top of page

JÜPİTER İKİZLER BURCUNDA


26 MAYIS 2024- 9 HAZİRAN 2025Şans ve Fırsatlar Yıldızı Jüpiter 26 Mayıs 2024 tarihinde Boğa burcundan İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 9 Haziran 2025 e kadar sürdüreceği geçişine başlıyor. En son 2013’ te bu burçtaydı.

İletişimin haberleşmenin medya araçlarının ve iletişim içeren tüm teknolojilerin burcu olan İkizlerde Jüpiter yer aldığında elbette hepimiz konuşmak anlatmak öğrenmek isteyeceğiz ve bilgi paylaşımı yapılan her mecra hızlı bir büyümeye sahne olacak. Bireysel anlamda aklımıza fikrimize uygun olan kişilerle iletişim kurmak bizler için daha önemli olacak. Aynı espri anlayışı müzik eğlence ve gezme zevkine sahip olan muhabbetimizi yapabileceğimiz insanlarla tanışacağız ve kaynaşacağız. Bu dönemde elbette sosyal medya araçları online topluluklar ve iletişim alanlarımız mercek altında olacak. Hukuki düzenlemeler yeni yasalar ve uygulamalar ile tanışacağız. AI teknolojisi herkese ulaşacak ve bir kaos oluşturacak bence. Jüpiter etik ve ahlaklı olmayı temsil eden bir gezegen olduğu için açıkçası bu internet paylaşımlarının her türlü anlamda kurcalanacağına eminim. Bazen haklı bazen de haksız olabilecek uygulamalar olduğunu görebiliriz. Bu değişik iş birliklerinin ittifakların ve taraftarlıkların zamanı. Çöple samanı ayırmak çok güç olacak. Hepimizin parmakları haberleri iletmek için telefonlarda klavyelerde dans ediyor olacak. Yazacak konuşacak ve paylaşacak çok şey olacak. Çok tartışacağımız bir diğer konu eğitim elbette bir İkizler konusu olan eğitim öğrenim yeni gelişmelere sahne olacak okul öğretmen öğrenci meseleleri ve sorunları gündemden düşmeyecek. Siz de yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz. Jüpiter ikizlerde çok amaçlı kullanımı olan şeylerin artışı demektir. Ticaret satış pazarlama kampanya reklam ve duyuruların zirve yapacağı bir dönem olacak duyduğumuz her şeyin gerçek mi değil mi diye sorgulanacağı demagojinin tavan yaptığı bilgi karmaşasının bol olacağı bu dönemde aklınızı beyninizde sıkı tutun diyelim. Hava durumu tuhaf olabilir bir güneş bir fırtına bir bulut bir rüzgar değişken hava koşulları olabilir.  Yolculuklar yapılacak, araçlar bilgisayar ve telefon teknolojileri gelişecek, kitaplar magazin ve sosyal medya konuları çok yer alacak, dedikodular ve merak ettiklerimiz artacak. Doğru bilgi kimde diye keşfetmeye çalışacağız. İntihal ve sahtecilik dolandırıcılık ve göz boyama da artabilir. Bakalım neler gelişecek diyerek şimdi burçlara geçelim.


JÜPİTER İKİZLER GEÇİŞİ VE BURÇLARA ETKİSİ

YÜKSELEN BURCUNUZA GÖRE OKUYUNUZ.


KOÇ: Kişisel ifadenizi güçlendireceğiniz ve iletişim yeteneklerinizin göze çarpacağı bir yıl var önünüzde. Söyleyeceklerinizi esprili zekice neşeli ve şeytan tüyü ile ileteceğiniz, zihin gücünüzü ateşleyecek ve yaratıcı alanınızı genişletecek bu transit sizlere yolculuklar eğitimler arkadaşlıklar sohbet muhabbet ve iyi komşuluk ilişkileri getirecek. Hayalinizdeki o kasabaya şehre ve beldeye gitmek için fırsat yaratacaksınız. Satış pazarlama sosyal medya online işler kitaplar görsel ve sözel olan ne varsa avucunuzda sayılır. Bilgisayar teknolojileri, AI veya modern teknoloji içeren her türlü iletişim araç ve gereçlerini almak yenilemek veya imkanlarından faydalanmak için en doğru zamandasınız. Kurslara başlayabilir ve başlatabilirsiniz.

