top of page

31 AĞUSTOS HAFTASI GÖKYÜZÜ VE BURÇLARBALIK DOLUNAYI HAFTASINDAYIZMerhaba herkese ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizleri 31 Ağustos haftası gökyüzü bizlere nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum.

2 Eylül Çarşamba günü sabah 08.21 de 10 derece Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek bu Dolunay oldukça duygularla birbirimize hizmet etmekle şifa bulmakla ve yaraları sarmak ile alakalı çünkü dolunaya Neptün eşlik ediyor Bir yandan da, sezgilerimiz üst seviyede olacak. Duyguların karşılıklı birbirimize yardım etmenin yardımlaşmanın da ön planda olacağını söyleyebilirim. Her Dolunay bir karar zamanıdır, içinde ikilemler içeren bir farkındalıktır, akıl ve kalp arasında denge kurabilmek önem kazanır. İçimizde yaklaşık 15 gündür taşıdığımız duyguların düşüncelerin ve tecrübelerin sonucunda bir farkındalık yaşayarak karar alacağız.

Bu Dolunay sürecinde Venüs'ün de Yengeç burcunda olmasıyla, annelik babalık ev aile ve yerleşim konularının birbirimize sevgi ve anlayış gösterme temalarının da aklımızda olacağını gösteriyor .

Hafta sonuna doğru enerjiler bir parça değişiyor olacak çünkü Pazar günü Merkür Başak burcundan Terazi burcuna geçecek , haftaya Pazartesi de Venüs artık Aslan burcunda olacak. Daha sosyal iletişimci ve dışa dönük olmaya başlayacağız . Mars bu hafta Retroya hazırlanıyor aşağı yukarı Temmuzun sonundan itibaren Ağustos ayında da süren temalarımızı halletmek ve tamamlayamadığı her türlü işimizi tamamlamak üzere 10 Eylül'den sonra bize yeniden fırsat verecek . Yine de aşağıda burçlar kısmında her burç için bununla ilgili kısa bilgiler verdim.

Bu haftanın diğer bir önemli gökyüzü görünümü ise Venüs'ün saçı ne yapacaksın karşılık Aslında haftaya damgasını vuran dolunaydan sonra bu açı kalıbı olacaktır benim saçım karşıtlıkları genelde ilişkilerde sorumluluklarımızı daha ön planda olması gerektiğine işaret ediyor Duygular her şekilde birbirimize sahiplenmek ön planda olsa da bunu daha alışkanlıkları bir düzeni bir yere her şeyi göz önünde bulundurarak yapacağız görev odaklı olacağız ve görevlerimizi yerine getirmeye çalışacağız fakat otorite figürleri üzerine üzerimize yapacağı baskılar olabilir bu Ebeveynler olabilir bir parçan olabilir eşiniz veya uzun süreli ilişkide olabilir Size sorumluluklarınızı hatırlatacak bu insanlar ve içinizden daha dinlenmek bir kenarda kalmak daha duygusal olarak beslenme ve desteklenmek isterken bir yandan da somut gerçeklerle yüzleşmek ve rasyonel davranmak arasında kalacağız bu ikilemi hissedeceğiz üzerimizde

Bu hafta Ay geçişlerine bakarsak , haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz pazartesi ve salı günü ay dostluğu arkadaşlığı rasyonel düşünceyi ekipleri takımları haberleşmeyi ve eğitimleri sembolize eden kova burcunda olacak ve daha fazla iletişim içerisinde olacağız aklımızı derleyip toparlayacağız. çarşamba ve perşembe günü dediğimiz gibi ay balık burcunda ve dolunay etkisi altındayız duygularımız daha açık da daha gizli duygusal ve birbirimize karşı sevgi iletişim içerisinde olmaya çalışacağız cuma cumartesi günü günün bir kısmında ay Koç burcunda olacak ve daha aktif daha enerjik daha işlerin peşinde koştuğumuz bir hafta sonu yaşayacağız. Şimdi sizlere bu haftanın gökyüzünün, yükselen burcunuza göre nasıl yansıyacağını dan bahsediyor olacağım. Sevgilerimle görüşmek üzere.,

KOÇ:

