top of page

BASAK BURCUNDA YENİAY ASTROLOJİ VE BURÇ YORUMU

Güncelleme tarihi: 24 Eyl 2023


15 EYLÜL 2023 SAAT 21:58 21 DERECEDE YENİAY


Her yeni ay bir başlangıç zamanıdır ve Başak burcundaki yeniay ile yeni başlangıçları yapabileceğimiz bir 15 gün var önümüzde. 1 aylık yeni bir döngü başlıyor.

Yeniay dönemleri zihnimiz bedenimiz ve ruhumuz için bir yenilenme şansıdır, yeni bir enerji ile başka bir döngüye hazırlanabiliriz. Yaşamımızın bir alanında, bir önceki dolunayda elde ettiğimiz farkındalığın ardından yeni bir niyet strateji veya başlangıç isteğiyle adım atarız.

Başak burcundaki yeniaylar genellikle çok çalışmakla verimli olmakla ve görevlerimizi hakkıyla yerine getirmekle alakalıdır. Sağlık bakım güzellik düzen konusuna ve ince detaylara daha rahat odaklandığımız ve yol aldığımız zamanlardır. Çalışkan olmak ve görev bilinci ile hareket etmek kolaylaşır.


Başak burcunun derleyen toparlayan kategorize eden, her şeyi yerli yerine koyan yeteneklerini hayatımıza katabiliriz. Bu yeniayda sağlığımıza daha fazla özen göstermeye karar verebiliriz, bedenimizi zararlı alışkanlıklardan toksinlerden kilolardan vb kurtarmak için adım atabiliriz. Detoks yapmak sindirim sistemimizi korumak ve beslenmemizi dengelemek için doğru başlangıçlar zamanındayız. Başak burcunun yönetici gezegeni yeniayda durağan konumda olacak, bize kal gelebileceği ilerlemekte zorlanabileceğimiz bir 15-16 Eylül var önümüzde ve bununla birlikte Merkür 17 Eylül’de ileri hareketine başlayacak ve bu tarihten sonra işlerimiz hem daha net hem daha hızlı ilerliyor olacak. Temizlik yapmak istediğiniz her yaşam alanına Başak etkisini katabilirsiniz. Her şeyden evvel beden ruhun mabedi olduğu için ilk önce ona saygı duymak ve iyi davranmak arzusu ile harekete geçebiliriz.


Yeniay anında ufukta Aslan burcu yükseliyor. Yeniay bu haritaya göre para evinde yer alıyor. Maddi konuların ön planda olacağı başlangıçlar yapacağımız ve kararlar alacağımız bir döneme başlıyoruz. Ödemeler, cepteki paranın değerlendirilmesi, kazançlar gelirler ve bunların hesabı bütçe planı ve kazanç imkanlarının artırılması konusu zihnimizde olacak.

21 derece Başak burcunda göksel uzamda Denebola sabit yıldızı yer alıyor. Beta Leonis TK yıldızında yer alan bu yıldız Satürn Venüs karakterinde. Maddi konularda mantıklı davranmayı sembolize etse de ilişkiler için aynı şeyi söyleyemeyiz. Pişmanlıkları, toplumsal alanda gözden düşmeleri, doğal afetleri, ani çıkacak öfkeleri ifade eder. Dolayısıyla, ne dediğimize nasıl söylediğimize en azından 15-18 Eylül arası dikkat edelim. Denebola Regulus’un zıddı olarak kabul edilir. Şansı düşürür. Aşk konusunda ise tamamen duygusal olabileceğimiz zamanlardır. Ya kuyruğu dik tutacaksın ya da açık açık duygusal olarak yıkılacaksın bu iki arada derede kalmayı sembolize eder.


Yeniay 14. Ay Menzilinde yer alıyor. Al Simak / Hasat Vakti

· İlişkileri bitirebilir, işlere son verebilirsiniz. Faydası yararı olmayan süresini doldurmuş her şeyi hayatınızdan çıkarmak için idealdir. Taşınmak veya yer değiştirmek için iyidir.

· Veda edememek, atamamak, bırakamamak duygusu artabilir. Veda edin , attıklarınıza pişmanlık duymayın taze enerjilere yer açtığınızı düşünün.

· Denebola Aslan’ın arka bacaklarını ve kuyruğunu kapsayan alanda yer aldığı için sonucu olmayan şeylerin peşinde koşmamak akıllıca olur. Kuyruğunuza basan birileri çıkabilir ve kavga etmek isteyebilirsiniz. En iyisi zekayı kullanıp akıllıca davranmak gereksiz küslüklere kavgalara karışmamaktır.

