top of page

2020 / YAY BURCU İÇİN GENEL ETKİLER

Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar, yeni yılda sizi neler bekliyor, şanslarınız, fırsatlarınız nereden, güçlü olacağınız ve dikkat edilmesi gereken yaşam alanları neler aşağıda bulacaksınız.


Bu yıl şans ve fırsatları maddi kaynaklar alanından yakalayacaksınız. Paranızı korumak biriktirmek iş kurmak maddi kaynaklarınıza destek olacak yeteneklerinizi geliştirmek ve değerlendirmek konusunda bu yıl daha fazla gelişime odaklı olacaksınız ve kendinize yeni hedefler koyacaksınız. İş hayatınızda ve kariyerinizde arzu ettiğiniz adımları atmak adına kendinize motivasyon katacak fikirlerle ilerleyeceksiniz. Yıl başından itibaren atılımlarınızı plana alabilirsiniz ancak 14 Mayıs-12 Eylül arası yatırımlarınızı para konularınızı gelirinizi daha sıkı takip etmek söz konusu olabilir, kazançlarla ilgili adımlarınızı rektifiye etmek üzerinde çalışmak zaman emek nakit dengenizi iyi ayarlamak gerekecek. Bu dönemde eğer bir iş kurma çabası içindeyseniz kurumsal kimlik edinmek için pozitif bir çaba içinde olabilirsiniz. Yine de bu dönemde büyük harcamalar yapmak veya bütçenizde sarsıntı yaratabilecek riskli kararlar almak için çok elverişli bir süreç olmayabilir , o nedenle Mayıs ayına kadar önemli kararları alıp adımları atmayı denemelisiniz. Ya da Ekim ayından itibaren daha elverişli zamanlar gelecektir.


Bu yıl tutulmalar sizin para alanınızda Haziran sonuna kadar etkili olacak bir şekilde gerçekleşiyor olacak. Aralık 2019 da gerçekleşen para alanınızdaki Güneş tutulması sizleri maddi konularda daha gerçekçi sağlam ve istikrarlı bir tutumla ilerlemek gerekliliğini ortaya koydu. Maddi konularda kemer sıkmak veya elinizdeki parayı daha iyi değerlendirmek için neler yapabileceğinizi düşündünüz. Ocak ayı itibarıyla gerçekleşecek Yengeç tutulması ile birlikte kredileri borçları vergi ve sigorta konularını ticari yatırımları sizi daha güvene taşıyacak bir itilimle ele almaya kendinizi mecbur hissedebilirsiniz. Aile ve iş ortaklıkları ile para paylaşımınızı ve bütçenizi iyi yönetmek oldukça gerekli olacaktır.


Mayıs ayının başında ay düğümleri burç değiştiriyor ve İkizler Yay aksına geçiş yapıyor bu da demek oluyor ki önümüzdeki 18 ay itibarıyla tutulmalar İkizler ve Yay burçlarında gerçekleşecek. Burcunuzu birebir ilgilendiren bir döneme işaret eden bu tutulmalar hayatınızı ve ilişki dinamiklerinizi değiştiren bir takım kararlar almanıza yol açacaktır. Haziran ayında ilk olarak Yay burcunda bir Ay tutulması yer alacak ve sizi hayat hedeflerinize odaklanmak konusunda motive edecek bir tutulmadır. Mutlu olmak pozitif hedeflerle yola devam etmek ilişkilerinizi ele almak kurduğunuz duygusal bağlarda kendinizi tartmak ve görmek için bu tutulma size deneyimler getirecektir. Özgür kalmak istediğiniz gibi yolunuzda ilerlemek hayatınıza renk ve neşe katacak konulara merak sarmak kalbi boş olan Yaylar için hayatında daha fazla neşe ve eğlence yaşayacağı bir ilişki yaşamak mümkün. Evli veya uzun süredir bir ilişki içinde olan Yaylar bu süreçte ilişkilerindeki duygu bağını sorgulayabilirler. Haziran sonunda tekrar Yengeç burcunda yer alacak Günel tutulması ile birlikte ruh ve beden bütünlüğünüzü ele aldığınız kendinize bakmanız gereken bir süreç olacak. Aile bağlarınızı aile ile maddi konumunuzu eş veya ailesi ile maddi konuları ele almanın zamanı olabilir. Ticari olarak bir iş ortaklığı yapmak veya yeteneklerinizi daha iyi değerlendirdiğiniz kazanç kapısı açmak için yaz başı size değişim imkanları sunmakta.


