendirebilir ve yeni bir farkındalıkla değişimler yapabileceğiniz bir yeniaydasınız. Ayrıca, yaratıcılık ve tasarım gerektiren işlerde ilhamınız artacaktır. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu dönemde Başak burcunda ve yurt dışını, yolculukları, akademik çalışmaları, sosyal medya mecralarını, online işleri, hukuki ve resmi işleri sembolize eden alandan Uranüs ile yaptığı olumlu açıyla birlikte zihinsel enerjiniz artış gösterecektir. Maddi kazanç ve gelir elde edebileceğiniz ticari açılımların ve yaratıcı projelerin planlandığı ve yaratıldığı bir dönemdesiniz.


BOĞA: Bu Yeniay sizlerin ev ve aile alanınızda gerçekleşiyor. Kalbiniz eviniz aileniz ve çocuklarınız için çarpacak. Aslan yattığı yerden belli olur deyişi gibi siz de evinizin huzurlu ortamında olmak ev ahalisi ve aileyle iyi vakit geçirmek ve eğlenmek için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Evle ilgili işleri halletmek ve yerleşimle ilgili düşünceleriniz varsa bunları harekete geçirmek için bu yeniaydan faydalanabilirsiniz. Yeniaya VENÜS ASLAN burcundan kavuşum yapıyor, Özel hayatınızı odak noktanıza alacak ve sizi çok yakın olduğunuz kalbinize yakın tuttuğunuz kişilere daha da yakınlaştıracak. Aşina ve alışık olduğunuz düzene daha bir sevgi ile sarılacağınız bu dönemde rahat huzur ve konforunuzu ön plana koyacağınız bir dönemdesiniz. Diğer taraftan, kariyeriniz ve iş yaşamınız için size daha fazla tanınırlık ve prestij sağlayacak adımları planlamak ve harekete geçmek için düşünüyor olabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar sanat kültür dijital tasarım vb gerektiren işleriniz varsa bunları ele almak ve geliştirmek için çaba gösteriyor olabilirsiniz. Aile üyeleri ile ilişkileri güçlendirmek dürüst ve candan bir iletişim kurmak önem kazanıyor. Burcunuzda yer alan Jüpiter ile MARS arasındaki olumlu açı sebebiyle, kendinizi geliştirmek, aşk ve ilişkilerde mutlu olmak, hayattan daha fazla keyif almak adına kendiniz için alacağını olumlu kararlar da olacaktır.


İKİZLER: Bu Yeniay sizlerin iletişim alanınızda yer alıyor. Yaratıcı zihninizi oldukça aktif kılacak bu dönemde yazılı veya sözlü projelerinizde oldukça başarı kazanabileceğiniz adımlar atabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek, kalbinizdeki duyguları ve zihninizdeki düşünceleri hayata geçirmek isteyeceksiniz. Anlattıklarınızla, sözlerinizle, tasarladıklarınızla parlamak, dikkat çekmek ve başarı kazanmak istiyorsunuz. Eğitsel alanda yeteneklerinizi açığa çıkaracak etkiler var. Kurs almak, dil öğrenmek, teatral ve drama yeteneklerinizi kullanmak, tarih, yazarlık, edebiyat, sanat ve kültür konularına yönelmek için harika bir zaman. Kısa yolculuklar, kültür turları ve yakın çevrenizle yapacağınız geziler size keyif verebilir. İletişim kurmak size iyi gelecek ve yakın çevre ile ilişkilerin bu dönemde artış göstereceği ve eğlenceli olacağı kesin. Araçlar cep telefonları ve bilgisayarlar ile ilgili işlerinizi halledebilirsiniz. Gecikmiş tamamlanmamış veya yapılışı ertelenmiş projelerin bu zamanda tekrar ele alınabileceğini söyleyebiliriz. Venüs te bu süreçte yeniaya kavuşum yapmakta olacağı için iş görüşmeleri mülakatlar edebi veya dijital içerikler sanatla estetikle ve güzellikle ilgili konular sizleri meşgul edebilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bu dönemde ev aile ve yerleşim alanınızda olduğu için özel hayatınızı düzenlemek derlenmek toparlanmak işleri yoluna koymak belki taşınmak veya taşınmazlarla ilgili işleri halletmek için çabalamanız mümkün. Aileyle iletişimin yoğun olacağı bu dönemde onların iyiliği ve sağlığı için uğraşabilirsiniz. Belki biraz evde kalıp kafa dinleyip stres atacak bir süreye de ihtiyaç duyabilirsiniz.


