top of page

ENERJİ ASTROLOJİSİ

Enerji Astolojisi benim Ezoterik ve Karmik Astroloji Eğitimlerim ve Danışmanlıklarıma ek olarak ilgilendiğim ve oldukça ilginç bulduğum bir konu. Size temel olarak ne olduğunu ve ne işe yaradığını anlatmak istiyorum.

2023- 2024 ENERJİ ASTROLOJİSİ EĞİTİMİ  ONLİNE  olarak  KASIM AYINDA BAŞLAYACAKTIR. AYLIK DERS ÜCRETİ 2000 ₺ dir. EĞİTİM 3 AY SÜRMEKTEDİR. 

DERSLER ONLINE İŞLENMEKTEDİR. DERS KAYITLARI DERS SONRASI İZLEMEK ÜZERE ÖĞRENCİLERE TÜM MATERYALLERLE BİRLİKTE VERİLMEKTEDİR.

Astroloji bize bilinç-altı ve bilinç-üstü seviyede koşullandığımız konular hakkında bilgi verir ve bu yolla bizi bilinçlendirerek özgürleştirebilir. Hayatımızda var olan gerçekliğin aslında doğuştan benliğimizde ve dolayısıyla haritamızda kodlanmış olduğunu görmek oldukça hayret verici bir deneyim oluyor

enerji-astrolojisi-sertifika-naz-bayatli
enerji-astrolojisi1.jpg

Doğum Anında Oluşan Manyetik Kodlama kişiyi yaşam boyu çakra adı verilen enerji merkezleri yoluyla etkiler. Çakralar bildiğiniz gibi sübtil enerji alanlarıdır ayrıca düşüncelerin ve duyguların yansıttığı enerjilerin maddeye dönüştüğü noktalardır ve birbirlerine sıkı sıkıya bağlı çalışırlar. Bu enerji alanları yani çakralar haritamızda yer alan gezegenlerle de temsil edilirler. 7 ana çakra merkezi, 7 gezegenle ilintilidir. Bir kişinin yaşam kalitesi direkt olarak her çakranın nasıl çalıştığı ile bağlantılıdır. Bu enerji merkezleri ile ilgili problem şifalandırılırsa bu problemden kaynaklanan psikolojik ve fizyolojik sorunlar da şifalanır. Çakraların birer fizyolojik kapı olduğu söylenebilir ve bu kapıdan giren enerji kalıpları bizim zihinsel, enerji ve duygusal gerçekliğimize göre hayatımıza yansıyan birer fiziksel gerçekliğe dönüşür. Her birimizin haritasında bu enerji merkezlerine karşılık gelen gezegen yerleşimlerinin potansiyeline bakarak temel zihin duygu ve enerji kalıpları belirlenir ve buna karşılık gelen enerji merkezleri üzerinde şifalandırıcı teknikler uygulanır ve denge yaratılabilir.

Sonuçta Enerji Astrolojisi  doğum haritamıza yansıyan  miras aldığımız enerji yapısını yansıttığı için bu enerji merkezlerinin harekete geçirilmesi ve birbirleri arasındaki enerji akışının düzeltilmesi yoluyla doğru kullanımına ulaşmak , paralelinde yaşadığımız dışsal tecrübelerin de farklılaştığına şahit olmak oldukça tatminkar bir süreç oluyor. Kanıksadığımız negatif yaşam kalıplarını değiştirebilmek  için  o davranış kalıbına karşılık gelen enerji sistemi ile çalıştığınızda fark yaratan değişimi görüyorsunuz. İlk başta her zaman Kalp Merkezi yani Ay Çakrası ile çalışmaya başlamak gerekiyor. Bir sonraki paylaşım bunun üzerine olacak.

Her şey bilince ve bakış açısına bağlı bunu kavrayınca şifalanma hızlanıyor.

