top of page

JÜPİTER PLÜTON AÇISI

HABERİN ve SOSYAL MEDYA' nın ilkeli ve ahlaklı olanını severiz.

MEDYANIN GÜCÜNE ODAKLANACAĞIZ.


Jüpiter Plüton Üçgen açısı 4 Haziran’a kadar sürecek. Jüpiter Plüton Büyük Para güç ve etki taşımayı sembolize eder. Ejderha mitolojilerde bu zenginliğin gücünü temsil eder. Lord of the Rings de hatırlarsanız bu sembolizm kullanılmıştı. Hobbit’lerin altınlarının üzerinde yatan devasa bir ejderha vardı.


Ne tesadüf ki Ejderha Yılındayız. Ejderha, Çin mitolojisinde güçlü ve uğurlu bir varlık olarak kabul edilir, cesaret, yaratıcılık ve yenilikçilik anlamına gelir. Dolayısı ile 2024, olasılıklar ve fırsatlarla dolu bir yıl olacağa benziyor.


Hava elementlerinde yer alan bu üçgen; Zihinsel ve iletişimsel gücümüzü artıran bu transit hayatınıza daha fazla bilgi öğrenim deneyim ve farklı bir bakış açısı katacaktır. Zenginleşme yollarını aramak için düşüneceksiniz.  Zenginlik bilgiden, görgüden ve zihinsel işlerden, iletişim konularından gelecek. Hayatınıza pozitif kazanımlar ekleyecek konuları keşfedeceksiniz. Bir grup içinde güç kazanmak ve etkinlik alanınızı güçlendirmek için adım atabilirsiniz. .


Jüpiter İkizler’de zararlı yerleşimde kabul edilir bunu atlatmanın en önemli hususu yüzeysel bilgi ile hareket etmemektir. En önemli etkisi ahlaki ve etik olanı yapabilme gücüdür. İntihal yapmanın haber ve bilgi çarpıtmanın göz boyamanın çok ön planda olacağı günlerdeyiz. Hem sizin hem çevrenizin belli ilkeler çerçevesinde iletişim kurması ve davranması konusunda doğru olanı yapabilmeyi denemektir. Ahlaklı davranmak önem kazanırken aynı zamanda herkesin birbirinin iyiliğini gözetmesi gerekliliği de aşikardır ve bunu yaparken herkesin bir diğerinin ne yaptığı ile ilgili olarak bilgi sahibi olması gerekir ve bunu sağlamak için bir kontrol mekanizması kurulmalıdır.


Dolambaçlı yollara sapmak reklam pazarlama diliyle algı yönetimi yapmak yanlış bilgi ve haberle etkilemeye çalışmak ta bu transitin kapsamındadır. Bu anlamda bilgiyi ve bilgi akışını kontrol etmek ön plana çıkarken bunu sağlayacak teknik yapıyı da kurmak gereklidir. İnternet alanı ve sosyal medya konuları çok öne çıkacaktır. Bilgi sızdırma eylemleri bilgiyi ele geçirme ve buna karşı alınacak önlemlerin konuşulması beklenebilir.


Uluslar arası ilişkiler, yabancılarla iletişim, hukuki ve resmi işler, Resmileşen sözleşmeler, anlaşmalar, sorun çözecek diplomasi, ithalat ihracat konuları ve genel olarak akademik işlerde güç kazanacağımız ve bu konularda pozitif gelişmeler elde edebileceğimiz günlerdeyiz.  


Naz Bayatlı


JÜPİTER PLÜTON AÇISI

32 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page