top of page

YENGEÇ BURCUNDA YENİAY SİRİUS YILDIZI AKTİF OLUYOR.


 

6 TEMMUZ 2024

14 DERECEDE SAAT: 01:57

 

Yengeç burcunda gerçekleşecek bu yeniay Ay’ın kendi yönettiği Yengeç burcunda yer alması sebebi ile duygularımızı, duygusal gereksinimlerimizi, güvende olma arzusunu ön plana çıkaracak. Sevdiklerimizin ilgi ve sevgisini üzerimizde hissetmek isteyeceğiz ve belki de bu sebeple duygusal kararlar alarak yeni başlangıçlar yapacağız. Bu 15 günlük süreçte beslenme bakım onarım ev aile yuva yerleşim alanı aile üyeleri ve çocuklar önceliğimiz olacak .

Vatanımız ülkemiz yaşadığımız topraklar ve bu alanlardaki güvenliğimiz de elbette önde olacak.

Bu dönemde evimizde huzurlu olmak isteyeceğiz, ailemizi ilgilendiren konulara kafa yoracağız, yerleşimimizle ilgili işlere odaklanacağız ve çocuklarımızla ilgili olarak onların iyiliği refahı sağlığı ön planda olacak. Evimizde işimizde ne kadar mutlu ve güvendeyiz, çocuklarımızın iş yaşamı, ailemizin, çocuklarımızın, ebeveynlerimizin sağlığı gibi konularda düşüncelerimiz ve almamız gereken kararlar olabilir.


Bu Yeniay Gökyüzündeki en parlak yıldız olan Sirius Yıldızı ile kavuşumda yer alıyor. Büyük Köpek Takım Yıldızında yer alan bu yıldız Jüpiter Mars karakterindedir.  Ün şan şöhret zenginlik tanınma getirir, koruyucu karakteri ile onurlu davranışları temsil eder. Jüpiter Mars karakterinin bir karışımı olduğu için güç elde etmeyi gücü elde tutmayı gerekiyorsa savunmayı savaşmayı ve hırsla rekabetçi bir arzuyla kazanmayı sembolize eder. İş açılımları için oldukça iyidir. Adil olmak gerekir ön yargılı davranmamalı hak hukuk gözeterek karar alınmalıdır. Aşırı sıcakları ve ısı artışını da beraberinde getirir. Ay ile kavuştuğunda iş ve ticari konularda başarı getirir. Karşı cinsten veya arkadaşlardan iyilik gelir. Güneş ile kavuşunca savaş kazanılır ve halkı ilgilendiren önemli konular politikacılar tarafından dile getirilir. Liderlerin gücü veya gücü nasıl kullandıkları ile ilgili farkındalık yaratılır.

 

YENİAYIN BURÇLARA GÖRE ETKİSİ

 

KOÇ: Yeniay sizlerin ev aile ve yerleşim alanınızda gerçekleşiyor. Yeniay sizlerin ev ve aile alanınızda gerçekleşeceği için bu dönemde evinizde kendinizi mutlu ve güvende hissetmek sizler için önemli olacak. Ailenizle anne babanızla ve çocuklarınızla daha fazla vakit geçirebilir ve bir ebeveyn olarak görevlerinizi yerine getirmek için daha fazla enerji ile dolu olabilirsiniz. Venüs te bu esnada Yengeç burcunda yer aldığı için, annelik etmek sevdiklerinize şefkat göstermek ve evle ilgilenmek için harika bir zamandasınız. Eve toprağa veya bir projeye yatırım yapmak için adım atabilirsiniz. Bu yeniayda burcunuzun yönetici gezegeni Mars maddi alanınızdan geçiş yapıyor ve finansal olarak yeni fırsat elde etmek için atılım yapabileceğiniz bereketli bir zaman olabilir ayrıca paranızı korumak biriktirmek için iyi birkaç haftanız var ve size konfor getirecek şartlarda yaşamak için sağlam kararlar alabilirsiniz. Merkür Aslan burcunda ve sizlerin aşk ve yaratıcılık alanınızda yer alıyor. Yaratıcı fikirlerinizin artacağı beceri ve yeteneklerinizi çok rahat kullanabileceğiniz sizi mutlu eden şeylere hobilere odaklanacağınız ve zihinsel projelerde başarı yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Kendinizi dikkat çekici bir biçimde ifade edebileceksiniz ve gönül işlerinde ipleri elinizde tutabileceksiniz. Satürn’ün artık Retro harekette olması sebebiyle yapılacak çok iş olsa bile enerjinizi yüksek tutmak ve enerjiyi yükseltmek için arada ruh ve bedeni dinlendirmek şart olacak. İş ve aile/ev arasında enerjinizi iki alana ayırmak bölüştürmek ve dengeyi sağlamak gerekir. İç işleri ve dış işleri arasında yorulmak söz konusu olabilir.

