top of page

BALIK BURCUNDA YENİAY


10 MART 2024 SAAT 11:59 20 DERECEDE


NEPTÜN ETKİSİ


SEVGİ;  İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ KAOSTA KAYBOLMAMAK İÇİN SAHİP OLDUĞUMUZ VE YENİDEN BAŞLAYABİLMEK İÇİN  BİZE GÜÇ VEREN TEK IŞIKTIR.


20 derece Balık’ta yer alan bu yeniay Satürn ile Neptün kuşatmasında gerçekleşiyor. , başlangıçları temsil ettiği kadar bitirmeye yakın olduğumuz konuları da temsil ediyor.

1 ay sonra Koç burcunda gerçekleşecek olan mevsim başlatacak yeniayın getireceği daha cesur hareketli ve başına buyruk bir öne atılışın öncesinde henüz gönülsüz cılız hafif sızlamalı kalp sıyrıklı başlangıçlar yapmaya niyetleneceğiz.


Bu yeniayda bazılarımız hayallerinin geri tepmesinden, geri adım atmaktan veya kendinden  fedakarlık etmekten bıkkın yorgun ve yolunu kaybetmiş hissedebilir. Yapmak istediklerinden ödün vermek istemeyen bir ruh halinde olabiliriz ve bir şeylere itiraz etmeden razı geliyoruz, demem o ki irademizi güçlü bir biçimde toparlayabileceğimiz bir dönemde olmayacağız. Spiritüel ve manevi yanımızı güçlendirecek ve olup olanları akışa bırakacak ve kabul yolunda olacağız.


Bu 20 derecedeki yeniay Balığın son dekanının girişinde gerçekleşiyor.  Mars yönetimindeki bu alan, Mars’ın Kova transiti içinde olması sebebiyle kalp ile zihin arasında bir denge kurmak konusunda çaba gösterdiğimize işaret ediyor. Bu dekan sabırsızlık içerir ancak ne kadar sabırsız olsak ta ilerleyemiyoruz duygusu verebilir. Duyguları objektif bir gözle değerlendirmek çabası ön planda olacak. Aşk uğruna kendini kandırmaya razı olanlar kalbin sıyrıklarına rağmen aşktan ödün vermemeye hazır olabilirler.  Bu dekan kalbin arzusu uğruna bir bedel ödenmesi gerektiğinin farkında olmak demektir.


Bu yeniay ya kabule geç, ya bırak ve terk et enerjisi yansıtıyor bana göre. Bu dekan materyal konularla alakalı değildir, tam tersine parayla elde edilmeyecek manevi ve sevgi ile alakalı değerlerle ilgilidir. Hiçbir değiş tokuşla alışverişle veya zenginlikle elde edemeyeceğimiz şeylerin olduğunu fark etmekle alakalıdır. Mutlu bir sonu hayal etmek ister insan kalbimizin en mutlu olduğu konuyu bulmak zamanıdır. Mükemmel aşkın hayaliyle yollara düşmeden önce, eski yaraları sarmak gerekir belki de…


Yaratıcı çalışmalar, sezgi ve tasarım içeren konular için gayet verimli olacak. Dans, müzik, su ve denizle ilgili konular, enerji çalışmaları ve yardımlaşma öne çıkacak, ibadet ve maneviyatın güçlü bir biçimde yaşanacağı bir dönemde olacağız.


Duygusal merhametli yardımsever ve empati kuran tarafımızı açığa çıkaracak bu yeniayda içsel alanımıza yönelip neye ihtiyaç duyduğumuzu derinden hissedeceğiz. Sevdiklerimize sarılmak, duygusal destek vermek ve almak, birbirimizin yaralarına çare olmaya çalışmak ve koşulsuz sevgi enerjisi ile hareket etmek isteyeceğiz.


