top of page
naz resim.JPG

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

NAZ BAYATLI  İLE ASTROLOJİK DANIŞMANLIK

INSTAGRAM : naz_bayatli

E-POSTA ADRESİ : info@nazbayatli.com

TÜM DANIŞMANLIK TÜRLERİ  ONLINE VERİLMEKTEDİR.

DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI
Kişinin doğum bilgileri alınarak ( Gün/Ay(Yıl/Doğum Saati/Doğum Şehri) çıkarılacak doğum haritasından genel kişilik eğilimlerini ve şanslarını, güçlü/zayıf yanlarını, potansiyelini en iyi kullanabileceği hayat alanlarını , kişinin hayatında önemli temaları ve yaşam yolunda etkin olacak konuları içeren bir analizdir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 3000 TL

DOĞUM HARİTASI VE YILLIK ÖNGÖRÜM DANIŞMANLIĞI 
Kişinin doğum bilgileri alınarak ( Gün/Ay(Yıl/Doğum Saati/Doğum Şehri) çıkarılacak doğum haritasından genel kişilik eğilimlerini ve şanslarını, güçlü/zayıf yanlarını, potansiyelini en iyi kullanabileceği hayat alanlarını , kişinin hayatında önemli temaları ve yaşam yolunda etkin olacak konuları içeren bir analizdir. Bu görüşme içerisinde kişinin doğum haritası üzerinden o yıl etkin olacak genel temalar bir yıllık transitler, Güneş Dönüşü Haritası, İlerletilmiş Doğum Haritası da incelenir. Görüşme maksimum 1,5 saat sürmektedir.

Yıllık ön görüm 1 yıllık gezegen hareketlerinin gezegenlerin Retro hareketlerinin sizi nasıl etkileyebileceğini öngören bir danışmanlıktır. Güneş Dönüşü, İlerletilmiş haritalar, Profeksiyon haritalarınız yorumlanır ve o sene için odak noktanızda olacak genel temalar belirlenir. Öğrenmek istediğiniz iş kariyer sağlık ev hayatı evlilik v.b gibi sorularınıza da cevap verilir.
DANIŞMAN
LIK ÜCRETİ 4000 TL

YILLIK ÖNGÖRÜM DANIŞMANLIĞI
Yıllık öngörüm Danışmanlığı 1 yıllık gezegen hareketlerinin gezegenlerin Retro hareketlerinin, önemli gezegen geçişlerinin, tutulmaların vb sizi nasıl etkileyebileceğini öngören bir danışmanlıktır.  İlerletilmiş haritalar, Profeksiyon haritalarınız yorumlanır ve o sene için odak noktanızda olacak genel temalar belirlenir. Öğrenmek istediğiniz iş kariyer sağlık ev hayatı evlilik v.b gibi sorularınıza da cevap verilir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 3000 TL

GÜNEŞ DÖNÜŞÜ ( Solar Return ) DANIŞMANLIĞI

Yeni yıla ait doğum gününüzün gerçekleştiği tarihte çıkarılan bir öngörüm haritasıdır. Bir yıllık dönemde diğer doğum gününüze kadar geçen sürede yaşamınızda odaklanacağınız temel yaşam alanlarına ışık tutar ve genel bir yorum içerir. Doğum Günü haritası adını da verebileceğimiz bu yöntem oldukça önemli bir öngörüm yöntemidir ve o yıla ait size her yaşam alanına ait sorularınıza cevap verebileceğimiz bir öngörüm tekniğidir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 3200 TL


HORARY | TEK SORU DANIŞMANLIĞI 
Kişi için önemli bir karar almak aşamasında kafasını kurcalayan bir soru veya sorun varsa bu konuda cevap almak için Soru astrolojisi /Horary Astrology adını verdiğimiz bir alanda verdiğim danışmanlıktır. Danışan,  sorusuna Evet/Hayır yanıtı almak üzere astroloğa danışır. Astrolog soruyu aldığı ana göre gökyüzü haritasını çıkarır ve yorumlar. oldukça etkin ve geçerli bir yöntemdir.  Sormak istediğiniz her konuda başvurabilirsiniz.  Örneğin: Bu yıl Ahmet ile evlenebilecek miyim? Veya Evimi satarsam zarar edecek miyim? Gibi bir soruya cevap aramak durumunda kaldığınız zaman Soru Astrolojisi teknikleri ile öngörüm yapılmaktadır.

BİR SORU İÇİN SORUNUZA O YILIN TRANSİTLERİ DE GÖZ ÖNÜNE KATILARAK CEVAP VERİLECEKTİR.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 2250 TL

ASTRO GEOMANCY  | TEK SORU DANIŞMANLIĞI 

Astro-Geomancy  tek soru danışmanlığıdır. Sorunuzu Evet/Hayır cevabı alınabilecek biçimde sormalısınız?

