top of page

BAŞAKLAR: 15 ARALIK-15 OCAK GÖKYÜZÜ BURCUNUZA NELER SÖYLÜYOR.

Güncelleme tarihi: 12 Ara 2018

Sevgili Başaklar ve Yükselen Başaklar ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizleri 15 Aralık 15 Ocak tarihleri arasında gökyüzünün burcunuza nasıl yansıdığından bahsedeceğim.


Mars Aralık sonuna kadar ilişkiler alanınızda kalmaya devam edecek ve bu süreç içerisinde ilişkilerde iş ortaklıklarında veya evlilik yaşamında daha fazla çaba sarf edeceğinize işaret ediyor. karşınızdaki kişiye daha fazla fedakarlık etmek anlayış ve tolerans göstermek zorunda hissedebilirsiniz. ilişkilerinizde duygusal yükler bu dönemde belki normalden daha fazla etkili olacaktır. Bu dönemde kendinizi karşı tarafa daha fazla ifade etmek gönüllerini almak onlara iyilik yardım ve sevecenlik göstermek durumunda hissedebilirsiniz. yine ay sonuna kadar ilişkiler gezegeni Venüs iletişim haberleşme ve yakın çevreler alanında kalacak. kalbi boş olan Başaklar kısa gezilerde eğitim alanlarında zihinsel projelerde kurslarda arkadaş çevrelerinde yeni birisiyle Tanışabilirler ve bir ilişkiye başlayabilirler. bu dönemde Kardeşler yakın akrabalar okul arkadaşları komşular ile daha yakın ilişkiler içerisinde olacaksınız , onların krizleri ile problemler ile yakından ilgilenme şansı bulacaksınız.


22 Aralık'ta güneş Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve bu geçişle birlikte Güneş sizin aşk ve ilişkiler alanında yerleşecek Güneş oğlak burcuna geçer geçmez yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek, ve bu Dolunay Sizin arkadaşlar ve grup aktiviteleri alanınızda yer alacak. bu Dolunay bizi 6 Ocak 2019 da gerçekleşecek olan oğlak burcundaki Güneş tutulmasına taşıyor. bu güçlü gökyüzü etkileri sizin aşk ve ilişkiler arkadaşlıklarlarınız da yer alacağı için sevgili Başaklar ocak ayının başından itibaren hayatınıza güçlü bir ilişki katmak var olan ilişkinizi daha sağlam temellere oturtmak ilişkilerde gerçekten ne istediğinizi ve sizi neyin mutlu edeceğini düşünmek ve bu yönde kararlar almak için hem Dolunay hem tutulma oldukça etkin olacaktır bir çok Başak bu dönemde hayatında kalıcı ilişkiler kurmak için adım atabilecektir. Diğer taraftan Oğlak burcunda ki Tutulma keyif alanlarından yaratıcılığından veya hobilerinden para kazanmak isteyen yeteneklerini işe çevirmek veya daha fazla uzmanlaşmak için adım atmak isteyen başaklar içinde etkili olacaktır. çocuk sahibi olmak veya çocuklarınızın yeteneklerini geliştirmek için onları akıllı ve gerçekçi adımlarla yönlendirmek için de bu tutulmalar faydalıdır. başaklar 1 yıl boyunca bireysel olmanın ve bir gruba entegre olarak çalışmanın gerekliliklerini deneyim yiyecekleri ve bu konuda tecrübe kazanacakları bir süreç yaşayacaklar. Daha fazla sosyal olmak yaratıcılığınızı öne çıkmak ve para kazanmak için kararlı olacaksınız.


ocağın ilk haftası Jüpiter ve Neptün arasında yer alacak kare açısıyla yerleşiminin nerede yaşayacağınız evinizin veya işinizin uzaklığı aradaki mesafeler veya kariyerde hangi alanda ve nerede devam edeceğiniz ile ilgili konular su yüzüne çıkabilir Hatta bu konular eşiniz veya partneriniziçin de söz konusu olabilir. Elimizden geldiği kadar gerçekliğinizi düşünerek kararları almalısınız fazla idealist ve hayalleri kapılarak adımlar atmalısınız. 8 Ocak tarihinde aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs'ün yay burcuna geçmesi ile birlikte daha fazla gezeceğiniz öğreneceğiniz Yakın çevrenizde birlikte eğleneceğiniz güzel bir 3 hafta geçireceksiniz.

Yeni yılda her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle.


NAZ BAYATLI

215 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page