top of page

2020 / TERAZİ BURCU İÇİN GENEL ETKİLER


Sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler, yeni yılda sizi neler bekliyor, şanslarınız, fırsatlarınız nereden, güçlü olacağınız ve dikkat edilmesi gereken yaşam alanları neler aşağıda bulacaksınız.

Bu yıl şans ve fırsatları karşılayacağınız alan ev aile ve yerleşim alanınızı özel hayatınızı sembolize alandan gelecek. Bu yıl aileniz ile daha fazla vakit geçirmek meşgul olmak ev almak evlenmek anne baba olmak gibi şanslarınız olacak. Bazı Teraziler ev almak - satmak ve evden çalışmak konusunda fırsatlara açık olacaklar. Ebeveynlerinizin aile büyüklerinizin iyiliği sağlığı ve ev hayatı ile daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Özel hayatınız sizin için çok daha önem kazanacak. Evde vakit geçirmek ailenizle bir arada olmak evinizi yenilemek güzelleştirmek geniş ailenizle bir arada olmak köklerinizi bulmak için şansınız var. Evlenmek isteyen sevgili Teraziler bu yıl isterlerse adım atabilirler. Sadece özellikle burcunuzun yönetici gezegeni Venüs’ün geri harekette olacağı 13 Mayıs-27 Haziran tarihleri arasında gün almaktan kaçınmalısınız. Şans ve fırsatların daha gecikmeli geleceği ve iki kerede hallolacağı 14 Mayıs-12 Eylül tarihleri arasında ev almak veya satmak çok elverişli olmayacak. Diğer yandan, 2018 yılından beri ev alanınızda geçişini sürdüren Satürn sizi zaten eve ve aile konularına oldukça odaklı kıldı, ev ve aile ile ilgili sorumluluklara daha fazla eğilmek durumunda kaldınız. Kariyer ve iş konularının ev ve aile işlerinin gündeminizde olacağı son bir 6 ay daha var önünüzde. Zorluklar ondan sonra geçecek ve önünüzü çok daha gördüğünüz planladığınız zamanlara geliyorsunuz. Satürn Mart sonunda Kova burcuna geçiş yapacak ve aşk romantizm hobiler yaratıcı çalışmalar çocuk alanınıza parmaklarını dokunduracak ve bir sonraki Satürn döneminin ayak sesleri duyulmaya başlayacak. Hayatınızdaki aşk romantizm hayattan keyif alma sizi mutlu eden konuların ne olduğuna dair gereksinimlerinizi daha net ve objektif bir biçimde değerlendirme şansı bulacaksınız. Farkındalığınız ilişkiler alanında olacak. Yaratıcılığınızı geliştirip hobilerden para kazanmak isteyeceksiniz yaratıcı yeteneklerinizi geliştiren çalışmalar yapabilirsiniz. Çocuklarınızın keyif alanlarına mutlu olduğu alanlara yönelik yatırım yapabilirsiniz. Satürn bu alanda 11 Mayıs- 29 Eylül arası geri harekette kalacak yaz başı tekrar Oğlağa son kez geri gelecek ve yıl sonunda ancak tekrar Kovaya yerleşecek ve 3 yıl bu alanda kalacak.


Teraziler İlişkiler evlilik ve flört alanında yılbaşından 14 Ocağa kadar, 8 Şubat- 5 Mart arası ve 29 Ekim -22 Kasım arasında daha şanslı. Bu tarihlerde hayatınıza yeni biri girebilir, aşk ve romantizm ivmeniz artar, kendinizi daha güzel, çekici, karizmatik ve mutlu hissedebilirsiniz.


YIL İÇİNDEKİ TUTULMALARDAN HANGİ ALANLARDA ETKİLENECEKSİNİZ.

Bu yıl tutulmaların ilki 10 Ocak tarihinde Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlıyor, aslında bu tutulma Aralık 2019 sonunda yer alan Oğlak’taki Güneş tutulmasının devamı. Kariyer, ev aile ve özel hayat alanında yer alan bu tutulma serisi ile Haziran sonuna kadar kariyerinizle ilgili konular iş değişiklikleri terfiler ve kariyerle ilgili atılımlar gündemde olacak bir taraftan da ev ve aile hayatınız annelik babalık kendinizi ev ve iş hayatında ne kadar güvende ve mutlu hissettiğiniz ile ilgili düşüneceksiniz. Bu konularda iyileştirme çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz. Ev almak satmak yer veya şehir değiştirmek taşınmak evden çalışmak iş kurmak ve kendinizi daha prestijli kazançlı ve tatmin olduğunuz bir işe aktarmak için çaba sarf edebilirsiniz.


Haziran ayında ayrıca Yay burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek, daha sonra İkizler Yay aksında Kasım sonu ve Aralık ayında İkizler ve Yayda iki tutulma daha olacak yoğunlukla eğitimler, yurt içi/ yurt dışı seyahatler, zihinsel projeler, ticari atılımlar web siteleri uluslar arası bağlar ticari fikirler resmi ev devletle ilgili konular akademik sınavlar görevler ve yüksek öğrenim fırsatları size doğru geliyor olacak.