Yıl sonunda özellikle Kasım ve Aralık ayları ilişkiler evlilik iş ortaklıkları alanında aktif olacağınız bir dönem , bu dönemde bekar Yaylar evlenebilir veya hayatlarına daha uzun süreli olacak ilişkiler alabilirler. Evli Yaylar bu tutulmaları ilişkilerine tat katmak iletişimi kuvvetlendirmek için değerlendirebilirler, ilişkide başka bir tutum davranış geliştirmek ki bu daha esnek toleranslı takıntıdan uzak karşısındakine ve kendine daha özgürlük alanı bırakacak şekilde davranmanın önemli olduğunu benimsemek olabilir ya da her iki taraf ta yeni deneyimlere açık olabilirler ve gezerek birlikte keşfederek merak ettikleri alanları öğrenerek deneyimler kazanabilirler. İş ortaklıkları kurmak isteyen Yaylar da bu yıl sonunu değerlendirebilirler. Nereden bakarsak Yaylar bu yıl ilişkiler alanında değişimleri gelişimleri yaşamaya başlayacaklar. Hayallerini hedeflerini gerçekleştirmek için fırsatlar elde edecekler.


VENÜS GERİ HAREKETİ: Venüs geri hareketi 13 Mayıs-27 Haziran tarihleri arasında sizin ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Bu süreçte evlilik uzun süreli ilişkiler iş ortaklıkları engebeli ilerleyebilir. Venüs gibi ilişkileri evliliği para ve iş ortaklıklarını sembolize eden bir gezegenin geri hareketi esnasında ilişkilerimiz stres yaratacak koşullar içerir. İkizler’de Retro olacağı için iletişim alanında hepimiz zorluklar yaşayabiliriz. Seçim yapmak birden fazla alternatif arasında kalıp neyi seçeceğimizi bilememek yüzeysel konuşmalar sağlam bir ilişki kurmak için bize güven vermeyebilir. Bu geri hareket döneminde evlenmek iş ortaklıkları yapmak sizin için önemli harcamalar olabilecek adımlar atmak için pek elverişli bir zaman değildir. Haziran ayı özellikle sizin için ilişkiler alanında özenli hareket etmeniz gereken bir döneme işaret ediyor.


MARS GERİ HAREKETİ: Savaş mücadele ve çaba gezegeni Mars 9 Eylül-15 Kasım tarihleri arasında geri harekette bulunacak. Aşk ve romantizm alanınızda gerçekleşecek bu geri hareket sizi aşk alanında mücadeleci kılacak. İlişkilerde normalden daha fazla atak sabırsız öfkeli ve tahammülsüz olabilirsiniz. Diğer yandan oldukça cazibeli karizmatik ve ne istediğini bilen bir profil sergileyeceksiniz. Yaratıcı fikirlere dolu olacağınız liderlik etmek risk almak cesaretle ilerlemek için dinamik hissedeceğiniz bir zaman. Yatırımlar yapabilir yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Temmuz ayından yıl sonuna kadar Mars bu evde kalacağı için kendinizi mutlu etmek hedeflerinize ulaşmak aşkta söz sahibi olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için şansınız olacak sadece Retro döneminde daha sabırlı sakin ve acelesiz davranmak oldukça yararınıza olacaktır.


MERKÜR GERİ HAREKETİ:

17 Şubat-10 Mart tarihleri arasında Merkür sizin ev aile ve yerleşimi temsil eden alanınızda Balık burcunda geri gidecek. Ev taşımak, ev almak satmak, evde değişiklikler tadilat tamirat yaptırmak için uygun bir zaman değildir. Bu dönemde sıvılarla su tesisatı ve ıslak alanlarla ilgili sorunlar meydana gelebilir. Aile içi iletişimde yanlış anlaşmalar olabilir kırgınlık küskünlük olmaması için özen göstermek iyi olabilir.


18 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda sizin maddi paylaşımları sembolize eden alanınızda geri gidecek. Maddi konularda bu süreçte bütçenize dikkat etmek gerekebilir. Kredi almak kredi kartları vergi sigorta ödemeleri ticari yatırımlar sözleşmeler ortaklık konuları engebeli ilerleyebilir. Paranıza cüzdanınıza sahip çıkmak iyi olur. Bu dönemde terapiler almak bilinç altınızı rahatlatacak çalışmalar yapmak rüya enerji veya metafizik konularla ilgilenmek mümkün.


14 Ekim- 3 Kasım arasında Merkür Akrep burcunda geri harekette bulunacak. Elde olmayan durumları sembolize eden alanda yer alacağı için Merkür’ün temsil ettiği cep telefonları bilgisayarlar araç ve gereçler elektronik aletler ile ilgili stresler ortaya çıkabilir. Bu dönemde dedikodudan uzak durmakta fayda var. Sırları saklanan gizler ortaya çıkabilir arkadan çevrilen işler ifşa olabilir. Özellikle iş alanında ve çalışma arkadaşlarınız ile iletişimde ekstra özenli olmakta fayda olacaktır.


MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI BAŞARILI BİR YENİ YIL DİLERİM

NAZ BAYATLI

347 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page