top of page

OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY


22 HAZİRAN 2024 SAAT : 04:07  1 DERECEDE

 

Oğlak burcunda  gerçekleşecek olan bu dolunay bizlere iş, kariyer, profesyonel yaşam alanında planlarımızı değerlendirmek ve yeniden gözden geçirmek fırsatı getirecek. Ev aile çocuklar ve yuva konularında zorluklarımızı görmek ve aşmak için çaba göstereceğiz. En önemlisi, emek vakit nakit dengesini iyi kurmayı sembolize eden Oğlak burcunda eğer disiplinle çalışmaya devam ederseniz ödülünüzü alabilirsiniz.


Kendinizi daha iyi organize etmek için yapılacak işlerinizin listesini yapabilirsiniz, Verimli ve sürdürülebilir bir çalışma düzeni için plan yapın projeleriniz varsa yapılması gerekenleri listeleyin. Öncelikleri belirlemek ve işe koyulmak sizi hedeflere ulaşmak yolunda oldukça ilerletecektir. Oğlak zaten bu demek, kolları sıva ve işe koyul.


Dolunay esnasında gökyüzünde İkizler burcu yükseliyor ve dolunayın yönetici gezegeni Satürn kariyer alanında yer aldığından bir çoğunuz kariyer planlarınıza odaklanabilirsiniz. Ayrıca Satürn’ün Balık burcunda olması nedeniyle bizi güçsüz bırakan sınırlarımızı çizemediğimiz konulara dair bir farkındalık yakalayabiliriz. Dolunayın ışığı hayatımızda artık nelerin teklediğini ve bize ruhen ve madden hizmet etmediğini bize fark ettirecektir. Sorumluluk alıp adım atabiliriz.

Jüpiter İkizler burcunda ve yükselen ile kavuşumda İletişimin, eğitimlerin, satış pazarlama ve ticari konuların, yazışma, anlatma ve sosyal medya işlerinin ve yolculukların bu dönemde artış göstereceğine işaret ediyor.


 Ay Oğlak’ta yer aldığı için duygusal yanımızla değil aklımızla durumları değerlendirmek önem kazanıyor. Pragmatik ve istikrarlı olmak daha kolay olacak. Güvenlik alanımızı korurken, bir yandan da Jüpiter olumlu açısı ile konfor alanlarımızı büyütmek isteyeceğiz. Ev, aile, yerleşim ve kariyer konularının bu dolunay zamanında hepimiz için ön planda olacağı aşikar. Bizleri daha konforlu bir gelecek planına taşıyacak fırsatlara açık olacağız.


Bu dönemde otorite figürleri ile ilişkilerimiz, kariyer hayatımızdaki önemli kişiler, para ve bütçe konularında aldığımız kararlar bizler için önemli olacak. Doğru kararları alıp doğru adımları atmayı önemsemeliyiz. Mantıklı olmak duygusal inişler ve çıkışlardan kaçınmak işe yarayacaktır.

Ruhumuza iyi gelen şeylerle uğraşalım, karamsarlığa kapılmamak adına kendimizi neşelendirecek şeylerle uğraşalım ki Ay Oğlak dolunayının içimizi sıkabilecek sert yönlerini dengeleyelim. Diş, cilt ve eklemler ve kemik sağlığımızı güçlendirecek adımlar atalım ve bağışıklığımızı koruyalım.

 

BURÇLARA GÖRE DOLUNAY ETKİLERİ

 

KOÇ: Bu dolunay sizlerin kariyer alanınızda gerçekleşiyor. İş hayatınızı ele almak, yeniden yapılandırmak, sizi daha mutlu bir geleceğe taşıyacak kariyerinizle ilgili planlar yapmak üzere kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili plan ve projeler bu dönemde ön plana çıkıyor. Disiplinli ve istikrarlı olmak için çaba gösterirseniz iş alanında çok iş halledebilirsiniz. Zaten siz de bu dönemde yapılacak çok işiniz olduğunun farkına varacaksınız. İş hayatınızda sizi yoran veya artık size hizmet etmeyen ne gibi bir stres kaynağı varsa bunları elimine etmek üzere kararlı hareket edebilirsiniz. İş değişikliği yapmak isteyen arkadaşlar bu dolunayı değerlendirebilirler. Aile olmak, ebeveyn olmak ve ev hayatını denge ve düzene oturtmak için çaba sarf edebileceğiniz bu dönemde iş hayatı ve ev yaşamı arasında problemleri çözmek gerekebilir. Emek vakit nakit dengesini kurmak sizler için her zamankinden daha önemli olacak. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars göksel aşk evinizde geçişte, mutluluk ve hobilere yönelmek için enerjiniz var size keyif veren ne varsa bu dönemde el atabilirsiniz. Tutkulu gönül bağları kurmak ve var olan bağları derinleştirmek ve hayattan keyif almak için bu fırsatı değerlendiriniz. İlişkiler alanınızda VENÜS ve Merkür geçişi yer alıyor ve bu dolunayda ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları iş birlikleri konusu ön planda olacak ve sizleri sevdiklerinizle sıcak ve tatlı anlara taşıyacak. Resmi işlerinizi yazışmalarınızı günlük işlerinizi halletmek için yoğun bir tempoda olacaksınız.

