© 2018 Tüm hakları saklıdır. Naz Bayatlı |  nazbayatli@ttmail.com

  • YouTube Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Twitter Social Icon

DANIŞMANLIK

NAZ BAYATLI  İLE ASTROLOJİK DANIŞMANLIK

DANIŞMANLIK İÇİN ADRES :  KUYUBAŞI/ KADIKÖY

E-POSTA ADRESİ : nazbayatli@ttmail.com

CEP TELEFONU: 0530 101 96 00

TÜM DANIŞMANLIK TÜRLERİ GEREKTİĞİNDE ONLINE VEYA TELEFON İLE DE VERİLMEKTEDİR

ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI : 

Kişinin doğum bilgileri alınarak ( Gün/Ay(Yıl/Doğum Saati/Doğum Şehri) çıkarılacak doğum haritasından genel kişilik eğilimlerini ve şanslarını, güçlü/zayıf yanlarını, potansiyelini en iyi kullanabileceği hayat alanlarını , kişinin hayatında önemli temaları ve yaşam yolunda etkin olacak konuları içeren bir analizdir. Bu görüşme içerisinde kişinin doğum haritası üzerinden o yıl etkin olacak genel temalar bir yıllık transitler, Güneş Dönüşü Haritası, İlerletilmiş Doğum Haritası da incelenir. Görüşme minimum 1,5 saat sürmektedir. 

REKTİFİKASYON / DOĞUM SAATİ BULMA ÇALIŞMASI :

Danışanın doğum saati belli olmadığı durumlarda doğum saatini belirleme çalışmasına Rektifikasyon adı verilmektedir. Hiç doğum saati belli olmayan bir durumda bu çalışma yapılamamaktadır. Doğum saatinizi yaklaşık olarak örneğin 02-04:00 arası olarak belirleyebiliyorsanız ancak çalışma yapılabilmektedir. nazbayatli@ttmail.com adresine sizin için önemli olan en az 10 tarih ve doğum bilginizi ( gün /ay/yıl doğum şehri ülkesi olmak üzere) yollayınız. Bu 10 tarih evlilik, ameliyat, kaza, vefat, eğitim başlangıçları, iş veya şehir değiştirme, doğum yapma gibi önemli tarihler olmalıdır. 

ENERJİ ASTROLOJİSİ DANIŞMANLIĞI : 

Doğum haritamızdaki gezegenlerin hayatımıza yansıttığı enerjileri ve potansiyeli yararımıza olacak şekilde bilinçli bir biçimde dönüştürmek için yapılan bir enerji çalışmasıdır. Çakralarımıza karşılık gelen yaşam alanlarını iyileştirmek ve bilinç altımızı yeniden kodlamak için oldukça etkin bir yöntemdir. Yaratmak istediğimiz etkiyi hayata geçirmek için efektif bir adım atmak için yapacak çok şeyiniz olabileceğinizi göreceksiniz. 

ÇOCUK VE GENÇLERE YÖNELİK ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI DANIŞMANLIĞI:

Çocuğunuzun veya Okul çağındaki gençlerin potansiyelini geliştirmek , eğitim hayatında veya mesleki seçimlerde başarılı olabilecekleri yönlerini belirlemek ve gelecek seçimlerinde doğru bir bakış açısı ile hareket etmek için yapılan bir danışmanlıktır. Görüşme minimum 1,5 saat sürmektedir. 

KARMİK VE EZOTERİK ASTROLOJİ TEKNİKLERİ İLE ASTROLOJİK DOĞUM HARİTASI ANALİZİ:

Ruhumuzun özünü eğilimini , geçmişten getirdiğimiz karmik yükleri derinlemesine inceleyen bir danışmanlıktır. Ruhun derin köklerini inceler ve yaşam derslerimizin özüne ışık tutar. Ezoterik danışmanlık Türkiye’de ilk benim tarafımdan yapılmaktadır. Ezoterik Tekniklerle Danışanların Kişilik ve Ruh Işını hesaplanır ve  ve temel karmik konuları belirten harita analizi. yapılır.  Geçmiş yaralar ve başarısızlıklar, başarı alanları ve ödülleri nasıl/nerede toplayacağımıza dair derin bir yorum ortaya çıkar. Ruhun tekamül yolu nedir bu konuda danışanlarla yaptığımız 1,5 saatlik bir ruhsal bakış görüşmesidir. 

SORU ASTROLOJİSİ:

Kişi için önemli bir karar almak aşamasında kafasını kurcalayan bir soru veya sorun varsa bu konuda cevap almak için Soru astrolojisi /Horary Astrology adını verdiğimiz bir alanda verdiğim danışmanlıktır. Danışan,  sorusuna Evet/Hayır yanıtı almak üzere astroloğa danışır. Astrolog soruyu aldığı ana göre gökyüzü haritasını çıkarır ve yorumlar. oldukça etkin ve geçerli bir yöntemdir.  Sormak istediğiniz her konuda başvurabilirsiniz.  Örneğin: Bu yıl Ahmet ile evlenebilecek miyim? Veya Evimi satarsam zarar edecek miyim? Gibi bir soruya cevap aramak durumunda kaldığınız zaman Soru Astrolojisi teknikleri ile öngörüm yapılmaktadır. BİR SORU İÇİN 

SORUNUZA O YILIN TRANSİTLERİ DE GÖZ ÖNÜNE KATILARAK CEVAP VERİLECEKTİR.

İLİŞKİ ANALİZİ: Aşk, evlilik ve ilişkiler alanında verilen bir danışmanlık alanıdır. Çiftler, eşler, ortaklar veya ebeveyn-çocuk arasında oluşan uyum analizidir. Kişilerin birbirini tamamladığı, tamamlanmak istediği, uyum sağladığı veya uyum saplayamayacağı yönlerine veya yaşam alanlarına ışık tutan derin bir analizdir. Görüşme 2 saat sürmektedir.

GELECEK ÖNGÖRÜMLERİ: 1 yıllık gezegen hareketlerinin gezegenlerin Retro hareketlerinin sizi nasıl etkileyebileceğini öngören bir danışmanlıktır. Güneş Dönüşü, İlerletilmiş haritalar, Profeksiyon haritalarınız yorumlanır ve o sene için odak noktanızda olacak genel temalar belirlenir. Öğrenmek istediğiniz iş kariyer sağlık ev hayatı evlilik v.b gibi sorularınıza da cevap verilir. 

Naz Bayatlı’dan Astrolojik Danışmanlık Almak İsterseniz Lütfen Danışmanlık Formunu Doldurun veya nazbayatli@ttmail.com adresine direkt e-posta gönderin.

ONLINE DANIŞMANLIK SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ VE SES KAYITLI OLMAK ÜZERE ÇOK BASİT BİR PROGRAM İLE RAHATLIKLA YAPILABİLMEKTEDİR. Detaylar için e-posta yazmanız yeterlidir.

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz Heyecan Simge