Naz Bayatlı'dan

info@nazbayatli.com adresinden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

enerji-astrolojisi2.jpg

DANIŞAN VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ |  ENERJİ ASTROLOJİSİ

Eğitim benim için inanılmaz keyifli ve öğreticiydi. Kendime yeni bir kapı açmamı sağladı. Çakra merkezlerine ayrı ayrı çalıştım. Özellikle Ay çalışması beni çok etkiledi. Yüzleşmeler yaşadım. Bolluk ve bereket ile ilgili problemlerimi bu çalışmaları tek tek tecrübe ederek olumlu bir aşamaya getirmeyi başardım.Kabulleniş ve teslimiyet konularında da sorunlarım vardı. Eş güdümlü olarak yaptığım çalışmalar neticesinde bu konularda da ivme kazandım. Naz Hocamızın akıcı anlatımı ile bilgi açısından doyurucu ve gelişimi destekleyen harika bir eğitimdi. Her bireyin astroloji bilsin bilmesin bu eğitimi almasını öneririm.

 

Sevgilerimle Ş

DANIŞAN VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ |  AY MERKEZİ ÇALIŞMASI

39 yaşındayım. Astroloji ile yakından ilgilendiğim için ay burcumun oğlakta çalışmadığını biliyordum. Malesef şubat 2017 deki ay ve güneş tutulmaları kalldıramayacağımdan çok çok daha fazla yük ve üzüntü getirdi. Naz hanımı halihazırda tanıyordum. Kendi kuzenim ve çok yakın bir arkadaşım Naz hanımdan ay çalışması yani kalp çakrası ile ilgili enerji astrolojisi terapisi uyguladılar ve çok memun kaldılar. Son derece yoğun olmasına rağmen ben de bir randevu aldım. Çünkü son derece mutsuz, yaşam enerjisini yitirmiş, ordan oraya savrulan, sevgisiz kısaca umutsuz vakaydım. Günlerce yataktan kalkmdan uyuduğumu hatta uyanıken sürekli ağladığımı bilirim. Çalışmalr ilk başladığında ilk 3-4 gün pek bir fark hissetmiyorsunuz ki bu çok normal zaten ancak alışıyorsunuz. 1 hafta sonra kendimi insanlar içinde daha canlı ve mutlu hissetmeye başladım. Hatta 2 gün yapmayı ihmal ettiğimde sanki üstümde kara bulutlar varmış gibi yorgun hissettim. Dolayısıyla bu çalışmayı düzenli yapmak en önemlisi. Bugün 27. Günüm ve çoook daha iyiyim. Ailemle, kızımla , arkadaşlarımla iletişimim çok daha sevgi dolu, sıcak ve sağlıklı. En önemlisi kendimi gerçekten mutlu ve umut dolu hissediyorum. Duygularını belli etmeyen ve doğuştan depresif ay oğlak olarak kendimi 180 derece değişmiş ve yenilenmiş hissediyorum. Daha canlı uyanıyorum. Uykularım düzene girdi. Şimdi sırada mars çalışmamız var. Sevgili Naz hanım iyi ki varsınız , iyi ki sizi tanımışım… sizi bana allah gönderdi biliyorum.
Sevgilerimle, Ayşe Unlu

DANIŞAN VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ 

12 Aralık 2015 tarihinde Naz Hanım’ın enerji çalışmasına katıldım… Fayda gördüğüm için sizleri de bilgilendirmek isterim… Bu çalışma 28 gün boyunca süren ilk başlarda her gün yapamam herhalde dediğim ama şu an 28 günüm dolmasına rağmen vücudumun isteği için hala bırakamadığım bir çalışma  evet vücudum ve ruhum bırakmak istemiyor artık benim için yemek içmek gibi ruhumu besleyen bir rahatlama tekniği oldu . Başlangıçta vay be günde ayırdığım 15 dk bana Nası bu kadar iyi gelecek diye düşünmedim değil ama etkilerini 2.hafta almaya başladığınız Zaman sadece 15 dk sen nelere kadirsin dedirtecek cinsten oldu . Öyle bir rahatlama telkin hissi veriyor ki çevreniz dahil herkes bunu sizde görebiliyor.. Çalışmaya başladığım 2. hafta işimle ilgili büyük bir sıkıntı yaşadım ve enerji çalışması yapmadan önce verebileceğim tepkileri ve kendimi nasıl hırpalayacağımı düşündüm ve bu kötü süreci bu denli kötü niyet ve düşüncelerden arınıp herkesle barış içerisinde olabilmenin inanılmaz boyutunu yaşadım ve gördüm .. Hepimiz kendimizi ve tepkilerimizi biliriz başkalarına verdiğimiz zararlardan öte en büyük zararı kendi ruhumuza veriyoruz asıl olan o ki ruhumda Sevgiyi ve barışı kabul edip karşılığında çevremdekilere de bunu yansıtmaya başladığım Zaman olay o noktada bitiyor seviliyor seviyor karşılık görüyorsunuz .. İşte bu sadece ay enerji çalışmasının bana vermiş olduğu dinginlik denge hissi daha güzel enerji dalgaları .. Tabiki bu da henüz yolun başı sırada Mars’ımın dengeye girmesi gerekiyor bu da ikinci etap olacak Merkür gerilemesi sonrası ona başlayacağım .. Kimseyle derdiniz kalmasın ruhunuzla barışın bunun içinde enerji çalışması bol bol tavsiye … Sevgilerimle .

