top of page

ARALIK AYI YILDIZLARINIZ


KOÇ: Eğitimler, yolculuklar, felsefe ve kültürler, yazmak, öğretmek, matbaa işleri, basın yayın sosyal medya hukuki ve resmi işler alanında yepyeni başlangıçlar yapacağınız ve güç kazanacağınız bir dönemdesiniz. Bu ay ilham arayacak ve hayatınıza yeni idealler katacağınız bir zaman olacak. Hayal kurmak ve bunu gerçekleştirmek için yola koyulmak isteyeceksiniz. Aybaşında gerçekleşecek Güneş tutulması size tüm bunları gerçekleştirebileceğiniz enerjiyi verecek. Eyleme geçmemek sizi huzursuz edecektir, özgürlüğünüzü elinizden alan her şeye karşı tahammülsüz davranabilirsiniz. Bu ay karşılamamız gereken bir Venüs Retro hareketi var ve kariyer alanınızda yer alacak, size yeniden hedeflerinizi düşünmek planlarınızı tekrar gözden geçirmek için zaman verecek. İş alanındaki ilişkilerinizi iyi yönetmek gerekecektir. Mesleki konularda veya gelecekte atacağınız işle ilgili adımlarda prestijli olmak saygınlığınızı korumak sizin için önemli olacak. İş ortaklıkları, evlilik veya tüm ilişki kalıplarınızda değerinizi ortaya koymak ciddiyetle ve profesyonelce davranmak isteyeceksiniz. Tüm bunların ötesinde ateş enerjisi ile destek alacağınız için kim önünüzde durmaya cesaret edebilir.


BOĞA: Bu dönemde ilişkiler sizler için en önemli tema. Aralık ayında ise para ve kazançlar ön plana çıkıyor. İş ortaklıkları, harcanan ortak paralar, ticari yatırımlar, bütçe yapmak ve kredi almak veya ödemesini tamamlamak gibi konular gündeminizde olabilir. Yatırım yapmak isteyebileceğiniz veya birikimlerini koruma altına alarak güven bulmak istediğiniz bir ay olacak. Eğitsel konular, psikoloji içeren temalar veya yolculuklar ve keşfetme arzunuzu tetikleyen işlere bu ay harcamalar yapabilirsiniz. Bu ay burcunuzun yönetici gezegeni Venüs Retro yapacak bu sebeple fikirler düşünceler bazında iletişim kurarken biraz daha temkinli ilerlemek te fayda olabilir zira düşünce ve bakış açısı farklılıkları ilişkileri yıpratabilir. Yaşam biçiminizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz bunu çevrenize anlatmak ve kabul ettirmek önem kazanıyor ayrıca sosyal medya gibi mecralarda kendinizi ortaya koyarken öne çıkmak ciddi ve sorumlu olmak isteyebilirsiniz. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek isteyebilirsiniz. Halletmeniz gereken resmi işleriniz veya başarmanız gereken eğitsel çalışmalarınız olabilir.


İKİZLER: Bu ay hayatınızdaki özel kişilerle, eş ve iş ortakları ile kurduğunuz ilişki ve iletişim oldukça önem kazanıyor. İlişkinizde yeni bir sayfa açabileceğiniz ve yenilikleri hayatınıza katarak birlikte keşfetmenin keyfine varmak isteyeceğiniz bir dönem başlamakta. Hayatınızdaki özel kişi merkez noktada olmak ilgi ve alaka görmek isteyebilir. İlişkinizi nasıl daha heyecanlı ve neşeli kılmak istediğinizi düşünebilirsiniz. İş alanında arkadaşlıklar da değişime uğruyor olabilir, fikirler, idealler ve yeni yaşam hedefleri doğrultusunda birbirinizle fikir alışverişi yapabilir düşüncelerinizi ve gelecek planlarınızı paylaşabilirsiniz. Sosyal yanınızı ortaya koyacağınız bir ay geçireceksiniz. Kalbi boş olan İkizler bu dönemde yeni aşklara yelken açabilirler konuşarak sohbet ederek entelektüel tarafınızı canlandıracak birileri karşınıza çıkabilir. Bu ay yer alacak Venüs Retro hareketi mali konuları ilgilendiren alanda olacağı için para ve bütçe yönetiminizi iyi yapmanız akıllıca olacaktır. Ödemeler artabilir miras vergi sigorta krediler ve borçlar ile ilgili temalar halledilmek üzere ortaya çıkabilir.


