top of page

MAYIS 2021 BURÇLARA ÖZEL AYLIK YORUMLARINIZ


KOÇ BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Mars Yengeç burcunda sizlerin ev aile ve yerleşim alanında geçişine devam ediyor. Evinizle ailenizle evle ilgili konularla daha fazla meşgul olacağınız temalar ön plana çıkacaktır. Aile üyelerinin iyiliği sağlığı ve bakımı ile ilgili inisiyatif alacağınız veya duygusal destek vereceğiniz konular yer alabilir. Özellikle Mayıs sonunda Mars, Plüton ile karşıtlık yapmaya başlayacağı için ayın son haftası sizler için daha yorucu tempoda geçiyor olacaktır. Hem evle hem kariyer hedefleriniz ile uğraşmak, iş temponuzun artması ile size fazladan yük bindirecek durumlar söz konusu olabilir. Evden çalışan Koçlar için iş stresi işteki insanlarla uğraşmak ve işin üzerinize boca edeceği iş yükü daha fazla hissedilebilir.

İletişim ve zihinsel konuları sembolize eden gezegen Merkür 4 Mayıs’ta ve ardından Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs 9 Mayıs’ta İkizler burcuna geçerek sizin iletişim haberleşme ulaşım kardeşlerle ilişkiler ve zihinsel projeler alanıza yerleşiyor. Ay sonuna kadar sizi iletişim alanında destekliyor olacak. Bu süreçte çok daha fazla görüşme, konuşma ve yazışma yapmanız mümkün. Satış pazarlama web siteleri eğitim ve sınavlar kitaplar vb gibi konularda güçlü olacaksınız. Yakın çevre iletişiminiz yoğun geçecek ve yakınlarınızla daha fazla haberleşmek ve bağlantı halinde olmak isteyeceksiniz. Merkür 30 Mayıs’ta geri hareketine başlıyor, gölgeli süreci 15 Mayıs’ta başlayacak ve bu tarihten sonra el atacağınız zihinsel işlerin net sonucunu 7 Temmuz civarı alıyor olacaksınız. Venüs’ün de bu alanda yer alması nedeniyle iletişiminiz daha ılımlı, konuşkan ve yaratıcı olacaktır. Yakın çevre bağlarınızı güçlendirmek için iyi bir etki taşıyor.

14 Mayıs tarihinde Jüpiter Kova burcundan çıkıp Balık burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin bilinçaltı alanınızı sembolize eden eve yerleşiyor ve bu konumda sizleri daha spiritüel iç dünyanıza odaklı ve ruhsal anlamda iyileştiren bir sürece işaret ediyor. Ruhunuzun derinliklerine ineceğiniz rüyaların ve sezgilerin daha arttığı bir iki ay olacak. Daha sonra Retro yapıp temmuz sonunda tekrar Kova burcuna gelecek ve sosyal alanda sizi eksik kalan işlere görüşmelere ve sosyal bağlara yöneltecek. Arkadaşlarla gelecek projelerini tamamlamak için size fırsat verecek.

Sorumluluk ve kariyer hedeflerimizi sembolize eden Satürn bu ayın sonunda 24 Mayıs’ta Retro yapacak ve kariyer ile ilgili gelecek planlarınızı netleştirmek ve somutlaştırmak için iyi bir plan yapmanız gerekliliğini fark edip yeniden yapılanma sürecine girebilirsiniz. Eksik gedik ve pürüzleri tamamlamak için bu süreç ekime kadar devam edebilir.

11 Mayıs Salı günü Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor ve bu yeniay sizlerin maddi konuları içeren alanınızda yer alacağı için öncelikle maddi konularda sağlam adımlar atmak güven veren yatırımlar yapmak ve paranızı iyi değerlendirmek için sizi motive edecektir. Kaynakları artırmak ve yeni girişimler yapmak adına size enerji verecek bir yeniay olacak. Kendinize güvenmek ve değerinizi ortaya koymak adına sağlamlaştırıcı etkiler. Bu esnada Merkür ve Satürn arasında olumlu bir açı gerçekleşeceğinden yeni girişimler için destek veren bir görünüm yer alıyor. Neptün Güneş’le sekstil yani destekleyici bir açı yapacağı için hayal gücü gerektiren ve yaratıcı yönünüzü kullanmanız gereken işlerde iyi olacaktır. Merkür Retro’ dan önce son çıkış gibi görünen bu tarihe bir çok iş sıkıştırılabilir.

26 Mayıs Çarşamba Günü 5 derece Yay burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek etkilerini Mayıs ortalarından itibaren daha güçlü hissedebilirsiniz. Basın yayın sosyal medya hukuki işler ve resmi süreçleri sembolize eden alanınızda yer alacağı için daha zihinsel süreçlere işaret ediyor ve yeni fikirlerle yeni bakış açısıyla hayata bakmak ve hedefler belirlemek için kararlar alabilirsiniz. Kültürler felsefeler baskılı malzemeler yazılar web siteleri uzaklarla bağlar, eğitsel işler ve akademik konular ön plana çıkacak. Neptün bu defa Venüs ve Merkür’e kare yapacağı için açıkçası yolculuklar elektronik aletler ve araçlarla haberleşme ve iletişim konuları sıkıntılı olmaya başlayabilir. Olası arızalara karşı negatif etkilenmemek için şimdiden önlem almakta fayda olacaktır.


Mutlu ve sağlıklı bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


BOĞA BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ

Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Venüs 9 Mayıs’ta İkizler burcuna geçiş yapacak ve yanında iletişim gezegeni Merkür ile İkizler de geçişini sürdürürken ay boyunca yakın kontakta olacak. Para konularını sembolize eden Venüs’ün maddi konularınızı sembolize eden alandan ay sonuna kadar geçiş yapacak olması, bu ayın odak noktasını gelirlerinize, kaynak yaratan işlere ve maddi konuların yönetilmesine yönelteceğinize işaret ediyor. Merkür 30 Mayıs’ta geri hareketine başlayacağı için önemli alım satım ve harcama planınızı bu tarihten önce yapmakta fayda olabilir. Mayıs ayı içinde güzellik sanat estetik edebiyat ve sizi mutlu edecek konulara dair alışverişler yaparak geçirebilirsiniz. Ayrıca kazancınızı artıracak hedefler içinde olabilirsiniz.