Örnek : ( Barışacakmıyım ? , Sınavım da başarılı olacak mıyım , Kariyerim nasıl olacak, İş görüşmem başarılı olacak mı ? ,  Bu ilişki benim için hayırlı olacak mı ?,  İlişkimizin geleceği var mı? ,  Maddi durumum nasıl ? , Ticarette başarılı olacakmıyım ? vb. )​ Danışmanlık Online yapılmaktadır. Görüşme yaklaşık 45  dk sürmektedir. Danışmanlık günü danışana online görüşme linki gönderiyorum ve danışan sadece gelen linke tıklayarak görüşme seansına dahil olmaktadır.  Ekstra bir program, yada uygulama yüklemenize gerek yoktur, direk linke tıklayarak görüşmeye bağlanırsınız. Görüşmeyi isteyen danışanım için kayıt edip  ses kaydını kendisine gönderiyorum.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 2250 TL

KARMİK VE EZOTERİK ASTROLOJİ TEKNİKLERİ İLE ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI ANALİZİ:

Ruhumuzun özünü eğilimini , geçmişten getirdiğimiz karmik yükleri derinlemesine inceleyen bir danışmanlıktır. Ruhun derin köklerini inceler ve yaşam derslerimizin özüne ışık tutar. Ezoterik danışmanlık Türkiye’de ilk benim tarafımdan yapılmaktadır. Ezoterik Tekniklerle Danışanların Kişilik ve Ruh Işını hesaplanır ve  ve temel karmik konuları belirten harita analizi. yapılır.  Geçmiş yaralar ve başarısızlıklar, başarı alanları ve ödülleri nasıl/nerede toplayacağımıza dair derin bir yorum ortaya çıkar. Ruhun tekamül yolu nedir bu konuda danışanlarla yaptığımız 1,5 saatlik bir ruhsal bakış görüşmesidir. 

DANIŞMANLIK ÜCRETİ : 5000 TL

KARMİK SİNASTRİ DANIŞMANLIĞI 

İlişkilerdeki kadersel temaları anlatır gölge yanlarınıza ışık tutar​. Görüşme online ve minimum 1,5 saat sürmektedir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 6000 TL

ENERJİ ASTROLOJİSİ DANIŞMANLIĞI   

Doğum haritamızdaki gezegenlerin hayatımıza yansıttığı enerjileri ve potansiyeli yararımıza olacak şekilde bilinçli bir biçimde dönüştürmek için yapılan bir enerji çalışmasıdır. Çakralarımıza karşılık gelen yaşam alanlarını iyileştirmek ve bilinç altımızı yeniden kodlamak için oldukça etkin bir yöntemdir. Yaratmak istediğimiz etkiyi hayata geçirmek için efektif bir adım atmak için yapacak çok şeyiniz olabileceğinizi göreceksiniz. Danışanlara tütsü, tütsü buketi ( adaçayı ve lavanta doğal bitkiler toplanıp kurutulmuştur) ve esans yağları gönderilmektedir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 5000 TL

SİNASTRİ / UYUM ANALİZİ  DANIŞMANLIĞI 

Aşk, evlilik ve ilişkiler alanında verilen bir danışmanlık alanıdır. Çiftler, eşler, ortaklar veya ebeveyn-çocuk arasında oluşan uyum analizidir. Kişilerin birbirini tamamladığı, tamamlanmak istediği, uyum sağladığı veya uyum saplayamayacağı yönlerine veya yaşam alanlarına ışık tutan derin bir analizdir. Görüşme 2 saat sürmektedir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 6000 TL

ÇOCUK VE GENÇLERE YÖNELİK ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI:

Çocuğunuzun veya Okul çağındaki gençlerin potansiyelini geliştirmek , eğitim hayatında veya mesleki seçimlerde başarılı olabilecekleri yönlerini belirlemek ve gelecek seçimlerinde doğru bir bakış açısı ile hareket etmek için yapılan bir danışmanlıktır. Görüşme minimum 1,5 saat sürmektedir.

DANIŞMANLIK ÜCRETİ 2500 TL

 

REKTİFİKASYON / DOĞUM SAATİ BULMA ÇALIŞMASI 
Danışanın doğum saati belli olmadığı durumlarda doğum saatini belirleme çalışmasına Rektifikasyon adı verilmektedir. Hiç doğum saati belli olmayan bir durumda bu çalışma yapılamamaktadır. Doğum saatinizi yaklaşık olarak örneğin 02-04:00 arası olarak belirleyebiliyorsanız ancak çalışma yapılabilmektedir. info@nazbayatli.com adresine sizin için önemli olan en az 10 tarih ve doğum bilginizi ( gün /ay/yıl doğum şehri ülkesi olmak üzere) yollayınız. Bu 10 tarih evlilik, ameliyat, kaza, vefat, eğitim başlangıçları, iş veya şehir değiştirme, doğum yapma gibi önemli tarihler olmalıdır. 
DANIŞMANLIK ÜCRETİ 2500 TL

Naz Bayatlı’dan Astrolojik Danışmanlık Almak İsterseniz Lütfen Danışmanlık Formunu Doldurun veya info@nazbayatli.com adresine direkt e-posta gönderin.

ONLINE DANIŞMANLIK SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ VE SES KAYITLI OLMAK ÜZERE ÇOK BASİT BİR PROGRAM İLE RAHATLIKLA YAPILABİLMEKTEDİR. Detaylar için e-posta yazmanız yeterlidir.

GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTASI DANIŞMANLIĞI

danismanlikIcon.png
danismanlikIcon.png
bottom of page