top of page

MARS TERAZİ'DE NE SENİNLE NE DE SENSİZ !

MARS TERAZİ BURCUNDA 15 EYLÜL-30 EKİM

Mars eylem gezegenidir ve Terazi burcunda bu aktif ve fiziksel atılganlık pasif bir tutuma dönüşür bu nedenle Mars barışın ve uyumun burcunda çok rahat etmez. Terazi zihinde tartan ve objektif kalmaya çalışan bir burç olduğu için kişi karar alırken zorlanır kararsız kalır ve düşüncelerini eyleme dökmekte gecikir. Mars özgüven ve hırslı olmakla alakalıdır Venüs’ün burcundayken ilişkileri düşünmekten ve denge kurmaya çalışmaktan başka şey yapamaz hale gelir. Özgür hareket etmekte ve canımızın istediğini yapmakta zorlanacağımız çünkü önce karşımızdakileri düşüneceğimiz, paylaşmayı ön plana çıkaran ve ekip ruhunu canlandıran bir zamana giriyoruz. Bu 6 haftalık dönemde alttan almayı, fedakarlık etmeyi deneyeceğiz, hak hukuk adalet ve adil olmakla ilgili mevzular ön plana çıkacak. Flört için şahane ama karar almak ve harekete geçmek için zor bir süreç olacak hele bu burçta bir de Eylül 25 te Merkür Retro başlayacağı için ilişki sarmallarına girip işlerin arap saçına dönmesi beklenebilir. Venüs ile Mars arasında da bu dönemde karşılıklı ağırlama olacak. ilişkileri ateşleyecek bu geçiş esnasında bir taraf kıskanç ve krizli diğer taraf alttan alan sabır abidesi modunda “ ne senle ne sensiz” diyerek yolumuza devam etmeye çalışacağız.

MARS TERAZİ GEÇİŞİ ÖNEMLİ TARİHLER

26 EYLÜL MARS SATÜRN ÜÇGENİ: Bu olumlu açıda enerjimizi irademizi toparlayıp karar almak zorunda olduğumuz konulara dair girişimde bulunabiliriz. Aynı Gün Merkür de durağan konuma geldiği için aslında karar alırken yine de emin ve mantıklı hareket etmeyi ihmal etmeyelim. diğer taraftan, bu dönemde alınmış bir çok karara 19 Ekim'den sonra tekrar geri dönüş yapıp el atmamız gerekebilir.

1 EKİM MARS KİRON KARŞITLIĞI : Bedensek fiziksel anlamda kendimize dikkat etmeli. ani ve öfkeli hareketlerden kaçınmalı sabırsızlık ve tahammülsüzlük başımıza iş açabilir.

4-8 EKİM GÜNEŞ MARS KAVUŞUMU : Özgüvenli olmak kendimizi savunmak ve ben de önemliyim demek zorunda hissedebiliriz. Alıngan ve huysuz olan kişilerle karşılaşabiliriz. altan almak en iyisi.

18-19 EKİM MARS JÜPİTER ÜÇGENİ: Genişleme büyüme atılım yapma kişisel gelişim konuları özgüven elde etme ve hukuki resmi işlerde iş ortaklıklarında ilişkiler ve evlilik konularında isteklerimizi elde etmek adına aktif olacağız ve eyleme geçmek için çaba sarf edeceğiz. Merkür de artık düze dönmem için duraklıyor olacak işlerin yoluna girmeye başladığı zamanlar olacaktır.


22 EKİM MARS PLÜTON KARESİ: Çok sevdiğimiz bir açı değildir. manipülasyon ve baskı hissetme duygusu artabilir hak adalet ve özverili olmak mevzuları ön planda olabilir.

Naz Bayatlı
193 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page