YENGEÇ: Bu ay kişisel bakım sağlık beslenme hareket etme ve egzersiz yapma konusunda sağlıklı bir yaşam planına başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Kendinize önem vermek ve daha iyi bakmak için adım atabilirsiniz. Ruh ve beden bütünlüğünü bütünsel bir biçimde ele almak için bu tutulma size yeni kararlar aldırabilir. Diğer taraftan, iş ve çalışma alanınızda yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Günlük hayat ritminiz içerisinde sizi engelleyen geciktiren hedef şaşırtan durumlar varsa bunları elemek için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Neşeyle eğlenerek yeni keşifler yaparak ideallerinize uygun bir iş ortamı elde etmek için istekli olacaksınız. İş değişimi yapmak isteyen veya iş arayanlarınız için bu dönem yüksek enerji barındırıyor. Bu ay gerçekleşecek olan Venüs Retro hareketi sizlerin evlilik ve iş ortaklıkları alanınızda yer alacağı için ilişkiler mercek altında olacaktır. İlişkide beklentilerinizin ne olduğunu hayatınızdaki özel kişi ile konuşmak ve tartışmak isteyebilirsiniz. İlişkileri ciddiyetle ve sorumlulukla ele alacağınız bir zaman olacaktır. Geçmiş sevgililer veya flörtler ortaya çıkabilir. Bu süreçte yeni bir ilişkiye adım atmak veya iş ortaklığı evlilik veya genel olarak sözleşmelere anlaşmalara girmek çok avantaj getirmeyecektir.


ASLAN: Bu ay sizler için parti zamanı gelmiş gibi duruyor. Kendinizi ortaya koyma ve yaratıcı tarafınızı ifade etme arzunuzun güçlü olacağını söyleyebilirim. Eğlenmeye ve sizi mutlu edecek şeyler yapmaya yöneleceğiniz bir aydasınız. Hobiler ilham ve yaratıcılık gerektiren işler size keyif verecek ve iş anlamında bu konulara el atabileceğiniz bir dönemdesiniz. Elbette bu ay gerçekleşecek olan Venüs Retro hareketini göz ardı etmemek gerekir. Sağlığınıza beslenmenize şeker alımına kemiklere ve kişisel bakıma estetiğe daha fazla özen göstermelidir. İş anlaşması ve sözleşmesi yapmak gibi bir konu varsa bunu Ocak 2022 sonuna bırakmakta fayda var. Bu ay başında gerçekleşecek Güneş tutulması aşk hayatınızı canlandırabilir, var olan ilişkinize enerji katabilir veya hayatınıza yeni bir kıvılcım getirecek bir kişiyi karşınıza çıkarabilir. Çocuklarla daha fazla ilgilenmeye başlayabilirsiniz veya kendi çocuk tarafınızı yaşamak ve sizi eğlendirecek beceriler kazanmak için adım atabilirsiniz.


BAŞAK: Bu ay sizler için ev ve aile yaşamı ön plana çıkıyor. Evin içinde değişiklikler yapmak tadilat tamirat veya yaşam alanlarınızı tekrar organize etmek için planlar yapabilir veya planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Yer değiştirmek taşınmak emlağa yatırım yapmak veya aileden gelen taşınmazlarla ilgili açılımlar olabilir. Bu ay yer alacak Güneş tutulması sizleri aile içi meselelere el atmaya yöneltecektir. Daha güven dolu keyifli ve aile içinde mutlu olmak için neler yapabileceğinizi düşüneceğiniz bir zamandasınız. Bu ay yer alacak Venüs Retro hareketi sebebiyle maddi konularda dikkatli olmakta fayda var, bütçeyi aşmamak veya riskli yatırımlar yapmamak iyi olabilir beklenen paralarda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Aşk alanında yer alacak bu Retro aynı zamanda ilişkilerde araya mesafe koyulan bir enerji barındırıyor. Eski aşklar veya flörtlerden haber alabilirsiniz ancak Retro dönemde geri gelen sonunda gider ya da ilişki eski hızında ilerlemez diyebiliriz.