Bu yıl tutulmaların etkisiyle eğitimlerle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Yer değiştirmek taşınmak şehir ülke değişikliği yapmayı düşünebilirsiniz. Ticari projeler içinde olabilir zihinsel aktivelerden yaratıcı faaliyetlerden yana becerilerinizi ortaya dökebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevre ilişkileriniz sizin için ön planda olacak. Araçlar yenilebilir, pc veya elektronik aletlerle ilgili alımlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha fazla ifade ettiğiniz anlattığınız konuştuğunuz yazdığınız bir yıl olacaktır.


VENÜS GERİ HAREKETİ: Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu yıl İkizler burcunda 13 Mayıs- 27 Haziran tarihlerinde geri harekette olacak. Bu dönemde uzaklarla bağlar uzaktan yaşanan ilişkiler yabancılarla kurulacak ticari ilişkiler ithalat ihracat hukuki konular eğitimler akademik çalışmalar basın yayın kampanya ve promosyon işleri stresli çabalı ve yorucu geçebilir. Bu dönemde her hangi bir dava açmamak resmi başvuru işlemleri vb gibi konuları Retro sonrasına bırakmak akıllıca olacaktır.


MARS GERİ HAREKETİ: Mars enerjimizi ve mücadele alanlarımızı temsil eden gezegen de bu yıl 6 ay yönettiği kendi burcu olan Koç burcunda kalacak. Evlilik uzun süreli ilişkiler iş ortaklığı alanınızda geri harekette bulunacağı için özellikle 9 Eylül -15 Kasım tarihlerinde özel hayatınıza daha fazla özen göstermeniz iyi olur daha esnek diplomatik barışçıl ve denge kuracak bir bakış açısıyla davranmak avantajınıza olacak. Yoksa Temmuz başından yıl sonuna kadar ilişkiler alanınızı sıkı bir mücadele alanına çevirebilir. Karşıdan gelecek öfke ve muhalefete karşı dayanıklı olmalısınız ve mümkün olduğunca sakin ve toleranslı davranmanız gerekecek aksi takdirde ipler gereğinden fazla gerilebilir.


MERKÜR RETRO TARİHLERİ VE HANGİ KONULARDA DİKKATLİ OLMALISINIZ:

17 ŞUBAT MERKÜR BALIK ‘TA RETRO – 10 MART’DA DÜZELİYOR: Bu Merkür retrosu sizin iş çalışma ve sağlıklı yaşam alanınızda yer alacak. Bu süreçte iş yerindeki ilişkiler çalışan Teraziler için stresli geçebilir. İletişim problemleri veya iş projelerinde gecikmeler yer alabilir. Sağlığınızı yeme içme düzeninizi önemsemelisiniz. Su alımınızı artırmalısınız ödem yapacak beslenme şekillerinden uzak durmalısınız. Evcil hayvanlarınızın veteriner ziyareti vakti gelmişse aksatmamalısınız. Yeni bir işe başlamak bu süreçte çok akıllıca olmayacaktır. İş görüşmeleri veya sözleşmeler için geri hareketin bitmesini bekleyiniz. Ev aletlerinizi korumaya alınız.


18 HAZİRAN MERKÜR YENGEÇ’TE RETRO- 12 TEMMUZ’DA DÜZELİYOR : Bu Merkür retrosu sizin iş ve kariyer alanınızda yer alacağı için iş hayatındaki Teraziler bu dönemde patron veya üstlerinizle kurduğunuz ilişkilere dikkat etmelisiniz. İş hayatında iletişimin öne çıktığı ve dikkatli olmanız gereken bir zamandasınız hemen ardından Yengeç’te tutulma gerçekleşeceği için bu dönemde işle kariyerle ilgili planlarda gecikmeler zorlanmalar yer alabilir. İş değiştirmek yeni işe başlamak sözleşme imzalamak için çok harika brş zaman olmayacaktır. Annenize bu dönemde daha fazla ilgi göstermeniz gerekebilir.


14 EKİM MERKÜR AKREP’TE RETRO- 3 KASIM’DA DÜZELİYOR: Bu Merkür Retro dönemi sizin maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda gerçekleşecek. Patanıza sahip çıkmanız, değerli eşyalarınızı korumanız akıllıca olacaktır. Alım satım yapmak için retronun bitmesini bekleyebilirsiniz. Birikimlerinizi bu dönemde yatırım yapmak veya kazanç elde etmek için yatırım aracı değiştirmek için elverişli bir dönem değildir. Kredi veya borç almak için başvuracaksanız geri hareketin bitmesini beklemek iyi olacaktır.


MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI BAŞARILI BİR YENİ YIL DİLERİM

NAZ BAYATLI

357 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page