YENGEÇ: Bu yeniay sizlerin maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer alacak. Kazancınızı artırmak, yeteneklerinizi başarı ile kullanmak ve yaptığınız işlerle göz doldurmak ve bu yolla gelirinizi artırmak için bu yeniay sizlere iyi gelecektir.

Aileyle sevdiklerinizle vakit geçirmek için onlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Kendinize bakmak güzelleşmek ve ilişkileri korumak için bu yeniay size destek olacak. Bu süreçte, sevgi şefkat ve ilgi göreceğiniz aynı şekilde sizin için önemli olan kişilere de ilgi göstereceğiniz aşikar. Arkadaşlarla sosyal çevrenizle ve gruplarla bir arada olmak ve sizi iyi gelen huzur bulduğunuz ortamlarda olmak için plan yapabilirsiniz. Diğer yandan, para kazanmak istediğiniz bir gelecek projesi varsa ve içinde çevrenizi, grupları veya çalışma ekiplerini içeren çalışmalar varsa bu konularda planlarınızı harekete geçirebilirsiniz yine de bütçenizi iyi yapmak ve elinizdeki parayı korumak önemli bir husus olacak. Para konularında; yatırımları, beklenen paraları, ticari atılımları, kredi ve borçları, ödenmesi gereken paraları, vergi, tazminat sigorta veya her türlü finansal işlerle ile ilgili gelişmeleri ele alacağınız ve bu konularda adım atılabilecek bir zamandasınız. Jüpiter sosyal yaşam alanınızda ve sizler için bu dönemde arkadaşlıkların önemi aşikar, MARS ile de olumlu açı içinde bulunduğundan kardeşler okul arkadaşları yakın çevre ilişkileri geziler etkinlikler ve faaliyetler sizleri yoğun bir iletişime ve tempolu günlere yöneltiyor. Araç ve gereç alımlarınızı veya buna yönelik harcama planlarınız varsa bunları 17 Eylül’den sonraya bırakmak akıllıca olabilir.ASLAN: Sevgili Aslan’lar Bu yeniay sizlerin burcunda gerçekleşiyor ve bu dönemde gelecek hedeflerinize, kariyer, sağlık ve ilişkilere yönelik alacağınız kararlar olabilir. Venüs’ün de bu yeniaya kavuşum yapması sebebiyle pırıl pırıl parlamak sizin hakkınız. Bununla birlikte, estetik ve güzellik adına Fiziksel görünümünüzde, sağlığınızda ve kendinizi iyi hissedeceğiniz ne varsa önemli değişiklikler yapmak isterseniz bunları 17 EYLÜL’den sonraya bırakmak akıllıca olabilir. Bu yeniayda Yaratıcılığınızı ve bireysel ifadenizi ortaya koyacağınız çalışmalara başlayabilirsiniz. Her şeyden önemlisi özgüveninizi ve değerinizi ortaya koyacağınız bir bakış açısıyla ve tutumla hareket etmeniz önem kazanıyor. Kendi değerinizi bilerek hareket edin. İlişkilerde eski meseleleri tekrar su yüzüne çıkarabilir belki bu defa çözüme kavuşturabilirsiniz. Kendinizi fark etmek ve ilişkilerdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve sizi mutlu etmeyen yanlarınızı elimine etmek için güzel bir farkındalık zamanı olabilir. Yeni siz ile yeni bir başlangıç yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Bu yeniay benliğinizi yaratıcı yanınızı sizi başkalarından ayıran taraflarınızı öne çıkarmak ve kalp enerjisi ile geleceğe adım atmak için harika bir fırsattır. Yeniaya kare yapan Uranüs sizi hem mesleki hem özel yaşam alanında yenilikler yapmak için harekete geçirebilir.BAŞAK: Yeniay sizlerin kolektif bilinçle bağlantılı, ruh ve beden bütünlüğü alanınızda yer alıyor. Belki uzun zamandır eğlenmek dinlenmek kendinize zaman ayırmak ruhunuzu dinlemek bedeninizi yenilemek ve dış görünümünüzü derlemek toparlamak için vakit veya fırsat bulamadınız, işte bu yeniay zamanı başlamak için güzel bir enerji sunuyor. Tatil yapmak, dinlenmek ve kafa dinlemek için harika bir fırsat var. Kalp