 

BOĞA: Yeniay sizlerin iletişim haberleşme eğitim kurs ve bilgi paylaşımı alanınızda yer alacak. Bu dönemde eğitsel alanda yapacak işleriniz veya alacak kararlarınız varsa veya zihinsel projeleriniz varsa başlatmak için adım atabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs’ün de bu alanda yer alması ile satış pazarlama, kısa yolculuklar, baskılı malzemeler, web siteleri, internet ev sosyal medya mecralarında yapacağınız paylaşımları artırmak planlamak ve reklam yapmak için güzel bir fırsat var. yakın çevre ilişkilerinizin oldukça sıcak samimi ve candan olacağı bir dönem olacak. Kardeşler yakın akrabalar komşular ve okul arkadaşlarınız ile daha sık görüşebilirsiniz. Bazı Boğalar taşınmak yer veya şehir değiştirmek için harekete geçebilir. Yakın çevrenizdeki kişilere Yengeç etkisi ile sevgi şefkat ve yakın ilgi gösterebileceğiniz bir 15 günlük döneme giriyorsunuz. Mars ve Satürn arasındaki sekstil açı sebebiyle, yaratıcı işlerinizi ve gruplarla yapacağınız aktiviteleri ve etkinlikleri bir zaman çizelgesine oturtmalı zihnen kendinizi hazırlamalı ve işlerinize destek olacak araç gereç ve kişilere ualaşmalıdır. Bireysel yaratıcılığınızı ateşleyecek ve hem eğleneceğiniz hem yapmaktan zevk duyacağınız işlere daha fazla odaklanmalı ve hayatınızda daha fazla yer açmalısınız. Konfor alanlarınızı çok sarsmadan ufak değişikliklerle mutluluğunuzu pekiştirebilirsiniz.

 

 

İKİZLER: Yeniay sizlerin maddi konuları sembolize eden alanınızda yer alacak. Yeni kazanç imkanları elde etmek için atılım yapma zamanındasınız. Paranızı korumak ve kendinizi daha fazla güvende hissetmek için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bu yatırımlarınızı sağlama almak için alacağınız kararlarla ilintili olabilir. Eve aileye ve yerleşime dair yatırım veya harcamalar yapabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür ile Jüpiter arasında destekleyici açısı olması sebebiyle, iletişim konularında oldukça enerjik ve etkili olacağınız günlerdesiniz. Yakın çevreniz ile yardımlaşmak fikir alışverişi yapmak, mali konuları iyi planlamak kolaylaşacaktır. Kısa geziler veya uzun yolculuklar ard arda planlanabilir. Yolculuklar ve uzaklarla ilgili işlerde topluluklarla ya da kolektife dair yapılacak işlerde maddi profili iyi çıkarmak ve bütçeyi iyi yapmak önem kazanıyor. Satürn ve Mars arasında yer alan sekstil açı ile kolektif işleriniz artış gösterirken, aynı zamanda kariyer ve çalışma alanındaki işleriniz de o oranda artış gösteriyor olacaktır. Zaman ve emek dengenizi iyi kurmanız şart görünüyor. Daha az yorulacağınız evde çalışma temponuzu planlayarak kendinize ve özel yaşamınıza da vakit ayıracak planları yapmak avantajınıza olacaktır. .

 

 

 