Burçlara göre Balık Yeniayı neler getirecek
BALIK BURCUNDA YENİAY 10 MART 2024

 

 

 

BURÇLARA GÖRE BALIK YENİAYI NE GETİRECEK


Koç Burcu


 

KOÇ: Bu yeniay sizlerin bilinçaltınızı sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Dinlenmek ve ruhunuza iyi gelecek şeylere yönelmek için istek duyabilirsiniz. Günlük keşmekeşten uzak kalmak ve içinize dönmek size iyi gelebilir. Kendinize zarar verdiğinizi düşündüğünüz düşünce davranış ve alışkanlık kalıplarının bırakılması için elverişli bir zamandasınız. Yeniay NEPTÜN ve SATÜRN arasında yer aldığı için yapılması gereken işleri planlamak ve sağlam bir zemine gerçekçi bir biçimde gerçekleştirmek isterken bir taraftan belirsizlikler veya çözümsüz kalan ertelenen ilerleyemeyen işlerin de yükünü ruhunuzda ve zihninizde daha yoğun bir etki altındasınız. Burcunuzun yönetici gezegeni MARS bu dönemde Kova burcundaki geçişini sürdürmeye devam ediyor. Arkadaşlıklar, sosyal aktiviteler, topluluklara yönelik etkinlikler bu dönemde aktif olabilir. Zihinsel ve iletişimsel konularda yoğun olmaya devam edeceksiniz. Bir çok şeyi bir arada yapmaktan ve planları düşünmekten her yere yetişmekten kendinizi yorgun ve dağınık  hissedebilirsiniz. O nedenle bu yeniay biraz daha sakinleşip rahatlama ve çaba gösterip olmayan şeyleri akışa bırakmayı deneme zamanı olabilir. Bu dönemde daha uykucu, bol rüyalı uykularda olabilirsiniz. Yoga, meditasyon ve maneviyata eğilebilirsiniz. İlhama açık, sezgileriniz güçlü, yaratıcı tarafınızın oldukça aktif olduğu bir dönemdesiniz.Boğa Burcu

 

BOĞA: Bu yeniay sizlerin sosyal yaşam alanınızda gerçekleşiyor. Arkadaşlar, ekipler ve topluluklar içinde daha fazla aktif olacağınız ve topluluklarla enerji kazanacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yardımlaşma, spiritüel ve psikolojik konular, çevrenizle duygu paylaşımı içinde bulunmak birbirinize destek vermek ve dertlere çare olmak için elinize fırsatlar geçebilir. Gelecek projelerinize start verdiğiniz ve eski bir düzeni sonlandırıp yeni bir düzene geçmeye hazırlandığınız bir döneme giriyorsunuz. Gelecek projelerinizi planlamaya zaman harcayacaksınız. Kariyer yaşamı, sosyal yaşamı, ve özel hayatı dengeye oturtmak ve her alana eşit zaman ayırmak önemli olabilir. Çevrenize ve arkadaşlarınıza daha fazla yardım etmek ve dertlerine empati kurmak için enerjiniz olacak. Burcunuzun yönetici gezegeni VENÜS bu yeniayda Kova burcunda yer alıyor. Sosyal ilişkilerinizde düşüncelerinizi paylaşırken daha derin anlamlı ve empati kuran bir tutum benimseyip insan psikolojisini daha derinden analiz edebileceksiniz. Kariyer alanınızda yer alan Venüs sayesinde toplumsal alanda daha görünür olacaksınız, mesleki konularda ve kariyer alanınızda ilişkilerin ve dengeli ilişkiler tesis etmenin önemli olacağı görülüyor. Hedeflerinize daha objektif mantıklı ve analitik bir tutumla ilerleyebilirsiniz. Kendinizi angarya işlerden özgür bırakmaya yöneleceğiniz görülmekte. İlhamı bol yaratıcı ve kolektife hizmete açık olacağınız günlerdesiniz.İkizler Burcu

 

İKİZLER: Bu yeniay sizlerin kariyer alanınızda gerçekleşiyor. İş hayatında yapmak istediğiniz başlangıçları yapmak için güzel bir zamandasınız. Kariyerinizde sizi ruhen mutlu eden, yaratıcı tarafınızı kullanabileceğiniz, sizi duygusal anlamda besleyen bir iş ile meşgul olmak ve mesleki anlamda ideallerinize ulaşmak için daha istekli olabilirsiniz. Hayaller ve gerçekler arasındaki farkı görmek elbette bu dönemde analizi daha net yapılması gereken bir konu. Burcunuzun yönetici gezegeni MERKÜR bu yeniayla birlikte Koç burcuna geçiş yaptı ve sosyal alanınızda geçiş yapmaya başladı. Sosyal yaşam alanınız, topluluklarla dost arkadaş çevrenizle ve içinde bulunduğunuz gruplarla bir arada yapılacak etkinliklere daha fazla eğilebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurma şansınız var. Gelecek projelerinizde hızla ilerleyebileceğiniz ve sizi mutlu edecek zihinsel projelere başlangıç yapabileceğiniz günlerde olacaksınız. VENÜS ve MARS’ın Kova burcunda yer alması ve uzakları yabancıları hukuki ve resmi işleri sembolize eden alanda geçiş yapması sebebiyle yolculuklar yapmak isteyebilir, resmi işlerinizi ele alabilir ve zihinsel işlerinize ağırlık verebilirsiniz. Sosyal medya, dijital platformlar, eğitimler, basın yayın baskılı malzemeler gibi işleriniz varsa halledebilir ve kültürel etkinliklere katılabileceğiniz görülmekte. Bazı İkizler online veya arkadaş bulma aplikasyonlarından arkadaş edinme flört yaşama şansı elde edebilir.