Mücadele gezegeni Mars ay sonuna kadar Yengeç burcunda kalacak ve sizlerin iletişim haberleşme eğitimler taşınma ve kardeşlerle ilişkiler alanınızdan geçiyor olacak. Dolayısıyla kısa yolculuklar haberleşme araçları ve her türlü araç alet edavat ve bilgisayarları kullanırken azami dikkat göstermek gerekebilir. Yakın çevre iletişimi kardeşlerle komşular ve yakına akrabalarla ilişkiler normalden daha hassas geçebilir. İlgi bakım tolerans ve sevgi görme ve gösterme konuları gündeminizde olabilir. Taşınmak ve yer değiştirmek isteyen Boğalar bunu Merkür Retro olmadan ay sonundan önce hallederlerse işleri daha kolay ilerleyebilir.

11 Mayıs günü burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek ve bu yeniay sizler için birçok bakımdan toparlayıcı olacak etkiler taşıyor. Hedeflerinize hem maddi anlamda hem de zihnen daha odaklı olacaksınız ve somutlaştırmak istediğiniz konularda ileri atılmak için size enerji verecek. İlişkilerde güven arayışı olacaktır veya siz daha güvenli hissetmek için çaba sarf ederken, iletişim yetenekleriniz size yarar sağlayacaktır. Çözümler bulmaya alternatif yollar keşfetmeye her zamankinden daha açık olabilirsiniz, yeni ilişkiler başlatmak, geleceğe doğru sağlam adım atmak, bir ilişkiyi veya ortak çalışmayı daha güvenle ilerletmek için istekli olacaksınız.

14 Mayıs’ta şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter Balık burcuna geçiyor ve sizlerin arkadaşlıklar grup faaliyetleri ve sosyal projeler alanınızda geçişine temmuz sonuna kadar devam edecek. Bu transit size arkadaşlıklar arasında iyilik yayma, yardımlaşma ve tolerans göstermek adına destek verecek. Arkadaşlarla veya topluluklarla yaptığınız çalışma faaliyet ve gelecek projeleri için oldukça iyi etkiler yansıtıyor olacak.

24 Mayıs’ta Sorumluluklarımızı sembolize eden gezegen Satürn geri harekete başlayacak ve sizlerin kariyer alanınızda Ekim ayına kadar R hareketi sürdürecek. Bu yeniden planlama yapmak eksik gedik ne varsa tamamlamak ve kariyer planlarınızı yeni temellere oturtmak için size fırsat verecek. Ekipler grup faaliyetleri teknik konular hak hukuk ve eşitlik temaları bir şeyleri modernize etmek ve işinize yeni teknikler kullanarak ilerlemek adına istekli olabilirsiniz. Otorite figürleri ile sıkıntı çıkabilecek bir dönem veya işle ilgili resmi işler varsa bu alanda gecikmeler ve ertelenmeler gerçekleşebilir. Bazı iş ve kariyer hedeflerinize sınırlama gelebilir veya siz kısıtlamalardan kurtulmak için daha özgür olabileceğiniz bir plana doğru ilerlemek isteyebilirsiniz.

26 Mayıs’ta 5 Derece Yay burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek ve bu tutulma sizlerin krediler borçlar aileyle eşle veya iş ortaklarıyla para paylaşımınızı sembolize eden alanda yer alacak. Bu tutulma ile bütçenizi korumak ve gereksiz harcamaları dengelemek aile ve ev ile ilgili harcamaların ele alınması bir kredi veya borcu ödemekle ilgili konular gündeminizde olabilir. Vergi sigorta tazminat bonus gibi gelir gider temaları içinde kararlar almak ve bu alanda varsa krizleri yönetmek için bu tutulma size farkındalık getirecektir.


Mutlu ve sağlıklı bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


İKİZLER BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür Venüs’le beraber ay sonuna kadar burcunuzda geçişte olacak. İletişim ve ilişkiler gezegeninin burcunuzdaki ziyareti boyunca oldukça hareketli ve iletişimi bol bir ay geçireceğinize eminim. Bu ay kendinizi hem oldukça enerjik ve sosyal bulacaksınız hem de zihinsel anlamda sizleri meşgul edecek bir çok konu ile uğraşacaksınız. İletişim becerileriniz ortaya çıkıyor olacak ve ilişkileri kuran yöneten ve yönlendiren taraf siz olacaksınız. Fikirler ve yeni projelerle belki kendinizi ön plana çıkartacağınız fırsatları da yakalama şansınız olacak. Kendinize bakacağınız, güzelleşmek için çaba harcayacağınız ve çekici hissedeceğiniz bir süreç.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor ve bu yeniay size iş alanında arka bahçenizi derlemek toparlamak adına yeni adımlar atmanız için enerji verecek. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bu yeniayda Satürn ile iyi açıda olacağından özellikle iş ve çalışma alanınızda yeni planları harekete geçirebilecek etkiler taşıyor. Bir yandan da sağlığınız beslenmeniz ve günlük ritminizle ilgili planları sizin için daha verimli ve somut hale getirecek kararları alabilirsiniz. Kolektife hizmet, yardımlaşma gibi ruhunuza iyi gelecek konulara da eğilebilirsiniz.

Mars bu ay sizin para alanınızda geçişine devam edeceği için maddi konularda biraz daha gayret göstereceğiniz kaynaklarınızı korumak ve artırmak adına çabalayacağınız görülüyor. Krediler borçlar veya aileyle iş ortaklıkları ve çalışma işbirlikleri size kaynak getirecek imkanlar sunabilir. Bir yandan da yeni kazanç kapıları açmak adına girişimlerde bulunmak için de motivasyonunuz olacaktır. Harcamalar bir nebze artacaktır. Ev aile sağlık ve yerleşim konularında harcamalar yer alabilir.

