top of page

VENÜS KOÇ'TA & ÖNEMLİ TARİHLER

VENÜS KOÇ BURCUNDA


20 ŞUBAT -17 MART 2023

Aşk ve para gezegeni Venüs lider ruhlu cesur ve atak Koç burcuna geçiş yapıyor. Afrodit savaşçı göksel aşığı Mars’ın yönettiği bu burçta yer aldığında karşımızda Amazon kadınlar ve aşk arenasından kaçmayacak erkekler görürüz.

Hollywood’da bir çok İkonun Venüs’ü Koç burcundadır; Marilyn Monroe, George Clooney, Jennifer Anniston, Audrey Hepburn, Kate Hepburn, Jack Nicholson, Jessica Parker, Rihanna ve Robert Downey JR gibi.

Venüs Koç’ta oldukça cazip çekici ve aşkın peşinde koşmaktan korkmayan insanlar vardır. Kadını da, erkeği de kendine güvenir, tutkuludur ve gözüne kestirdiğini elde etmeden bırakmaz. Sizi istediğini rahat rahat dile getirebilecek ve bundan çekinmeyecek kişilerdir. Siz onları istememezlik edemezsiniz gerekiyorsa onlar çekip gideceklerdir.

Cilveyi, nazı, beklemeyi, ön sevişmeyi sevmeyen bu kişiler istediklerini hemen şimdi şu anda isterler. Bunu dile getirmekten çekinmezler. Çocuksu ve öğretmenin sorusunu cevaplamak için yerinde zıplayan “ben ben ben beni gör beni gör ben buradayım diye sınıfta parmak kaldıran öğrenci gibi sabırsız bir tarafları vardır. Oyunu seçer oyuncuları belirler kendi oyuncaklarını getirir ve grubu kurarlar.

Kadını da erkeği de güçlü pısırık olmayan kendine güvenen kendi kararlarını alabilen ve maddi anlamda özgür ve hayatını bağımsız yaşayabilecek kişilere ilgi duyarlar. Oldukça çapkın olsalar da kendilerine eşit güçte birini bulurlarsa sadakatle bağlanabilirler. Yeter ki sıkıcı monoton ve yetersiz olmayın. Maceraya atılın ve onun serüvenlerine dahil olmaya istekli olun.


VENÜS KOÇ GEÇİŞİNDE ÖNEMLİ TARİHLER

1-2 MART: Venüs ve Jüpiter kavuşumu olacak. Oldukça atılım girişim ve fırsatlara koşmak için güzel bir tarih. Eyleme geçmek istediğiniz tüm alanlarda öne atılabilirsiniz.

10-11 MART : Venüs Mars sekstili. İlişkilerde, arkadaşlıkta, yaratıcı projelerde ve sosyal yaşamda destekleyici bir etki altında olacağız.

15-16 MART: Venüs Plüton karesi. İlişkilerde baskıcı kaygı hissettiren birkaç gün. Empoze edilen duygular ve ilişkilerde mecbur bırakıldığımız durumlar olabilir. Maddi konularda da zorlayıcı etkiler olabilir. Bizden saklanan ya da tam anlamıyla gerçekleri net göremediğimiz koşullar olabileceği için hızlı kararlar almamalıyız.


NAZ BAYATLI23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page