Sevgili Koçlar Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizleri 31 Ağustos haftası gökyüzünün burcunuza nasıl yansıyacağından bahsetmek istiyorum. Haftaya çarşamba günü yer alacak balık burcundaki Dolunay ile başlıyoruz balık burcunda ki Dolunay sizlerin bilinçaltı alanınızda yer alacak dolayısıyla çok daha fazla sezgisel duygusal olabilirsiniz duygularınıza içinize dönebilirsiniz daha fazla meditatif bir zaman geçirebilirsiniz kendinizi dinlendirmek ruh ve beden olarak bütün demek için bir şeyler yapabilirsiniz. Diğer taraftan burcunuzu yönetici gezegeni Mars Önümüzdeki hafta geri harekete başlayacak, bu hafta bir hazırlık süreci gibi düşünebilirsiniz. Rampada gibi Koçlar aksiyona hazırlanıyorlar. Özellikle Koçlar için Mars'ın geri hareketi de bulunması biraz daha enerjinizi planlı bir şekilde harcamanızı işlerinizi yoluna koymak için daha fazla plan yapmanızı ortaya koyuyor daha geriye dönük işlerinizi tamamlamak üzere önümüzdeki dönemde de fırsat verecek bir Retro bu . Diğer taraftan bazen Mars retrosunda düşünceler ve duygular arasında bir denge kurmak daha zorlaşabilir zamanlama problemleri yaşayabilirsiniz Yapmanız gereken işleri zamanında tamamlamak için daha fazla enerji toplamanız gerekecektir bir yandan da bu hafta Venüs ile saçın birbirine karşıt açıda durmakta hem kariyer mesleki profesyonel hayattaki katılımlarınız burada yapılması gereken işleri halletmek için daha fazla görev odaklı sorumluluk davranmak durumunda olduğunuzu hissedeceksiniz bir yandan da ev işleri ev ve aile ile ilgili temalar Üzerinizde omuzlarınızda bir yük olabilir stres olarak baskı olarak size yansıyabilir birçok konuda eyleme geçmek durumunda hissedeceksiniz ve birçok işi bir anda halletmeye çalışacaksınız . Diğer yandan, gökyüzünde bu hafta Mars Satürn arasındaki karenin daha azaldığını etkileri daha yavaşladığını görüyoruz sağlık olarak geçtiğimiz hafta daha fazla kendinize bakmak ve Özen göstermek zorunda iken Artık yavaş yavaş daha dinamik ve enerjik olmak üzere fırsatınız var eksiklerinizi tamamlayıp bir anlamda işlerinizi yoluna koyabilmek için bu hafta size oldukça pozitif bir enerji yansıtacaktır. sevgilerimle ,

BOĞA:

Merhaba sevgili Boğalar ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos haftası gökyüzü burcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık dolunayı .Bu Dolunay sizin arkadaşlıkları Grup faaliyetlerini ve gelecek projelerini temsil eden alanınızda yer alacak. Dolayısıyla son 15 gündür planlamakta olduğunuz bir planınız bir projeniz varsa ki bunun içerisinde arkadaşlar olabilir gruplar ekiplerle bir planınız olabilir , bunlarla ilgili kararlarınızı farkındalıkla alabileceğiniz bir dönemdesiniz, daha net bir şekilde ne yapmak istediğinize karar verebilirsiniz yine de bu dolunaya Neptün eşlik ettiği için bir yandan da aslında ucu açık temaların bir anlamda sizin için belirsiz olan bir takım temaların gelecek projelerinin de daha net bir şekilde önünüze geleceğine işaret nerede beceremediniz nerede enerjinizi toparlayamadınız nerede dağıldınız, Bunu daha net görebileceksiniz. Diğer taraftan gökyüzünde Mars bu hafta yavaş yavaş artık retroya hazırlanıyor, gelecek hafta Retro hareketine başlayacak ve sizin bilinçaltınızı sembolize eden alanda bu retro gerçekleşeceği için bir yandan hem çok fazla çalışıyor olabilirsiniz daha fazla işlerinize odaklanmak için plan yapmak zamanı yönetmek ve enerjinizi değerleme toparlamak zorundasınız yarım kalan işlerinizi tamamlamak günlük hayatımızdaki el atmanız gereken konuları odaklanmak için öne atılacaksınız ama bazen enerjiniz fazla bazen enerjiniz daha az olabilir Mars retrosunda bazen zamanlama problemleri çıkabilir . Diğer taraftan gökyüzünün diğer bir önemli açısı Venüs'ün Satürn ile yapacağı karşıtlık bu hafta sizler için iletişimi Gezileri yolculukları eğitimleri uzaklarla Bağları web sitelerini ticari atılımları ve hukuki işleri sembolize eden alanda yer alacak . Venüs Satürn karşıtlığı bitirmek durumunda olduğunuz işleri daha fazla doğru İletişimle görev ve sorumlulukları odaklı olarak el atmanız gerektiğini gösteriyor Kardeşler ve yakın çevre ile kurduğunuz ilişkilerde duygular bir yana birbirimize karşı gösterdiğimiz anlayış ile bir yandan da daha rasyonel ve yapılması gereken işleri odaklı olmaya çalışacağınız bir dönemde olacaksınız . mutlu bir hafta diliyorum sevgilerimle.