YENGEÇ: Sevgili Yengeçler Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor ve sizler için güçlü başlangıçlar yapmanın ve yeni planları devreye sokmanın zamanı geldi. Hayatınızda sizi daha mutlu sağlıklı ve başarılı hissettirecek bir gelecek planını yapma aşamasında olabilirsiniz. Aşk, para ve güzellik gezegeni Venüs te burcunuzda geçiş yapmakta olduğundan, güzelleşmek kendinize bakmak estetik olarak bakım yapmak için istekli olabilirsiniz. Yeme içme düzeninize dair değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Her şeyden önemlisi ilişkiler alanında hem sosyal çevrenizi hem de özel hayatınızı etkileyecek başlangıçlar yapmak oldukça mümkün. Yeni bir ilişki başlatmak için fırsatınız var. İlişkilerinizi daha candan sevgi dolu ve şefkatli kılacak bir 15 günlük döneme giriş yapmaktasınız. Yeniayda Mars ve Satürn arasında yer alan sekstil açı ile arkadaşlıklar uzaklarla kurulacak bağlar yurt dışı veya yabancılarla ilişkiler gruplar ile yapacağınız etkinlikler size iyi gelecek ve işleriniz kolay ilerleyecek. Tamamlanmamış resmi veya hukuki işleriniz tamamlanmak için tekrar önünüze gelebilir. Bu dönemde aile ebeveynler ve kariyer alanında kendinizi rahat ve güvende tutmak isteyeceksiniz çok risk almak istemeyeceğiniz bir zamandasınız. Özellikle çocuk sahibi olan Yengeçler için onların sosyal hayatı iş veya okul durumu hatta hobileri ve kendilerini geliştirici çalışmaları için emek ve zaman harcamanız gerekebilir. Bazı Yengeçler aşk hayatlarında daha özverili toleranslı ve karşılarındakine hayır diyemedikleri durumlar içinde kalarak zaten yorgun zihin ve bedenlerine daha fazla yük bindirebilirler. Siz de kendi özel alanınızda kalmak isterken yapılması gereken arkadaşlarla gruplar ve topluluklarla ilgili aktivite ve faaliyetlere katılmak ve ayrı bir zaman yaratmak durumunda kalabilirsiniz. Sanırım siz ne kadar dinlenmek isteseniz de bakılması özen gösterilmesi gerekenleri öne alarak yeni hedeflere doğru ilerleyeceksiniz. Biraz hem ağlarım hem giderim durumundasınız.

 


ASLAN: Yeniay sizlerin ruh ve beden bütünlüğünüzü sembolize eden alanınızda gerçekleşecek. Bu dönemde ruhunuzu besleyecek temalara yönelebilirsiniz. Tatil yapmanın tam zamanıdır. Doğru beslenme diyet yapmak yüzmek deniz kenarında olmak veya meditasyon yapmak içe dönerek psikoloji bilinç altı ve spiritüel konular ile ilgilenmek size iyi gelebilir. Yeni bir çalışma ve iş düzenine geçmeyi planlayabilirsiniz. Sizi daha dingin huzurlu ve mutlu kılacak bir iş temposu oluşturmak için harekete geçebilirsiniz. Yaratıcılığınızın oldukça aktif olacağı bir zamandasınız. Duygularınız ön planda olacak, içinizi araştıracaksınız ve kendinizi daha iyi hissetmek için kendinizle baş başa zaman geçirmek iyi bir fikir olabilir. Ruhsal bir iyileşme ve şifa bulmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Bazı Aslanlar içlerinde filizlenen yeni bir aşka veya hoşlanmaya doğru yelken açabilirler. Sakladığınız ve henüz öne çıkarmadığınız bir flört söz konusu olabilir. Yeniayda Mars ve Satürn sekstil açısı yer alıyor, kariyer alanında ve maddi konularda bütçenizi iyi yapmak, aile ile para paylaşımınızı, iş ortaklıklarını, kredi borç vergi sigorta ve önemli ödemelerinizi akılcı bir planla ele almak önem kazanıyor. Ticari veya iş kurmakla ilgili atılımlar yapmak isteyen sevgili Aslanlar varsa aranızda emek vakit nakit dengenizi iyi yapmalısınız. Zaman planınızı ve önceliklerinizi iyi belirlemelisiniz. Bütçenizde delik açan konular varsa veya aileye ortaklara vb hayır diyemediğiniz konular varsa bunlara yönelik kendinizi koruyan ve gerçekçi bir tutumla işleri ele alıp maddi dengelerinizi koruma eğilimine girebilirsiniz.