TERAZİ: Bu ay zihninizin cıvıl cıvıl olduğu fikirlerin aklınıza dolduğu bir dönemdesiniz. Yaratıcılığınız üst düzeyde olacak. Yaratıcı fikirler ve yenilikçi projelerle ortaya çıkabilirsiniz. Eğitim gezi kurs satış pazarlama web siteleri taşınma ve yakın çevre ilişkilerinde bu dönemde hem oldukça hareketlisiniz hem de aklınıza koyduğunuz hedefi yapabilecek zihinsel gücünüz var. Araba bilgisayar cep telefonu ve elektronik aletlerin alımını yapmak gerekiyorsa bunu ayın19 una kadar yapmakta fayda var. Sosyal etkinlikler yapabileceğiniz bu etkinlikleri kardeşler yakın akrabalar okul arkadaşları veya komşularınızla gerçekleştirebileceğiniz bir Güneş tutulması enerjisi geliyor. Planlar yaparak yeni ufuklar keşfetmek isteyeceksiniz. Pozitif olmak ve iyimser kalmak için bu ateş enerjisi size iyi gelebilir. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs bu ay R olacak, ev ve aile alanında ilişkilere dikkat etmek gerekecektir. Görev ve sorumlulukları ihmal etmemek ve ailenin iyiliği sağlığı ile ilgilenmek faydalı olur. Ev almak satmak taşınmak tadilat vb gibi işlerinizi Ocak sonundan sonra yapmak akıllıca olabilir.


AKREP: Bu ay maddi konulara odaklanacağınız görülmekte. Kişisel kaynaklarınızı sıkı bir değerlendirmeye alabilirsiniz. Kazançlarınızı, giderlerinizi, ticari atılımlarınızı kısaca bütçenizi ve kaynak yaratmak istediğiniz fikir ve becerilerinizi mercek altına alacağınız bir Güneş tutulması enerjisi ile harekete geçeceksiniz. Bu dönemde pazarlık edebileceğiniz gücünüz olduğunu keşfetme durumundasınız. Değerinizi ortaya koymak ve değerinizden feragat etmemek için çaba sarf edebilirsiniz. Ayrıca kariyere destek olması bakımından almak istediğiniz eğitimler olabilir. İş ortaklıkları veya iş birlikleri sosyal medya basın yayın yabancılar veya yurt dışı konularından konuşacağınız ve bu alanlarda isterseniz yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu ay Venüs R harekete başlayacak ev sizlerin zihinselliği sembolize eden alanda olacağı için bu dönemde çok emin olmadığınız eğitimlere gezilere elektronik veya araç gereçlerle ilgili alışverişlere dair dikkatli karar almak gerekebilir. Kardeşler, akrabalar veya komşularla yakın çevrenizle kurduğunuz ilişkide ve iletişimde temkinli ilerlemek gerginlikleri azaltabilir.


YAY: Sevgili Yay’lar pırıl pırıl parlamanın zamanı geldi. Aybaşında gerçekleşecek burcunuzdaki Güneş tutulması sizleri yeni bir yaşam hedefine doğru harekete geçirecektir. Aslında 18 ay boyunca ilişkiler kariyer ve dış görünüm bakımından yaşamınızda yeniliklerin olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Burcunuzda yer alacak bu son tutulma sizler için geçen yılın bir muhasebesi anlamına gelebilir ve deneyiminize dayanarak hayatınızdan neyi elemek neyi çıkarmak ne ile yola devam etmek veya ne konuda taze başlangıçlar yapmanız istediğinize karar verebilirsiniz. Dolayısıyla hayatınızda yeni bir bölüm açılıyor. Bu tutulma ile ilişkilerde ve gelecek hedeflerinizde yeni amaçlar edinebilir size heyecan ve motivasyon katacak yeni konular ve özel kişiler bulabilirsiniz. Bu ay bir de Venüs R gerçekleşecek, maddi konuları sembolize eden alanınızda olacağı için maddi konularda daha dikkatli kararlar alıp ona göre alım satım yapmak veya birikimleri değerlendirmek akıllıca olacaktır. Kendi değerinizden feragat etmek istemeyeceğiniz ve değerinizi ortaya koymanız gereken bir sürece girmektesiniz.