Yengeç Burcu

 

YENGEÇ: Bu yeniay sizlerin uzakları, uzun yolculukları, yurt dışı/içi seyahatleri, resmi ve hukuki işleri sembolize eden alanınızda yer aldığı için bu konularla ilgili başlangıçlar ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Onay süreçlerinin veya beklenen resmi haberlerin gelebileceği bir dönemdir. Yardımseverlik ruhuyla, idealler ve inançla hareket edebileceğiniz görülmekte. Sosyal medya, dijital platformlar, bilgi ve haber aktarımı yapılabilecek her alanda ve akademik çalışmalarda yeni başlangıçları yapabileceğiniz bir zamandasınız. Yeniayın yönetici gezegeni Jüpiter sosyal yaşam alanınızda yer aldığı için bu yeniay süresinde iş arkadaşlıkları, işle ilgili gelecek projeleriniz ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla beraber sosyal etkinliklerde bulunabilir, iş alanınızla ilgili ekip ve grup çalışmaları yapabilirsiniz. Daha spritüel yaratıcı kültürel ve felsefi konulara eğilebileceğiniz ve bu konularla ilgili gruplarla birlikte faaliyetler yapabilirsiniz. İş hayatınızın geleceği ile ilgili yeni fırsatlara ve hedeflere atılım yapmak için adım atabilirsiniz. VENÜS ve MARS bu dönemde finansal alanda yer aldığı için harcamalar artabilir ve yatırımlarınızı daha dikkatli mantıklı ve analitik bir bakışla ele alabilirsiniz. Kişisel anlamda size mutluluk veren konulara zihnen veya ruhen eğilmek isteyeceğiniz ve psikolojinizi güçlendirecek şeylere daha fazla zaman harcayabileceğiniz görülmekte.


Aslan Burcu

 

ASLAN: Bu yeniay sizlerin finansal işlerinizi sembolize eden alanda yer alacak. Mali konularda sizleri koruyacak ve destekleyecek plan ve atılımların içinde olmaya çalışmalısınız. Bütçenizi ve yatırımlarınızı akıllıca değerlendirmek ve ticari atılımlarınızı somut bir bakış açısıyla ele almak önem kazanıyor. Maddi konularda ve paylaşımda daha fedakar ve empati kurarak davranacağınız görülmekte, aileye veya sevdiklerinize maddi destek vermek konusunda duygusal davranacaksınız, yardımlaşma ve maddi manevi destek sağlamak isteyeceksiniz. İçsel süreçleriniz bu dönemde daha hassas ve kırılgan olacaktır. Rüyalarınız artabilir, psikolojinize ve ruhunuza iyi gelen konulardan deva bulmak adına pratik uygulamalar yapabilirsiniz. Yaratıcı spiritüel ve tasarım gerektiren konulara para harcayabilir veya bu alanlarda yapacağını atılımlar için girişimde bulunabilirsiniz. Ödenmemiş vergi sigorta ve sürekli ödemelerde unutkanlık veya eksiklikleri gidermek için harekete geçebilirsiniz. İlişkiler alanınızda geçiş yapmakta olan göksel aşıklar VENÜS & MARS sebebiyle ilişki yaşamınızda daha sevimli çekici ve kalbi aşka açık bir konumda olabilirsiniz. İlişkilerin daha flörtçü ve tutkulu geçebileceği bir zaman. Aynı şekilde arkadaşça ilişkiler hukuki işler ve adil bir tutumla ilişkileri değerlendirmek konuları da bu dönemde önem kazanıyor.