Jüpiter 14 mayıs ta Balık burcuna geçiyor ve sizlerin kariyer alanına yerleşiyor, temmuz sonuna kadar burada kalacak olan Jüpiter kariyer hedeflerinize destek olacak. Daha fazla kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve görünür olacağınız bir 2,5 ayınız var. Kariyerle ilgili açılımlar yapmak isterseniz bu dönemde atılım yapmak iyi olabilir.

Bununla birlikte ay sonunda Merkür geri hareketi yer alacağından önemli kararları sözleşme ve anlaşmaları hatta ortak çalışmaları nihai kararlarla mayıs ayı bitimine kadar ele almak akıllıca olacaktır.

Satürn de 24 Mayıs’ta R harekete başlayacak ve bu gerileme Ekim ayına kadar sizlerin uzaklarla, yabancılarla ilişkileri iletişimi, akademik konuları, basın yayın ve baskılı işleri hukuki süreçleri ve resmi işler alanınızda yer alacağı için eğer bu konularda bir takım işleriniz varsa bu işlerin gecikebileceği erteleneceği ve tekrar yapılanmak ve sağlam temellere oturmak için ele alınabileceğine işaret ediyor. Sorumluluklarımızı ve görev duygumuzu test edecek bu süreçte emek nakit ve vakit dengenize gerçekçi bir bakış açısı ile odaklanmak yararlı olacaktır.

26 Mayıs’ta 5 derece Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ilişkiler alanınızda yer alacağı için bu dönemde , aslında ay genelinde ilişkiler teması ön planda olacak. Buna her türlü ilişki dahildir. Evlilik, uzun süreli birliktelikler, iş ortaklıkları ve sosyal hayat arkadaşlıkları mercek altında olacak. Duygusal bağlarınızı nasıl kurduğunuzu, ilişkilerde ne kadar özgür veya bağımsız hareket edebildiğinizi, hayata bakış açınız, ilkeler , prensipler ve etik anlamda birlikteliklerinizin size ne kadar destek olduğu konusunu düşünebilirsiniz ve kişileri bu anlamda değerlendirmeye alabilirsiniz. Ay tutulması elbette aile kurmak ve bir ilişkiyi geleceğe taşımak adına size gerçeklerin ne olduğuna dair bir içsel araştırma da getirecektir. İdeal ilişkinizi yaratmak ve sürdürmek bakımından karar değişiklikleri yapılabilir bazı ilişkilere tamam bazı ilişkilere devam etme kararları alacağınız bir süreçte olacaksınız.


Mutlu Sağlıklı bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


YENGEÇ BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Ay, 11 Mayıs Boğa yeniayı ve 26 Mayıs Yay’daki Ay tutulması ile size yeni kararlar ve adımlar getirecek.

Bu ay arkadaşlıklar ve arkadaşlarla yapacağınız gelecek planları oldukça ön planda olacak. Sosyal hayatta veya kişisel olarak sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini görmek ve rahat huzur ve sükunet için hayatınıza neleri katabileceğinizi somut bir biçimde düşünerek pratik değişiklikler yapmak üzere adım atabilirsiniz. Bunun içinde yaza dair gelecek planları da var. Ancak bu esnada Merkür ve Venüs İkizler burcunda yer alacak ve sizlerin bilinçaltını ve içe dönmeyi sembolize eden alanda geçiş yapacağı için kendi başınıza kalmak yeteneklerinizi daha verimli değerlendirebileceğiniz konuları bulmak yazmak içmek okumak anlatmak bilgiyi toplamak ve işinize yarayacak bilgileri kullanmak adına düzenlemek üzere çalışmalar yapabilirsiniz. Evden çalışan yengeçler için bu dönem zihinsel olarak oldukça verimli geçebilir. Ya da evden iş yapmak isteyen Yengeçler bu dönemde daha başarılı olacaklardır. Merkür ay sonunda geri harekete başlayacağından, özellikle işle ilgili konular sizleri meşgul edecek yarım kalan tamamlanmamış ya da eksik kalan işleri düzenlemek için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. İşle ilgili kararları 30 mayıs-24 haziran aralığında bekletmek akıllıca olacaktır başlangıç yapmak için çok uygun zamanlar değildir.

Burcunuzda geçişini sürdüren Mars sizi normalden daha fazla aktif ama bir o kadar da yorgun hissettirebilir. Normalden daha fazla insanla uğraşmak dert anlatmak durumunda olabilirsiniz. Baş bölgenize midenize ve beslenmenize daha özen göstermek yararınıza olacak. İlişkilerde daha savunmacı veya agresif olmak veya böyle insanlarla karşılaşmak ta mümkün. Hassasiyetlerinizi ve hassas çizgilerinizi belirleyebilirsiniz . ay sonunda özellikle Plüton ile karşıtlık yapacağından ilişkilerde azami dikkat göstererek ilerlemek ve sakin kalmak en iyisi.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Ay tutulması iş ve çalışma günlük düzen ve sağlık alanınızda yer alacağı için bu konularda azami özenli gitmekte fayda var. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını daha fazla düşünebilir ve günlük hayatın monoton halini değiştirmek için düzen değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ev yerleşim aile ve sağlık konuları ay tutulmasında hep ön plana çıkar ve kurduğumuz duygusal bağların bizi rahatsız eden tarafları daha fazla gözümüze çarpar. Yay’ın neşeli iyimser ve enerjik yanını kullanmak bu durumda avantajınıza olacaktır.

Ay sonunda 24 Mayıs’ta yine bir Retro daha var Satürn retrosu , Ekim ayına kadar sürecek olan bu gerileme sizlerin maddi konularda akılcı davranmanız gerektiğini gösteriyor akılcı maddi kararlar almayı ihmal etmeyiniz ve bütçenizi korumaya almak akıllıca olacak.

14 Mayıs şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Balık burcuna geçiyor ve burcunuza destek veriyor. Uzaklar yabancılar hukuki ve resmi işler eğitim akademik çalışmalar uzun yolculuklar basın yayın baskılı işler ve web siteleri sosyal ağlar alanında geçiş yapacak Jüpiter bu konularda işleriniz varsa size destek verecektir.