 

BOĞA: Bu dolunay döneminde hayattan nasıl ve ne yaparak keyif aldığınızı ve gelecekte ne yapmak istediğinizi düşündüğünüz bir süreçte olabilirsiniz. Uzun yolculuklar, eğitimler, resmi ve hukuki işler, basın yayın sosyal medya konuları, baskılı malzemeler ve yurt dışı seyahatleri ve bağlantıları ile ilgili işleriniz olabilir ve bu konularda daha planlı ciddi ve disiplinli hareket etmek şart gözüküyor. Etik ve ahlaki anlamda insanları daha net değerlendireceğiniz aşikar ancak bunu yaparken adil olmalı ve önyargılı davranmaktan kaçınmalı. Yazmak anlatmak ve kendini doğru ifade etmek için çaba sarf edeceğiniz görülüyor. Zihninizi geliştirecek veya zihinsel yaratıcılığınızı kullanacağınız projelere eğitimlere ve çalışmalara dair planlarınız olabilir. Eğitim alanında başarı yakalamak için enerjiniz var. Disiplinli ve istikrarlı bir planla projeleri hayata geçirebilmek için emek ve vakit dengenizi iyi kurmalısınız. Oldukça verimli çalışabileceğiniz günlerdesiniz. Hukuki ve resmi işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Başvurular ve onay bekleyen konulara dair işleriniz rast gidebilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu dönemde Yengeç burcunda ve sizlerin iletişim alanınızda MERKÜR ile beraber seyahat ediyor. Yakın çevre ilişkilerinizin, kardeşler ve akrabalarla iletişiminizin artacağı sıcak ve güçlü bağlar kurmak geliştirmek ve bir aile formatında duyguları paylaşmak için harika bir fırsatınız olan dönemdesiniz.

 

İKİZLER: Bu dolunay sizlerin finansal alanınızda gerçekleşiyor. Maddi konuların, aileyle para paylaşımının, kredi borçlar vergi sigorta veya miras gibi işlerin halledilmesi için kararlar alacağınız bir dönemdesiniz. Paranızı daha iyi değerlendirmek, yatırım yapmak yatırımları koruyacak ve garanti altına alacak adımları atmak üzere hareket edeceksiniz. Ticari atılımlarınız varsa maddi anlamda ne iyi ne değil daha net görebilirsiniz. İş ortaklıklarınız varsa maddi kazanç ve paylaşım bakımından bu dönemde daha net ve gerçekçi bir bakış ile bütçenizi ele alabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür de bu dönemde Yengeç burcunda sizlerin para alanınızda Güneş ile beraber ilerliyor, bir yandan aileyle nostaljik ve duygusal anlar paylaşırken bir yandan da eve aileye yönelik sağlam bir gelecek planlamak için paranızı yatırım araçlarında değerlendirmeniz olası. Korumak biriktirmek ve konfor alanlarınızı sağlama almak sizler için bu süreçte en önem verdiğiniz konulardan olabilir. Dolunayın yönetici gezegeni Satürn iş ve kariyer alanınızda geçişte olduğu için mesleki konulara ve kariyer planlarınıza dair gelişmelerin olabileceği ve işle ilgili konuları disiplinle ele alıp kariyerinizi güçlendirmek için emek sarf edeceğiniz bir dönemdesiniz.