 


BAŞAK: Yeniay sizlerin arkadaşlıklar sosyal çevre ve gruplarla etkileşiminizi sembolize eden alanınızda yer alacak. Bu dönemde çevrenizdeki insanlarla kurduğunuz bağlarda kendinizi iyi ve güvende hissetmek ve kurduğunuz duygusal bağlarınızı güçlendirmek önem kazanıyor. Ekipleri grupları ilgilendiren bir gelecek projesi içinde olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar başlatmak ve sosyal hayatınızı canlandırmak için adım atabilirsiniz. Arkadaşlardan ve bilindik çevrenizden fikir, yardım ve destek alarak gelişim göstermek ilerletmek istediğiniz bir plan ve projeniz olabilir. İçinde ekipleri grupları ve toplulukları içeren gelecek planlarınız olabilir. Bu yeniay döneminde Mars ile Satürn arasında sekstil açı yer alıyor ve uzaklarla bağ kuracağınız hukuki ve resmi işlerinizi halledebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yazarak veya sosyal medya üzerinden flörtler arkadaşlıklar başlatılabilir. Yurt dışı veya şehir dışı ile ilgili işleriniz olabilir. Eşiniz ortağınız veya uzun süreli ilişkinizin yeni hayat planları ve hedefleri olabilir siz de bunlara destek vermek veya uyum sağlamak için yeni kararlar alabilirsiniz özellikle ilişkiler alanında veya iş ortaklıkları ve iş birlikleri bakımından dengeleyici bir tutum belirleyerek ilerlemelisiniz. Hayır diyemeyeceğiniz ve zamanınızı özveri ile ilişkilere adamak durumunda olabileceğiniz aşikar. Özel hayatta daha toleranslı sabırlı ve toparlayıcı olabilirsiniz. Diğer yandan, bu dönemde gelecek hedeflerinizi akılcı mükemmeliyetçi ve verimli bir çabayla yoluna koyacağınıza eminim.

 

 

TERAZİ: Yeniay sizlerin kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde işle ilgili atılımlar yapmak ve işinizle ilgili kararlar almak için başlangıç adımları atabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs de Yengeç burcunda ve kariyer alanınızda yer alıyor. İlişkilerin gerek aile gerek mesleki olarak sizler için daha yumuşak ve kapsayıcı geçeceği görülüyor. İş birlikleri ortak çalışmalar tanıtım halkla ilişkiler ve maddi konular sizler için önem kazanıyor. İş değiştirmek, yeni bir işe başvurmak veya iş alanında yapmak istediğiniz değişimleri harekete geçirmek için tam zamanındasınız. Merkür bu dönemde Aslan burcunda ve arkadaşlarla iletişimin yoğun olacağı aşikar. Gelecek projelerinizi eğitimleri iletişimi görüşmeleri topluluklarla yapılacak aktiviteleri sizler için daha gündemde tutacak etkiler var. Yaratıcı ifadenizin ve eğlenceli tarafınız aktif olacağı bir zamandasınız. Bu dönemde Mars ve Satürn arasındaki sekstil açı sebebiyle maddi konuları ve çalışma düzeninizi işle ilgili amaçlarınızı destekleyen bir görünüm yer alıyor. Hem fiziksel hem psikolojik anlamda size iyi gelecek şeylere yönelebilir, iş ve çalışma düzeninize ve günlük hayat temponuza daha fazla emek sarf edebilirsiniz. Bu 15 günlük dönemde, Sağlığınızı da desteklemek önem kazanıyor. Sindirim ayaklar ödem tutma mide alerjiler konusunda özen göstermelisiniz. Çalışma hayatında olan Teraziler iş alanında hayır diyemeyerek üstleneceğiniz ekstra işler ve görevler ön plana çıkabilir.

 


AKREP: Yeniay sizlerin yurt dışını yabancıları uzun yolculukları sembolize eden alanda yer alacak ve keşfeden maceracı tarafınızı tetikleyecek. Seyahatlere çıkıp yeni kültürlerle ve yaşam trendleri ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Yurt dışıyla veya yabancılarla bağlarınız bu dönemde önem kazanabilir ve yeni projelerin eşiğinde olabilirsiniz. Gezmek görmek keşfetmek ve fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Resmi mercilerle işleriniz yoluna girebilir veya hukuki süreçleriniz, başvurularınız varsa sonuçlarını elde edebilirsiniz. Basın, yayın, kitaplar, sosyal medya alanında, web siteleri ile ilgili yapılacak işleriniz ve başlangıçlarınız olabilir. Kültür felsefe gibi ve yeni keşifler yapacağınız konularla zihninizin paraşütünü açabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu yeniayda Satürn ile sekstil açı yapıyor olacak, ilişkilerin, ortak çalışmaların, iş birliklerinin daha kolay ilerleyeceği bir zamandasınız ve yaratıcı çalışmalar, zihinsel projeler ve geleceğe yatırım yapacağınız girişimler içinde olabilirsiniz. Bu çalışmalarda emeğinizi ve vaktinizi iyi organize etmelisiniz, nakit planınızı buna göre akılcı bir bakış açısıyla yapmalısınız. Hayır diyemediğiniz veya başkalarını düşündüğünüz ve kırmak istemediğiniz kişilere karşı toleranslı davranarak işlerin yavaş ilerlemesi olası.. Özel hayat ilişkilerinde kendinizden fedakarlık ederek özveride bulunabileceğiniz aşikar, yine de gerekiyorsa sınırlarınızı iyi belirlemelisiniz yoksa hayal kırıklıkları ve memnuniyetsizlikler hissedebilirsiniz.