Mutlu sağlıklı ve huzurlu bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


ASLAN BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Güneş iki önemli etkileşim alacak. İlki 11 Mayıs’ta gerçekleşecek Boğa burcundaki yeniay. Bu yeniay sizlerin kariyer alanınızda gerçekleşiyor. İş ve kariyer hedefleriniz için sağlam kalıcı adımlar atmak üzere bu yeniaydan yararlanabilirsiniz. İş görüşmeleri yapmak, işle ilgili hedeflere doğru girişim yapmak ve kendinizi ön plana çıkaracak sizi topluluklar önünde görünür kılacak ne hedefiniz varsa bu dönemde harekete geçebilirsiniz. Aile ve anne ile ilgili işleriniz varsa elbette iyilik sağlık ve bolluk için Boğa yeniayı her zaman işe yarar. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs sosyal alanınızda ve arkadaşlıklar grup etkinlikleri ve gelecek projeleri adına konuşmalar ve planlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek ay tutulması Yay burcunda ve sizler için aşkı romantizmi çocukları ve hobileri sembolize eden alanda yer alacağı için, duygusal bağlar, aşk ihtiyacı, çocuk yapmak veya çocuklarla ilgili konular sizin için çok ön planda olacaktır. Aşk ve romantizm yaşamak için güçlü bir fırsatınız var, tutulma tam kapanmanın sonrasında yer alacağı için şansınız yüksek diyebilirim. Sosyalleşmek ve sizi mutlu eden şeylerin peşinde koşmak için fırsatınız olacak. Hobiler yaratıcı çalışmalar yeni hedef ve ideallerinizi hayata geçirmek için sizi sıkan bağlardan kurtulup yeniliklere yelken açabilirsiniz. Artık zamanını doldurmuş ve size bir yarar sağlamayan duygusal bağları koparmak için de elverişli bu tutulma. Sizi özgür kılacak ve iyimser enerjisi ile seçimler yapmanıza yardımcı olacak. Aynısı 2020 Haziran’da gerçekleştiği için bu dönemde ortaya çıkan bir ana tema varsa bu tutulma o konunun devamını veya çözümünü de getirebilir.

Mars bu ay Yengeç burcunda ve sizlerin bilinçaltını sembolize eden alanınızdan geçiş yapıyor. Mars bu alanda içsel olarak huzursuzlukları ve yetişmek durumunda olduğunuz işlere dair telaşları sembolize eder, dolayısıyla iş veya günlük hayatta üstlendiğiniz görevlerle ilgili enerjinizi toparlamak ve hızlı hareket etmek konusunda stres yaşayabilirsiniz. Enerjinizi tüketen bazı işler olabilir. Çalışma düzeninizi sağlığınızı ruh ve beden bütünlüğünüzü dengelemek zorunda hissedebilirsiniz.

14 Mayıs’ta şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin krediler borçlar ve para işleri alanınızda Temmuz sonuna kadar geçişini sürdürecek. Ticari girişimler, kredi almak, borçları ödemek ve iş ortaklıkları başlatmak için size fırsatlar getirebilir. Özellikle 14-28 Mayıs arası bu konularda daha elverişli gökyüzü etkileri var. Ama en azından elinizi rahatlatacak maddi kolaylıklar Jüpiter Balığın 2 aylık geçişi ile mümkün olabilir. Satürn’de 24 Mayıs’ta ilişkiler alanınızda geri harekette bulunacağından önemli bir iş ortaklığı yatırım veya yüklü miktarda borç alacaksanız beklemek daha akıllıca olabilir. Yeşil ışık aslında Kasım 2021 de yanacak ama elbette şahsi haritalara bakmak daha net bilgi verir.

İletişim gezegeni Merkür ile İlişkiler gezegeni Venüs sizlerin arkadaşlıklar alanınızda geçiş yapacağından takım veya ekiplerle yapacağınız faaliyetler, bir dernek klüp veya sosyal ağ içinde her zamankinden daha aktif olabilir, yazacak, anlatacak ve kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz çok şey olacaktır. Eğitim, satış pazarlama, bilgi aktarımı yapmak ve internet ortamında paylaşımlar yapmak için size enerji verecektir.


Mutlu bir ay dilerim.

Naz BayatlıBAŞAK BURCU MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 4 Mayıs’tan itibaren İkizler burcuna yerleşiyor ve ay sonuna kadar sizlerin kariyer hedefleri alanınızda geçiş yapacak. Ardından ilişkiler ve para gezegeni Venüs’te yanına katılarak size iş konularında destek vermeye başlayacak. Bu ay sonuna kadar iş ve kariyer alanında daha fazla çalışmak, iletişim kurmak, işle ilgili bağlantılar bulmak, satış veya pazarlama işleri, dijital ve internet ortamında yapılacak işler, web siteleri ve yazmak anlatmak fikirleri paylaşmak adına size enerji verecektir. İş alanında yeni iş görüşmeleri yapmak veya kendinizi fikirlerle ve projelerle ön plana çıkarmak için size imkan verecek. Ay sonunda Merkür yine bu alanda geri hareketine başlayacağından, ay içerisinde işle ilgili yapmak istediğiniz önemli girişimleri Retro öncesinde 28 Mayıs’tan önce halletmenizde yarar olacak. Merkür, 24 Haziran’a kadar Retro hareketi devam edecek. Bu dönemde aileniz ,anneniz veya ebeveynlerle ilgili konularda da almak istediğiniz kararlar olabilir onlarla da yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz.

Mücadele gezegeni Mars bu ay Yengeç burcunda geçişine devam ediyor ve sizlerin arkadaşlıklar alanınızda yer alıyor. Arkadaşlarla ilişkiler bu dönemde daha hassas ve kırılgan olabilir. Tepkinizi ortaya koyabileceğiniz etkiler var. Ekipler arkadaş grupları sosyal ağlar içerisinde daha fazla faal olabilirsiniz ve sorunları çözmek için işi ele alabilirsiniz ancak yine de strese girmeden sakin kalarak ilişkileri yönetmek gerekecektir. Keza flört ve aşk alanında da ilişkileri ele alırken karşılıklı hassasiyetleri gözetmek önemli olacaktır. Duygusal çıkışlar ve alınganlık öne çıkabilir.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve bu yeniay sizlerin uzaklar, yabancılarla bağlar, uzun yolculuklar, akademik işler, üniversite sınavları, hukuki ve resmi işler, web siteleri, basın yayın ve baskılı işler alanınızda yer alacak. Tüm bu konularda somut adımlarla hareket edecek sağlam kararlar almak için size destek olacak. Yeniayın yönetici gezegeni Venüs kariyer alanınızda yer alacağı için işle ilgili resmi işler satış pazarlama işleri ve uzak şehir/ülkelerle kuracağınız bağlar ön plana çıkabilir ve bu konularda sağlam hareket etmek isteğiniz artabilir. Son bir gayretle bu yeniayın etkilerini arkanıza almak adına yarım kalmış girişimleri sınavları veya işleri halletmek için adım atabilirsiniz.