enerjisini arttıran bu Aslan yeniayı sizleri sevdiğiniz konulara yöneltebilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir konunun artık oturup meyvelerini hasat etmek zamanı gelmiştir. Sağlığınıza da özen göstermek önem kazanıyor. Kalp damar ve sırt omurga alanında kendinize daha iyi bakabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür de bu dönemde Başak’ta yer aldığı için sizi her zamanki meşgul ve çalışkan hallerinize ek olarak daha da meşgul yapabilir. Yapacak çok iş var ama belki zaman yetmiyor. Merkür burcunuzda geri gitmeye başlayacak 23 Ağustos- 16 Eylül arası sürecek bu Retro hareketten önce yapılacak önemli işleri planlamakta fayda var. Yoğun günlere gireceğiniz aşikar, ruha ve bedene bu ara iyi bakmak ve kendinize iyi davranmak yapabileceğiniz en harika şey olacaktır. Yaratıcı zihninizi bu dönemde harekete geçirecek ilhama açık olacaksınız. İlham perileri size işleri daha canlı renkli ve dikkat çekici yapmanızı sağlayacak fikirleri zihninize taşıyacaktır.TERAZİ: Bu yeniay sizlerin sosyal alanınızda gerçekleşiyor. Aslanın kalpten sıcak samimi etkisi sizleri kavrayacaktır. Venüs te yeniayla kavuşum yapmakta olacağı için arkadaşlıklar, grup faaliyetleri, ekip çalışmaları ve topluluklara yönelik gelecek planları yapmak gündeminizde olacak. Daha fazla eğleneceğiniz ve çocuksu yanınızı ortaya koyup hayattan keyif almak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. İşinin içinde topluluklarla ekiplerle ve insanlarla çalışmak olan Teraziler varsa bu dönemde yaratıcı projelerin hayata geçtiğini görebilirler. Gelecek planlarının ve projelerinin sizi motive edeceği açık. Gelir elde etmek veya kazanç artırmak için iyi ilişkiler kurmanın bunları diplomatik bir biçimde sürdürmenin ve çevrenizden destek almanın önemini belki bu yeniayda bir kez daha fark edebilirsiniz. Arkadaşlıkların da elbette Venüs retro olması sebebiyle tekrar gözden geçirildiği bir dönemden geçmektesiniz. Bu yeniayla birlikte çevrenizden elimine ettiğiniz veya etmek istediğiniz kişiler olmuştur ve arkadaşlarla alakalı duygu ve düşüncelerinizi daha net fark edebildiğiniz bu zaman diliminde kendi değerinizi ortaya koymalı özgüvenli bir biçimde kendinizi ifade etmeyi ihmal etmemelisiniz. Maddi konuları daha pratik ve pragmatik bir biçimde ele almalı bütçenizi iyi yapmalı ve alma verme dengenizi korumalısınız. Spiritüel metafizik ve bilinçaltıyla ilgili işlerle daha fazla ilgilenebilir ve bu konulara dair kazanç elde etmek için adım atabilirsiniz veya bu alanlara dair harcamalarınız olabilir. Psikolojinizi güçlendirecek ve sizi geliştirecek konulara yönelmeniz muhtemeldir.AKREP: Yeniay sizlerin kariyer ve mesleki hedeflerinizi sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Aslan burcunun yaratıcı, özgüvenli, sahne ışıklarına hazır enerjisini mesleğine ve gelecek hedeflerinize yansıtmak için güzel bir zamandasınız. Bu dönemde yeni işlere başlayabileceğiniz, iş değiştirebileceğiniz ve imajınızı güçlendirmek için güvenli bir adım atabileceğiniz bir yeniay enerjisi etkisindesiniz. Kariyerinize yönelik gelişim adımlarını planlayabileceğiniz ve bu yönde fırsatları değerlendirmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Venüs retro olsa da bu yeniayla kavuşum yapıyor, iş hayatınızda ilişkiler ve sosyal ağlar içerisinde daha hassas ve dikkatli davranmak akıllıca olacaktır. Prestijinizi ve güvenilirliğinizi sarsabilecek durumlara karşı dikkatli davranmak iyi olabilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu yeniayda şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter ile olumlu açı içinde yer aldığı için sosyal alandan gelecek yeni fırsatlar söz konusu olabilir. Topluluklarla, grup ve ekiplerle yapılacak faaliyetler, işler ve gelecek planları size yeni açılımlar ve şanslar getirecektir.YAY: Bu yeniay sizlere yaşama bakış açınızı ve yaşam stilinizi tekrar gözden geçirmeyi getirebilir. Hayatınıza daha eğlenceli yaratıcı ve bilgiye açık olacağınız entelektüel fikirler ve kültürler ile daha fazla iç içe olmak isteyeceğiniz enerjiler getirecektir. Her şeyden evvel sahne ışıklarında olmayı ve kendinizi bireysel orijinal ve daha özgüvenli bir biçimde ifade etmeyi isteyeceksiniz. Uzun yolculuklar yapmak yeni fikirlerle kültürlerle macera yaşamak ve yeni şeyler keşfetmek isteyeceksiniz. Sosyal medya mecraları reklam satış pazarlama konuları kitaplar baskılı malzemeler sinema TV veya basın yayın alanındaki çalışmalar ile ilgili işler için güzel başlangıçlar elde edebilirsiniz. Akademik çalışmalarla, üniversiteler ve eğitimle ilgili konularla, yurt/şehir dışı bağlantılar kurmakla, hukuki ve resmi mercilerde işleriniz varsa bu yeniay ile start alabilir. Bazı zihinsel işleri somutlaştırmak için zamana ve daha planlı bir çalışma düzeni gerektiğine karar verebilirsiniz. Hem yaratıcı hem zeki hem de profesyonel olmak istiyorsunuz. VENÜS yeniaya kavuşum yapıyor ve retro harekette olması sebebiyle özellikle uzun yolculuklarda, eğitsel konularda , absın yayın ve sosyal medya mecralarında yapacağınız işlerde ekstra özenli ilerlemek akıllıca olacaktır. Hukuki ve resmi süreçleriniz veya başvurularınız varsa bunları tüm detaylara azami dikkat göstererek ele almalısınız. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter çalışma alanınızdan sizlere şans getirmeye devam ederken bu yeniayda Mars ile kurduğu olumlu açı sayesinde kariyer alanında genişlemeye ve mesleki fırsatlara doğru açılım yapmaya sizi yönlendiriyor.OĞLAK: Bu yeniay sizlerin para paylaşımınızı, vergi sigorta kredi borç ve ticari atılımlarınızı sembolize eden alanda yer alıyor. Maddi konularda bu dönemde daha yaratıcı çözümler bulmak sizi mutlu eden konulara yönelmek ve maddi alanda güçlü adımlar atmak için bu yeniay size enerji verecektir. Eğlenceye keyiflere ve belki de kendinizi daha fazla geliştirmeye yönelik harcamalar yapabilirsiniz. Aynı zamanda, vergi sigorta krediler borçlar ve miras işleri ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Venüs bu süreçte yeniaya kavuşum yapıyor ve retro harekette bulunuyor, bu sebeple özellikle yatırım yapacağınız ticari konular veya paranızı değerlendirmek istediğiniz yatırım araçları ile ilgili planlarınız varsa bunları bilgi edinerek ve dikkati bir mali planla ele almak avantajınıza olacaktır. Her iyi gibi görünen atılım bu dönemde iyi hesaplanmazsa daha sonra sıkıntı yaratabilir. Psikoloji, bilinçaltı, metafizik konular bu dönemde ilgi alanınızda olabilir ve zihninizin arka bahçelerini araştırmak kendinizle ilgili derin bir farkındalık elde etmek için için bir zamandasınız. Öz değerinizi bilmek ve paylaşım gerektiren ilişkilerde kendinizi korumak ve hakkınızı adil bir paylaşımla almak sizler için önemli olacaktır. Yakın bağlarda evlilikte iş ortaklığında veya uzun süreli ilişkilerde artık sizi yoran ve mutlu etmeyen hususlar varsa bunları daha net görüp URANÜS KARESİ ile hayatınızdan elimine edecek kararları alma aşamasında olabilirsiniz.


