top of page

MERKÜR OĞLAK BURCUNDA RETRO

14 ARALIK- 2 OCAK 2023

tarihleri arasında Merkür Oğlak Burcunda Retro hareketinde bulunacak.


25 KASIM’DA GÖLGESİ BAŞLADI : Bu tarihten itibaren uğraştığımız konulara geri döneceğiz. Tekrar ele alıp yapılandıracağız veya gerekli değişiklikleri yapmak durumunda kalacağız.


12-13 ARALIK DURAĞAN KONUMDA: Yay Yeniayı döneminde gökyüzünde Merkür Durağan konumda olacak ve yeniay ertesi Retroya başlayacak. Bu iki gün işlerin herkes açısından zor ve enerjisiz geçebileceği günlerdendir. Hız vardır belki ama tam istenen sonuç elde edilmez.


14 ARALIK’TA 8 DERECE OĞLAK’TAN RETRO Merkür işi kariyeri ve profesyonel yaşamı sembolize eden Oğlak burcunda retro olduğunda hepimiz kariyer alanındaki iletişime haberleşmeye ve görüşmelere dikkatli yaklaşmalıyız. sorumluluklarımızı iyi ele almalı planlamalı ve B planı yapmalıyız. İş görüşmeleri, mülakatlar veya işe başlangıçlar gecikebilir, ertelenebilir veya vaz geçilebilir. Uzun vadeli sözler vermek ve kararlar almak için en harika zaman değildir.


22 ARALIK’TA MERKÜR CAZİMİ/ GÜNEŞ’İN KALBİNDE 0 DERECE OĞLAK’TA GERÇEKLEŞECEK.

Merkür retro olduğu zaman Kazimi konumda yer alır bu konumda 17 dk lık bir derece aralığında, 16 dk süresince Güneş ile Kavuşum yapmalıdır. Antikler bu konumu bir arınma gezegenin Güneş'in ışıkları ile yıkanıp arındığı bir zaman olarak görürleri negatif unsurlar yanıp kül olur, sadeleşirsiniz. Güneş'in ışıkları ile gözü kavuşan kişi tevazu bulur tevekkül eder ve kendini onurlandırır. Özellikle 18:50-19:10 arası Cazimi etkisi daha güçlü olacak. Zihninizi arındırmak, niyetinizi onurlandırmak ve içe dönüş yapmak adına bu zamanı kullanabilirsiniz.


22 ARALIK’TA SOLSTICE GERÇEKLEŞİYOR. KUZEY YARIM KÜREDE GÜN DÖNÜMÜ İLE KIŞ MEVSİMİ BAŞLIYOR.


23 ARALIK’TA MERKÜR YAY BURCUNA GERİLİYOR


14 OCAK 2024 TE TEKRAR OĞLAKTA


21 OCAK’TA RETRO YAPTIĞI DERECEYE GERİ DÖNÜYOR. Bu tarihe kadar 25 Kasım'dan beri sürdürdüğümüz üzerinde çalıştığımız veya zihnimizde döndürdüğümüz konuların sonuçlarını alacağız. daha omut bir resim elde edeceğiz.


5 ŞUBAT’TA MERKÜR KOVA BURCUNA GEÇİYOR.


BURÇLARA GÖRE MERKÜR RETRO HAREKETİNİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ OKUMAK İSTERSENİZ. YAY BURCUNDA YENİAY VE BURÇLARA ETKİSİ BÖLÜMÜNÜ YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUYABİLİRSİNİZ.


Bu yazıda tüm Merkür Oğlak Retrosu ile ilgili önemli tarihleri bulacaksınız.
Merkür Oğlak Burcunda Retro 14 Aralık-2 Ocak 2023NAZ BAYATLI80 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page