14 Mayıs’ta Jüpiter Balık burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin evlilik, uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınıza geçiş yapıyor. Bu transit Temmuz sonuna kadar sürecek ve size ilişkiler konusunda ılıman etkiler yansıtacak. Evlilik içinde daha fazla anlayış ve şefkat getirecektir. Yeni ilişkilere başlamak için de fırsatınız mutlaka var. Jüpiter 20 Haziran’da geri hareketine başlayacak ve geçmişte kalan ilişkiler su yüzüne çıkabilir veya eskiden devam eden ilişki problemlerine tekrar el atmak gerekebilir.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek 5 derece Yay burcundaki Ay tutulması ev aile ve yerleşim alanınızda yer alacak, ev almak satmak kiralamak veya yerleşimle ilgili tadilat tamirat gibi konularda aktif olacağınız bir tutulma, aile ve evle ilgili konulara sizi odaklayacak bu tutulmanın aynısı 2020 Haziran’da da gerçekleşti. Benzer temalar ortaya çıkabilir veya o tarihlerde ortaya çıkan bir temanın kapanışı bu tutulma ile gerçekleşebilir. Aslında bu bir tamamlanma tutulması olacak. Aile içinde tutum ve davranışlarınız, annelik babalık tarzınız ve ebeveynlerle iletişiminiz gibi konuları mercek altına alacak ve ilişkilerinizi modifiye etmek ve güçlendirmek için size iyimser bir bakış açısı sunabilir. Evlenmek ev kurmak ve evden çalışmak için özel hayat ve ilişkiler alanında kararlar alıp hayata geçireceğiniz bir dönemdesiniz.TERAZİ BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Venüs 9 Mayıs’ta İkizler burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin uzaklarla kurulan bağları, akademik çalışmaları, yüksek öğrenim sınavlarını, hukuki ve resmi işleri, basın yayın ve baskılı işleri sembolize eden alanınızda yer alıyor. Bu konularda Venüs size kendinizi iyi ifade etmek ve mutlu olduğunuz konulara yönelmek açısından destek veriyor olacak. İletişim haberleşme ve ulaşım gezegeni Merkür’ün de bu alana geçmesiyle birlikte oldukça zihinsel bir sürece giriyorsunuz. Bol konuşup fikirlerinizi açıkladığınız bilgi paylaşımı yaptığınız eğitimler veya sınavlarda başarı yakalayabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Eğitim ve öğretim konuları odak noktanız olabilir. Hukuki veya resmi süreçleriniz varsa bunları Merkür’ün Retro harekette olacağı 30 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasına almamanızı önerebilirim. Uzun yolculuklar planlayabilirsiniz uzaklardan birisi ile bağ kurup sohbet edebilirsiniz. Kitaplar yayınlar ve baskılı malzemelerle ilgili işleriniz varsa bunlara ağırlık verebilirsiniz. Kısaca zihinsel ve eğitsel işler için oldukça hareketli bir dönemde olacağınız görülüyor.

14 Mayıs’ta şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter Balık burcuna giriş yapacak ve Temmuz sonuna kadar bu burçta kalacak bu süreç içerisinde iş ve çalışma konularınızda fırsatlar yakalamak ve girişimlerde bulunmak için size destek olacak. Sağlık ve beslenme konularında iyileştirici etkileri olacaktır. Kendinize daha fazla bakım ve özen göstermek isteyebilirsiniz. İş yerindeki ilişkiler ve kuracağınız yeni bağlar size şans getirebilir.

Mücadele gezegeni Mars bu ay Yengeç burcunda geçiş yapacak. İş ve kariyer alanınızda geçişini sürdüreceği için işle ilgili konularda daha hırslı dinamik ve atılgan olabilirsiniz. Ön plana çıkmak için mücadele verebilirsiniz. Ay sonunda Mars Plüton karşıtlığı gerçekleşeceği için kariyer ve ev hayatı arasında sıkışabilir ve günlük düzeninizi dengede tutmak için çaba harcayabilirsiniz. Kariyer ve aile içindeki iletişim ve duygusal bağlar bir nebze daha hassas ve kırılgan ilerleyebilir. Aşmanız gereken zorluklar olabilir.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşiyor ve maddi konularda sağlam adımlar atmak ve kendinizi bütçe konularında sağlama almak için yeni kararlar alıp girişimlerde bulunabilirsiniz. Kredi almak borç ödemek, vergi sigorta tazminat bonus ve miras ile ilgili işlerinize odaklanabilirsiniz. Ticari atılımlar yapmak ve iş ortaklıkları kurmak için size enerji verecek etkiler olacak.

26 Mayıs’ta Yay burcunda bir Ay tutulması yer alacak ve bu tutulma sizlerin kısa yolculuklar kardeşler ve yakın çevreyle iletişim ve eğitsel işler alanınızda yer alacak. Dolayısı ile bu süreçte iletişim kurduğunuz kişilerle, almak istediğiniz eğitimlerde veya yakın çevreyle kurduğunuz bağlarda duygusal gereksinimlerinizi ihtiyaçlarınızı öne çıkaracak bir etki olacak. Sevdiğiniz sizi mutlu eden ideallerinizi gerçekleştirmeye yarayacak eğitim iş planı web siteleri satış pazarlama ve iş konuları ön planda olacak. Taşınmak yer değiştirmek şehir değiştirmek veya okul sınav ve buna benzer konularda ne yapmak istediğinizi net olarak görüp buna göe bir eylem planı belirleyebilirsiniz.


