top of page

VENÜS KOVA BURCUNDA


17 ŞUBAT- 23 MART 2024


Venüs artık Kova burcunda.


Venüs Kova Aşk ve İlişkiler : Bu Venüs ilişkilerde akıl ve zihin bakımından tatmin edilmeyi daha fazla önemser. Kalbini kazanmadan önce aklını fethetmelisiniz. İdealist ve humanist tarafı güçlü bu kişi, hayatındaki ilgi alanlarına burun kıvıracak iri ile birlikte olamaz. Bu nedenle çoğunlukla önce derin bir arkadaşlık bağı kurdukları kişilere aşık olurlar veya önce arkadaş sonra sevgili olurlar. Genelde kankayız biz dediklerine bir bakmışsınız bir şeyler hissetmeye başlamışlar.


Mıcık mıcık iç içe çok dokunmalı omzunda ağlamalı ve bol dramalı bir aşk arıyorsanız yanlış kalptesiniz demektir. Kıskanç, kuşkucu, aşırı sahiplenici veya stalker ruhlu tipte aşık değildir. İlişkide bireysel özgürlüklerini korumayı severler, özel yaşamlarını gerekirse aşk hayatından ayrı tutarlar, kendi dünyasını yaşar ve sizin de dünyanızı yaşamanıza izin verirler. Arkadaşlarına karışmayın, içinde bulunduğu topluluklara siz de dahil olaya çalışın. İlgilendiği konulara burun kıvırmayın. Bu konularda konuşmayı anlatmayı ve fikirleri paylaşmayı severler.


Venüs Kova Dönemi:  İlişkiler bu dönemde başlayacaksa bilin ki öncelikle bir arkadaşlık havasında başlayacak zihinsellik ve beyin dalga boyunun uyuşması çok daha çekici gelecek. Orijinal ve sıra dışı söylemleri olan kişilere çekileceğiz. Sosyal norm ve Kalıplara uymayan kişiler karşımıza çıkacak ve biz de daha özgür davranmak isteyeceğiz, belli kalıplara ve normal rutinlere çok bağlı olmak istemeyeceğiz. Beyin fırtınası yapabilmek ve sapyoseksüel bağlar kurmak evladiyelik bir yastıkta kocayalım tipi ilişkiler kurmaktan daha iyi gelecek. Kalbi heyecanlandıran şeyler flört heyecanı bu dönemde sohbet muhabbet şakalaşma ve entelektüel zihni de besleyen bir flört yaşamak ile başlayacak. Yeni bir ilişki biçimi veya denemediğimiz bir tarz birden içimize iyi gelecek ve aklımıza yatacak.


Modern sanatlar, yaratıcı fikirler ve projeler, ileri teknoloji, AI Teknolojileri, hümanizm, haklarımızı savunmak, topluluklar ve ekiplerle yapılacak işler, bilgisayar oyunları, cep tel aplikasyonları, sosyal medya ve dijital yaratıcılık, tasarımlar,  borsa ve finansal sistemlerle ilgili konular daha ön planda olacak.


Naz Bayatlı


Aşk ve İlişkiler Gezegeni Venüs Kova Burcunda 16 Şubat-23 Mart 2024
Venüs Kova Burcunda Özgür aşkların zamanı.

 

76 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page