Başak Burcu

 

BAŞAK: Bu yeniay sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanında yer alıyor. İlişkilerde duygusal etkileşiminiz artıyor, partnerinize daha fazla hassasiyet göstermek ve birbirinize karşılıklı empati yapma potansiyeliniz artıyor. Balık burcunun sezgileri ve duyguları yüksek bir burç olması bu dönemde sizlerin de daha romantik duygular içinde olmanıza yol açabilir. Diğer yandan, uzun süreli ilişkilerde eşinize veya partnerinizin isteklerine ve duygularına kulak vermek, stresleri azaltmak için gerekiyorsa tolerans göstermek ve duygusal destek vermek gerekebilir. Bu dönemde kalbi boş Başaklar yeni ilişkilere yelken açabilir, gönlüne hoş gelen biri ile karşılaşabilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter bu dönemde uzakları yabancıları sosyal medya ve resmi işleri sembolize eden alanda yer aldığı için iş ortaklıkları kurabilir resmi ve hukuki işleriniz varsa halledebilirsiniz. İçinde sanat tasarım maneviyat spiritüellik yayın medya ve baskılı malzemeler içeren işlerinizi ele almak ve ilerletmek için çaba gösterebilirsiniz. VENÜS & MARS bu dönemde iş ve çalışma alanınızda yer alıyor. İş ve çalışma alanınızda ve günlük hayatta rutin birçok iş halletmek zorunda kalabilirsiniz. Çalışma alanında yoğun olacağınız görülüyor ve iş alanında ilişkiler önem kazanıyor. Mali anlamda dikkatli davranmak zorunda kalacağınız bir dönem. Sağlık konusunda sırt omurga damar ayak ve ayak bilekleri ile ilgili olarak kendinize daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.


Terazi Burcu

 

TERAZİ: Bu yeniay sizlerin iş ve çalışma alanınızda yer alıyor. Günlük hayatınızın düzeninde değişiklikler yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni iş imkanları elde etmek iş düzeninizin eksikliklerini gidermek üzere bu yeniay sizlere enerji verecek. Sağlık anlamında da hem ruhunuza hem bedeninize daha iyi gelecek uygulamalara başlamak, yeni bir beslenme planına geçmek ve egzersiz yapmak üzere hareket edebilirsiniz. Çalışma alanınızda yardımlaşmak ve birbirinize anlayış göstermek ön plana çıkıyor. Spiritüel, yaratıcı ve sanatçı tarafı ile çalışanlar için destekleyici bir yeniay etkisi var. Günlük hayatın akışı karmaşık olabilir bir yorgun bir dalgın hissedebilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza da bakım vermek önem kazanıyor. Dağıldığınız noktaları toparlamak için belki bir ay sonraki yeniay sizleri daha fazla motive edeci etkilere sahip olacak. gerektiğini önemle düşünmeniz gereken bir zamandasınız. Bu dönemde bir şeyler lafta kalmasın sonuca ulaşsın diye çaba göstermeli boş vermemeli. Burcunuzun yönetici gezegeni VENÜS göksel aşığı MARS ile birlikte romantizm alanınızdan geçiş yapıyor. Aşk flört ve yaratıcılık enerjinizi oldukça artıracak bu görünüm sizi kalbinizin sesini dinlemeye yönlendirecektir. Eğlenmek, sosyalleşmek, size çekici gelen şeylerin peşinden koşmak ve sanat estetik ve güzelliklerle ilgilenmek isteyeceksiniz. Kendi yeteneklerinize yatırım yapmak ve yeteneklerinizi açığa çıkarmak için iyi bir zamandasınız.


Akrep Burcu

 