Mutlu ve sağlıklı bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


AKREP BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Mars Yengeç burcundaki geçişini sürdürmeye devam ediyor. Sizlerin uzaklar, yabancılarla bağlar, uzun yolculuklar, akademik işler, üniversite sınavları, hukuki ve resmi işler, web siteleri, basın yayın ve baskılı işler alanınızda yer alacak. Tüm bu konularda somut adımlarla hareket edecek sağlam kararlar almak için size destek olacak. Fikirlerinizi, hayata bakış açınızı ve görüşlerinizi ön plana çıkararak kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Resmi işleriniz veya hukuki süreçleriniz varsa bu alanda daha fazla çaba göstermek zorunda hissedebilirsiniz. Aynı şekilde eğitimler akademik konular ve sınavlar odak noktanızda olabilir ve sizi yoracak etkiler yansıtabilir.

14 Mayıs’ta şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter Balık burcuna geçecek ve Temmuz sonuna kadar sizlerin aşk romantizm ve yaratıcılık alanınızda kalacak. Aşk hayatınızın renkleneceği ve yeni flört ihtimallerinin ortaya çıkacağı bir dönemdir. Var olan ilişkinizde daha yumuşak ılıman ve romantik olma şansınız da yüksek. Jüpiter Temmuz başında Retro hareketine başlayacak önemli ilişki kararlarını bu tarihten önce almak daha doğru olacaktır. Yaratıcı projeler ve hobilerle ilgili girişimler için de Jüpiter size destek verecek. Çocuk sahibi olmak isteyen Akrepler içinde Mayıs ve Haziran öne çıkan bir zaman dilimidir. Temmuz ayında geçmişte kalan ilişkilerle ilgili yeni durumlar ortaya çıkabilir veya ilişkilerde geçmişten gelen problemler tekrar ele alınmak üzere su yüzüne çıkabilir.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşecek ve bu yeniay sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıklarını sembolize eden alanda yer alacağı için sevgili Akrepler bu ay oldukça ilişki odaklı bir ay geçireceksiniz. İlişkilerde yeni başlangıçlar için size güzel fırsatlar var.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek Ay tutulması sizlerin maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer alacağından para konularında bu ay daha dikkatli olmak isteyeceksiniz. Yatırımlar kaynakların artırılması kazançların yönetimi ve harcamaların dengelenmesi konularında kararlar alabilirsiniz. Bu ay ayrıca Merkür ve Venüs gibi iki önemli gezegen krediler borçlar ticari girişimler alanınızda geçişte olduğundan mali işleriniz odak noktanızda olacağı kesin. İş birlikleri çalışma ortaklıkları yapabilir ticari atılımlarda bulunabilir kredi almak isteyebilir veya yatırım konularında alternatif çözümler üretebilirsiniz. İş ortaklıkları ve aile ile paylaşılan paralar konusunda da bu ay mali anlamda halletmeniz gereken işler olabilir para paylaşımı dengesini tutturmak sizin için önemli olacak. Merkür para alanınızda 30 Mayıs-24 Haziran tarihleri arası geri harekette bulunacağından dolayı bu süreçte para konuları ödemeler para transferleri ve alım satım işleri stresli olacağından emin adımlarla dikkatli ilerlemenizi tavsiye edebilirim.

Satürn 24 Mayıs’ta ev ve aile alanınızda geri hareketine başlıyor. Bu süreçte ev almak satmak kiralamak veya taşınmak gibi işler daha uzun sürebilir ve çabalı olabilir. Kasım ayı yeşil ışık yanacak aydır.


Mutlu sağlıklı bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


YAY BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter 14 Mayıs tarihinde Balık burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin ev aile ve yerleşim konularını sembolize eden alanınızda Temmuz sonuna kadar geçiş yapacak. Bu süreçte ailenize ve evle ilgili konulara daha fazla eğilebilirsiniz. Ev almak satmak yer değiştirmek taşınmak kiralamak vb gibi işlere odaklanabileceğiniz bir süreçte olacaksınz. Aile içi ilişkilerde daha fazla yumuşama yardımlaşma ve iyileşme görülebilir. Evlenmek ev kurmak isteyen çocuk sahibi olmak isteyen Yaylar için bu geçiş bir fırsat kapısı sunuyor. Temmuz başında geri harekete başlayana kadar bu konularda girişim yapmaya istekli olabilirsiniz.

İlişkiler gezegeni Venüs ve iletişim gezegeni Merkür bu ay sizin uzun ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda geçişini sürdürecek. İlişkiler alanında yer alacak bu aktif etki ile yeni bir ilişkiye başlamak mümkün olabilir veya var olan ilişkinize daha fazla iletişim kurmak konuşmak ilişkideki meselelere konuşarak çözüm yaratma şansınız olacak. Bu geçiş iki kişi arasında kalmak ve seçim yapmak durumunu da sembolize edebilir. İş ortaklıkları ve satış pazarlama işleri zihinsel ve eğitsel işlerde de size destek verecek bir süreçtir. Yeni iş teklifleri, sözleşmeler veya anlaşmalar için de destek veren bir zaman dilimindesiniz.

30 Mayıs -24 Haziran arası Merkür geri harekette olacağından, ilişkilerde bu dönemde yanlış anlaşılmalar olabilir, geçmişte kalan kişiler ortaya çıkabilir ve yeni başlayan ilişkilerde ilerde karar değişiklikleri olabileceğinden başlangıçlar yapacaksanız dikkatli adımlar atmanızı öneririm.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda bir yeniay yer alacak. Bu yeniay sizlerin iş ve çalışma alanınızda gerçekleşeceği için yeni işe başlama süreçlerinde olabilirsiniz veya yeni iş arayışınız varsa bu dönemde başvuruları başlatabilirsiniz. Sağlık ve beslenme konusunda size iyi gelecek sağlam bir bakım ve özen planına geçiş yapabilirsiniz. Beden ve ruh sağlığınızı güçlendirmek için adım atabilirsiniz.