 

YENGEÇ: Bu dolunay sizlerin evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınızda gerçekleşiyor. Hayatınızdaki ilişkilerle ilgili sorumlulukları daha ciddi bir biçimde ele alma zamanındasınız. Üstünüze yüklenen yükleri, sırtlandığınız görevleri ve sorumlulukları derinden hissettiğiniz bir dolunay olabilir. Sizi yoran taşımakta zorlandığınız ne varsa gerçekçi gözlerle görüp bunları iyileştirmek ve yeniden yapılandırmak için adım atabileceğiniz bir dönemdesiniz. İş ortaklığınız varsa bunu yeni bir bakış açısı ve planla ele alabilirsiniz. Eskiden yeniye geçmeye fırsatlara koşmaya ve hedeflerinizi belirlemeye yönelik kararlar alabilirsiniz. Çocuklar eş ve aile sorunları ve onlara karşı çizemediğiniz sınırlar bu dönemde aklınızı kurcalayabilir. Herkesin hayatını düzenlemek ve toparlamaktan bir miktar yorgun hissedebilirsiniz. Dolunaylar burcunuzu genellikle derinden etkiler çünkü burcunuzun yönetici gezegeni Ay’dır. Pesimist karamsar ve stresli olmadan bu dolunaya Jüpiter’in yaptığı olumlu açıyı değerlendirip sosyal yaşamınıza odaklanın, arkadaşlarla gruplarla ekiplerle ve topluluklarla bir arada olacağınız planlar yapın etkinliklere katılın. Gelecek hedeflerinize ve size kazanç ve gelir saplayacak planlara odaklanın, bu dolunay işte tam bunları öncelikli düşünmenin ve projelendirmenin zamanıdır. Bu dönemde Venüs ve Merkür burcunuzda geçiş yapmakta olduğu için hem sosyal yaşamınız canlanacak hem de kendinize daha fazla bakmak güzelleşmek ve sevgi dolu bir iletişim kurmak adına şansınız artıyor.

 

ASLAN: Bu dolunay sizlerin iş ve çalışma alanınızda yer alıyor. Günlük yaşamınızı ve sağlığınızı da sembolize eden bu alanda gerçekleşen dolunay sizleri yeni bir günlük yaşam düzenine ve çalışma temposuna sokabilir. Daha doğrusu bir yenilenme ve yeniden yapılanma yapmak üzere karar almaya çabalayabilirsiniz. En önemlisi emek vakit nakit dengesini gözetmektir. Bu anlamda artık size hizmet etmeyen durumlar varsa bunlara el atmak ve size daha güven ve konfor sağlayacak gelecek hedeflerine yönelmek isteyebilirsiniz. İş alanında istediğiniz değişiklikleri yapmak ya da yeni bir iş projesine başlamak mümkün. Çalışma hayatınızı düzene koymak ve verimliliğinizi artırmak için doğru zamandasınız. Elbette sağlığınızı korumak ve özen göstermek te önem kazanıyor. Cilt dişler dizler eklemler ve iskelet yapınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Ruh ve beden bütünlüğünüzü korumak spiritüel yanınızı harekete geçirmek ilhama açık yanınızı canlandırmak ve yaratıcı işlerle ilgili olarak yapacaklarınızı kolaylaştırmak adına Venüs ve Merkür size destek veriyor. Dinlenmek stres atmak ve bilinçaltınızı boşaltmak için kendinize zaman ayırıp belki de kendinizi daha güçlü bir aidiyet duygusu hissedeceğiniz konulara yöneltebilir ve yuvada olma hissinizi güçlendirebilirsiniz.

 

BAŞAK: Bu dolunay sizlerin aşk ve flört alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde ilişkilerin duygusal boyutu hakkında gerçekçi davranmanız gereken bir zamandasınız. İlişkiler alanında sorumluluk üstlenmek ve vereceğiniz sözlerde ciddi olmak beklentisi olacaktır. Duygusal gerilimin artış göstereceği bu dolunayda ilişkiler alanında üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Bir ilişki kararı almanın zamanı geldi belki de, ilişkide gerçekçi ve güven veren bir tutumla ilerlemek konusunda kendi gerçek duygularınızı ele almak gerekebilir. Yaratıcı çalışmaları hobi ve yetenekleri değerlendirmek para kazanabileceğiniz fırsatları hayata geçirmek için çaba gösterebilirsiniz ancak bir yandan da bu konuda maddiyatı düşünmek ve bir akılcı plan ve bütçe yapmak önem kazanıyor. Çocuklarla kurduğunuz ilişkilerde artık daha somut kararlı ve belki de kurallar koyan bir tutum benimsemek size iyi gelecektir. Çocukların da mutlu hissedeceği bir alan bulmak ve onları buna yöneltmek akıllıca olabilir. Yatırımların ele alınması veya aile ile yatırımların daha iyi değerlendirilmesi için neler yapılabileceği konusunda gerçekçi konuşmalar yapabilirsiniz. Dolunayın yönetici gezegeni Satürn de hala evlilik iş ortaklıkları ve uzun soluklu ilişkiler alanınızdan geçmekte olduğundan bu dönemde ilişkilerin güçlenmesi ve sorumlulukların yerine getirilmesi bakımından yapacak çok şeyiniz olacağı aşikar.