 


YAY: Yeniay sizlerin mali işlerinizi sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Bu dönemde paranızı güvene almak harcamalarınızı kontrol etmek akıllı bir planla yatırım yapmak ve paranızı biriktirmeye odaklı olabilirsiniz. Aileyle para paylaşımı yapmak aileye destek vermek veya destek almak isteyebilirsiniz. Ticari anlamda işleri olan Yaylar bu dönemde yatırım yaparak işlerini büyütmek veya yeni gelir kapısı yaratacak işlere yönelmek isteyebilirler. Vergi sigorta krediler borçlar ve ödenmesi gereken paraların takibinin yapılması gereken bir zamandasınız. Bütçenizi iyi yapmak ve dengeli davranmak isteyebilirsiniz. Yeni gelir ve kazanç kaynakları yaratmak üzere planlar yapabileceğiniz bir yeniay dönemindesiniz. Yeniayda Mars ve Satürn arasında yer alan sekstil açı sebebiyle, ev aile yerleşim alanında uğramanız gereken işler olabilir. Aile üyelerinin sağlığı bakımı ve onların problemleri ile uğraşmak bakımından inisiyatif alabilirsiniz. Taşınmak yer değiştirmek kiralamak evi yenilemek vb gibi işlerinizin ön planda olduğu günlerde olabilirsiniz. Ailenizle ebeveynlerinizle ve çocuklarınızla ilgilenmek onların sorunlarına çözüm bulmak için çaba gösterebilirler. Mesleki konularda güçlenmek ve kendinize daha verimli bir çalışma ve kazanç planı yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

 

 

OĞLAK: Yeniay sizlerin ilişkiler evlilik iş ortaklıkları ve iş birlikleri alanınızda yer alacak. Bu dönemde yeni ilişkiler başlatmak ve var olan ilişkilerinizde daha fazla sevgi şefkat anlayış ve güven bulmak konusunda şanslı olacaksınız. Ailenizle eşinizle ve çocuklarınızla duygusal bağlarınızı güçlendirmek için bu yeniay güzel bir fırsat sunuyor. Kalbi boş olan Oğlaklar bu dönemde şefkatli ve duygusal yanı güçlü biri ile bağ kurabilirler. Ortak çalışmalar yaptığınız birileri varsa yaratıcı yanınız oldukça ön planda olacağı için iyi fikirlerle dolu olabilirsiniz. İş ortaklıkları ve iş birlikleri alanında size güven veren ve yeni başlangıçlar getiren gelişmeler yer alabilir. Aile ve özel hayatınızdaki ilişkilerde daha fazla sevgi şefkat ve ilgi görmek ve göstermek adına bu yeniay size destek oluyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Satürn bu yeniayda Mars ile sekstil açı yapıyor olacak, iletişim kurarken, zihinsel projelerde, eğitimler ve yakın ilişkiler alanında; kardeşler, komşular, yakın arkadaşlar alanında sizi yavaşlatan, başkalarının temposuna uyum sağlamaya mecbur kaldığınız ve kendi planlarınızdan özveride bulunduğunuz durumlara karşı daha güç kazandığınız ve destekleyici etkiler altındasınız. Yavaş ve sağlam adımlarla ilerlediğinizi göreceksiniz. Sevdiklerinizin dertlerine kulak vereceğiniz ve koşulsuz sevgi ilkesiyle davranarak yardım eli uzatacağınıza eminim. Diğer taraftan, planların ve zihinsel işlerin disiplini ve sorumlu bir planla ve öncelik sırasıyla organize edilmesi şart gözüküyor. Satürn Balık burcunda bu dönemde geri harekette bulunması sebebiyle, karmaşık gelişmeler çok fazla bilgi mesaj iletişim ve bilgi aktarımına maruz kalacağınız aşikar. Zihni toparlamalı ve en verimli biçimde emek vakit nakit dengenizi iyi ayarlayarak hareket etmeniz gerektiği şart.

