top of page

KRALİYET YILDIZI FOMALHAUT & VENÜS İLE KAVUŞUMDA

4 Kraliyet yıldızından biri olan "Fomalhaut" 2 derece Balıkta yer alır, Ptolemy’e göre Venüs ve Merkür karakterini yansıtan bu yıldız, ilişkiler konusunda şanslı olmayı ifade eder. Ayrıca konuşarak anlatarak etkileyici olursunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için şansınız olur. Fomalhaut şans ve güç getiren bir kraliyet yıldızıdır. Bu yıldızla kavuşan gezegenler, sahip oldukları nitelikleri büyütür ve şans getirecek şekilde kullanabilirler. Dört büyük melekten Cebrail ile temsil edilen Fomalhaut Güney'in Gözcüsü veya Balığın Ağzı olarak da adlandırılmıştır. Müjde getiren yıldızdır. Mahşerin 4 atlısından biridir , diğerleri Aldebaran-Antares ve Regulus adlı sabit yıldızlardır.


14-15 Mart 2024 tarihlerinde bu yıldızla Venüs kavuşumda yer alacak.Venüs ile kavuşumda olduğu bu 2 gün ilişkiler iyilik etmek ve yardımlaşma teması taşıyacak. İlişkiler yumuşayarak anlayış ve sevgi enerjisi yansıyacak. Sanat estetik ve tasarım içeren konular olumlu yer alacak.

Bu 2 gün aşklar özellikle yasak aşklar aşkın karanlık yüzü ve ilişkilerde neler yanlış yapılıyor bunları da sık sık duyacağız.Fomalhaut 2-3 derece Balık’ta yer alır ve ayrıca bir diğer kraliyet yıldızı olan Aldebaran da 9-13 derece İkizler’de yer alır. Bu iki noktada birer gezegeni olan bir kişi yükselir ünlenir ve zafer kazanır diyor antik astrologlar.


Bu yıldız materyal olandan, spiritüel manevi olana geçişi sembolize eder. Sanki Jüpiter/Satürn karesi gibidir. Kişi kendi çıkarını düşünmekle başkaları veya kolektif için çalışmak arasında kalır. İyilik etmeyi ve benliksiz ve bencillikten uzak bir tavırla hareket ederse yücelecektir. Bu yıldız nazik idealist spirtüel kurtarıcı ve gerekli zamanda gerekli şeyleri söyleye insanları uyandıran ve ayağa kaldıran bir etki taşır. Yeni düşünceler ve fikirler öne sürmekten çekinmezler.


Bu yıldız gelecekte insanlığı en yüksek amacına en güzel versiyonuna ulaşmasının, iyi ahlaklı ve insanlığa hizmet eden varlıklar haline dönüşmenin vizyonunu taşır.
HEPİMİZE MÜJDELİ HABERLER GELSİN DİYELİM .


Naz BayatlıFomalhaut Venüs ile Kavuşumda
Fomalhaut Kraliyet Yıldızı

107 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page