 

TERAZİ: Dolunay sizlerin ev aile ve özel yaşam alanınızda gerçekleşiyor. Ailenize ve ebeveynlerinize yönelik sorumlulukların ele alındığı bir süreçte olabilirsiniz. Ev aile ve yerleşime yönelik görevlerinizi üstlendiğiniz ve köklerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf ettiğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Taşınmak yer değiştirmek alım satış yapmak gibi konular da gündeminizde olabilir. Ev ve iş arasında sorumlulukları dengede tutmak ta önemli. Bu dönemde işinize kariyerinize ve çalışma düzeninize yönelik değişimler yapabilirsiniz. Ev yaşamında mutlu olmak isteyeceksiniz bunu yapabilmek için aynı zamanda da iş hayatınızı düzene sokmak ve başarı kazanmak için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ebeveynlik görevlerinizi yerine getirmek anne babanızla ilgilenmek ve ev hayatındaki varsa sorunları maddi manevi iyileştirmek için kararlar alabilirsiniz. Bu dolunayda burcunuzun yönetici gezegeni Venüs ve Merkür Yengeç burcunda bir arada ve kariyer alanınızdan geçiş yapıyor. Kendinizi topluluklar içinde daha ilgi çekici kılmak ve ilgi odağını üzerinizde toplamak için şansınız var. Kendinizi mutlu ve yuvada hissedebileceğiniz güven duygunuzu artıracak mesleki alanlara yönelmek ve iş Fıratlarını değerlendirmek için görüşmeler yapabilirsiniz. Jüpiter’in de aşk ve yaratıcılık alanınızdan geçiyor olması sebebiyle yaratıcı projelere yönelmek için adım atabilirsiniz. Sizi mutlu edecek ilişkilere doğru mantıklı bir seçim yapmak adına seçeneklerinizi doğru değerlendirmek isteyebilirsiniz.

 

AKREP: Dolunay sizlerin iletişimi eğitimleri ve yakın çevre ilişkilerinizi sembolize eden alanda yer alıyor. Bu dönemde kardeş akraba komşular ve yakın çevreniz ile olan iletişimde temkinli davranmak akıllıca olabilir. Kardeş veya akrabalarla ilgili üstleneceğiniz sorumluluklar olabilir. Bazılarınız araya sınır çekeceği veya kendi kurallarını daha keskin sınırlarla belirleyecekleri kararları alabilirler. Yakın çevrenizle kuracağınız iletişimde gerçekçi ciddi ve prensipli bir tutumla davranmak gerekmekte. Eğitsel konuların zihinsel işlerin satış pazarlama veya yazılı materyallerin planlı bir biçimde, bütçesi sağlam, yapısı iyi kurularak ele alınması iyi olur. Bu dönemde taşınmak yer değiştirmek departman değiştirmek veya şube açmak kitaplar ve baskılı malzemeler gibi işleri olan Akrepler için de işlerinizi somutlaştırabileceğiniz bir dönemdesiniz. Araba bilgisayar cep telefonu gibi aletlerin bakımı yenilenmesi veya alımı yapılabilir. Sözleşmeler resmi yazışmalar yapmak okullar ve eğitim konuları web siteleri ve internet üzerinden yapacağınız işler ve projeler ile ilgili nihai kararlarınızı alabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu dönemde ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda yer alıyor ilişkilere daha fazla zaman ve enerji harcayacağınız bir zamandasınız İlişkinizdeki bağları korumak güçlendirmek ve kendinizi güvende hissetmeye odaklanacaksınız. Alışkanlıklarınızı ve ilişkilerdeki tutum ve davranışlarınızı daha fazla mercek altına alacak bu dolunayda karşılıklı olarak tolerans ve şefkat ile yürütmek adına şansınız var. Yaratıcı yanınızı çok canlandıracak bu dönemde sevdiklerinizin desteğini almak sizin için önemli olacak.

