top of page

MARS OĞLAK BURCUNDA

4 OCAK-13 ŞUBAT 2024


Savaş ve mücadele gezegeni Mars Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Mars’ın Oğlak burcunda hem staminası hem de görev aşkı güçlenir. İçimizdeki çalışkan arı ruhu açığa çıkar. Ordu düzenine uyan ve disiplinli bir asker gibi davranabildiği için Mars bu burçta yücelir. Bu ay Kariyer, ofis yaşamı veya günlük hayatta yapılması gereken işlere dört elle sarılacağız. Sorumluluk planlama irade ve istikrar göstermek istediğimiz her şeyde bu yerleşim çok işimize yarayacak. Gökyüzünde Merkür’ün de Oğlak burcunda direkt hareketine başlaması ve ay sonuna kadar bu burçta kalacak olması sebebiyle oldukça mantıklı pragmatik kalite standartı yüksek ve düzenli bir tutumla hareket etmek isteyebiliriz.


Mars elbette bu burçta katı soğuk esnemez yargılayıcı ve sertlik içeren bir bakış açısı da katacaktır. Aşırı temkinli olmaya, kendimizi kontrol etmek istediğimiz konulara, istemediklerimize mesafe koymaya ve maddiyat alanında hesap kitap işlerine odaklanmaya başlayacağız.


Mars Oğlak burcundayken kişi hem kendinden, hem de başkalarından çok şey bekler, Mars Oğlak Kadını ve Erkeği aşktan önce iş derler, işinde gücünde ilerleme amacı taşımayanla, kariyerinde başarı hedefleri olmayanlarla veya iş dünyasında bir varlık gösteremeyenlerle işleri olmaz. Zayıf olmak ezik görünmek onların en ürktüğü konudur. Eleştirilmek başarısız ve yetersiz görünmekten hiç hoşlanmazlar. Aşkta da Yüksek standartları vardır, çıtayı yükseğe koyarlar. Çapkın olsalar bile karda yürür izlerini belli etmezler. Performansları ile açıktan öğünen boş boğazlardan değildirler. Her ilişkiye balıklama atlamazlar, sizi önce testten geçirirler, mükemmeliyetçi tavırları mesafeleri ve bazen de bilmişlikleri sizi yorsa da dayanırsanız direnirseniz sadık ebeveyn ruhlu başarılı ve her işi kolayca halleden bir partneriniz olacaktır.  

Bu ay kariyerinize odaklanın, finansal alanda eksik gedik işlerinizi tamamlayın. Uzun vadeli planlar yapın bütçenizi gözden geçirin. Gerekiyorsa kemiklere, dizlere, dişlere, iskelet ve cildinize dair sağlık bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.


Hepinize hayatın tıkır tıkır işleyen bir saat gibi her şeyi zamanında tam ve mükemmel bir şekilde işlemesini dilerim.


Naz Bayatlı


Savaş ve mücadele gezegeni Mars disiplinli çalışkan ve dayanıklı olacağı Oğlak burcunda
Mars Oğlak burcunda 4 Ocak-13 Şubat 2023

 

76 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page