DANIŞAN VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ 

28 günlük ay çakrası çalışması-enerji astrolojisi: Kalp çakrası çalışmasına astrolojik haritamın Naz hanım tarafından yorumlanması üzerine karar verdim. Aynen kendisinin söylediği gibi çocukluktan itibaren gelen ailevi sıkıntılar, kronik mutsuzluk, tedirginlik, endişe gibi duygular hayatım boyunca benimle olmuştu. Birçok çalışma denemiş, bir bakıma fayda görmüştüm ancak içsel mutluluğu tam olarak bulamıyordum. Çevremle uyum sağlamakta zorlanıyordum. Kalbimi sevgiye açamıyordum. Çocukluktan gelen şefkat eksikliğine bağlı sert ve katı bir mizacım vardı. Çalışma süresince ilk günlerde rüyalarda artış oldu, huzursuzluğum ve hüznüm arttı. Ancak bu bir temizlenme süreciydi, sonrasında haftalar geçtikçe çok daha mutlu hissetmeye başladım. Ailevi konularla ilgili derin yüzleşmelerin yanı sıra, duygusal ilişkilerle de ilgili açılımlar olmaya başladı. Sevgi-alıp vermeye kendini açmak ve içsel huzuru hissetmek münkünmüş. İçsel duygular kadar dış dünyada da somut etkiler gerçekleşiyor. Astrolojik haritamın mucizeleri bitmeyecek gibi görünüyor, herkese mutluluk ve şifa diliyorum.

DANIŞAN VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ 

Naz Bayatlı’dan ilişkilerimde sürekli tekrar eden  “sürekli zarar göreceğim ilişkiler yaşama” sorunumla ilgili aldığım danışmanlıkta bana Ay konumum ve kurduğu açılar nedeniyle ilişkilerde zarara uğrama kapasitemin çok olduğunu ve bu durumu ele alış biçimimin ise durumu değiştirmekten veya önlemekten uzak olduğundan bahsetti. Bunun üzerine kalp çakrasını temsil eden Ay’ın üzerinde çalışmanın Ay’ımı topraklayacağını ve kendimi daha rahat ve huzurlu hatta güvenli hissedeceğimi anlattı. Naz Hanım’ın tavsiyelerine ve astrolojik olarak gösterdiği yola ek olarak yine onun tavsiyesiyle kalp çakram için enerji çalışmalarına başladım. Çalışmalarımın ilk günlerinde aynı anda hem çok rahatlama ve dinginleşme enerjisi yaşıyor hem de bir yandan sebebini anlayamadığım bir acı duygusunun ortaya çıktığını fark ediyordum. Fakat bu acı duygusu kesinlikle zarar veren ya da benim günlük modumu düşüren bir duygu değildi, sanki kalbimde birikmiş bir acı vardı ve bu ortaya çıkıyor ve vücudumu terk ediyordu. Enerji çalışmalarımın 14.gününde çok ilginç bir olay oldu. O güne kadar 30 yıllık hayatım boyunca bir kez bile kendimden büyük birinden hoşlanmayan ben hayatımda ilk defa kendimden 7 yaş büyük ve ruhani olarak oldukça olgun birinden hoşlanmaya başladım. İnsan yazarken bile inanamıyor, hayatım boyunca bir kez bile benden büyük biri ilgimi çekmemişken, ilk defa kendimden hem yaşça hem de ruhani anlamda olgun birinden hoşlanıyordum. Ve bu ilişkilerimin ve bütün ilişki deneyimlerinin akışını değiştiren adeta “ilişki kaderimi” baştan yaratan bir deneyim oldu…Okurken tesadüf gibi gelebilir ama değildi.. Enerji çalışmaları sayesinde değişen enerjim ve duygu durumum sayesinde kendime çektiğim insanların da değişmesiyle alakalıydı. Naz Hanım’a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