Özellikle Mayıs ve Haziran ayları iletişimin görüşmelerin zihinsel projelerin oldukça önemli ve aktif olacağı zamanlar.


23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası online aşklar görüşmeler sohbetler çantada keklik. Yolculuklar ve eğitsel konular için harika. Sosyal yaşam ve arkadaşlıklar için güzel bir fırsat.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı bu konularda başlangıçlar zamanı.

21 Temmuz- 4 Eylül arası burcunuzun yönetici gezegeni Mars bu alandan geçecek. Zihniniz bir nükleer santral gibi çalışmaya başlayacak ve birçok işi bir arada yapabileceksiniz. Acele etmeyin hız yapmayın risk almayın yeter.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Zihinsel projelerinizin ve bu alanda ektiklerinizi biçtiğiniz hasat zamanlarıdır. Zihinsel Enerjiniz yüksek olacaktır.

 

BOĞA: Burcunuzda geçişini tamamlayan Jüpiter sizi 1 yıl boyunca yeni bir amaç hedef ve yaşama sevinci bulmak üzere fırsatlar aramaya yöneltti. Eğer karınca gibi çalıştıysanız artık maddi karşılığını alma zamanındasınız. Kazançlarınızın artacağı veya yeni kazanç fırsatları elde edebileceğiniz bir yıllık bir dönemde olacaksınız. Kendinize güveninizi geliştireceğiniz öz değer duygunuzu artıracağınız ve yeteneklerinizi daha iyi kullanmaya başlayacağınız bir geçiş olacak. İsteyen Boğalar kendi işini kurabilir veya ticari atılımlara yönelebilir. Teknik, iletişim ve eğitimleri içeren alanlarda şanslı olacaksınız. İki işi bir arada götürmek ve esnek koşullarda çalışmak ve para kazanmak için şansınız olacak. Kazanç elde etmek için birden fazla alternatifi değerlendirebileceğiniz bu dönemde yeteneklerinizi geliştirmek için kendinize yatırım yapmak en akıllıca adım olacaktır.

Özellikle Mayıs ve Haziran ayları maddi konuların hesap kitap bütçe satış pazarlama sözleşmeler ve ticari aktiviteler için oldukça önemli zamanlar.


23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası kazançlar ve para akışı artabilir yeni kazanç fırsatları yaratabilir terfi edebilir veya yeteneklerinizin eğer bulduğunu görebilirsiniz. Harcamaların alışverişin kendinize keyif için yapacağınız harcamanın da bir tık artabileceği bu süreçte risk almadan mantıklı adımlarla ilerlemek önem kazanıyor.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı para yatırım kazanç adımlarında başlangıçlar zamanı.

21 Temmuz- 4 Eylül arası ödeme dengelerinizi sıkı tutun, yine harcamalar artabilir. Kredi borç vergi sigorta vb gibi konularda ödenmesi gerekenleri unutmamak ötelememek gerekir. Atılım zamanıdır sizi kim tutar.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yatırımlarınızın ve finansal kararlarınızın sonuçlarını daha net görebilme fırsatı elde edeceksiniz. Mantıklı çözümler bulma zamanındasınız.