· Doğamıza mizacımıza uymayan insanlardan ve konforumuzu bozan durumlardan uzak durmalı.BURÇLARA GÖRE BAŞAK YENİAYI


KOÇ: Bu yeniay sizlerin iş ve çalışma alanınızda gerçekleşiyor ve sizler için verimli bir çalışma zamanının başladığına işaret ediyor. Yoğun bir tempo içerisinde çalışmaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. İşleri halletmek için kolları sıvayacaksınız. Ufak tefek birçok işleri halletme zamanındasınız. Derlenmek toparlanmak sonbahar temizliği yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Açıkçası oldukça yoğun geçecek günlerdesiniz. Merkür 17 sine kadar bu alanda retro olmaya devam edeceği için işlerin doğal ritmine ve hızına kavuşması zaman alabilir. Eksikleri gedikleri tamamlamak için iyi bir fırsat bu yeniay. Sağlık ve vücut bakımınıza özen göstereceğiniz, daha iyi beslenip, bedeninize bakım yapacağınız bir zamandasınız. Venüs aşk ve romantizm alanınızda yer aldığı için bu dönemde size keyifli gelen şeylere odaklanmak eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak çok önemli. Yaratıcı enerjinin tadını çıkarın çünkü ilham perileri yanınızda. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars şu sıralarda Terazi burcunda ve ilişkiler alanınızda geçiş yapıyor. İlişkilerde denge kurmak, diploması yapmak ve özverili davranmak için çaba sarf edeceksiniz. Partneriniz sizden daha fazla ilgi alaka ve anlayış bekleyebilir. Diğer yandan, iş ortaklıkları ve iş birlikleri yapmak ve var olan ilişkilere daha fazla enerji katmak adına Mars size güç verecek. Hakkınızı aramak adil davranmak eşitlik ve rolleri dengeli üstlenmek sizin için önemli olacak.BOĞA:Bu yeniay sizlerin aşk ve romantizm alanında gerçekleşiyor ve sizler için aşkın romantizmin ve yaratıcılığın ön plana çıkacağı bir döneme işaret ediyor. Aşkta titiz ve detaycı davranacaksınız. Daha eleştirel ve dikkatli gözlerle partnerinizi değerlendirebilirsiniz. Kalbi boş olanlarınız için aşka flörte romantizme uzanan bir ilişki başlangıcına denk gelebilir. Yaratıcı yanınızı artıracak bu yeniay el becerilerinizi daha iyi kullanmanıza yardım edecektir, diğer yandan ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi daha ciddi bir bakış açısıyla ele alabilir, maddi kazanç sağlayacak iş projeleri ile uğraş verebilirsiniz. Sanat tanıtım ve zihinsellik içeren projelere start verebilirsiniz. Bu alanda ayın 17 sine kadar Merkür retrosu devam edeceği için yaratıcılık içeren işlerde veya gelecek projelerinizde eksik gedik işleri tamamlamak için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Eski ilişkileri tekrar gündeme getirebilecek bu dönemde bazılarınız için bir duygusal yükü aşmak geride bırakmak için iyi bir başlangıç zamanı olabilir. Sizi mutlu edecek şeylere daha fazla odaklanmak için sizi yoran külfetli işlere veda etmenin vakti gelmiş olabilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs ev aile ve yerleşim alanında yer alıyor. Ev almak satmak kiralamak ve taşınmak gibi planlarınız varsa bunları 17 sinden sonra çok daha hızlı yapabilirsiniz. Aileye zaman ayırmak kendi işinizi kurmak evde tadilat tamirat vb gibi işlere de el atabileceğiniz bir dönemdesiniz.