KOVA: Yeniay sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınızda gerçekleşiyor. Zodyak burçları içinde yeni ilişkiler başlatmak için en şanslı burçlardan birisiniz. Venüs bu yeniaya kavuşum yapıyor ve gerileme hareketini devam ettirdiği için ilişkileri mercek noktanıza yerleştiriyor. Aşk yaşamak flört etmek veya uzun sürecek kalıcı ilişkilere başlamak arzusu içinde olabilirsiniz veya var olan ilişkileri duygusal anlamda irdeleyebilir ve sizi daha fazla neyin mutlu edebileceğiniz düşünebilirsiniz. Hayattan daha fazla keyif almak yaratıcı yanınızı açığa çıkarmak eğlenceli konulara dalmak ve kalbinizdekini dile getirmek için bu yeniayda fırsatınız var. iş ortaklıkları yapmak veya ortak çalışmalara girişmek için de Aslan yeniayı size fırsatlar taşıyabilir. Şimdi planlayın kararlarınızı alın ama harekete geçmeyi 17 Eylül sonarsına bırakmak avantajınıza olacaktır. Ne yaparsanız yapın eğlenmek bireysel yaratıcılığınızı ortaya koymak onaylanmak ve ilgiyi üzerinize çekmek isteyeceksiniz. Size gönülden ilgi ve alaka gösterecek ihtiyaçlarınızı anlayacak ve size sadık kalacak bir ilişkinin ihtiyacını hissettiğinize eminim. Bu kişi eş sevgili veya yeni tanıştığınız biri formunda hayatınıza girebilir. Kalıcı sözler almak veya ilişkinin uzun vadeli olması için karşınızdaki kişinin neler vaat ettiği ile ilgili netlik elde etmek arzusunda olabilirsiniz. Yeniay zamanında şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter sizleri ev aile özel hayat alanından desteklemeye devam ederken mali alanızda yer alan Mars ile yaptığı olumlu açı sebebiyle evinize ailenize daha fazla enerji sarf edebilir, yerleşimle ilgili pozitif kararlar alabilir evden çalışanlarınız varsa işini güçlendirebilirler. Ev kurmak yuva bulmak ve taşınmazlara yatırım yapmak miras vergi sigorta ticari atılımları ele almak için uygun bir zamandasınız.BALIK: Yeniay sizlerin iş ve çalışma alanınızda gerçekleşiyor. Çalışma alanınızın yönetici gezegeni Güneş’in bu evde yer alması ve yeniay fazında olması bir çoğunuz için yeni bir iş veya çalışma düzenine geçişi sembolize edebilir. İş değiştirmek veya iş alanında yaratıcı yeteneklerini daha fazla ortaya koymak isteyenleriniz için bu fırsat kaçmaz. İş görüşmeleri yapmak, iş projeleri geliştirmek ve başarı kazanmak için Aslan’ın dinamik eğlenceli, yaratıcı ve özgüvenli enerjisinden faydalanabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yapmak ve bunu yaparken yeteneklerinizi başarıyla ortaya koymak ve sahne ışıkları altında olmak için avantajlısınız. Aynı zamanda beslenme yeme içme düzeniniz sırt ve kalp sağlığınız için de pozitif adımlar atabilirsiniz. Genel olarak ruh ve beden bütünlüğünüzü göz önüne alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Zihinsel projeler internet işleri eğitsel konular günlük hayat temponuz ve yaptığınız işlere yönelik yapmak istediklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Daha önce başlanmış tamamlanmamış yarım kalmış veya ertelemiş olduğunuz plan ve projeleriniz varsa yeni bir bakış açısıyla ele alabilirsiniz. Evlilikte iş ortaklığında ve yakın çevre ilişkilerinde size destek olacak burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter ile Mars arasındaki olumlu açı sayesinde düşüncelerinizi hayata geçirebilir ve verimli projelere dönüştürebilirsiniz. Burcunuzda yer alan Satürn hala retro harekette ve planları hayata geçirirken tekrar düşünme üzerinden bir daha geçme ve kendinizden emin olarak harekete geçme dürtüsünü arttırıyor. Ne diyelim geç olsun güç olmasın. Her şeyin bir eşref saati var bunu unutmamak da gerekir.


NAZ BAYATLI12 burç çin aslanda yeniay yorumu ve aylık yorum
aslan burcunda yeniay ve burç yorumu

66 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page