 

İKİZLER: Sevgili İkizler, şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter burcunuzda geçişine başlıyor 10 Haziran 2025 tarihine kadar sürecek bu geçişte hayata daha iyimser bakmak kendinize yeni amaç ve hedefler belirlemek üzere atılımda olacaksınız. Canlılık ve enerji kazanmak, sağlık sıhhatte olmak, dış görünümünüzü değiştirmek, kişisel gelişim sağlamak ve sosyal yaşam dinamiklerinizi artırmak adına yapabileceğiniz birçok şey olacaktır. Bir miktar kilo almak olabilir ama kilo vermek için de adım atabilirsiniz. Bu bir öğrenme öz güven geliştirme ilişkilerle büyüme zamanıdır. Alternatif yollar belirleyip seçeneklerinizi bol tutmak isteyeceksiniz. İki işi bir arada yapmak isteyenleriniz için şahane bir fırsattır. İletişim kurmak sözel gücünüzü ve kişisel ifadenizi  ortaya koymak için harika bir fırsatınız var. Dikkat çekeceğiniz ve şeytan tüyünüzle kalpleri fethedeceğiniz bu dönemde özellikle aşağıdaki tarihlerde şansınız artacaktır.

3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası.

Özellikle Mayıs ve Haziran ayları sizler için görüşmelerin yazışmaların sözleşmelerin ve kendinizi doğru bir biçimde ifade etmek için öne çıkan zamanlardır.


23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası ilişkilerin oldukça sıcak olacağı bir zaman ve kısmetiniz artabilir. Ayrıca kendinize öz bakım yapmak güzelleşmek ve kendinizi daha iyi hissetmek için bu dönem size iyi gelecektir.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı yeni projelere ilişkilere ve kişisel gelişime dair başlangıçlar yapılabilir.

21 Temmuz- 4 Eylül arası baş bölgenizin sağlığına önem veriniz. Oldukça enerjik yorucu ve koşturmalı bir zaman olabilir. Tartışmalardan kaçının ama bir yandan da savunmacı ve tartışmacı olan taraf siz olabilirsiniz.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Kendiniz için yaptıklarınızın görüşmelerin ilişkilerin gidişatını net gördüğünüz bir zamanda olabilirsiniz. Sağlığınıza bu zamanlarda daha fazla önem verdiğinizi söyleyebiliriz.

 

YENGEÇ: Jüpiter bu geçişinde size ruh ve beden bütünlüğünüzü en iyi şekilde korumanın ne yolla yapılabileceği konusunda fırsatlar getirecektir. Hayatınızdan artık süreci dolmuş en varsa çıkarabilmeniz için size enerji getirecek bu dönemde sağlığınızı korumalı zihinsel stresleri azaltmalı ve gerekiyorsa daha yavaş ve huzurlu bir tempoya geçmek için neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Spiritüel yanınızı yaşamaya ruhunuzun çağrısını duymaya ve dinlemeye niyet edebilirsiniz. Yolculuklar yurt dışı konuları çalışma koşulları ve günlük temponuzun mercek altında olacağı bu geçiş sizleri bir kapanış döneminde sokabilir. Yeni bölüme geçmeden yapılması gerekenleri hakkıyla yerine getireceğiniz bir yıldasınız. Seneye Haziran’da ise sizin sahne alacağınız ve hayatın getirdiği keyiflere kavuşacağınız bir döneme gireceksiniz. Şimdi elinizden geldiği kadar günlük hayatı çalışma temponuzu ve yapılması gereken işleri kontrol altında tutup yönetmeye çalışmak. Sakın ha iki işi birden üstlenmeye kalkmayın yavaşlamaktan korkmayın.


3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası. Zihinsel stresler artabilir. Ama bir yandan da doğru iletişimi kurmak söylenilmesi gerekenleri söylemek alternatif çözümleri hayata geçirmek için iyi bir fırsattır. Artık içinizde tutamayacaksınız.

23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası yoga meditasyon ofis aşkları spiritüel işler eğitimler yaratıcı ve ilhama açık çalışmalar ve kolektife hizmet için top sizde.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı yeni bir işe adım atmak sağlıkla ilgili bir programa başlamak farkındalık kazanacağınız spiritüel, ruhsal veya bilişsel çalışmalar yapmak için ideal bir zaman.

21 Temmuz- 4 Eylül arası Yorgun ve stresli hissedebileceğiniz oldukça aktif yoğun ve hızlı tempolu bir dönem. Tartışmalardan uzak durmakta fayda var.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Tüm yıl boyunca gerek iş hayatında gerek günlük hayatta ve sağlık koşullarınızla ilgili konularda yaptıklarınızın sonuçlarını göreceğiniz ve yeni bir amaç ve hedefle yola devam edeceğiniz önemli kararların zamanıdır.