İKİZLER:Bu yeniay sizlerin ev ve aile alanınızda gerçekleşiyor ve sizlerin ev ortamınızda yeni bir yaşam planına geçiş yapabileceğinizi gösteriyor. Yaşam alanınızı daha konforlu kılmak derlemek toparlamak sonbahar temizliği yapmak için harika bir başlangıç adımı atabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ve konforlu hale getirmek için tamirat bakım işlerine çaba sarf edebilirsiniz. Aile içinde görev ve sorumlulukları daha özenli ve planlı bir biçimde ele almaya başlayabilirsiniz. Kendi işini kurmak ev almak satmak kiralamak taşınmak vb gibi planların yapılabileceği bir dönem. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür yeniayda durağan konumda olacağı için radikal kararları başlatmak çok mantıklı olmaz en iyisi işlerin daha hızlı ve net ilerleyeceği 17 Eylül sonrasını beklemek daha avantajlı olacaktır. Mars yeniayda sizlerin aşk romantizm ve yaratıcılık alanınızda geçiş yapıyor ve sizleri hem zihinsel projelerde hem de yaratıcılık bakımından besliyor. Aşk konularında enerjiniz artıyor ve çekiciliğiniz de tartışma götürmez. Çekim alanınızın artacağı bu dönemde yeni flörtlere açık olacaksınız. Mutlu olmak için harekete geçebileceğiniz her şeyin odak noktasında olacağınız bir zaman sadece iletişime dikkat etmeli, fazla detaycı ve eleştirel davranarak kılı kırk yararak çorbanın tuzunu kaçırmayınız, bu yüksek enerji ile çevrenizde oldukça dikkat çekici olacağınız bir dönemde olduğunuz aşikar.


YENGEÇ:Bu yeniay sizlerin iletişim ve zihinsel faaliyetler alanınızda gerçekleşiyor ve bu dönemde oldukça zihinsel olacağınıza ve yeni girişimlerde bulunarak yeteneklerinizi verimli bir biçimde değerlendirmeye istekli olduğunuza işaret ediyor. Kardeşler ve yakın akrabalarla iletişimin artacağı, eğitsel ve zihinsel işlerinizin artış göstereceği bir zamandasınız. Verimli çalışmak ve becerilerinizi mükemmel bir biçimde ortaya koymak için şansınız var. Eleştirel olmak kılı kırk yarmak detaylarda boğulmak gibi bir etkisi de olabilecek bu yeniayda yapmak istediklerinizi ustalıkla ele almak isteyeceksiniz. Yolculuklar kısa geziler eğitsel çalışmalar kurslar ve satış pazarlama gibi işlerin yoğun olacağı bu günlerde emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz. Venüs bu dönemde yaratıcı Aslan burcunda geçişini yapıyor ve sizlerin maddi alanınızda yer alıyor. Mali konularda bütçenizi ciddi bir biçimde ele almak zamanıdır. Eğlenmek ve keyiflere para harcamak için bütçenizi biraz aşmış olabilirsiniz veya yaratıcı yanınızı kullanarak kazanç elde etmek üzere projeleriniz olabilir, tüm bunları ele alırken mali profilinizi ve kaynakların doğru kullanılması gerekliliğini göz ardı edemeyeceğinizi fark edebilirsiniz. Karınca gibi çalışıp emeklerinizin karşılığını çarçur etmeden biriktirmek ve yağmurlu günler için kendinizi korumak adına kararlar ve önlemler alabilirsiniz. Ayrıca kazançları artıracak fırsatlar ve fikirler ortaya çıkabilir. Eve aileye yerleşime yönelik kararlarında alınabileceği önemli bir zamandasınız, zira Mars Terazi burcunda ve ev aile ve özel hayatı sembolize eden alanda geçiş yaparak sizleri iç işlerine odaklayacak etkiler yaratıyor.ASLAN:Bu yeniay sizlerin para alanınızda gerçekleşiyor ve sizlerin maddi konularda daha dikkatli olacağınıza ve emeklerinizin maddi karşılığını alacağınıza işaret ediyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Güneş Başak burcunda yer aldığı için maddi anlamda sizleri daha fazla çalışmaya ve emeklerinizin karşılığını bulmaya yöneltiyor. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi rahatlıkla kullanacağınıza ve projelerinizi kazanca dönüştürebileceğinize işaret ediyor. Çalışıp kazanmak mottonuz haline gelecek bu sonbaharda. Birçok seçenek arasında kalabilir ve hangisini değerlendirmek istediğiniz ile ilgili kararlar almak için çaba sarf edebilirsiniz. Her işe bir anda el atılabilecek bu yeniay enerjisi altındayken, enerjinizi doğru kullanmak sadeleşmek ve boşa kürek çekmemek önemli olabilir. İlişkiler ve para gezegeni Venüs burcunuzdaki geçişine devam ediyor. Sizleri daha güzel görünmek ve çekici olmak için motive ediyor. İlişkilerde de elbette daha sıcak samimi ve kalp enerjisi ile davranmaya iten bu yerleşim sizleri çekici kılacak ve dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Oldukça sosyal yakın çevre ilişkilerinde aktif ve iletişimi bol bir döneme giriş yapıyorsunuz. Sadece yollarda trafikte ve aletleri kullanırken dikkatli ve özenli davranmak yerinde olacaktır.BAŞAK:Sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar, burcunuzda gerçekleşen bu yeniay sizlerin yeni bir yaşam hedefi veya planını devreye sokabileceğinizi ve gelecek hedeflerinizi verimli bir biçimde yoluna koyabileceğinize işaret ediyor. Dış görünümünüze, beden ve ruh sağlığınıza yönelik iyileştirici adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. Sadeleşmek ve fazlalıklardan arınmak derlenmek ve toparlanmak için bu yeniayın enerjisinden yararlanabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür bu yeniayda burcunuzda ileri gitmek üzere 14-15-16 Eylül tarihlerinde durağan konumda olacak, bu 3 gün süresince verdiğiniz sözlere dikkat etmeli tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Yeni başlangıçları 17 sinden sonra yapmak avantajınıza olacaktır. Oldukça yoğun ve faal günlere başlayacağınız bir 15 gün var önünüzde. Maddi konularda verimli kararlar alacağınız ve bütçenizi daha iyi dengelemek için fırsat yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Sağlığınıza beslenmenize ve yüz ve baş sağlığınıza özen ve bakım gösterebilirsiniz. Hak hukuk aramak aile ve iş ortakları ile adil bir paylaşım sağlamak ve iletişim yeteneklerinizi kullanarak verimli sonuçlar elde etmek için harekete geçebilirsinizTERAZİ:Bu yeniay sizlerin ruh ve beden bütünlüğü alanınızda gerçekleşiyor ve sağlık, günlük yaşam temposu ve çalışma hayatınızda sizi engelleyen hususlara karşı bir derlenme toparlanma hareketi başlatacağınıza işaret ediyor. Kolektif alanda yapacağınız işler, spiritüel veya bilinçaltına yönelik yapacağınız çalışmalar ön planda olabilir. Kendi başınıza gerçekleştirmek istediğiniz bir iş projeniz olabilir. Uzaklarla bağlantılı işler ortaya çıkabilir eğitsel konularda, sosyal medya mecralarında veya sağlık içeren konulardaki, bu hem ruhsal alanda hem de fiziksel alanda yapılacak bütünsel çalışmaları içerebilir, yapmak istediğiniz projeler bu yeniayda kafanızda netleşebilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu dönemde yaratıcı Aslan burcunda yer alıyor. Sosyal çevrenizi arkadaşlıkları ve grup etkinlikleri sembolize eden güzel bir alandan geçiş yapıyor olması sizi haliyle dışa dönük ve sosyal kılacaktır. Gezmek eğlenmek ve insanlarla kaynaşmak isteyeceksiniz. Grupları içine alan etkinlikler içinde yer alabilirsiniz veya bir gelecek projeniz vardır. Kalp enerjisini samimiyeti ve neşeyi açığa çıkaran bu transit sizleri etkisi altına alarak insan ilişkilerinde başarılı olmanıza yardımcı olacak. Enerji ve savaş gezegeni Mars şu sıralarda burcunuzda geçiş yapıyor, hakkınızı almak, ilişkilerde denge kurmak ve bol bol diplomasi yapmak için uğraşacaksınız. Baş bölgenize özen bakım ihtimam gösterebilirsiniz.