 

 

YAY: Dolunay sizlerin para kaynaklarınızı sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Bu dönemde mali olarak kendinizi korumalı bütçenizi iyi yapmalı ve uzun vadeli yatırımlara yönelmelisiniz. Kazançları artırmak ve yeteneklerinizi daha ciddi bir biçimde değerlendirmek için akılcı ve sağlam kararlar almak isteyeceksiniz. Maddi anlamda beklentileriniz artış gösterecek, zaman emek ve nakit anlamında gerçekçi bir bakış açısıyla ve beklentiyle emeğinizin karşılığını almak ve kazançlarınızı artırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dolunayda maddi konuları hayatınızda çok ön plana çıkaracak gezegen görünümleri yer alıyor. Venüs ve Merkür’ün para paylaşımı, iş ortaklıkları, kredi borç vergi ev sigorta gibi konuları sembolize eden alanınızda geçiyor olması sebebiyle maddi anlamda rahat ve güvende olmak aile ile para konularında korunaklı hissetmek önem kazanıyor. Yatırım ve ticari atılımlara da yönelebileceğiniz bu 15 günlük süreçte yeni kariyer hedefleri içine girebilirsiniz. İş birlikleri yapmak ve eşten partnerden veya ortaklardan destek almak adına şansınız var. Dolunayın yönetici gezegeni Satürn ev aile ve özel yaşam alanınızda yer aldığı için aile ve evle ilgili sorumluluklara el atmak ev hayatını ve konforunuzu yeniden düşünmek ve yapılandırmak için harekete geçebilirsiniz Evden çalışmak iş kurmak veya var olan işini güçlendirmek isteyen Yay’lar için de bu dolunay sonrası harekete geçme zamanıdır.

 

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar dolunay burcunuzda gerçekleşiyor ve sizler için önemli kararların hayata geçirileceği bir zamanda olduğunuza işaret ediyor. Öncelikle fiziksel anlamda ve görünümünüzle ilgili, baş bölgesi bakımı ve sağlık konusunda hem de kendinizi daha iyi hissetmek bakımından neler yapabileceğinizi ciddiye aldığınız bir zamanda olabilirsiniz. Yüz cilt diş iskelet ve baş bölgesinin bakımı ve sağlığını korumak için adım atabilirsiniz. Bu dolunay sizleri dış dünyada kurduğunuz ilişkilerde daha ciddi mesafeli olduğunuz, kuralları sizin belirlediğiniz ve daha gerçekçi davrandığınız bir ruh haline ve bakış açısına sokabilir. Özel ilişkilerde eski tas eski hamam bilindik kalıplarınızı sorguladığınız ve kendi tutumunuzu daha gerçekçi bir biçimde değerlendirdiğiniz bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İlişkilerde neye ihtiyaç duyduğunuzu ve neyin eksikliğini duyduğunuzu daha derinden düşünebilirsiniz. Bazılarınız için eski ilişki kalıplarının bırakılmak istendiği ve içinizde tuttuklarınızı açığa çıkardığınız bir sürece işaret edebilir. Karşınızdaki kişi daha duygusal ve sahiplenici davranmak eğiliminde olurken siz daha pragmatik ve sınırlarını çizen bir tutum benimseyebilirsiniz. Açıkçası ilişkiler alanında uzun süreli kalıcı ilişkilere doğru adım atmak olası ancak eskimiş ve heyecanı kalmamış ilişkilerin de dönüşme vakti gelmiş gibi duruyor. Zamana dayanıklı ilişkiler kurmak sizler için önem kazanıyor ve uzun zamandır sürdürdüğünüz ilişkileri de korumak isteyeceksiniz ama güven ve aşinalık bilindik olmak ve karşınızdakini tanımış olmak önemli evet diyeceksiniz, ama ya heyecan nerede? İlişkileri bu anlamda teraziye koyduğunuz ve sonunda bir karara vardığınız bir süreçtesiniz. Tamam mı devam mı kararlarının alınacağı aşikar. Uzun süreli ilişkiler alanınızda geçiş yapan Venüs ve Merkür sayesinde diğer kişinin tatlı ve sıcak davrandığı veya sizin ondan bunu beklediğiniz aidiyet hissinin yüksek olduğu ve güvende olma duygusunun sizin için önemli olduğu bir dolunay dönemindesiniz.