 

ASLAN: Sosyal yaşamınız gözle görülür bir biçimde canlanıyor olacak. Arkadaşlıklar önem kazanıyor. Grup faaliyetleri ekip çalışmaları ön plana çıkacak ve siz bu ortamlardan şans ve fırsatlar elde edebileceksiniz. Gerek çevrenizin gerekse portföyünüzün genişleyeceği bu dönemde, fikirleriniz, zihinsel projeleriniz ve organizasyon yeteneğiniz ile göz dolduracaksınız. Ayrıca aşk arkadaşlık ve flört hayatınızın da bu şanstan nasibini alacağı bu bir yıl içinde sosyal aktivitelerin yaratıcı yeteneklerinizi ortaya çıkaracağı ve göze çarparak takdir toplayacağınız aşikar. Öyleyse ne duruyorsunuz, kalabalıklara karışın davetleri kabul edin etkinlikler planlayın ve eğlenmeye zaman ayırın. Gelecek projelerinizi hayata geçirmek ve zihinsel yaratımlarınızı topluluklara ulaştırmak için en güzel zamandasınız. İletişim kurmak bu yıl size çok şey kazandıracak satış pazarlama faaliyetleri yeni ürünler ekipler kampanya ve tanıtımlar size değer katacak.


23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası sosyal yaşamınız oldukça canlı. Aşk flört ve yeni birileri ile tanışmak için güzel bir fırsat dönemi. Mayıs ve Haziran sizler için bağlar kurmanın kendinizi doğru ifade etmenin ve görüşmelerin olumlu fırsatlar çıkaracağı dönemlerdir.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı yeni arkadaşlıklar edinmek bir gelecek planına adım atmak gelecekte yapmak istediklerinize dair atılım yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. İnsanların içinde olduğu her proje size iyi gelecek bu yıl.

21 Temmuz- 4 Eylül arası Bu dönemde arkadaşlarla veya topluluklar içinde tartışmalara girmemek ve anlaşmazlıkların tarafı olmamak en iyisi. Eğer rekabet edeceğiniz yarışacağınız ve bireysel haklarınızı koruyacağınız bir konu varsa ofansif güç sizden yana ama yine de stresten uzak kalmak için de sükut altındır diyebilirsiniz.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Bu yıl içinde kurduğunuz bağlar arkadaşlıklar ve projeler bakımından bir değerlendirme zamanı. Başarılı mı oldunuz olmadıysanız alternatif çözümler ne olabilir bu konuda düşünüp yeni bir oyun planı geliştirebilirsiniz. Seçeneklere sahip olmak sizler için en değerli husus olabilir.

 

BAŞAK: Kariyer yaşamınızda ve toplumsal alanda üstlendiğiniz görev ve sorumluluklarla ilgili yeni bir seviyeye geçiş yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu bazılarınız için terfi, bazılarınız için daha iyi bir kariyer seçeneğe geçiş fırsatı anlamına gelebilir. Hangisi olursa olsun, bu 1 yıllık dönemde mesleki yeteneklerinizi geliştireceğiniz, zihinsel olarak sizi mutlu ve tatmin eden koşullara kavuşmak isteyeceğiniz ve bunları sağlamak için fırsat elde edeceğiniz bir dönemdesiniz. İki işi bir arada yapmak hatta kendi işini kurmak isteyen Başaklar için atılım yapma zamanıdır. Prestij ve statü kazanmak istediğiniz her alanda bu yıl şansınız artıyor. Elbette yoğun ve temposu yüksek bir ortamda olacağınız da aşikar. Ebeveynlik görevlerinizi ve aynı zamanda ebeveynlerinize yönelik görevlerinizi hakkıyla üstlenmek gerekecek. Hem kendinizin hem de varsa çocuklarınızın zihinsel becerilerini ve mesleki yeteneklerini geliştirmek ve bunun için gerekli eğitim kurs girişim her neyse yapmak için doğru zamandasınız.

