top of page

VENÜS ASLAN BURCUNDA

ÇOOOOK UZUN BİR VENÜS ASLAN GEÇİŞİNE HAZIR OLALIM !


5 Haziran’da aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor.

Aşkın burcu Aslan’da geçişine başlayacak olan Venüs ile birlikte hepimiz aşk ve romantizmin yaratıcılığın ve ilhama açık sanatların ve güzellik ile ilgili konularının gündemimizde daha yoğun bir biçimde yer alacağını göreceğiz. Hayatın neşe getiren keyiflerine, eğlence sanat ve kültürel etkinliklere yönelmek için daha fazla istek duyacağız. Büyük gösterişli etkinlikler ve organizasyonlar, zenginlikleri ile dikkat çekenler, ikonik karakterler, drama yaratacak konular ilişkilerdeki magazinel durumlar, eğlence dünyasındaki ünlüler ve idoller hakkında daha fazla konuşacağız.


Gurur, onur, sadakat, şeref ve kalpten bağlılık ilişkilerin her türlüsünde öne çıkan tema olacak. Birbirimizden büyük sözler bekleyeceğiz, sevdiklerimizin ilgi ve alakasını üzerimizde hissetmek bizler için önemli olacak. Cömertlik, iyi ağırlanmak, değer verildiğini görmek ve birinin hayatındaki en ihtimam gösterilen kişi olmayı isteyeceğiz.

Moda, kozmetik, eğlence dünyası, renkli basın, sosyal medya ve ünlüler göz önünde olacak ve dikkatleri çekecek bin bir çeşit yol bulunacak. Venüs Aslan’ın pırıltılı ve şaşalı dünyasına girmek üzereyiz.


Venüs bu yaz geri harekette bulunacak. Dolayısıyla düğün dernek ve önemli organizasyonlaırı, sanat ve yaratıcılık içeren atılımları ve sözleşmeleri , iş ortaklıklarını ve alım satım işlerini bu Retro dönemine denk getirmemek akıllıca olabilir. VENÜS 22-23 TEMMUZ da Durağan konumda olacak ve 24 TEMMUZ’da Retroya başlayacak. 5 Eylül’de Retro hareketini sonlandıracak. Venüs’ün 8 Ekim’e kadar Aslan burcunda kalacağını düşünürsek bu yaza Venüs’ün ve temsil ettiği konuların damga vuracağını söyleyebiliriz. Unutmayalım ki, Venüs’ün gölgesi 19 Haziran’da başlıyor ve bu dönemde başlayacak işlerimizn yüksek ihtimalle Ekim başına kadar tamamlanma aşamasında ilerleyeceği beklenebilir.


Naz Bayatlı


148 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page