İKİZLER:

Merhaba sevgili ikizler Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizleri 31 Ağustos haftası gökyüzü burcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum. bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık burcundaki Dolunay bu Dolunay sizlerin iş ve kariyer alanında yer alacak Dolayısıyla son 15 gündür planlamakta olduğunuz üzerinde düşündüğünüz veya çaba gösterdiğiniz bir temada final karar almak ortaya çıkacaktır her şekilde Mesleki ve kariyer ile ilgili konuları daha fazla odaklı olmanız gerekecek. Bu dolunaya Neptün de eşlik ettiği için aynı zamanda ucu açık tamamlayamadığınız ele almayı beceremediğiniz konulara değinmek için fırsatınız olacak. Adım atamadığınız birtakım işleriniz varsa mesleki konularda da rasyonel bir şekilde ne yapmanız gerektiğinin farkında olacaksınız ve bu konuları edilmek üzere çaba sarf edeceksiniz . Bu hafta artık yavaş yavaş Mars retro hareketine hazırlanıyor ve gelecek hafta geri gidecek Mars'ın bu geçişte sizin arkadaşlıklar gelecek projeleri alanınızda yer alması sebebiyle, arkadaşlıklarınızı Grup çalışmalarında ekip çalışmalarını ele alırken zamanlamayı iyi planlamalısınız . zamanınızı efektif ve verimli kullanmak anlamında daha enerjiniz de düzenleyerek net bir şekilde hareket etmek durumundasınız enerjinizi inişli çıkışlı olabilir eldeki projelerinize odaklanırken Diğer taraftan arkadaşlarla ve gruplarda kurduğunuz iletişim de daha atak daha bir işin peşinde koşmak zorunda olduğunuz bir dönemdesiniz bu da size telaş ve stres yükleyebilir. Venüs Satürn karşıtlığı bu haftaya damgasını vuruyor. Maddi konuları sembolize eden alanda bu iki gezegenin karşılıklı yer alacağı için finansal alanda biraz daha dikkatli olmak gerekecektir maddi konularınızı daha net bir şekilde el atmalısınız harcamalarınızı varsa ev ve aile ve yerleşimle ilgili olabilir bu konudaki harcamalar daha planlı dikkatli yapılmalı ve bazen Elde olmayan harcamaları da göğüsleyerek sabırla ilerlemenizi diliyorum Mutlu bir hafta geçirmeniz dileğiyle Sevgiler.

YENGEÇ:

Merhaba sevgili yengeçler Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos haftası gökyüzünün burcunuza nasıl yansıyacağından bahsetmek istiyorum . bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül çarşamba günü gerçekleşecek olan 10 derece balık burcundaki Dolunay ver dolunayda olduğu gibi aslında bir farkındalık ve karar zamanındasınız. Bu Dolunay sürecinde tamamlayamadığınız hukuki ve resmi işleriniz varsa bu konulara odaklanabilirsiniz. Eğitimlerle , üniversitelerle, akademik çalışmalarla yabancılar veya uzun yolculuklar ile alakalı işlerinizi tamamlamak üzere bu Dolunay size yardımcı olacak. Diğer taraftan Neptün'ün Dolunay eşlik etmesi sebebiyle duygusal ve sezgisel olarak daha güçlü duygular içerisinde olacaksınız yardımlaşmak Şefkat hizmet de merhamet duyguları ile hareket edeceksiniz. Bu hafta Artık yavaş yavaş Mars retroya hazırlanıyor, önümüzdeki hafta geri hareketine başlayacak ve sizin iş ve mesleki konuları sembolize eden alanınızda yer alacak bu retro , Dolayısıyla aşağı yukarı Temmuz'un son haftalarından itibaren Ağustos ayında tamamlayamadığınız işlere geri dönmek tekrar bu işleri ele almak ve halletmek üzere Size fırsat veriyor olacak, Mars retrosunda enerjimizi doğru kullanmak planlı hareket etmek önemlidir. Zamanlama ve planlı hareket etmek bizler için önemli olacak. Bu haftanın bir diğer önemli gökyüzü açısı Venüs Satürn arasında yer alan karşıtlık. Bu açı nedeniyle, ev aile mesleki konular iş ortaklıkları ile ilgili planlarınızda daha sorumluluk alacağınız ve görev odaklı olacağınız günlerdesiniz . mantıklı davranmanız gerekecek işlerinizi ve ailevi meseleleri duygusallıktan biraz daha uzak kalarak halletmek durumundasınız her ne kadar karşınızdaki insanların iyiliğini sağlığını ve duygularını düşünseniz de bir anda rasyonel kararları almak durumunda olduğunuzu göreceksiniz ve daha ayakları yere sağlam basan adımları atmak durumunda olduğunuzu hissedeceksiniz mutlu bir hafta diliyorum sevgilerimle.