3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası burcunuzun yönetici gezegeni Merkür kariyer alanınızda olacak iş fırsatları için uygun bir zamandır.

23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası İşle ilgili görüşmeler başvurular yapmak mülakat ve işe alım için öne çıkan zamanlardır. Kendinizi güzel ve çekici hissedeceğiniz bir dönemdir.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı yeni bir işe başlanabilir veya iş kurulabilir.

21 Temmuz- 4 Eylül arası iş hayatının temposu yüksek olabilir, aile içi ev ve yerleşim alanında ve ebeveynlerle ilgili konularda stresli durumlar ortaya çıkabilir.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca kariyerinizle ilgili söz konusu olan gelişmelerin sonucunu görmek ve değerlendirme yapmak için net geri bildirim alacağınız ve farkındalık kazanacağınız bir zamandasınız. Değerinizi ortaya koyma vaktidir.

 

TERAZİ: Şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter’in İkizler burcunda geçireceği 1 yıl boyunca burcunuza olumlu açı yaparak ilerleyeceği için bu dönemde büyük hayallerinizi gerçekleştirip heyecan verici keşifler yapabilirsiniz. Yeni şehirlere ülkelere seyahatler yapıp yeni kültürlerle bağ kurabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili planlarınız veya işleriniz varsa bu konuda daha kolay ilerleyebileceksiniz. Eğitsel işler akademik çalışmalar devlet ve resmi dairelerdeki işler ve başvuru süreçlerinizin olumlu gelişebileceği bir dönemdesiniz. Hak hukuk adalet aramak ve adil çözümler yaratmak adına Jüpiter sizi destekleyecektir. Sosyal medya ve internet üzerinden yapılacak işler ve çalışmalar bu geçiş ile desteklenecektir. Hayat amacınızı yeniden bulmak için bakış açınızı değiştirebileceğiniz yeni amaç ve hedeflerle yeni ufuklara doğru açılım yapabileceğiniz fırsat yakalamaya açık bir zaman dilimindesiniz. Avantajından yararlanmayı ihmal etmeyiniz.

3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası yolculuklar resmi işler resmi yazışmalar ve başvurular için oldukça elverişli bir dönem. Eğitsel konuların su gibi aktığı bir zaman dilimidir.

23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası uzaklarla kurulacak bağların görüşmelerin online aşkların ve sosyal medya işleriniz şanslı ilerleyeceği bir dönem. Hukuki işler ve yolculukları başlatmanın zamanıdır.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı Eğitsel konuların baskılı malzemelerin sosyal medya satış pazarlama reklam ve tanıtım işlerinizin adımlarının atılabileceği bir zamandır.

21 Temmuz- 4 Eylül arası çatışmalardan anlaşmazlıklardan ve tartışmalardan uzak durulması gereken bir zamandır. Hak arama konuları ön planda olabilir. Yolculuklar stresli ve yorucu geçebilir. Zihinsel yaratıcılık sözel güç ve beyin fırtınası yaşamak için idealdir zihne enerji veren dili keskin kılacak bir zaman.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca yapmış olduğunuz atılımların ve yukarda bahsettiğim konuların sonuçlarını göreceğiniz ve avantaj ev dezavantajları daha ner fark edebileceğiniz bir zamandır

 

AKREP: Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in finansal alanınıza geçiş yapması ile birlikte kazanç olanaklarınızı artırmak ticari atılımlar yapmak ve paranızı daha iyi yönetmek ve değerlendirmek bakımından işe yaracak bir süreçte olacaksınız. Öncelikle hali hazırda yapılmış olan yatırımların meyvesini elde etmek adına güzel etkileri olacaktır. Risk almadan akılcı yatırımlar yapmak yatırım portföyünüzü çeşitlendirmek ve büyütmek için Jüpiter size enerji verecektir. Krediler vergi sigorta ve borçların daha akılcı ve avantajlı ele alınabileceği bir dönemdir. Diğer yandan, ticareti büyütmek, satış ve pazarlama işleri veya mali danışmanlık almak gibi konularda size faydası olabilecek bir geçiş bu. İş kurmak ortaklık yapmak veya akar gelir getirecek yatırımlar yapmak için hevesli olabileceğiniz görülmekte. Zihinsel projelerin, eğitsel işlerin, baskılı veya dijital işlerin, internet üzerinden yapılacak her türlü işin ve net work kurmakla ilgili açılımların oldukça etkili olacağı bir zamandasınız.