 

KOVA: Dolunay sizlerin ruh ve beden bütünlüğünüzü sembolize eden alanınızda yer alıyor. Öncelikle elbette genel sağlığınızla ilgilenmelisiniz sizi psikolojik olarak yoran ve stres yükleyen temalara açıklık getirmek ve farkındalıkla hareket ederek bir toparlanma dönemine girmek isteyebilirsiniz. Kolektife hizmet ruhunuza iyi gelen konulara yönelmek bilinçaltı çalışmaları yapmak ve terapilerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İş ve çalışma temponuz bu dönemde yorucu ilerleyebilir. Görev ve sorumluluklarınızın üzerinizde baskı yaptığı günlerden geçiyor olabilirsiniz. İş bulmak yeni bir işe geçmek bir iş kurmak veya var olan işinizde başarı kazanmak için çaba gösteriyor olabilirsiniz. İş alanında arkadan konuşmalar yer alabilir veya iş arkadaşlarınıza güvenebilmek önem kazanıyor. Çalışma düzeninizi etkileyecek kişiler kararlar veya değişimler yer alabilir tüm bunlara adapte olmak için efor sarf edebilirsiniz. Zaman emek ve nakit düzleminde dengeli çalışmak hakkınızı almak ve emeğinizin karşılığını elde etmek için yeni bir çalışma düzenine geçmek için girişimde bulunabilirsiniz. Burcunuzun ve dolunayın yönetici gezegeni Satürn Balık burcunda  ve para kaynakları alanınızda  yer alıyor ve maddi konuların sizler için daha istikrarlı planlı ve somut bir biçimde ele alınmasının önemine işaret ediyor. Emeğinizin karşılığını almak vakit nakit dengesini iyi kurmak önem kazanıyor. Aile alanınızda geçiş yapan Mars sebebiyle aile içi ilişkilerde daha dikkatli olmak gereken bir zaman alışkanlıklar ve değişmez kalıplar bu süreçte sorgulanabilir ve bazı kalıpları kırmak adına harekete geçebilirsiniz.

 

BALIK: En sıkı takipçilerim Sevgili Balıklar, Dolunay sizlerin arkadaşlıkları sembolize eden alanda yer alacak. Arkadaşlarınızı ve sosyal çevrenizi daha gerçekçi gözlerle değerlendirme zamanındasınız. Sağlam arkadaşlıklar kurmanın ve köklü dostlukların değerini bilme ve görmenin önemini tekrar fark edebilirsiniz. Bu dönemde gruplarla ekiplerle sosyal çevrenizle birlikte yapmayı planladığınız ciddi projeler ve etkinlikler olabilir. Kariyerinize mesleğinize ve statünüze iyi etkiler yaratmasını arzu ettiğiniz çalışmalara yönelebilirsiniz. Ne yapmak istiyorsanız gerçekleştirebilecek bir dönem olacak sadece maddi olarak akılcı bir bakış açısıyla emeğinizin karşılığını alabileceğiniz bir planla yola çıkmak akıllıca olacaktır. Bazı Balıklar bu dolunayda ak koyun kara koyun kim arkadaşlar alanında bunu görmek ve gerekiyorsa elemek sadeleşmek isteyebilirler. Yaratıcı yanınızı açığa çıkaracak sizi topluluklar arasında prestije taşıyacak adımlar atabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Jüpiter’in ev aile alanınızdan geçiş yapıyor olması sebebiyle bu dönemde aile içi konularda yeni bir iletişim tarzı ve bakış açısı benimsemek isteyebilirsiniz. İletişim kurmanın seçenekler yaratmanın ve esnek düşünmenin sizleri besleyeceği bir zamandasınız. Aşk ve yaratıcılık alanınızdan bu dönemde geçiş yapmakta olan Venüs ve Merkür sayesinde gönül bağları tatlı sıcak ve kucaklayıcı olacaktır. Gönül bağlarının güçleneceği aşikar ve yaratıcılık kapasiteniz gözle görülür biçimde artacaktır. Kalbi boş olan Balıkların bu süreçte aşka olan tutkuları daha artacak ve yeni ilişkilere başlama şansları artacak. Uzun süreli olan her türlü ilişki için adım atmak ve gönül kapılarını açık tutmak işinize yarayacaktır. Size mantıklı gelen ve güvende olma duygunuzu besleyecek birileri ile karşılaşmanız dileğiyle.


NAZ BAYATLI


OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY


 

115 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page