ASLAN:

Merhaba sevgili Aslanlar ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos gökyüzünün burcunuza nasıl yansıyacağından bahsetmek istiyorum. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı çarşamba günü gerçekleşecek olan 10 derece balık burcundaki Dolunay. Bu Dolunay sevgili Aslanlar sizler için finansal alanda yer alacak. Öncelikle aşağı yukarı 15 gündür sürdürmekte olduğunuz faaliyetlerde maddi konular finansal işler aile ile para paylaşımı ticari atılımlar ve yatırımlarla ilgili temalar için daha farkındalıklı bir karar alma dönemindesiniz. Finansal konularda nerede zayıfsınız fark etme durumundasınız, çevrenize daha fazla ilgi yardım merhamette Şefkat gösterdiğiniz bir dönem olacak bu. Diğer taraftan iç dünyanızı araştırdığınız Duygularınızı gözden geçirdiğiniz, bilinçaltı temalarının daha ağırlıklı olduğu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ruhen ve bedenen sağlığınızla ilgili adımlar attınız bir dönem olabilir , ailenize daha fazla maddi konularda yardım etmeniz mümkün onların iyiliği sağlığı için hizmet ettiğiniz , Eşinize, iş ortağınıza veya hayatınızdaki özel kişiye yönelik daha fazla duygusal iletişim içerisinde olabileceğiniz bir dönem. bu dolunayın en önemli etkisi aslında yaraların sarıldığı Şifa bulunabilecek enerji düzeyimizi dengeleyecek olmasıdır. Bu haftanın diğer bir önemli olayı da Venüs ile Satürn’ün yaptığı karşıt açı, sizlerin iş ve çalışma alanında günlük yaşam isminizi sembolize eden evlerde ve çalışma prensipleri anlatan alanda yer aldığı için daha fazla sorumluluk lu davranmak görevlerinizi yerine getirmek ne olursa olsun da rasyonel ayakları yere sağlam basarak kararlar almak durumunda hissedebilirsiniz, bir yandan da günlük hayatımızın içerisinde iletişimde olduğunuz kişilerle duygular bir yana akıl bir yana diyerek olaylara bakmak tecrübelerinizi değerlendirmek söz konusu olabilir. Bir yandan da Elbette sağlığınız Özellikle bu dönemde ön plandadır kemikler dişler saçlar ve cilt sizin için bebek bakım ve Özen göstermeniz gereken beden parçalarıdır Diğer taraftan işlerinizde kadınlarla kurduğunuz iletişim de ve otorite figürleri ile kurduğunuz iletişim da bu hafta biraz daha stresli olabilirsiniz ama ne olursa olsun duyguları bir kenara bırakıp akıllı bir şekilde davranacağını de eminim mutlu bir hafta diliyorum sevgilerimle.

BAŞAK:

Merhaba sevgili başaklar Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizleri 31 Ağustos haftası gökyüzü burcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum. bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık burcundaki dolunay ve bu Dolunay sizler için ilişkiler alanında yer alıyor evlilik uzun süreli ilişkiler temaları bu dönemde bu hafta özellikle sizler için ön planda olacak ilişkilerinize daha fazla duygusal sezgisel yaklaşa bileceğiniz bir dönemdesiniz . her Dolunay bir farkındalık zamanıdır belki ilişkilerinizde karşı tarafa gösterdiğiniz şefkat merhamet ve hizmet ettiğiniz temalar çok daha fazla sizin için göz önünde olacak karşınızdaki insan için yaptığınız iyilikler ona gösterdiğiniz anlayış ve göstereceğiniz tahammül önem kazanmakta. Bu dönem içerisinde hislerinizi daha ortaya çıkaran bir enerji açığa çıkarıyor daha fazla karşınızdaki insanları önem vermek gerekliliği var. Diğer yandan gökyüzünde bu hafta geri hareketini hazırlanmakta olan Mars etkisi de önemli. Önümüzdeki hafta 11 Eylül'de retro harekete başlayacak olan sizler için finansal alanda yer alacak, Dolayısıyla bu Dolunay ile birlikte Aslında belki eve aileye İş ortaklıklarına belki ticari atılımlara yaptığınız yatırımlar harcamalar krediler ve borçlar sizin için halledilmesi gereken öncelikler olacak, paranızı daha iyi yönetmek, harcamalarınızı kısıtlamak için belki daha planlı ve rasyonel davranmalısınız . Diğer taraftan gökyüzünün diğer önemli bir olayı Venüs ile Satürn yapacağı karşıt açı Bu dönem içerisinde bu hafta bu karşıtlığı yine yaratıcı çalışmalarda Aşk flört alanında karşılayacaksınız ilişkilerinizde daha fazla sizden beklentiler olacaktır. Bu konumda duygusal kararlar mı daha ön planda yoksa rasyonel kararlar mı almak durumundasınız bu iklimi yaşayabilirsiniz, karşınızdaki insandan sevgi ve ilgi Beklerken, sizin daha mantıklı ayakları yere sağlam basan bir tutumla davranan taraf olmanız söz konusudur. Her ne olursa olsun Eğer yaratıcı bir işiniz varsa veya bir işi atılmak istiyorsanız hobilerinizi içeren Bu dönem içerisinde bunu daha profesyonel ve kariyer odaklı yapmak için de fırsatınız olacaktır ,elinizden geleni bu konuda yapacağınızı eminim Venüs'ün arkadaşlıkları gelecek projelerini sembolize eden alanda olması sizlere sosyallik içeren alandan destekleyecek insanların olabileceğine de işaret ediyor Çünkü burcunuza oldukça güzel bir açısı da var bu dolunayın Uranüs Dolunay üçgen yaptığı için sizler için sevgili başaklar bir anlamda eğitimler uzaklarla kurulan bağlar yaratıcı fikirler işe yarayacak bir anlamda da ticari olarak bu fikirleri veya uzaklarda kurduğunuz Bağları eğitimleri akademik çalışmaları resmi konuları Daha rahat ilerletebileceğinizi göreceksiniz. Sadece bu hafta ilişkilerde biraz daha dikkatli gitmek herhalde işlerinizi kolaylaştıracaktır diye düşünüyorum mutlu bir hafta diliyorum.

TERAZİ:

Sevgili Teraziler Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos haftası gökyüzü borcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum. bu haftanın en önemli gökyüzü durumu 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık burcundaki Dolunay . Bu Dolunay sizlerin iş çalışma ve sağlık alanında yer alacak dolayısı ile bu hafta çok daha fazla sağlığınıza Özen göstermeniz gerekebilir. Bir Yandan yeme-içme düzeniniz egzersiz ve hareket etme düzeninizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ayaklar diziler Bilekler Bu dönem içerisinde Belki daha hassas olabilir . Diğer yandan günlük hayatınızın içerisinde yapmanız gereken işler neptün'ün bu dolunaya eşlik etmesi sebebiyle Biraz aksayabilir kendinizi daha gevşemiş çoktan fazla enerji sarf etmek istemez bir durumda bulabilirsiniz . Dolunay geçtikten sonra hem zihninizi hem de bedeninizi daha derleyip toparlayacaksınız. bu hafta artık Mars retroya hazırlanıyor. önümüzdeki hafta 11 Eylül'de geri hareketine başlayacak özellikle sizin ilişkiler alanınızda geri harekette bulunacağı için sevgili teraziler ilişkiler alanında yaşayacağınız bu geri hareket sizleri ilişkilerde test edebilir ve telaşlı olmak tahammülünüzün sınırlarını Zorlayacak ilişki temaları veya iş ortaklıkları olabilir veya kariyer planınızın içerisinde karşılaştığınız kişilerle bir takım zamanlama sıkıntıları yaşayabilirsiniz daha hızlı ilerlemek isterken planı ilerlemek isterken işlerinizin aksadığını görebilir aksadığını görebilirsiniz ama ne olursa olsun bu hafta Mars Satürn ile kare etkisini artık azaltıyor geçtiğimiz hafta içerisinde yer alan sıkıntılar belki bu hafta çok da etkin olmayacak işlerinizi tamamlamış olabilirsiniz, burcunuzu yönetici gezegeni Venüs ile Satürn’ün yapacağı karşıtlık özellikle kariyer ve aile konularında gitmek istediğiniz hedefler de sizi durdurabilecek geciktirebilecek etkiler yansıtıyor hem yapılacak işleri hem aile ve yerleşim konularına bölünerek enerji sarf etmek söz konusu olabilir Biraz yorulacağınız bir haftadasınız .Ne olursa olsun pozitif kalarak güçlüklerin üstesinden gelebileceğiniz eminim. Sevgiler.