3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası ticari atılımların sözleşme ve anlaşmaların etkin olabileceği bir dönemdir. Doğru danışmanı bulmak, mali işle ilgili finansal veya hukuki veya psikolojik danışmanlık almak ve finansal işlerde akıl hocalığı yapabilecek birileri ile çalışmak için de iyi bir zamandır.

23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası Aşk ve tutku zamanıdır. Ortak işler iş birlikleri yatırımlar ve kazanç getirecek atılımlar için ideal zamandır.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı her türlü finansal başlangıç için uygun bir dönem.

21 Temmuz- 4 Eylül arası burcunuzun yönetici gezegeni mars bu dönemde finansal alanınızda geçiş yapacağı için risk alacak işlere girmemek akıllıca olur paranızı korumak önemli. Krediler ve borç alımı ile ilgili dürtüsel hareket edilmemelidir. Yakın ilişkilerde tartışma ve fevri çıkışlardan uzak kalınmalıdır.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca yapmış olduğunuz mali atılımların yatırımların ve alınan kararların net bir ışıkta sonuçlarının görüleceği bir zamandır. Birikim yapmak veya birikimleri doğru değerlendirmek için yeni bir mali bütçe planı ele alınabilir.

 

YAY: Burcunuzun yönetici gezegeni şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter 1 yıl boyunca geçişini sürdüreceği evlilik uzun süreli ilişkiler ve iş ortaklıkları alanınızda yer almaya başladı. Sevgili Yaylar bu durumda bekar Yayların evliliğe adım atması olasılığı oldukça yüksek veya hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişiye karar vermek açısından şanslı bir yılda olduğunuzu söyleyebilirim. Evli Yayların çocuk sahibi olmak ve aileyi genişletmek için planları olabilir. Özel hayatın canlanacağı sosyal yaşamda daha aktif olacağınız ve gelecek hedeflerinizi yeni hayal ve umutlarla belirleyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Ayrıca Batı ufkunuzda yer alacak Jüpiter iş ve kariyer konuları için de yenilikler getirebilir. Kendinizi geliştirmek ve büyütmek istediğiniz alanlara doğru açılım yapabilirsiniz. İş ortaklığı ve iş birliği yaparak bir işlevsel ünitenin içinde yer alarak kariyer planlarınızı büyütebilirsiniz. Jüpiter aynı zamanda hukuk ve adaletle de alakalı olduğu için Venüs’ün yönettiği bu alanda sizi hak hukuk arama adil çözümler bulmak sözleşmeler ve anlaşmalar yapmak konusunda da destekleyecektir. Aile ve evlilik hayatında mutlu olmak için seçeneklerinizi iyi belirleyip risk almadığınız kararlarla ve şansları iyi değerlendirdiğiniz takdirde başarılı bir Jüpiter geçişi yakalayabilirsiniz.

3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası Sözleşmeler anlaşmalar söz nişan resmi işler ve evrak takibi için iyi bir zamandır.

23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası Aşk ve flört için tam zamanı.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı ilişkiler iş birlikleri kariyer adımları başlatabilir taşınabilir veya yer değiştirebilirsiniz.

21 Temmuz- 4 Eylül arası ilişkilerde sakin ve tartışmalardan uzak durmanız gereken bir zaman. İlişkilerde vurdumduymaz olmaktan ve eleştirmekten kaçınmalısınız.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca ilişkilerde nasıl davrandığınız kararlar aldığınız ve ilişkileri nasıl yönettiğiniz ile ilgili bir geri bildirim almanın ve değerlendirme yapmanın zamanıdır. Bazen bitmesi gerekenler biter veya geride bırakılması gerekenler bırakılır.

