top of page

YAY BURCU 2021 AJANDASI


Sevgili Yükselen Yay’ lar ,


Sizlere 2021 yılının aşk, iş para, sağlık, evlilik, projeler, arkadaşlıklar gibi önemli temalarıyla ilgili öne çıkan verimli/verimsiz zamanları yazdım.


KARİYER & İŞ İÇİN ÖNEMLİ ZAMANLAR


· 27 ŞUBAT 2021

· 11 MAYIS 2021

· 7 EYLÜL 2021

· 19 KASIM 2021 AY TUTULMASI


· BU TARİHLERDE İŞ VE KARİYER ALANINDA DEĞİŞİMLER BAŞLANGIÇLAR YER ALABİLİR VE YENİ BİR PLANA GEÇİŞ VEYA DEĞİŞİM YARATAN KARARLAR ALINABİLİR. İŞ VE KARİYERLE İLGİLİ AÇILIMLAR YAPILABİLİR.AŞK EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE YENİ BAŞLANGIÇLAR & AŞKTA EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE KARAR ANLARI VE BÜYÜK DÖNÜŞÜMLER


· 12 NİSAN 2021

· 26 MAYIS – 10 HAZİRAN 2021 TUTULMA MEVSİMİ

· 19 ARALIK 2021

· BU TARİHLERDE AŞK HAYATINIZDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPMANIZ İMKANI VAR. İLİŞKİLERDE TAZE BAŞLANGIÇLAR DA YER ALABİLİR. VAR OLAN İLİŞKİLERDE YENİ BİR ADIMLA YENİ KARARLARLA DEĞİŞİMLER HAYATA GEÇEBİLİR.


PARA VE YATIRIMLARLA İLGİLİ AÇILIMLAR


· 13 OCAK 2021

· 24 HAZİRAN 2021

· 10 TEMMUZ 2021


BU TARİHLERDE MADDİ KONULARLA İLGİLİ AÇILIMLAR OLACAĞI ZAMANLARDIR. YATIRIM VEYA KAZANÇLARIN ARTIRILMASI İLE İLGİLİ ÖNE ÇIKAN ZAMANLARDIR.


SAĞLIK VE BAKIM KONULARI

· 11 MAYIS 2021-26 MAYIS ARASI

· 19 KASIM 2021 AY TUTULMASI

· 4 ARALIK GÜNEŞ TUTULMASI


· BU TARİHLER SAĞLIĞINIZA BEDENİNİZE ÖZEN GÖSTERMEK İÇİN ADIM ATIP KARARLAR ALABİLECEĞİNİZ ZAMANLARDIR.


ARKADAŞLIKLAR SOSYAL YAŞAM VE PROJELER

· 28 MART 2021

· 6 EKİM 2021


· BU TARİHLER SOSYAL FAALİYETLERİN ARKADAŞLIKLARIN VE TOPLULUKLARLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZ ETKİNLİKLERİN ÖNE ÇIKABİLECEĞİ GELECEKLE İLGİLİ UMUT TAŞIDIĞINIZIN PROJOLERİN ÖNE ÇIKTIĞI ZAMANLARDIR.EĞİTİM VE ZİHİNSEL PROJELER


· 28 OCAK 2021

· 11 ŞUBAT 2021 BU AY EĞİTİM VE KURSLARLA ZİHİNSEL PROJELERLE İLGİLİ HEM YOĞUN OLACAĞINIZ HEM DE TEDBİRLİ İLERLEMENİZ GEREKEN ZAMAN. MERKÜR RETRO ZAMANI OLACAK.

· 8 AĞUSTOS 2021

· 24 HAZİRAN-22 AĞUSTOS ARASI ÖNE ÇIKAN ZAMANLAR


· BU TARİHLERDE EĞİTİMLER, KURSLAR, İLETİŞİM SOSYAL MEDYA VE ZİHİNSEL PROJELER ALANINDA BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ.


MERKÜR RETRO ZAMANLARI


31 OCAK-21 ŞUBAT ARASI KOVA BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME SİZLERİN İLETİŞİM EĞİTİM KISA YOLCULUKLAR VE KARDEŞLER ALANINIZDA OLACAĞI İÇİN İLETİŞİMİN YOĞUN HAREKETLİ OLACAĞINIZ VE YAKIN ÇEVRE İLİŞKİLERDE TEDBİRLİ OLMANIZ GEREKEN BİR SÜREÇ. ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK ALETLERLE İLGİLİ ALIM SATIM VE KULLANIM KONULARINDA DA EKSTRA DİKKATLİ OLMAK TAVSİYE OLUNUR.


31 MAYIS-22 HAZİRAN ARASI İKİZLER BUCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME İLİŞKİLER EVLİLİK VE İŞ ORTAKLIKLARI ALANINIZDA YER ALACAĞI İÇİN EVLİLİK VE UZUN SÜRELİ İLİŞKİLERE ADIM ATMAK KONUSUNDA BAŞLANGIÇLAR YAPMAK ADINA BU ZAMAN DİLİMİ TAVSİYE EDİLMEZ.


28 EYLÜL- 18 EKİM ARASI TERAZİ BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME HAREKETİ ARKADAŞLIKLAR GRUP FAALİYETLERİ VE GELECEK PROJELERİ ALANINZIDA YER ALACAĞI İÇİN ARKADAŞLARLA VE GRUPLAR İÇİNDE KURDUĞUNUZ İLİŞKİLERE DİKKAT ETMELİSİNİZ. ESKİ ARKADAŞLARLA BİR ARAYA GELMEK VE YARIM KALAN PROJELERE TEKRAR EL ATMAK MÜMKÜN OLABİLİR.


BU YIL SİZLER İÇİN İLİŞKİLER EVLİLİK VE İŞ ORTAKLIKLARI KONULARI OLDUKÇA ÖN PLANDA OLACAKTIR. EVLENMEK YUVA KURMAK İŞ ORTAKLIĞI YAPMAK VEYA UZUN SÜRELİ İLİŞKİLERE BAŞLAMAK İÇİN FIRSATINIZ VAR. SATÜRN VE JÜPİTER İSE İLETİŞİM EĞİTİMLER YER DEĞİŞİMLERİ ZİHİNSEL AKTİVİTELER SATIŞ PAZARLAMA VE YAKIN ÇEVRE İLİŞKİLERİ ALANINDA SİZE YIL BOYU DESTEK VERECEK. ARABA BİLGİSAYAR CEP TELEFONLARI WEB SİTELERİ TİCARİ ATILIMLAR İÇİN BEREKETLİ BİR YILDASINIZ.


Mutlu Bir Yıl dilerim.

Naz Bayatlı111 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page