top of page

OĞLAK BURCU 2021 AJANDASI


Sevgili Yükselen Oğlak’lar ,


Sizlere 2021 yılının aşk, iş para, sağlık, evlilik, projeler, arkadaşlıklar gibi önemli temalarıyla ilgili öne çıkan verimli/verimsiz zamanları yazdım.


KARİYER & İŞ İÇİN ÖNEMLİ ZAMANLAR

· 10 HAZİRAN 2021 GÜNEŞ TUTULMASI

· 28 MAYIS 2021

· 6 EKİM 2021

· 19 ARALIK 2021


· BU TARİHLERDE İŞ VE KARİYER ALANINDA DEĞİŞİMLER BAŞLANGIÇLAR YER ALABİLİR VE YENİ BİR PLANA GEÇİŞ VEYA DEĞİŞİM YARATAN KARARLAR ALINABİLİR. İŞ VE KARİYERLE İLGİLİ AÇILIMLAR YAPILABİLİR.AŞK EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE YENİ BAŞLANGIÇLAR


· 15 NİSAN - 11 MAYIS 2021 ARASI

· 3 HAZİRAN -28 HAZİRAN ARASI

· 19 KASIM 2021 AY TUTULMASI


AŞKTA EVLİLİK VE İLİŞKİLERDE KARAR ANLARI VE BÜYÜK DÖNÜŞÜMLERİ ANLATAN ZAMANLARDIR. BU TARİHLERDE AŞK HAYATINIZDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPMANIZ İMKANI VAR. İLİŞKİLERDE TAZE BAŞLANGIÇLAR DA YER ALABİLİR. VAR OLAN İLİŞKİLERDE YENİ BİR ADIMLA YENİ KARARLARLA DEĞİŞİMLER HAYATA GEÇEBİLİR.· PARA VE YATIRIMLARLA İLGİLİ AÇILIMLAR

· 28 OCAK-11 ŞUBAT ARASI

· 24 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS ARASI


· BU TARİHLERDE MADDİ KONULARLA İLGİLİ AÇILIMLAR OLACAĞI ZAMANLARDIR. YATIRIM VEYA KAZANÇLARIN ARTIRILMASI İLE İLGİLİ ÖNE ÇIKAN ZAMANLARDIR.


· SAĞLIK VE BAKIM KONULARI

· 13 OCAK 2021

· 24 HAZİRAN 2021

· 10 HAZİRAN 2021 GÜNEŞ TUTULMAS

· 19 ARALIK 2021

· BU TARİHLER SAĞLIĞINIZA BEDENİNİZE ÖZEN GÖSTERMEK İÇİN ADIM ATIP KARARLAR ALABİLECEĞİNİZ ZAMANLARDIR.

·

· ARKADAŞLIKLAR SOSYAL YAŞAM VE PROJELER

· 27 NİSAN 2021

· 4 KASIM 2021


· BU TARİHLER SOSYAL FAALİYETLERİN ARKADAŞLIKLARIN VE TOPLULUKLARLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİZ ETKİNLİKLERİN ÖNE ÇIKABİLECEĞİ GELECEKLE İLGİLİ UMUT TAŞIDIĞINIZIN PROJOLERİN ÖNE ÇIKTIĞI ZAMANLARDIR.EĞİTİM VE ZİHİNSEL PROJELER

· 27 ŞUBAT 2021

· 13 MART 2021

· 7 -20 EYLÜL ARASI

· BU TARİHLERDE EĞİTİMLER, KURSLAR, İLETİŞİM SOSYAL MEDYA VE ZİHİNSEL PROJELER ALANINDA BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ.


MERKÜR RETRO ZAMANLARI


31 OCAK-21 ŞUBAT ARASI KOVA BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME SİZLERİN MADDİ KAYNAKLARI KAZANÇLARI VE ALIM SATIM KONULARINI SEMBOLİZE EDEN ALANNIZDA GERÇEEKLEŞECEĞİ İÇİN BU KONULARDA ZORLANMA YAŞANABİLİR. SONRADAN MEMNUNİYETSİZLİKLER ÇIKABİLECEĞİ İÇİN ALIM SATIMLARDA DİKKATLİ OLMAK GEREKİR. İŞLE YATIRIMLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ BAŞLANGIÇLAR BU TARİH ARALIĞINDA ELE ALINMAMALIDIR.


31 MAYIS-22 HAZİRAN ARASI İKİZLER BUCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME SİZLERİNİŞ VE ÇALIŞMA ALANINIZDA GERÇEKLEŞECEK. ÇALIŞMA ALANINDA STRESLİ BİR YOĞUNLUK OLABİLİR. İLETİŞİM KONULARINA ÖZEN GÖSTERNEK GEREKEBİLİR. YENİ BİR İŞE BAŞLAMAK VEYA SÖZLEŞME YAPMAK İÇİN UYGUN DEĞİLDİR. SAĞLIĞINIZA EVCİL HAYVANLARINIZA EKSTRA ÖZENİ GÖSTERMELİDİR.


28 EYLÜL- 18 EKİM ARASI TERAZİ BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK BU GERİLEME HAREKETİ SİZLERİN İŞ VE KARİYER ALANINIZDA YER ALACAĞI İÇİN MESLEKİ KONULARDA DAHA DİKKATLİ İLERLEMENİZ GEREKEN BİR DÖNEME İŞARET ETMEKTEDİR. YENİ İŞ BAŞVURUSU İŞ KURMA VEYA İŞE BAŞLAMA TARİHLERİ B ARALIĞIN DIŞINDA BİR ZAMANA ERTELENSE ÇOK DAHA AKILLICA OLUR.


BU YIL SİZLER İÇİN MADDİ KONULARDA İŞ VE KARİYER HEDEFLERİNİZDE OLDUKÇA İYİ GELİŞMELER OLACAK BİR SENE OLABİLİR. İŞ KURMAK İŞLERİ BÜYÜTMEK YENİLİKLER DENEMEK İÇİN VERİMLİ ATILIMLAR YAPABİLİRSİNİZ. KENDİNİZE DEĞER VERMEK EMEK VAKİT NAKİT DENGENİZİ DAHA İYİ KURMAK ÜZERE AKILCI DAVRANACAĞINIZ BİR YILDASINIZ.


Mutlu Bir Yıl dilerim.

Naz Bayatlı

281 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page