 

OĞLAK: Şans ve fırsatlar Yıldızı Jüpiter’in 1 yıllık geçişi sizlerin iş çalışma günlük yaşam günlük işler ve sağlık alanınızda yer alacak. Ruh ve beden bütünlüğünüzü korumanız ve geliştirmeniz gereken bir zamandasınız. Öncelikle çalışma koşulları ofis yaşamı ve iş arkadaşları ile kurduğunuz ilişkilerde dengesizlikler varsa bunları iyileştirmek için neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. İşle ilgili yeteneklerinizi geliştirmek, kendinizi ortaya koyacağınız fırsatları yakalamak bakımından bu transit işe yarayacaktır. İş kurmak yeni bir işe geçmek terfi etmek iki işi aynı anda yapmak üzerine düşünceleriniz varsa Jüpiter bunu gerçekleştirmek için gerekli olan zihin performansını ve enerjiyi bulmanıza yardım edebilir. Sağlık alanında kendinize daha iyi bakmak ve özen göstermek adına da yapacak bir şeyler olacaktır. Zayıflamak, spor veya esneklikle ilgili hareketlere başlamak yürümek vb gibi konularda yeni bir programa başlayabilirsiniz. İletişim eğitim sosyal medya satış pazarlama görsel ve yazılar görsel işler alanında oldukça şanslı olabileceğiniz bir yıla girmektesiniz. Sağlam zihin sağlam bedende bulunur diyerek hepinize bol şans dilerim sevgili Oğlaklar.

3 Haziran-13 Haziran 2024 ve 26 Mayıs-9 haziran 2025 arası iş mülakatları başvurular müşterilerle iletişim işle ilgili eğitimler ve seminerle iş yolculukları sosyal medya bilgi paylaşımı gibi işlerde işe yarayacak bir dönem.


23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası iş alanında ve günlük hayatta kurduğunuz bağların ve ilişkilerin iyi gideceği bir zaman. Daha medeni konforlu düzenli ve verimli bir ortam yaratmak için neler yapılabilir diye düşünebilirsiniz. Estetik ve güzellik konularında da bakım yaptırabilirsiniz.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı işe başlamak iş değiştirmek sağlıklı yaşam, eğitimler ve iş yolculukları için aktif bir zaman.

21 Temmuz- 4 Eylül arası sağlık koşullarınıza dikkat ediniz kaslara kulak burun boğaz ve eller parmaklar ve kollara dikkat etmeli. İş yeri dramaları çıkabilir bunlardan uzak durmaya çalışmalı.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca sağlık ve iş alanında almış olduğunuz kararların ve yapmış olduğunuz eylemlerin sonuçlarını göreceğiniz işlemeyen verimli olmayan durumlara karşı bir değişim yapma anlamında yeni bir hedef belirleyeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

 

KOVA: Şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter 1 yıl boyunca sizlerin aşk ve flört alanında kalacak ve bu da sizleri yılın aşkı bulmak anlamında en şanslı burçlarından biri yapıyor. İlişkilerde zihinsel bağ kurmak aynı dilden konuşmak aynı ilgi bilgi kültür geçmişine ve keyiflere sahip olmak sizler için önemli olacak. Bu anlamda karşınıza çıkacak kişileri değerlendireceksiniz ve elbette bu değerlere kavuşmak için bu yıl şansınız var ve fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Yolculuklar kültürel faaliyetler zihinsel projeler hobiler ve yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz çalışmalar sizlere çok iyi gelecek. Çocuk yapmak isteyen Kovalar için de fırsat var. Kendi çocuksu yanınızı yaşamak oynamak eğlenmek yeni keyif alanları keşfetmek için harika bir zamandasınız. Zihnin ürettikleri ve yaratıcı enerjiniz oldukça artacağı için eğer yazmak anlatmak oluşturmak yaratmak istediğiniz bir şey varsa durmayın, bunu gerçekleştirmek için en şanslı yıldasınız.