26 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulması sizleri ilişki dünyasında nasıl duygusal bağlar kurduğunuzla ilgili düşündürebilir. İlişkilerde sizi neyin mutlu keyifli ve özgür hissettirdiğini veya tam aksi nelerin kısıtladığını görebileceğiniz bir zaman. Aynı tutulma 2020 Haziran ayında da gerçekleşmiş olduğundan bu zaman diliminde ne olduysa buna benzer temalar ortaya çıkabilir hatta bu konuların kapanışı ve karar anı bu tutulma ile gelmiş olabilir. İlişkilerdeki duygusal bağlarınızı ön plana çıkaracak ilişkileri sağlama almak için neler yapabileceğinizi göreceğiniz etkiler altındasınız. Görünümünüzü değiştirmek veya yeni hayat hedefleri belirmek ve yeni ilgi, keşif ve merak alanları oluşturmak için de size enerji verecektir.


Mutlu bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


OĞLAK BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Satürn para ve maddi konuları sembolize eden alanınızda geçişine devam ediyor, 24 Mayıs’ta geri hareketine başlayacak ve Ekim ortasına kadar gerilemesini sürdürecek. Bu ay maddi konularda daha sağlam ve emin adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Bütçenizi dengelemek ve harcamalarınızı kontrol altına almak akıllıca bir tutum olabilir. İşle ilgili yatırım ve girişimleriniz varsa bu konularda yine ilerlemeye elbette devam edebilirsiniz ama bu süreçte beklemeler gecikmeler ve ertelenmeler yer alabilir. Yeniden yapılanmak ve sağlam temellerle yola devam etmek için mantıklı hareket edeceğiniz görülüyor.

Mücadele gezegeni Mars bu ay Yengeç burcundaki geçişini sürdürüyor ve ilişkiler alanınızdan geçerken sizi yakın ilişkilerde uğraştıracağa benziyor. Karşınızdaki kişiler daha hassas kırılgan ve alıngan olabilir. Siz de verdiğiniz tepkilerde daha reaksiyonel ve öfkeli olabilirsiniz. Bu bakımdan ilişki yönetimi yapmak gerekecektir. Varsa iş ortaklıkları ve yakın sosyal bağlarda da aynı durumlar yer alabilir. Dolayısıyla birebir ilişkilerde daha dikkatli hareket etmeniz gereken bir döneme işaret ediyor.

Şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçecek ve sizlerin eğitim kısa yolculuklar satış pazarlama web siteleri kardeşler ve yakın çevre ilişkileri alanınızda Temmuz sonuna kadar kalacak ve size iyi enerjiler yansıtacak. Eğitsel konularda bilgi paylaşımında eğitsel işlerde zihinsel yaratıcılık gerektiren konularda size destek olacak. Yakın çevre ilişkilerini yumuşatacak yardımlaşma ve iyilik duygusunu öne çıkaracaktır. Daha sezgisel duygusal ve empatik bir yaklaşımınız olacaktır. Spiritüel ve ruhsal konulara daha fazla ilgi duyabilir bu konularda kişisel gelişim alanlarına odaklanabilirsiniz.

11 Mayıs tarihinde Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay sizin aşk romantizm ve yaratıcı çalışmalar alanınızda yer alacak. Bu dönemde aşk ön plana çıkabilir ve yeni bir ilişki başlangıcı olabilir en azından yeni bir flört romantizm veya tutku heyecanı içinde olabilir bu konuda yenilikler yapmak ihtiyacında olabilirsiniz. Hobiler ve yaratıcı işlerde size destek olacak verimli bir yeniay olacak.

26 Mayıs’ta Yay burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek bu tutulma ile ruh ve beden bütünlüğünüzü ele alacağınız kendinize bakmak ve özen göstermek için kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyduğunuz bir zaman olabilir. Ek işler yapmak kişisel merak ve ilgi alanlarınız çerçevesinde üstünde çalıştığınız ve konsantre olduğunuz yeni bir ilgi alanınız olabilir. Yurt dışı yabancılar uzaklar eğitsel veya akademik konular sizler için ön planda olabilir. Uzaklarla kurulacak bağlar, web siteleri , yeni yaşam trendleri ile ilgilenebilir bu konularda bir açılım yapmak için kararlar alabilirsiniz. Yayınlar kitap dergi ve baskılı malzemelerle ilgili işler bu süreçte faaliyet gösterdiğiniz konulardan olabilir.

Ay sonuna kadar iletişim gezegeni Merkür ve İlişkiler ve para gezegeni Venüs iş ve çalışma alanınızda yer alacağından ötürü iş alanında yoğun bir tempo sizi bekliyor. Çok fazla yazma konuşma ve plan yapmak durumu söz konusu olabilir ve işle ilgili alternatif değişimler olabilir. İş başvuruları ve sözleşmeler de söz konusu olabilir. Tüm bu gelişmelerle ilgili adımları 30 Mayıs’tan Merkür Retro olmadan önce halledebilmeniz harika olacaktır.


Mutlu bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


KOVA BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn bu ay sizlerin bilinçaltınızı sembolize eden alanda geçişini sürdürmeye devam ediyor. 24 Mayıs’ta Retro harekete başlayacak olan Satürn Ekim ortasına kadar gerilemesini sürdürecek. Daha fazla içe dönebileceğiniz ve kendinizle baş başa kalarak ruh ve beden bütünlüğünüzü dengeye oturtmaya çaba göstereceğiniz bir süreç olabilir. Spiritüel ve ruhsal konulara eğilebilir ruhunuza iyi gelecek konulara yönelebilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda, günlük düzeninizde ve sağlık konularında size güçlük yaratan hatta artık size hizmet etmeyen konular varsa bu alanda bir düzenlemeye yeniden yapılanmaya ve plan yapmaya girişebilirsiniz. Eskiden başladığınız bitiremediğiniz bir iş projesi varsa buna tekrar el atıp devam ettirmek için bu süreci kullanabilirsiniz. Bilinçaltınızı temizlemek ruhsal detoks yapmak ve zihninizde kendinizi kısıtladığınız konularda farkındalık yaşayarak değişim süreci başlatabilirsiniz.