AKREP: Bu yeniay sizlerin aşk ve romantizm alanınızda yer alıyor. Kalbinizi ısıtacak, yüreğinizi canlandıracak bir ilişkiye sahip olmak için istek duyacağınız ve romantik tarafınızın açığa çıkacağı bir dönemdesiniz. Kalbi boş olanlarınız varsa bu dönemde flört etme şansı bulabilirler. İlişkisi olanlarınız birbirinize daha sevgi dolu tutkulu ve duygulu bir tutumla sarılabilirsiniz. Yaratıcı yanınızın açığa çıkacağı hobilere yönelik, ilhama açık tasarım dans müzik koreografi vb gerektiren tüm işlerde olumlu enerjiler altındasınız. İlişkileri daha duygusal ve hassas kılacak bu yeniay sizlere sevginin yumuşak kollarında huzur arama isteği getirebilir. Diğer yandan, ilhama sezgiye ve spiritüelliğe açık, tasarım ve görsellik gerektiren işlerde etkili bir yeniay bu. Burcunuzun yönetici gezegeni MARS ev ve aile alanınızda ilerliyor. Ev ve aile alanına daha fazla enerji sarf edeceğiniz aşikar. Tamirat tadilat dekorasyon işleriniz varsa halledebilirsiniz. Evde daha fazla misafir geliş gidiş veya hareket olacaktır. Aile ile daha fazla görüşmek birlikte vakit geçirmek ve evinize odaklanarak özel hayatınızı bu günlerde daha fazla ön plana alabilirsiniz. Evden çalışanlar için işlerini eğlenerek ve keyif alarak yapmak ve konfor alanlarını oluşturmak düzenlemek ve yeniden tasarlamak için iyi bir fırsat olacaktır.


Yay Burcu

 

YAY: Bu yeniay sizlerin ev aile ve özel hayat alanınızda gerçekleşecek. Kalıcı yatırımlar yapmak özel yaşamınızla yerleşiminizle ebeveynlerinizle ilgili kararlar almak için güzel bir zamandır. Ev kurmak alım satım yapmak aile birliğine önem vermek ve aile ile ilgili gelecek planları yapmak için adım atabilirsiniz. Evin içinde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Tamirat tadilat işleri başlatabilirsiniz. Aile büyüklerinin iyiliği ve sağlığı için destekte bulunabilirsiniz. Evden çalışan Yaylar için bu dönem iş bağlamak proje üstlenmek için evde yoğun çalışmak mümkün. Ev veya taşınmazlara yatırım yapmak için plan yapabileceğiniz veya taşınmak yer değiştirmek ile ilgili kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Balık burcunun yardımlaşma içeren duygusallığı artıran, koşulsuz sevgi ve fedakarlığı sembolize eden etkilerini aile içinde aile üyeleri ile paylaşmak mümkün. Burcunuzun yönetici gezegeni JÜPİTER bu dönemde iş ve çalışma alanınızda yer alıyor. Günlük yaşamınızı öne çıkaran ve günlük rutinlerinizi yaparken verimli planlar yapmak hem kendinizi hem sağlığınızı ön plana aldığınız bir dönemdesiniz. İyiliğinizi, sağlığınızı keyfinizi düşünerek,  çalışma temponuzu ayarlamak ve işlerinizi yaparken konfor alanlarınızı da sağlam tutmak adına değişimler başlatabilirsiniz. Oğlak Burcu

 

OĞLAK: Bu yeniayla birlikte 15 günlük dönemde iletişim ve bilgi paylaşımı alanınız canlanıyor. Eğitsel konular, sınavlar, web siteleri, kurslar ve yakın çevre ile kontakt kuracağınız yoğun bir dönem başlıyor. Kardeşler, akrabalar, komşular ve yakın çevre ilişkilerinde birbirinize daha şefkatli yumuşak ve toleranslı davranmak mümkün olacaktır. Bu dönemde yakın ilişkileriniz daha fazla anlayış ve yardımlaşma enerjisi taşıyacaktır. Zihinsel anlamda daha yaratıcı ve ilhama açık olacaksınız ve kendinizi daha renkli bir biçimde ifade edebileceksiniz. Kısa geziler, yolculuklar, kitaplar, kurslar ve taşınmak şehir değiştirmekle ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz ve harekete geçebilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni SATÜRN bu yeniaya yakın açıda yer alıyor ve kariyer alanında ve mesleki hedeflerde size daha yaratıcı ilhama açık tasarlayan ve şekil veren bir zihinsel veriyor. Satış pazarlama işleri sosyal medya ve dijital ortamlar kendinizi daha yaratıcı ifade edebileceğiniz ortamlar olacaktır. Bu yeniay döneminde MARS & VENÜS  para kaynaklarınızı sembolize eden alandan geçişini sürdürüyor. Maddi konularda daha analitik tedbirli planlı ve birikimleri korumaya yönelik hareket etmek durumunda hissederek gerekli önlemleri alıp bütçenizi dengeli kullanacağınıza eminim. Buna rağmen harcamalar bir miktar artış gösterebilir. Ticari konularda akıllı hareket edecek iş görüşmeleri yapacak mülakatlara girecek veya zihinsel faaliyetlerde ve eğitsel konularda güç kazanacaksınız.