23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası aşk flört romantizm eğlence tatil hobiler gezmek yolculuklar çocuklar zamanı.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı yeni bir aşk flört iletişim başlatmak için iyi bir dönem. Hobi proje etkinlik ve organizasyonlar grup çalışmaları için adım atabilirsiniz.

21 Temmuz- 4 Eylül arası tutkulu ve ateşli bir zaman. Aşık kavgaları olabilir. Tartışmacı davranmayınız. Risk aldığınız yatırımlardan kumardan uzak durunuz aşk üçgenlerine girmeyiniz.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca kişisel gelişiminize ne kadar katkıda bulunduğunuz ne kadar aşk sevgi mutluluk eğlence yaşadığınız veya çocuklarla nasıl ilgilendiğiniz konularında değerlendirme yapabileceğiniz ve gerekiyorsa yeni hedefler belirleyebileceğiniz bir zamandasınız.

 

BALIK: Burcunuzun yönetici gezegeni şans ve fırsatlar yıldızı Jüpiter bir yıl boyunca gerçekleştireceği İkizler burcundaki geçişine başladı ve bu dönemi sizlerin ev aile ve yerleşim alanınızda geçirecek. Evlenmek yuva kurmak ev değiştirmek taşınmazlara yatırım yapmak için güzel bir zaman. Aileye ve özel hayata dair yapmak istediklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Çocuk isteyen Balıklar için çocuk sahibi olmak için güzel bir etkidir. Geniş aile kavramını daha fazla hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aile önemlidir köklerimiz her şeydir ve sağlam aile ilişkisi kurmak için en önemlisi birbirimizi dinlemek konuşmak anlamaya çalışmak ve iyimser bir atmosfer yaratmaktır. Aile büyükleri ve sevdiğiniz aile üyeleri ile daha fazla zaman geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Evden çalışmak ve kendi işini yapmak isteyenleriniz varsa bu fırsatı yaratabilirler veya halı hazırda kurduğunuz işleriniz varsa bu işi geliştirmek ve büyütmek için atılıma geçebilirsiniz. Bu bir yıllık geçişte seçenekleri bol tutmak alternatif çözümler bulmak ve bir B planını hazırda tutmak sizler için önemli olacak. Bol şans diliyorum sevgili Balıklar.


23 Mayıs -17 Haziran 2024 ve 4 Temmuz- 31 Temmuz 2025 arası evde aile içinde mutluluk yaratmak birlikte keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Almak satmak taşınmak dekorasyon ve renovasyon yapmak için de elverişli.

6 Haziran 2024 ve 27 Mayıs 2025 İkizler yeniayı kendi işinizi kurabilirsiniz. Ev alım satım taşınma şehir ülke değiştirme aile ile ortak kararlar alarak yeni yaşam planları yapmak ve yatırım alanları bulmak için adım atabilirsiniz.

21 Temmuz- 4 Eylül arası Aile içi tartışmalara anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmalıdır. Evde yorulabileceğiniz efor sarf edeceğiniz bir zaman. Misafir yükünüz veya koşturmanız fazla olacaktır. Kariyer alanında da atılım rekabet ve mücadele zamanı olabilir.

15 Aralık 2024 ve 5 Aralık 2025 İkizler dolunayı bir tamamlanma süreci. Yıl boyunca aile ve akrabalarla kurduğunuz ilişkilerin ve iletişimin nasıl ilerlediği konusunda bir değerlendirme yapabilirsiniz. Nerede yaşayacağınıza ne yaparak daha mutlu olacağınıza ve özel hayatınızda neyin sizi daha özgür ferah light tutacağına karar vereceğiniz fark edeceğiniz ve gerekiyorsa yeni hedefler belirleyeceğiniz bir zamandasınız.


Naz Bayatlı


BURÇLARA ETKİSİ VE GENEL YORUM
JÜPİTER İKİZLER BURCUNDA

 

90 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page