 

 

KOVA: Yeniay sizlerin çalışma sağlık ve günlük yaşam temposu alanınızda gerçekleşiyor. Yeni bir işe başlamak i görüşmeleri yapmak veya çalışma düzeninize yenilikler getirmek için gereken değişimleri aktif edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi ruhen ve bedenen daha sağlıklı zinde ve mutlu hissetmek için neler yapabileceğinizi düşünebilir ve bu konularda alacağınız kararları hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir çalışma ve iş düzenine geçmeyi planlayabilirsiniz. Sizi daha dingin huzurlu ve mutlu kılacak bir iş temposu oluşturmak için harekete geçebilirsiniz.Beslenme düzeninize önem verebilir gerekiyorsa diyete veya egzersizlere başlamak için karar alabilirsiniz. Ev veya ofis alanında yapılacak bir takım işler de olabilir. Tadilat tamirat temizlik dekorasyon ve yer değiştirme için adım atabilirsiniz. Yeniayda Mars ve Satürn arasında sekstil açı yer alıyor, maddi konularda bütçenizi iyi yapmak, aile ile para paylaşımınızı, iş ortaklıklarını, kredi borç vergi sigorta ve önemli ödemelerinizi akılcı bir planla ele almak önem kazanıyor. Ticari veya iş kurmakla ilgili atılımlar yapmak isteyen sevgili Kovalar varsa aranızda emek vakit nakit dengenizi iyi yapmalısınız. Zaman planınızı ve önceliklerinizi iyi belirlemelisiniz. Bütçenizde delik açan konular varsa bunlara yönelik gerçekçi bir plan yaparak maddi dengelerinizi koruma eğilimine girebilirsiniz. Yaratıcı çalışmaların hobi ve mutluluk alanlarınızı desteklendiği ve maddi olarak size ekstra gelir sağlayacak projelere yönelebileceğiniz aşikar.

 

 

BALIK: Yeniay sizlerin aşk romantizm ve yaratıcılık alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönemde gönül işleri ve romantik ilişkilerin yükselişte olacağı bir dönem olacak. Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs de bu alanda yer aldığı için gönül kapısı açılıyor arkadaşlar. Kalbi boş olanlarınız yeni ilişkilere yelken açabilir. Hali hazırda ilişkisi olan Balıklar ise ilişkisinde daha fazla sevgi şefkat ve güven elde etmek bakımından şanslı olacaklar. Daha fazla sevgi verip, alabileceğiniz bir 15 günlük süreçtesiniz. Yaratıcı işlerle ilgili projelere başlayabilirsiniz ve yeteneklerinizi ve duygularınızı harekete geçirecek ilham perisini yanınızda bulacaksınız. Çocuklarla ilgili işlerin yolunda gideceği ve kendi çocuksu yanınızı ortaya koyarak eğlenebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yemek içmek gezmek eğlenmek tatil yapmak deniz kıyısına gitmek aile ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Bu yeniay döneminde Mars iletişim alanınızdan geçiş yapıyor ve sizleri yakın ilişkiler alanında daha fazla uğraşmaya itiyor ancak Satürn ile sekstil açısı yaptığı için zihinsel eğitsel işleriniz ve projelerinizi daha iyi yönetebileceksiniz. Ulaşmak istediğiniz hedeflere yavaş ama emin adımlarla ilerleyebildiğinizi göreceksiniz. süreçleriniz varsa bu işleri yoluna koymak adına motive ediyor. Dolayısıyla, bu ay daha hareketli atılgan ve odaklı olarak hareket edeceksiniz. Bu yeniayda Satürn Retro etkisi ile özellikle ilişkiler alanında yani evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları ve iş birlikleri bakımından dengeleyici bir tutum belirleyerek ilerlemelisiniz. Hayır diyemeyeceğiniz ve zamanınızı özveri ile ilişkilere adamak durumunda olabileceğiniz aşikar. Özel hayatta daha toleranslı sabırlı ve toparlayıcı olabilirsiniz. Diğer yandan, bu dönemde gelecek hedeflerinizi akılcı mükemmeliyetçi ve verimli bir çabayla yoluna koyacağınıza eminim.

 

 

 

NAZ BAYATLI

 


6 HAZİRAN 2024 SİRİUS YILDIZI İLE KAVUŞUMDA
YENGEÇ BURCUNDA YENİAY

 

 

 

 

121 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page