11 Mayıs ‘ta ev ve aile alanınızda Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay sürecinde eve ve aileye daha fazla özne göstermek ilgilenmek ve birlikte vakit geçirmek öne çıkacaktır. Ev almak satmak kiralamak taşınmak tadilat ve tamirat yapmak için girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Evden uğraşacağınız işler artış gösterebilir veya yeni bir iş başvurusu yapmak veya iş kurmak için istekli olabilirsiniz.

İletişim gezegeni Merkür ve ilişkiler ve para gezegeni Venüs bu ay İkizler burcunda geçiş yapacaklar ve sizlerin aşk romantizm ve mutluluk alanınıza geldiler. Oldukça flörtçü bir enerji bu. Yeni ilişkiler başlayabilir ve sohbet enerjisinin oldukça yoğun olacağını görüyoruz. Merak ve ilgi duyacağınız yeni kişiler, hobiler ve yaratıcılığınızı kullanacağınız işler olabilir. İkizler seçenekleri değerlendirmeyi seven ve alternatif çözümler bulmayı önemseyen zihinsel bir burç olduğundan siz de bu dönemde birden fazla kişiyle iletişim veya işle ilgileniyor olabilirsiniz. Maceraya ve yeniliklere açık bir ay sizi bekliyor. Merkür 30 mayıs-24 haziran tarihleri arası Retro harekette bulunacağı için ay sonuna kadar aşk ve hobiler yaratıcılık ve bununla ilgili atılımları ve yenilikleri başlatmak daha akıllıca olacaktır.

26 Mayıs’ta gerçekleşecek Yay burcundaki Ay tutulması hem arkadaşlıkları mercek altına alıyor hem de ilişkilerinizi. Bir arkadaşlık ilişkiye dönebilir mi diye düşünebilirsiniz bir yandan da özgürlük konusu aklınızda olabilir ve kısıtlanmamak önemli olabilir. Arkadaşlarla gruplarla veya ekiplerle yapmak istediğiniz idealiniz olan bir etkinlik planı son karar aşamasında olabilir. Geleceğe neyi taşıyıp neyi taşımayacağınızı düşüneceğiniz ve sosyal yaşamda sizi mutlu edecek duygusal bağların nasıl olması gerektiği ile ilgili farkındalık yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Bazı arkadaşlar ile bağlar bu süreçte güçlenebilir veya zayıflayabilir. En azından kiminle yola devam etmek isteyip istemediğinize karar vermiş olabilirsiniz.

14 Mayıs’ta şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter para evinize geçiş yapıyor. Temmuz sonuna kadar mali konularda size yeni gelişim fırsatları getirebilir. 20 Hazirana kadar kazanç ve yatırımlarla ilgili işleri ve girişimleri yapmak yararlı olur daha sonra gerileme hareketi başlayacağı için gecikmeler ve ertelenmeler söz konusu olabilir.


Mutlu bir ay dilerim.

Naz Bayatlı


BALIK BURCU İÇİN MAYIS ETKİLERİ


Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçiş yapıyor ve Temmuz sonuna kadar burcunuzda kalacak. Hayat hedeflerinize yenilikler getirecek bir etki yaratacaktır. Dış görünümünüz, ilişkileriniz, kariyer hedeflerinize yeni girişimlere sizi açık kılıyor ve yeni fırsatlar yakalamanız adına size şans getiriyor olacak. İlişkilerde daha sezgisel, yumuşak, toleranslı, yardımsever olacaksınız ve dış dünyadan gelen etkiler de size böyle yansıyabilir. Kilo kontrolü yapmak iyileşmek ve şifa bulmak için de Jüpiter size destek verecek.

11 Mayıs’ta Boğa burcunda güzel bir yeniay gerçekleşecek bu yeniay sizlerin iletişim eğitsel konular ve kardeşler ve yakın çevreyle kurduğunuz bağlar alanında yer alacağı için bu alandaki girişimlerinizde sağlam adımlar atma şansınız olacak. Eğitimler zihinsel projeler web siteleri satış ve pazarlama konuları gibi alanlarda başlangıçlar yapabilirsiniz. Taşınmak kısa yolculuklara çıkmak araçlar ve elektronik aletleri yenilemek için adım atabilirsiniz.

Merkür ve Venüs ay boyunca ev ve aile alanınızda geçişini sürdüreceği için aile içi iletişim ve haberleşme oldukça yoğun olacaktır. Evden çalışabilir iş kurmak isteyebilir veya zihninizi odaklayacağınız kendi alanınızda kalarak çalışma ortamı yaratabileceğiniz bir enerji. Yazmak konuşmak anlatmak ve kendinizi ifade etmek için oldukça istekli olacaksınız.

26 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması kariyer alanınızda yer alacağı için kariyer hedeflerinize odaklanacağınız bir süreç önünüze açılıyor. Bu tutulmanın aynısı 2020 Haziran’da da gerçekleşmiş olduğu için benzer temalar ortaya çıkabilir hatta o dönemde gündeminizde olan bir tema tekrar su yüzüne çıkabilir ve bu sefer çözüm aşamasında olacaktır. Aile ve kariyer hedefleriniz arasından bir denge kurmak ve gerekli düzenlemeleri yapmak için çaba gösterebilirsiniz.

Mücadele gezegeni Mars bu ay Yengeç burcunda geçiş yapacak ve aşk ve romantizm alanınızda kalacak. İlişkiler de daha fazla tutku ama bir o kadar da mücadele ettiğiniz duygular ön planda olabilir. İlişkilerin hassas temaları su yüzüne çıkabilir. Duygusal olarak siz de daha alıngan kırılgan hissedebilirsiniz ve kurduğunuz bağlarda kendinizi güvende hissetmek önemli olacaktır. Çocuklarla kurduğunuz bağlarda onların zayıf hissettiği konularda onlara destek olmak isteyebilirsiniz. Hobiler veya ilgi alanlarına enerjinizi yönlendirebilirsiniz ancak enerjinizi toparlamak için çaba harcamak ve odaklanmak için güç kazanmak gerekebilir.


Mutlu bir ay dilerim

Naz Bayatlı


886 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page