Kova Burcu

 

 

KOVA: Bu yeniayla birlikte 15 günlük dönemde maddi alanınız canlanıyor. Maddi anlamda size daha fazla kaynak getirecek işleri bulmak veya bu anlamda size yarar sağlayacak becerilerinizi ortaya çıkarabileceğiniz günlerdesiniz. Maddi konularda ve bütçenizi idare ederken bu dönemde daha aklı başında ve dikkatli davranmanız yerinde olacaktır. Yoğun Balık etkisi ile harcamalarda daha hesapsız davranabilirsiniz veya ipin ucunu kaçırdığınız bir durum varsa derlenmek ve toparlanmak için harekete geçebilirsiniz. Spiritüel yaratıcı sanat ve tasarım gerektiren işlerde bu enerji sizleri destekleyecektir. Ancak sevdiklerinize ailenize veya iş ortaklıklarınız varsa bu kişilere karşı daha fazla empati kurduğunuz yardım eli uzatmak istediğiniz gerekiyorsa maddi manevi destek olmak için el uzattığınız durumlar ortaya çıkabilir. Maddiyattan çok iyilik ve cömertliğin sizler için daha önemli olacağı aşikar. Burcunuzun yönetici gezegeni SATÜRN de bu yeniaya yakın bir kavuşum yaptığından dolayı, kendi işini yapanların veya ticari işleri olanlarınız bu dönemde iş planı yapmak ve yeni iş kontakları kurmak adına iyi fırsatlar elde edebilir. Burcunuzda geçişini sürdüren VENÜS & MARS sayesinde ilişkiler alanınız ve sosyal yaşamınız canlanıyor. Daha cazip ve çekici olmak istediğiniz ve bunu dış dünyaya yansıtabileceğiniz bir zamandasınız. Kendinizi daha candan samimi ve etkili bir biçimde ifade edebilirsiniz ve oldukça dikkat çekici olabilirsiniz.


Balık Burcu

 

BALIK: Sevgili Balıklar bu yeniay burcunuzda gerçekleşiyor. Bu yeniayla birlikte 15 günlük dönemde kendinize, dış görünüşünüze ve sağlığınıza odaklanabilir, yaşamla ilgili yeni hedefler koyabilirsiniz. Fiziksel sağlığınıza daha fazla önem vermek için adım atabilirsiniz. Baş bölgenize yönelik gereken bakımları yaptırabilirsiniz. Burcunuzda yer alacak bu yeniay sizler için bir aylık bir dönemde yeni bir sayfa açmak yolunda bir başlangıca işaret ediyor. Bu yeniayda birçok gezegenin burcunuzda geçiş yapmakta olması sebebiyle, bu enerjiler sizleri daha duygusal ve hassas kılabilir. Sezgileriniz oldukça güçlü olacağından iç görünüz artacaktır. İnsanlarla ilişkilerde daha hassas olacak ve empati kurabileceksiniz. Yaratıcı yanınız açığa çıkıyor sanat estetik ve ilham perisi gerektiren konularda bu yeniay sizleri destekliyor. Kalbinizin ve ruhunuzun götürdüğü yere gitmek önem kazanıyor. Sezgilerinizi dinlemek ve iç sesinize kulak vermek size iyi gelecektir. Bu dönemde kendinizi fazla zorlamadan, ruhunuzun ritmine uyarak gerekiyorsa daha ağırdan alarak telaş etmeden olanları akışa bırakarak ilerlemek doğru bir karar olabilir. Uykular ve rüyalar, romantizm ve spiritüellik, hüzün ve melankoli bu yeniayda ağır basan temalarınız olabilir. Maddi alanınızdan geçiş yapmakta olan VENÜS & MARS sayesinde harcamalarınız bir miktar artabilir, kendinize daha fazla özen göstermek, bilgi ve kültürünüzü artırmak ve kişisel gelişimi desteklemek için harcamalar yapabilirsiniz. Dış dünyadaki ilişkilerinizi, yeni kariyer hedeflerinizi ve genel sağlığınızı mercek altına alacağınız bir yeniay dönemindesiniz sizlere atmak istediğiniz yeni adımlarda her şeyin gönlünüzdeki gibi gelişmesini dilerim.

 

NAZ BAYATLI

 

138 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page