top of page

VENÜS OĞLAK BURCUNDA

Venüs artık Oğlak burcunda, İlişkiler ve para konuları daha ciddi ve profesyonelce ele alınacak. Uzun ve kalıcı ilişkilerin, iş birliklerinin ve sözleşmelerin önemli olacağını söyleyebiliriz. Sorumlulukların ciddiyetle ele alınması, iş hayatındaki iletişimin somut ve profesyonelce yapılması, iş alanına ve kariyere yatırım yapılması ön plana çıkıyor. Venüs Oğlakta dikkat çekmek için paralanmaz ama duru bir güzellik ve biraz da cool, mesafeli bir görünümle göz doldurur. İlişkilerde ölçüyü tutturmak, işte aklı başında ve planlı davranmak, ilişki ölçütleri ve kalıpları çerçevesinde sorumlu ilişkiler kurmayı sembolize eden bu Venüs hepimizi ayaklarını yere sağlam basmaya götürecek. . Biz de bu havaya uyarak, ilişkilerde daha sorumlu ve seçici davranmaya çalışacağız. Klasik ve geleneksel çizgide kalmaya özen göstereceğiz. Çıkarlarımızı görebileceğimiz, boşuna kürek çekmek istemeyeceğimiz bir döneme işaret ediyor.


Doğum haritasında Venüs’ü Oğlak burcunda olan erkekler, başarılı, olgun ve sorumluluk sahibi kadınlardan hoşlanırlar. Kariyerlerini destekleyecek ve toplumsal hayatta onlara prestij katacak kişileri severler. Venüs’ü Oğlak burcunda olan kadınların da kariyerleri çok önemlidir ve bu konuda başarılı olmalarına engel olmayacak erkekleri isterler. Annelik veya eş olma sorumluluklarını da ihmal etmeyen bu kadınların 10 parmağında 10 marifet vardır. Saçma sapan sonu belli olmayan ilişkilere yüz vermezler. Kendini ciddiye almayan kişileri onlar da ciddiye almazlar.

Tüm Venüs Oğlaklar ilişkilerde saygılı ve prensipli kişilerdir, maddi değerlere, geleneklere, ciddi ilişkiler sürdürmeye odaklıdırlar. Bu kişileri elde etmek istiyorsanız onları ciddiye aldığınızı gösterin. Evlilik kurumuna saygı gösteren bu insanlar hazır olmadıkları sürece size ebedi sözler vermeyeceklerdir, çünkü bir sorumluluğu üstlenip, ellerini taşın altına koyup söz verdikleri zaman bunu sürdürmeyi de vaat etmiş olurlar ve sözlerini yerine getirirler.


Naz Bayatlı


İlişkiler ve Para Gezegeni Venüs Oğlak burcunda
Venüs Oğlak Burcunda

76 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page