DANIŞAN GÖRÜŞÜ

Hocam merhaba. 

Ay çalışmasına başladığımız sırada anneme kanser teshisi kondu. Yaşadığım bu zorlu günlerde ay çalışması benim sakin kalmamda, yaşadığım duygusal yoğunluğu dengelemem de çok faydalı oldu. Ani tepkiler vermememe, anlayıp dinleyip ona göre hareket etmeme fayda sağladı. Bana durup dinlenmem gerektiğini hatırlattı. Rüyalarım çok arttı ve gece gördüğüm rüyanın haberini 1-2 gün içinde almaya başladım. Hislerim çok güçlendi. Ruhum daha sakin ve dingin. Hayatımın en önemli, zorlu dönemecinde Enerji Astrolojisi ile tanışıp Ay çalışmasından faydalanmak kesinlikle tesadüf olamaz. 


Hayatıma kattığınız tüm güzellikler için çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum ❤️
 

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜAY MERKEZİ KALP ÇAKRASI ENERJİ ÇALIŞMASI

Merhabalar hocam

 

Ay çalışması gece yapılan bir çalışma yatmadan önce frekansı ile birlikte bu çalışmayı yapmak meditasyonda beyaz ışığın içine oturmak çok keyifli rüyalar görmeme ve daha dingin kalmama vesile oldu...

 

Sanki endişe duyduğum korkular yaşadığım konuları rüyamda görüp negatif enerjiyi ruyalarim sayesinde tüketiim🤗

Öğrettiğiniz her bilgi için size minnettarım hocam kucak dolusu sevgiler

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜ | AY MERKEZİ KALP ÇAKRASI ENERJİ ÇALIŞMASI

Sevgili Naz hocam ,

Ay çalışmasını 2 kez yaptım. 28 gün süren çalışma sırasında geçmiş ilişkilerimle vedalaştım, rüyalarımla bilinç altımı temizledim. Anne-Kardeş ilişkim düzeldi, yalnız kalmaktan zevk alıyorum artık 😊

 

Yalnızlığımı sevmeye başladıkça; kendimi işime, hobilerime odaklayabildim. Çevremde artık sadece bana hizmet eden insanlar var ve gerçekten hayatım rahatladı.

 

Teşekkurler Naz Hocam.

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜAY MERKEZİ KALP ÇAKRASI ENERJİ ÇALIŞMASI

Ay Enerji Merkezi'ni çalışırken duygusal yoğunluğum fazlaydı. Ama gergin bir yoğunluk değil. Tabii ki üzülüyorsunuz, ağlıyorsunuz ama bir şekilde biriken duygusal yüklerin dışına çıkması için de gerekli olan duygu durumunu yaşıyorsunuz. Bu çalışmada daha hassas, kabullenici ve şefkatliydim. Ve rüyalarım coşmuştu :) Zaten 10 seneyi aşkın bir süredir rüya defteri tutuyorum. Ama bu Ay Çalışması'nda gördüğüm rüyalar duygusal konularda beni yaralayan bazı kişi ve durumlarla da yüzleştirdi. Ve bilinçaltımın yorumlarına inanamadım. Çözülmeler geldi. Sembolik olarak deniz, havuz, gemi ağırlıklıydı. Ve bu çalışmada beni en çok rahatlatan şey "ışık bedeniydi" İlk duyduğumda biraz çekinmiştim, nasıl olur acaba diye ama o çalışmanın devamında gerçekten bitmesin dedim. Böyle bir huzur, rahatlama yok. Pardon var :) mış.