AKREP: Bu yeniay sizlerin arkadaşlıkları ve sosyal yaşamınızı sembolize eden alanda gerçekleşiyor ve sizlerin bu yeniayla birlikte topluluklara yönelik yeni projeler üreteceğinize ve ekiplerin içinde daha verimli çalışmalar yapabileceğinize işaret ediyor. Arkadaş ilişkileri ve ekiplerle yapılacak çalışmalarda verimli bir düzen tutturmak sizler için önemli olacaktır. Yeni bir gelecek projesine adım atmanız da olası. Birçok seçenek arasında kalacağınız için yolunuzu kaybetmemek adına Başağın titiz detaycı ve planlı hareket etme dürtüsünü kendinize model almalısınız. İlişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişini sürdürüyor ve sizlerin kariyer hedefleri alanınızda geçiş yaptığı için bu dönemde kariyer alanında başarı yakalamak görünür olmak yaratıcı yeteneklerinizle göz doldurmak fırsatı elde edebilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars Terazi burcunda ve sizin bilinçaltınızı ruh ve beden bütünlüğünüzü sembolize eden alanda geçiş yapıyor. Bu sıralar normalde olduğundan daha yorgun ve huzursuz hissedebilirsiniz. Dinlenmek gerekiyorsa tatil yapmak bedeni rahatlatmak önem kazanıyor. Uyku yeme içme düzeni egzersiz ve stres ile ilgili adımlar atabilir bu dönemde kendinize daha iyi bakmak adına kararlar alabilirsiniz. İş hayatında veya çalışma ortamında varsa anlaşmazlıkları yönetmek veya bitmemiş işleri yürütmek için tatlı dille herkesi motive etmek eşit davranmak ve diplomatik bir iletişim içinde olmak işinize yarayacaktır.YAY: Bu yeniay sizlerin kariyer alanınızda gerçekleşiyor ve sizlerin yeni kariyer hedefleri ile sağlam adımlar atmak için istekli olacağınıza işaret ediyor. Çalışmak ve başarılı olmak için oldukça verimli adımlar başlatacağınız bir dönemdesiniz. İş alanında mesleki görünürlük kazanmak ve kendinizi ön plana çıkarmak için elinizden geleni yapmalısınız. Çok fazla işe aynı anda sarılabilir ve yapacağınız işleri öncelik sıralamasına koymak için çaba sarf edebilirsiniz. Seçenekleri bol tutmak isteyebilirsiniz ancak çoklu işleri ele alırken mükemmeliyetçi olma arzunuz da bu dönemde ağır basacağından üzerinize fazladan stres yüklenebilir. İş birlikleri veya iş ortaklıkları yaparak çalışmanız gereken bir durum varsa bu anlamda kişilerle uyum ve denge sağlamak kolay olmayacaktır. Bir iş projesine entegre olmak ve koşullara adapte olmak bu dönemin en belirgin hususlarından biri olacak. İlişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişini sürdürüyor, bu geçiş sizlerin uzaklarla kurduğunuz bağlar yabancılarla ilişkiler basın yayın halkla ilişkiler eğitimler ve resmi süreçler alanınızda yer alıyor. Bu sayede fikirlerinizi yaratıcı bir biçimde paylaşmak ve hem fikirlerinizle, hem de yaratıcılığınız ile dikkat çekmeniz mümkün. Kalbi boş olanlarınız varsa uzaktan veya online mecralarda ilişki yaşamak için istekli olabilirler. Uzaklardan bir aşk hikayesi yaşamak dating app lerden flört yaşamak veya sosyal medya alanında gözünüze hoş gelen birileri ile tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Enerji ve savaş gezegeni Mars bu dönemde Terazi burcunda ve sizlerin sosyal alanınızdan geçiş yapıyor. Bol bol arkadaşlarla görüşüp sosyalleşebileceğiniz bir zamandasınız. Dengeli, diplomatik ve toleranslı davranırsanız ilişkilerde arıza çıkmayacaktır.OĞLAK:Bu yeniay sizlerin uzun yolculuklar, yurt dışı ile bağlantılı işler, eğitimler, fikirler ve bilgi aktarımı sosyal medya mecraları ve dijital işler alanınızda yer alacak ve bu alanda yapacağınız işlerle ilgili çalışmalara başlayabileceğiniz bir sürece işaret ediyor. Kendinizi anlatmak sözel anlamda iyi ifade etmek bilginizi paylaşmak ve eğitsel konulara eğilmek bu yeniayın temalarından olabilir. Yurt dışı seyahatler planlamak yurt/şehir dışında yaşama planları yapmak, hukuki ve resmi süreçleriniz varsa bunları takip etmek, basın yayın sosyal medya üzerinde veya online işleriniz varsa bunları detaylı bir biçimde ele almak ve işleri yoluna koymak mümkün. Baskılı malzemeler matbaa işleri tanıtımlar kampanyalar yapmak planlamak ve duyurmak için güzel bir zamandasınız. İş aramak mülakat yapmak iş için yer değiştirmek şehir dışında yaşamak gibi konular sizleri düşündürüyor