AKREP:

Sevgili akrepler Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizleri 31 Ağustos haftası gökyüzünün borcunuza nasıl yansıyacağını dan bahsetmek istiyorum. bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık burcundaki dolunay ve bu Dolunay sizin aşk ve flört alanınızda gerçekleşiyor, sevgili akrepler duygusal olarak oldukça yüksek Enerjiler altındasınız bu aşk flört ve romantizm için oldukça pozitif bir görünüm sergilemektedir, karşınızdaki insana Duygularınızı daha açık daha belki hisli romantik bir şekilde ifade etme şansınız var Diğer yandan Ayrıca bu Dolunay gerçekten yetenekleri yaratıcılığı hayalleri rüyaları gerçekleştirebilecek veya bu konularda bir planınız varsa bir hayaliniz bir projeniz varsa bunu hayata geçirmek Size destek olacaktır neptün'ün de dolunayı eşlik etmesi sebebiyle hem spirütüel konularda hem sanatla ilgili yaratıcılık içeren her konuda ilişkilerde hobilerde ne yapmak istediğinizi daha derinden hissedebilirsiniz bu haftanın diğer bir önemli gökyüzü konumu Mars'ın retro hareketi hazırlanacak olması Önümüzdeki hafta 11 Eylül'de Mars geri hareketi başlayacak Mars'ın iş ve çalışma ve sağlık alanındaki harekette olması Bu dönem içerisinde sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekliliğini açığa çıkarıyor çünkü Mars aynı zamanda sizin burcunuzda yönetici gezegeni olması sebebiyle hem Bedensel olarak hem ruhsal olarak kendinize daha dengeleyici daha toparlayıcı birtakım önlemlerle günlük hayatımızın içerisinde hareket etmeniz gerekliliğini vurguluyor bir yandan da çalışma hayatı oldukça hareketli olacaktır sal gününüzü planlamak işlerinizi bir zamansal şemaya oturtmak sizi için gerekli, gökyüzünde Venüs Satürn karşıtlığı var bu hafta sizler için hem zihinsel konuları iletişime eğitimleri anlatan alanda yer alacağı için bu karşıtlık yapmanız gereken işlere yüksek bir görev ve sorumluluk odaklılığı ile hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor her şeyden evvel ve zihninizi daha derlemeli toparlamalı yapılacak işleri duyguları bir kenara bırakarak daha profesyonelce ele alarak hareket etmelisiniz yakın çevreniz kardeşleriniz Akrabalarınız ve komşularınızla ev ve yerleşim konuları ile ilgili de yapılması gereken işler olacaktır iyi ve mutlu bir hafta geçirmenizi diliyorum sevgilerimle.

YAY:

Merhaba Sevgili yaylar Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos haftası gökyüzü burcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum, bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık burcundaki Dolunay, bu Dolunay sizlerin ev aile ve yerleşim alanında gerçekleşecek , neptün'ün de eşlik ettiği bu Dolunay belki Bu dönem içerisinde Ailenize kardeşlerinize yakın akrabalarınıza çok daha fazla yardım hizmette Şefkat göstermek tahammül göstermek zorunluluğu altında olduğunuzda işaret ediyor. Bazı yaylar için bu dönemde ev değiştirmek ev dekore etmek tamirat ve tadilat işleri taşınmak gibi temalar ön planda olabilir Annenize babanıza ilgilenmek söz konusu olabilir bu konularla ilgili daha duygusal daha hizmet odaklı Diğer taraftan gökyüzünde artık retro hareketi hazırlanıyor Önümüzdeki hafta 11 Eylül'de Mars geri hareketi ve başlıyor olacak Aşk ilişkiler romantizm yaratıcı çalışmalar ve hobiler alanınızda yer almakta Dolayısıyla flört ilişkileri bu dönemde sizler için daha planlı gitmeli sabırsızlık ve telaşlı uzak durmalısınız her şekilde bir ilişkiyi belki olması ilerlemesi gerektiği hızdan daha çabuk ilan etmek isteyebilirsiniz ki bu Belki bir hata olabilir Diğer taraf gökyüzünde Venüs'ün Satürn ile yaptığı karşıtlık finansal alanınızda yer alacağı için Bu dönem içerisinde belki harcamalarda Normalden daha fazla olabilir finansal olarak kendinizi hem ailenizle sevdiklerinizle Eşinize yardımı etmek ister bir ruh halinde olacaksınız ama bir yandan da bütçenizin veya finansal durumunuzu maddi gelirlerin izin gerçekliği de farkındalık alanınızda olacak Bunu dengelemek Sizin için önemli olacak harcamaları yatırımları kredileri Borçları daha akıllıca ayakları yere sağlam basan bir bakış açısı ile ele almak söz konusu Diğer taraftan Bu dönem içerisinde Hobileri veya yaratıcı çalışmaları olan sevgili yaylar için aslında bir Atılım zamanı da ama dediğim gibi hem bir enerji var Fırsat var ama bunu yaparken olursa dikkatli somut ve gerçekçi davranmanız gerekliliği söz konusudur. hepinize mutlu bir hafta diliyorum sevgilerimle .

OĞLAK:

Merhaba sevgili oğlaklar Ben astroloğunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos haftası gökyüzü burcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum. Bu hafta 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizlerin kardeşler yakın akrabalar geziler ve eğitimler alanınızda yer alacak. Duygu ve düşüncelerinizi daha içten şefkatli ve yaratıcı bir biçimde ifade edebileceğiniz günlerdesiniz. Bu dönemde spiritüel konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz ve yakın çevrenizle geziler planlamak bu dönemin vurgulu temalarındandır, aynı zamanda Düşüncelerinizi ve planlarınızı ortaya koyarken çok daha fazla kendinizi zihninizi derlemek toparlamak ihtiyacı hissedebilirsiniz duyguları ortaya koymak için daha fazla istek duyabilirsiniz. Eğitimler kurslar baskılı malzemeler web siteleri sınavlar ve zihinsel projelerle ilgili konular bu sıralar daha fazla gündeminizde yer alabilir. Mars gökyüzünde hala bildiğiniz gibi Koç burcunda ve bu hafta Retro yapmaya doğru ilerliyor. Önümüzdeki hafta 11 Eylül'de Mars geri hareketi başlayacak ev ve aile yerleşim alanı da yer alacak olan Mars geçişi bu dönemde belki ev içerisinde daha fazla enerji sarf etmeniz gereken temaları olabilir tadilatlar tamiratlar yerleşimle ilgili kararlar eve aileye daha fazla önem vermek söz konusu evle ilgili her temaya ve ailenizle birlikte alacağınız kararlarda daha planlı telaştan ve sabırsızlıktan uzak durmalısınız Diğer taraftan gökyüzünde Venüs ile Satürn karşıtlığı yer alıyor ve bu karşıtlık sizin ilişkiler ve evlilik alanınızda bu dönemde ilişkilere daha duygusal bakabilirsiniz ama bir yandan da daha somut ve gerçekçi kararlar almak durumundayız edeceksin Affetmek görev ve sorumluluk odaklı olarak yaklaşmak gerekebilir yine de bu tema içerisinde kariyerinizin ve mesleki konuların ilerletilmesi planlanması için daha mantıklı rasyonel ve sağlam ayakları yere basan bir tutum takılacağını zı görüyorum ilişkileriniz kalıcı somut ve gerçekçi bir zeminde ilerleyecektir fakat ilişkilerde karşı tarafa daha rasyonel davranmak senin için akıllıca olacaktır mutlu bir hafta diliyorum sevgilerimle.