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜKÖK ÇAKRA MARS MERKEZİ ÇALIŞMASI 

Sevgili Naz hocam ile Mars çalışmasına başlayalı 1 hafta oldu, şuan yoğun regl agırısı sonrasında da baş ağrısı yaşıyorum. Benim temel sorunumun köklenme korkusu olduğunu bildiğim için bu ağrıların geçici olduğunu biliyorum ve sabırla çalışmama devam ediyorum.

 

Kariyerimde yolumun açılması için ve hayatımın hızlanması için Mars çakramı çalıştırmaya devam edeceğim.

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜKÖK ÇAKRA MARS MERKEZİ ÇALIŞMASI 

Sevgili Naz Hocam,

Mars çalışmasına başladığım 3. Günden itibaren para akışım hızlandı ilk iki gün dengede durmakta zorlamıştım frekans ve olumlama cümleleri ile 15 dk bedenime ruhuma ayırdığım mükemmel bir zaman dilimi .

Öğrettiğiniz her bilgi için size minnettarım hocam kucak dolusu sevgiler

Sevgili Naz hocam ile Mars çalışmasına başlayalı 1 hafta oldu, şuan yoğun regl agırısı sonrasında da baş ağrısı yaşıyorum. Benim temel sorunumun köklenme korkusu olduğunu bildiğim için bu ağrıların geçici olduğunu biliyorum ve sabırla çalışmama devam ediyorum.

 

Kariyerimde yolumun açılması için ve hayatımın hızlanması için Mars çakramı çalıştırmaya devam edeceğim.

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜKÖK ÇAKRA MARS MERKEZİ ÇALIŞMASI 

Mars Enerji Merkezi'ni çalışırken daha cesur ve atak hissediyorum. Çalışmam hala devam ediyor. Ama bir haftada bile etkisi hissediliyor! Bir kere "hayır" diyebiliyorum ya. Bu benim için zor bir şeydi. Kimse kırılmasın, aman herkes iyi olsun. Hayır, önce ben iyi olmalıyım :) Benim önceliklerim var dedirtti ve dedirtiyor bana. Ve kesinlikle daha güçlü hissediyorum. Biraz agresiflik veriyor tabii. Zihnim daha aktif. Bir de benim gibi Mars'ı İkizler olan daha sivri dilli olabilirler.

 

Ve Mars hareketleri kesinlikle çok zevkli! Sabah kalkınca direkt yapmak istiyorum. Ve güne daha enerjik devam edebiliyorum. To do'larımı planlayıp, odaklayıp devam edebiliyorum. Tüm bu çalışmalar bitince bütün bölgeleri çalıştıran enerji merkezlerinin hareketlerini aynı anda yapmayı çok isterim!! :))

DANIŞAN ÖĞRENCİ GÖRÜŞÜAY MERKEZİ ÇALIŞMASI 

Ay merkezi çalışmasına başladığımda ilk üç gün parmaklarıma iğneler batıyormuş gibi acı hissettim, bir tarafta acı bir tarafta ise huzur vardı sanki. Üçüncü günden sonra müthiş bir rahatlama ve hayatımda hiç olmadığı kadar huzurlu bir ruh haliyle uyumaya başladım. Çalışma süresince gece yattıktan sonra hiç uyanmadan uykum bölünmeden sabah gözümü açtım. Doğru nefes almak, sessizliği yakalamak ve yüzümdeki huzurlu gülümseme bana çok iyi geldi.

Mars çalışmasında ilk gün kendimi adeta savaşa gider gibi müthiş bir disiplin ve tempoda hissettim. 2-3 günden sonra belimde sürekli yaşadığım tutulma sorunu geçmeye başladı ve benim bir şey yapmama gerek kalmadan sanki sorunlarım özellikle maddi sorunlar kendiliğinden çözülmeye başladı. Enerji merkezi çalışmalarının bu kadar kısa sürede fiziksel dünyaya sirayet etmesi çok etkileyici. Hocam iyi ki varsınız, iyi ki yollarımız kesişmiş. May the force be with u:))

bottom of page