top of page

VENÜS TERAZİ BURCUNDA & Bu geçişin önemli tarihleri

Güncelleme tarihi: 5 Eki 2022


29 EYLÜL-23 EKİM ARASI GÜÇLÜ OLDUĞU BU BURÇTA GEÇİŞ YAPACAK.


İlişkiler gezegeni VENÜS yöneticisi olduğu bu burçta kişiye güçlü özellikler katar. Öncelikle karşımızda bir ilişki ustası ve sosyal kelebek olduğunu bilelim. Doğuştan romantik ve ilişkilerde mükemmel bir partner olabilecek niteliklere sahip kişilerdir. Barışı uyumu ve ilişkileri dengede tutmayı arzuladıkları için arabuluculuk ve diplomasi yapmada ve adil çözüm yaratmada üstlerine yoktur. Orta yolu seçen çok etliye sütlüye karışmadan ilişkileri iyi tutan gerektiğinde kibar bir mesafe koyabilecek kişilerdir. Çok direkt nobran sosyal etikete uymayan tavırlar onları bozar. Hayallerini kurdukları bir ideal eş vardır. Paylaşımcılıkları ile ön planda, herkesi dahil eden, nezaketle kapsayıcı bir tavırla davranan, özel günleri hep hatırlayan zevkli ve düşünceli seçimleri ile seçkinliği yansıtan kişilerdir. Sizi memnun etmeyi düşünürler düşünceli yapıları ile fedakarca kendilerini ilişkilere adarlar, adil ve medeni olduğunuz sürece yanınızda bir halka ilişkiler uzmanı estetik değerlerden modadan güzellikten sanattan edebiyattan organizasyonlardan kültürden şık yaşamdan anlayan bir arkadaş bir sevgili bir eşe sahipsiniz demektir. Gölge tarafı kaçak oynamalarıdır baktılar işler karışıyor ve çamurla oynamak gerekiyor veya sert bir yüzleşme yaşayacaklar kadife bir ses tonuyla gülümseyip toz olurlar. Ne küstükleri ne dargınlıkları belli olur sadece ortadan kaybolmuşlardır ve mesafe koydukları zaman o duvar kolay kalkmaz. Kararsızlıkları meşhurdur emin olmadan bir başlangıç yapanını pek görmedim. Sabreden derviş muradına ermiş sözü ilişkiler alanında onları iyi tarif edebilir. Sabır taşı çatlar onlar çatlamazJ İlişkileri uzun vadeli kurarlar kurdukları zamanda onu ne olursa olsun korumak isterler eğer aşıksa aşka bağımlı olabilecek kişilerdir başlama kararını da bitirme kararını da kolay alamayan Venüs Teraziler dört lastikte patlasa arabayı duvara çarptırmayacak sabırları ile takdire şayandır. Çantası ayakkabısına kemerine uyan renkleri uyumlu sade ama şık bir şeyi gözünüze sokmaya çalışmayan ve kaliteden ödün vermeyen bu kişileri düşünceli olan ne varsa yaparak kazanabilirsiniz. Gürültücü estetikten uzak ve hoyrat olan her şeyden nefret ederler. Salon kadınları ve erkekleri olan bu kişiler ile hayatın tadını ve keyiflerini birlikte çıkarabilirsiniz.


VENÜS GEÇİŞİNİN ÖNE ÇIKAN TARİHLERİ


1-2 EKİM VENÜS JÜPİTER KARŞIT : Maddi konularda, sosyal ilişkilerde, paylaşımlarda ve hedeflerimize ulaşmak için eksikliklerimizi ve ihtiyaçlarımızın ne olduğunu fark etme zamanı. Hızlı hareket etmek isteyeceğiz ama adil olmak dengeli davranmak zorunda olduğumuzu göreceğiz. İsteklerimizi başkalarına empoze edersek zorlanırız.

13-14 EKİM VENÜS SATÜRN ÜÇGENİ: İş sözleşmeleri iş birlikleri ve ciddi bağlar oluşturmak için oldukça etkili bir zaman, aklımızı kullanarak sakin tedbirli ve planlı davranarak avantaj sağlayabiliriz.

17-18-19 EKİM VENÜS MARS ÜÇGENİ: İlişkilerde kısmetli ve olumlu bir kaç gün olacak. VENÜS Spica adını verdiğimiz bir sabit yıldızla kavuşacak. BEREKETLİ VERİMLİ VE ILIMLI ilişkiler kurmak için değerlendirebiliriz.


NAZ BAYATLI
130 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page