KOVA:

Kovalar beni astrologunuz Naz Bayatlı sizlere 31 Ağustos haftası gökyüzünün burcunuza nasıl yansıyacağından bahsetmek istiyorum bu haftanın en önemli gökyüzü olayı 2 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan balık burcundaki Dolunay bu Dolunay sizlerin para kaynaklarınızı finansal durumunuzu ve yatırımlarınızı sembolize eden alanda gerçekleşiyor Dolayısıyla bu hafta daha fazla maddi konulara odaklı olabilirsiniz Öncelikle daha fazla çevrenize yardım etmek ailenin meseleleri ile uğraşmak onların sorunlarına eğilmek söz konusu olabilir Diğer yandan Bu dönem içerisinde sizi rahatlatan meditatif konulara spiritüel ve Şifa içeren konulara eğilebilir bu konulara harcamalar yapabilirsiniz, gökyüzünde Mars bu hafta retro harekete hazırlanıyor. Kardeşler yakın çevre iletişim haberleşme ve eğitim alanında Önümüzdeki hafta 11 Eylül devlet ve hareketine başlayacak daha planlı hareket etmelisiniz hızlı gitmek istediğiniz temalarda tek biraz daha yavaşlayarak somut küçük adımlarla ilerlemek daha işinize gelecektir ilişkiler alanının içerisine Önümüzdeki hafta başından itibaren Venüs geleceği için Önümüzdeki haftadan itibaren daha ilişkiler iş ortaklıkları ve kariyer konusunda somut ve pozitif adımlar atabilecek siniz bu hafta sağlığınıza yeme içme düzeninize daha fazla önem vereceksiniz çalışmalarınızda ki iş arkadaşlarınızla Belki daha yakın ve Candan iletişim içerisinde kalabilirsiniz Fakat ne olursa olsun duyguları bir kenara bırakıp geliş gider alanı daha profesyonel gerçekçi ve somut adımlar atarak kararları almalısınız daha fazla öne çıkaracak bir iletişim içerisinde olmalısınız para kaynaklarınızı arttıracak fikirler yaratıcı düşünceler ve çevrenizden gelen yardımla daha ileriye gidebileceğinizi görüyorum arkadaşlıkları alanını sizi destekleyecektir Sevgilerimle iyi bir hafta diliyorum.

BALIK:

Merhaba sevgili balıklar Ben astrologunuz Naz Bayatlı sizleri 31 Ağustos haftası gökyüzü burcunuza nasıl yansıyacak bahsetmek istiyorum bu haftanın en önemli olayı sevgili balıklar sizler için de oldukça çarpıcı bir hafta balık burcundaki Dolunay olacak temel yaşam hedefleri alanında gerçekleşecek olan bu Dolunay sebebiyle ilişkilerinize iletişim konularına gelecek projelerinize daha net bir bakış açısıyla bakma fırsatınız olacaktır bildiğiniz gibi her Dolunay bir farkındalık zamanıdır Bu dönem içerisinde gitmek istediğiniz yolda sizin için daha duygusal olarak sizi tatmin eden sizi mutlu eden şeyleri enerji harcamak isteği doğabilir ilişkilerde daha duygusal bağlarınızı güçlü olmasını istediğiniz karşılıklı yardımlaşma hizmet Sevgi temalarının sizin için daha ön planda olduğu bir döneme giriş yapıyorsunuz. İlişkilerin duygusal yönü sizler için daha ön planda olacak ve duygularınızı daha fazla ifade etme ihtiyacı duyacaksınız. Normalden daha fazla hassas ve kırılgan olmanız da mümkün . yaratıcı yanınız üst düzeyde aktif olacaktır. Sanatla tasarımla görsel konularla ilgili işleriniz varsa bu alanda göreceksiniz ki çok daha fazla ilhama açık olabileceksiniz. sevgili balıklar bu hafta Mars yavaştan geri hareketine başlamaya hazırlanıyor ve önümüzdeki hafta geri gidiyor olacak ve sizin maddi kaynakları alanınızda geçiş yapacak olan Mars Yıl sonuna kadar maddi konularda sizi normalden daha fazla aktif ve odaklı kılacak. Kazancınızı artırmak için çaba sarf edeceksiniz. Bu dönem içerisinde para ve kazanç konularının sizin için daha ön planda olacağını işaret etmekte, gitmek istediğiniz hedefler var duygusal bağlarınızı veya kalbinizi gönlünüzü koyduğunuz bir gelecek planınız var fakat bunu gerçekleştirmek için verdiği kaynaklarınızı da sağlama almak durumunda olduğunuzu göreceksiniz daha rasyonel daha mantıklı davranmak daha planlı davranmak zorunda hissedeceksiniz.

Hepinize mutlu bir hafta dilerim.

Naz Bayatlı

407 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page