veya uğraştırıyor olabilir. Resmi yazışmalar yapmak veya sözleşmelerle uğraşmak gerekebilir. Vize pasaport iş başvuruları ile uğraşabilirsiniz. İlişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişini sürdürüyor ve sizlerin finansal işlerinizi sembolize eden alandan geçiş yapıyor. bu dönemde finansal işlerinizde ciddi ve gerçekçi davranmak zorunda hissedeceksiniz. Harcamalar bir miktar artabilir, hem güzelliğinize hem keyiflere hem de yatırımlara yönelik harcamalarınız olabilir. Buna bağlı olarak bütçenizi dengelemek akıllı yatırımlar veya harcamalar yapmak birikimleri korumak için daha dikkatli davranmaya başlayabilirsiniz. Elbette vergi sigorta miras aileyle para paylaşımı konularında yapılması gereken işler ve harcamalar olabilir. Maddi konularda bir derlenme toparlanma sürecine giriyorsunuz, buna kendinizi mecbur hissedeceksiniz.
KOVA: Bu yeniay sizlerin finans yönetimi alanınızda gerçekleşiyor ve sizlerin bu yeniay döneminde maddi anlamda kendinizi derlemek ve toparlamak için mantıklı adımlar atabileceğinize işaret ediyor. Başak burcu titiz kılı kırk yaran biriktiren ve koruyan ve boşa para harcamaktan ve gereksiz yere parayı çarçur etmekten hoşlanmayan bir burçtur. Bu anlamda bu yeniay sizleri güçlü bir bütçe yapmaya harcamaları dengelemeye ve fazla harcamaları kısmaya yöneltebilir. Eğlenceye keyiflere sanata estetiğe tatile gezmeye bu dönemde çok harcama yaptıysanız bunu artık azaltmak isteyebilirsiniz. Ya da eğlenmek ve keyif yapmak için kendinize zaman ayırmak için özellikle bütçenizden harcama payı ayırmak ve mutlu geçireceğiniz zamanlar için kendinize izin verebilirsiniz. İlişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişini sürdürüyor ve sizlerin uzun süreli ilişkiler alanınızda geçiş yapıyor. İlişkilerin canlanacağı sıcak samimi ve candan ilerleyeceği aşikar. Kalbi boş olan Kovaların bu dönemde hoşlanacakları biri ile karşılaşma ihtimali fazla. İlişkisi olan Kovalar ise ilişkilerine can katacak bu geçişten gani gani faydalanabilirler. İlişkiler bu dönemde zaten olmazsa olmazınız olmuş vaziyette JBALIK: Bu yeniay sizlerin ilişkiler alanında gerçekleşiyor ve sizlerin evlilik ortaklık ve ikili ilişkiler alanında yeni kararlarla adım atabileceğinize işaret ediyor. Bu yeniayın emeklerin karşılığını görebileceğiniz tarafı ilişkilerinize yansıyabilir. İlişkinize harcadığınız emek ve karşı tarafa gösterdiğiniz ilgi alakanın karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Bu bir anlamda iyi günde ve kötü günde birbirinin yanında durma sözünü vermek gibidir. Bu yeniay kalbi boş olanlara bunu söyleyebileceği birileri ile ilişki başlatma şansı getirebilir, halı hazırda ilişkisi olan veya evli olan Balıklar için partnerini ne olursa olsun yalnız bırakmamak ve destek vermek konusunda kararlar aldırabilir. Partnerinizin sağlığına daha fazla özen göstermeye başlayabilirsiniz. İlişkinizi görev ve sorumluluklar çerçevesinde tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aile olmanın bir ekip işi olabileceğini unutmamak gerekir. Herkes birbirine destek verir ve açıkları kapatır. Aile içinde yer alabilecek anlaşmazlıklara veya tartışmalara mantıklı yaklaşmak ve duygulardan çok aklın sesini dinlemek bu süreçte yapabileceğiniz en mantıklı şeylerden biri olabilir. İlişkiler ve para gezegeni Venüs Aslan burcundaki geçişine devam ediyor ve sizlerin iş çalışma sağlık ve günlük işler alanınızda yer alıyor. İş ve çalışma hayatınızda kalbinizin sesi ve istediği ile, aklınızın ve mantığınızın sesini dinlemek arasında ikilemde kalabilirsiniz. İş hayatında kalbinizin götürdüğü yere gitmek isterken, bilinçaltınızın sesi tedbiri elden bırakmamayı bilinen ve denenmiş olanı sürdürmeyi kulağınıza fısıldıyor olabilir. Sizi en fazla eğlendiren mutlulukla çalışmanıza yardımcı olacak prestij artıracağınız ve tanınacağınız bir işe geçiş yapmak için en iyi dönemdesiniz. Sevdiğiniz işi yapmanın yollarını arayabilirsiniz.


Naz Bayatlı
15 Eylül 2023 de yer alacak Başak Yeniayı iş sağlık ve derlenme toparlanma bakımından hepimize yeni adımlar attıracak.
Başak Burcunda Yeniay ve Burçlara özel yorumlar


92 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page