OĞLAK: Bu ay ruhunuz bir bilge keşiş kıvamında olacak. İçinize dönüp bakacağınız hatta belki de manasız bulduğunuz kalabalıklardan uzaklaşmak isteyeceğiniz bir ruh halinde olabilirsiniz. Çok yoğun geçen bir zamanın ardından biraz geri çekilmek ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Kafanızı dinlemek ve yeni bir sayfa açmak için gereken enerjiyi toplamak için bu tutulma size aradığınız nefes alam zamanını sağlayabilir. Spiritüel ve şifa içeren konularla ilgilenmek ruh ve beden bütünlüğü ile uğraşmak ve size ilham verecek fikirleri bulmak için Yay enerjisini avantajınıza kullanabilirsiniz. Elbette bu süreçte akıl sağlığı kadar beden sağlığı da sizler için önemli hareket ederek ve iyi beslenerek sağlığınıza özen gösterebilirsiniz. Bu ay ayrıca Venüs burcunuzda R yapacak. Bu süreçte ilişkilerde ciddiyetle, profesyonelce ve sorumluluklarınızı iyi ele alarak ilerlemelisiniz. Güzellik estetik ve bakım konularına önem verebilirsiniz ama kalıcı olacak estetik müdahalelerde çok dikkatli ve bilinçli hareket etmek gerekir. Sosyal yaşamda veya ilişkilerde yapılması gerekenleri veya kaçınamayacağınız mecburiyetleri ele alırken önce kendinizin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu görmek size yarayacaktır.


KOVA: Bu ay arkadaşlıklar, sosyal çevreniz ve grup çalışmaları alanınız ön plana çıkıyor. İletişim ağınızın genişlediği, yeni insanlarla tanışacağınız veya var olan gruplarınızda yeni projelere el atacağınız ve motive olacağınız bir döneme giriş yapmaktasınız. Arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak, farklı farklı konularda ve alanlarda ufkunuzu genişletmek ihtiyacıyla hareket edebilirsiniz. Zihninizi doyuracak, eğlenceli vakit geçireceğiniz ve yeni keşiflerde bulunacağınız konulara doğru hedef belirleyebilirsiniz. Oldukça sosyal olacağınız bu süreçte flört hayatınızda canlanabilir. Arkadaşlık enerjisi ile dolu olacağınız için konuşkanlığınız ve fikirleriniz insanların dikkatini çekecektir. Bu ay bir de karşılamamız gereken bir Venüs R hareketi var. İş yeri ilişkilerinde dikkatli olmak gereken bir zaman. İşinizi ciddiyetle, profesyonelce ve planlı bir biçimde ele almayı ihmal etmemeli, dedikoduya geçit vermemelisiniz zira arkadan iş çevirmekle ilgili stresler ortaya çıkabilir. Hayat görüşünüz sosyal bağlarınız dış görünümünüz beden sağlığınız ile ilgili kendinizi savunmak ve değerinizi korumak isteyebileceğiniz bir süreç olabilir. Tamamlanmamış yaratıcı çalışmaları tekrar ele almak için ideal bir zamandır.


BALIK: Bu ay kariyer alanınız canlanıyor. İş ve mesleki konularda size yenilikler getirebilecek etkiler altındasınız. Son yıllarda iş alanında veya ebeveynlikle ilgili konularda deneyimler kazandığınız artık ne yapmak veya ne yapmamak gerektiğini gördüğünüz ve farkındalık kazandığınız bir dönemdesiniz. Bu Güneş tutulmasında tüm bu deneyimleri yeni bir bakış açısı heves ve motivasyonla hayata geçirme şansınız var. Bu ay şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter burcunuza geçiş yapacak ve sizi yeni yaşam hedeflerinde ve ilişkilerde desteklemeye başlayacak. İstediklerinizi gerçekleştirmek ve beklentilerinize karşılık bulmak bakımından Jüpiter size şans ve fırsatlar sunacaktır. Bu ay ilişkiler ve para gezegeni Venüs R harekette bulunacak ve sizler için bu Retro arkadaşlıklar alanında yer alacağı için bu dönemde arkadaşlarla kurduğunuz bağlarda daha sık dokuyan ve ince eleyen bir tutum benimseyebilirsiniz. Bazı arkadaşlar ile tamam bazı arkadaşlar ile devam diyerek yolunuzda ilerleyeceksiniz.


Naz Bayatlı295 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page